ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Oteo mi ženu, kuću i ugrozio egzistenciju

Go down

 Oteo mi ženu, kuću i ugrozio egzistenciju Empty Oteo mi ženu, kuću i ugrozio egzistenciju

Post by Yehudi 4/3/2016, 13:59

POLICAJAC ZA JUTARNJI OTVORIO DUŠU 'Tepeš je u mom domu osnivao HSP AS, pa mi je oteo ženu i kuću i ugrozio egzistenciju!'

 Oteo mi ženu, kuću i ugrozio egzistenciju Tepe__1031703S1

Zagrebački policajac Vladimir Ječić, bivši suprug sadašnje bračne partnerice Ivana Tepeša, koji se na profilu društvene mreže požalio na životnu situaciju u kojoj se našao, jučer nam je u razgovoru 


ispričao da je bio “primoran ovih dana otvoriti zaštićeni račun zbog ovrha za neplaćene režije u kući koju je ostavio supruzi”, a u kojoj ona živi sa gnomom,  potpredsjednikom Sabora.


- Moram zaštititi obitelj - odgovara Tepeš- pa makar i tudju


- U to vrijeme Ruža Tomašić je bila na vrhu HSP AS. Tepeš je znao doći po moju suprugu kod nas u kuću, popili smo zajedno, večerali. Moja bivša supruga bila je tada u stranci nešto kao glavni tajnik. Baš u to vrijeme stranka je počela s osnivanjem podružnica po cijeloj Hrvatskoj. Bili smo deset godina u braku, vjerovao sam joj, nisam sumnjao, ali ona se zaljubila u gospodina Tepeša. Sve je kulminiralo 2012. kad mi je rekla da više ne želi sa mnom živjeti, prozvala me tada da sam je tukao, maltretirao. Prepisao sam kuću na nju zbog djece, to je kuća od 360 četvornih metara i okućnica, i tako sam odselio, a dotični Tepeš se doselio tri mjeseca kasnije, pitam se je li prijavljen tamo - kaže.



 -TAKO JE TO KAD PUSTIŠ DJUKELU U KUĆU- glupi pandur - ružni gnom mu sve ukrao.


--------------------------------------------------------------------------------------------------------


http://www.jutarnji.hr/tepes-je-u-mom-domu-osnivao-hsp-as--pa-mi-je-oteo-zenu-i-kucu--a-sad-ne-placa-rezije/1533393/
Yehudi
Yehudi

Posts : 14715
2014-04-20


Back to top Go down

 Oteo mi ženu, kuću i ugrozio egzistenciju Empty Re: Oteo mi ženu, kuću i ugrozio egzistenciju

Post by Regoč 4/3/2016, 14:17

Jebi ga, kad ne zna čuvat svoje.

_________________
 Oteo mi ženu, kuću i ugrozio egzistenciju Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

 Oteo mi ženu, kuću i ugrozio egzistenciju Empty Re: Oteo mi ženu, kuću i ugrozio egzistenciju

Post by vili40 4/3/2016, 14:27

a i djeca su negdje jako sretna što im se krampus uselio u kuću
vili40
vili40

Male
Posts : 10991
2015-08-02


Back to top Go down

 Oteo mi ženu, kuću i ugrozio egzistenciju Empty Re: Oteo mi ženu, kuću i ugrozio egzistenciju

Post by dzango 4/3/2016, 14:32

Yehudi wrote:
 Oteo mi ženu, kuću i ugrozio egzistenciju Tepe__1031703S1
Sunce ti žarko, vidi tu facu. Nije valjda da neka ide sa tim stvorom u krevet?

_________________
 Oteo mi ženu, kuću i ugrozio egzistenciju Istock10
dzango
dzango

Posts : 28141
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

 Oteo mi ženu, kuću i ugrozio egzistenciju Empty Re: Oteo mi ženu, kuću i ugrozio egzistenciju

Post by debotoijusto 4/3/2016, 16:03

Vladimir Ječić, ponovno putem Facebooka, osvrnuo se na današnje navode Ivana Tepeša, te piše da 'ne vjeruje što Tepeš izjavljuje'.
'Alimentaciju sam uredno plaćao gospođi Višnji na ruke, što mi je i određeno sudskim rješenjem u kojem se navodi da se ista plaća na ruke.  Znao sam da će do ovoga doći i sada ju plaćam preko računa. Imam materijalne dokaze o četiri rješenja o ovrsi za neplaćene račune, kao i uplatnice o uplaćenoj alimentaciji,  isto tako isplate kredita gđe. Višnje koji mi se skida sa plaće administrativnom zabranom', napisao je Jelić na Facebooku.

tepes na klupici mjeri kukuruz
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 31227
2014-04-12


Back to top Go down

 Oteo mi ženu, kuću i ugrozio egzistenciju Empty Re: Oteo mi ženu, kuću i ugrozio egzistenciju

Post by Guest 4/3/2016, 16:06

Oteo mu kuću, ne plaća režije, oteo ženu...vidi kako su se komunisti infiltrirali čak i u HSPe, ovo je tako očiti primjer komunističkog drugarskog ponašanja da nije za vjerovati.
Na stranu sad što pola od iznesenog u članku nije istina ali nema veze, drugovi komunisti će se već prepoznati u tome :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

 Oteo mi ženu, kuću i ugrozio egzistenciju Empty Re: Oteo mi ženu, kuću i ugrozio egzistenciju

Post by kaya 4/3/2016, 16:14

netko je ljubomoran?!
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

 Oteo mi ženu, kuću i ugrozio egzistenciju Empty Re: Oteo mi ženu, kuću i ugrozio egzistenciju

Post by dzango 4/3/2016, 16:16

Ja koliko sam razumeo, ustaša gnom je ukrao ženu ustaši panduru. I plus ga zajebao za kuću i pare. Jebiga.

_________________
 Oteo mi ženu, kuću i ugrozio egzistenciju Istock10
dzango
dzango

Posts : 28141
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

 Oteo mi ženu, kuću i ugrozio egzistenciju Empty Re: Oteo mi ženu, kuću i ugrozio egzistenciju

Post by Guest 4/3/2016, 17:47

dzango wrote:Ja koliko sam razumeo, ustaša gnom je ukrao ženu ustaši panduru. I plus ga zajebao za kuću i pare. Jebiga.

Komunjara policeman  slabije jebe, izgleda je to.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

 Oteo mi ženu, kuću i ugrozio egzistenciju Empty Re: Oteo mi ženu, kuću i ugrozio egzistenciju

Post by darth_vader 4/3/2016, 18:13

Kakvi je tek taj ako mu je Vlad uspio ukrasti ženu... :D
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19734
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

 Oteo mi ženu, kuću i ugrozio egzistenciju Empty Re: Oteo mi ženu, kuću i ugrozio egzistenciju

Post by vili40 4/3/2016, 18:27

dzango wrote:
Yehudi wrote:
 Oteo mi ženu, kuću i ugrozio egzistenciju Tepe__1031703S1
Sunce ti žarko, vidi tu facu. Nije valjda da neka ide sa tim stvorom u krevet?
rekoh,meni nije za njegovu bivšu ženu jer su takve navikle na svakakva čuda,nego mi je za jadnu,prestravljenu djecu.Koliko će njima majka morati lagat da je se ne odreknu kad odrastu?
vili40
vili40

Male
Posts : 10991
2015-08-02


Back to top Go down

 Oteo mi ženu, kuću i ugrozio egzistenciju Empty Re: Oteo mi ženu, kuću i ugrozio egzistenciju

Post by Antijunak 4/3/2016, 18:30

Yehudi wrote:POLICAJAC ZA JUTARNJI OTVORIO DUŠU 'Tepeš je u mom domu osnivao HSP AS, pa mi je oteo ženu i kuću i ugrozio egzistenciju!'

 Oteo mi ženu, kuću i ugrozio egzistenciju Tepe__1031703S1

Zagrebački policajac Vladimir Ječić, bivši suprug sadašnje bračne partnerice Ivana Tepeša, koji se na profilu društvene mreže požalio na životnu situaciju u kojoj se našao, jučer nam je u razgovoru 


ispričao da je bio “primoran ovih dana otvoriti zaštićeni račun zbog ovrha za neplaćene režije u kući koju je ostavio supruzi”, a u kojoj ona živi sa gnomom,  potpredsjednikom Sabora.


- Moram zaštititi obitelj - odgovara Tepeš- pa makar i tudju


- U to vrijeme Ruža Tomašić je bila na vrhu HSP AS. Tepeš je znao doći po moju suprugu kod nas u kuću, popili smo zajedno, večerali. Moja bivša supruga bila je tada u stranci nešto kao glavni tajnik. Baš u to vrijeme stranka je počela s osnivanjem podružnica po cijeloj Hrvatskoj. Bili smo deset godina u braku, vjerovao sam joj, nisam sumnjao, ali ona se zaljubila u gospodina Tepeša. Sve je kulminiralo 2012. kad mi je rekla da više ne želi sa mnom živjeti, prozvala me tada da sam je tukao, maltretirao. Prepisao sam kuću na nju zbog djece, to je kuća od 360 četvornih metara i okućnica, i tako sam odselio, a dotični Tepeš se doselio tri mjeseca kasnije, pitam se je li prijavljen tamo - kaže.



 -TAKO JE TO KAD PUSTIŠ DJUKELU U KUĆU- glupi pandur - ružni gnom mu sve ukrao.


--------------------------------------------------------------------------------------------------------


http://www.jutarnji.hr/tepes-je-u-mom-domu-osnivao-hsp-as--pa-mi-je-oteo-zenu-i-kucu--a-sad-ne-placa-rezije/1533393/
Aupičkumaterinu. Kakav je to muškarac koji dopusti da ga žena izbaci iz vlastite kuće?! i to još je kao policajac, ma prije bih rekao da je papučica!
Antijunak
Antijunak

Posts : 997
2015-09-26


Back to top Go down

 Oteo mi ženu, kuću i ugrozio egzistenciju Empty Re: Oteo mi ženu, kuću i ugrozio egzistenciju

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum