ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Marušić na HRT-u napao Jokića i spolni odgoj: Rodna ideologija šteti djeci, to su bolesti i poremećaji

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Marušić na HRT-u napao Jokića i spolni odgoj: Rodna ideologija šteti djeci, to su bolesti i poremećaji - Page 2 Empty Re: Marušić na HRT-u napao Jokića i spolni odgoj: Rodna ideologija šteti djeci, to su bolesti i poremećaji

Post by Regoč Tue 22 Mar - 11:29

Sora wrote:
kaja_333 wrote:Draga ništa, danas nemam inspiraciju ni vremena, ni volje

Vidis , moja baba bi rekla da PRAVA  zena kuva svaki dan .
Obvezno , svaki dan toplo i svježe . Sa žlicom ..Itd
Ove nove zene hmmm.
One nekako ne odgovaraju tom opisu , kaj ne ? :}
Te su prave i moja baba i moja mama, a te su prave bacale gomilu hrane jer tko će jesti staro kad ima novo. A kuhalo se da pretekne jer "ako ne osta, ne bi dosta". Srećom, moja je Kosjenka moderna pa kuha po potrebi, a baca se ono nejestivo (kosti) ili ako se, ne daj Bože, pokvari (iako se to događa iznimno rietko). Treba biti racionalan. A u prihvaćanju spolnih izopačenostih nema ništa racionalno.

Regoč

Posts : 35954
2015-08-21


Back to top Go down

Marušić na HRT-u napao Jokića i spolni odgoj: Rodna ideologija šteti djeci, to su bolesti i poremećaji - Page 2 Empty Re: Marušić na HRT-u napao Jokića i spolni odgoj: Rodna ideologija šteti djeci, to su bolesti i poremećaji

Post by Guest Tue 22 Mar - 11:34

maggie13 wrote:Marušić na HRT-u napao Jokića i spolni odgoj: Rodna ideologija šteti djeci, to su bolesti i poremećaji - Page 2 Marusic_hrt4

http://www.index.hr/vijesti/clanak/marusic-na-hrtu-napao-jokica-i-spolni-odgoj-rodna-ideologija-steti-djeci-to-su-bolesti-i-poremecaji/882330.aspx :coffee
Foto: HRT
NA HRT-u je jutros gostovao profesor Matko Marušić, koji je govorio o rodnoj ideologiji i napao sve one koji promoviraju rodnu ideologiju.

Gostujući na HRT-u 4, Marušić je rekao da je spol "zadan" i da se tu nema što relativizirati. "Postoji ili muško ili žensko, sve ostalo su genetski poremećaji, bolesti koje nemaju veze s prirodnim zakonima. Znanost se stvara na istini, a ne na poremećajima", rekao je Marušić.

Dodao je i da ljudi koji zagovaraju posvajanje od strane gay parova nemaju nikakvih argumenata za to. "Oni su aktivisti, a ne znanstvenici", kaže Marušić.

Dodao je kako promotori rodne ideologije govore nešto što je biološki neutemeljeno - da spolovi nisu dihotoni već da postoji kontinuirani prijelaz od muškog do ženskog. "Nedopustivo je da se to naučava u školi", naglasio je.

Govoreći o rodnoj distrofiji, rekao je da "tim ljudima treba pomoći ali nemožemo djecu učiti da je to nešto normalno". "Iza rodne ravnopravnosti stoji ideologija a ne znanost. Neki žele stvoriti određenu novu paradigmu i djecu učiti o tome u školama", rekao je.

Napao je i Borisa Jokića, voditelja reforme obrazovanja, ali i bivšeg ministra Jovanovića i Štulhfera, čiji je zdravstveni odgoj nazvao zločinačkim.

"Iz njegovih riječi razaznaje se da u izradi kurikularne reforme sudjeluju isti oni liječnici koji su sudjelovali u izradi zdravstvenog, Jovanovićevog i Štulhoferovog zločinačkog odgoja. Ja sam za zdravstveni i spolni odgoj u školi ali izgrađen na znanstvenim a ne ideološkim temeljima", naglasio je Marušić.
Deboto na aparatima
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum