ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

OTVORENO PISMO MAJKE NAPADNUTOG VUKOVARSKOG MLADIĆA MILORADU PUPOVCU

Page 18 of 19 Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19  Next

Go down

OTVORENO PISMO MAJKE NAPADNUTOG VUKOVARSKOG MLADIĆA MILORADU PUPOVCU  - Page 18 Empty Re: OTVORENO PISMO MAJKE NAPADNUTOG VUKOVARSKOG MLADIĆA MILORADU PUPOVCU

Post by RayMabus Fri 19 Feb - 16:53

Postoji tolika medijska propaganda u Srbiji koja je baziranu na muku prije svih tih događaja ...pa je tako Lora ustaški logor ovo ono a raketiranje po gradu od strane JRM je ono ....to se nije desilo.

Došli Hrvati ustaše pa povatali Srbe po Splitu za koje su sumnajli da imaju veze sa JNA , Srbijom , njihovim tajnim službama i tako to.

Ono iz čista mira eto.

RayMabus

Posts : 182098
2014-04-11


Back to top Go down

OTVORENO PISMO MAJKE NAPADNUTOG VUKOVARSKOG MLADIĆA MILORADU PUPOVCU  - Page 18 Empty Re: OTVORENO PISMO MAJKE NAPADNUTOG VUKOVARSKOG MLADIĆA MILORADU PUPOVCU

Post by dzango Fri 19 Feb - 16:54

RayMabus wrote:E pa Đango trebalo bi da znaš ....jer ja pratim medije u Srbiji i sve počima sa ....događajima kad su Srbi nahebali ovo ono ....a prije toga MUK.
Nije valjda da pišu prosrpski? U majku im četničku.

_________________
OTVORENO PISMO MAJKE NAPADNUTOG VUKOVARSKOG MLADIĆA MILORADU PUPOVCU  - Page 18 Istock10
dzango
dzango

Posts : 28141
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

OTVORENO PISMO MAJKE NAPADNUTOG VUKOVARSKOG MLADIĆA MILORADU PUPOVCU  - Page 18 Empty Re: OTVORENO PISMO MAJKE NAPADNUTOG VUKOVARSKOG MLADIĆA MILORADU PUPOVCU

Post by RayMabus Fri 19 Feb - 16:56

dzango wrote:
RayMabus wrote:E pa Đango trebalo bi da znaš ....jer ja pratim medije u Srbiji i sve počima sa ....događajima kad su Srbi nahebali ovo ono ....a prije toga MUK.
Nije valjda da pišu prosrpski? U majku im četničku.
To kako kod vas mediji plasiraju informacije o ratu u Hr npr je najviše vaš problem.

Onda kad ti ja zalipim plešćurinu onda ćeš se pitat zašto.
RayMabus
RayMabus

Posts : 182098
2014-04-11


Back to top Go down

OTVORENO PISMO MAJKE NAPADNUTOG VUKOVARSKOG MLADIĆA MILORADU PUPOVCU  - Page 18 Empty Re: OTVORENO PISMO MAJKE NAPADNUTOG VUKOVARSKOG MLADIĆA MILORADU PUPOVCU

Post by L'âme Fri 19 Feb - 17:00

dzango wrote:
maggie13 wrote:
dzango wrote:
maggie13 wrote:Dzani,zasto okreces plocu i pokusavas si oprati savjest jer si znao za logore u Srbiji,a sutio si..
Ja znao a vi niste znali. Biće i da sam lično išao po istima i vršio inspekciju.
nemam takvo misljenje o tebi.
Pa šta me onda napadaš. A ne onako...
ne napadam te,samo polemiziramo o drukcijim istinama..iako mislim da znas da grijesis ;-)

_________________
“You will not be good teachers if you focus only on what you do and not upon who you are.”
― Rudolf Steiner
L'âme
L'âme

Posts : 25744
2014-04-12


Back to top Go down

OTVORENO PISMO MAJKE NAPADNUTOG VUKOVARSKOG MLADIĆA MILORADU PUPOVCU  - Page 18 Empty Re: OTVORENO PISMO MAJKE NAPADNUTOG VUKOVARSKOG MLADIĆA MILORADU PUPOVCU

Post by RayMabus Fri 19 Feb - 17:03

Vi ste u toj Srbiji toliko medijski izmanipulirani da je to čudo.

Vojni logor Lora.

Prvo to ne bi ni postojalo da JRM nije pucala po gradu i da nije bila tzv opasnost od pete kolone.

Očito da oni brodovi izlaze iz Lore pa pucaju ....dakle nije mogao biti vojni logor tamo prije toga.

I onda mi ti počmeš seruckat o tom vojnom logoru i nešto filozofirat i ja šta sad moram ?

TO TRPIT.

MA NEMA ŠANSE.
RayMabus
RayMabus

Posts : 182098
2014-04-11


Back to top Go down

OTVORENO PISMO MAJKE NAPADNUTOG VUKOVARSKOG MLADIĆA MILORADU PUPOVCU  - Page 18 Empty Re: OTVORENO PISMO MAJKE NAPADNUTOG VUKOVARSKOG MLADIĆA MILORADU PUPOVCU

Post by RayMabus Fri 19 Feb - 17:05

Kako vi recimo u toj Srbiji niste zaključili da možda taj vojni logor ne bi ni postajo da JRM nije prije toga pucala po gradu ?

TOGA NEMA JEL ?

TO SE NIJE DESILO.

DESILO SE SAMO TO DA SU NEKAKVE USTAŠE IZ ČISTOG MIRA POČELI ZATVARAT TE SRBE I JUGOSLAVENE I SLIČNO ZA KOGA SU SUMNJALI DA JE PETA KOLONA.

JADNI VI.

ŽRTVE.

NEVINI.
RayMabus
RayMabus

Posts : 182098
2014-04-11


Back to top Go down

OTVORENO PISMO MAJKE NAPADNUTOG VUKOVARSKOG MLADIĆA MILORADU PUPOVCU  - Page 18 Empty Re: OTVORENO PISMO MAJKE NAPADNUTOG VUKOVARSKOG MLADIĆA MILORADU PUPOVCU

Post by RayMabus Fri 19 Feb - 17:12

Cijela ta medijska propaganda u Srbiji je bazirana na tome da su eto Srbi žrtve , jadni, nevini ....a pojavile se ustaše odjednom i iz čista mira napravili to šta su napravili.

Nije bitno to šta je JRM pucala prije toga po gradu dakle nisu vojne mete i šta je vojni logor Lora bio mjesto gdje se držalo one za koje se sumnjalo da su peta kolona.

To se nije uopće desilo.

Jednostavno su povampirene ustaše .....itd itd itd.

JADNI VI.

ŽRTVE.

NEVINI.

JEBA VAM BOG MATER.
RayMabus
RayMabus

Posts : 182098
2014-04-11


Back to top Go down

OTVORENO PISMO MAJKE NAPADNUTOG VUKOVARSKOG MLADIĆA MILORADU PUPOVCU  - Page 18 Empty Re: OTVORENO PISMO MAJKE NAPADNUTOG VUKOVARSKOG MLADIĆA MILORADU PUPOVCU

Post by RayMabus Fri 19 Feb - 17:15

U petak rano ujutro u Splitu je prema potjernici uhapšen i radi izdržavanja kazne u zatvor na Bilicama sproveden Tomislav Duić (47), pravosnažno osuđen zbog ratnog zločina na osmogodišnju zatvorsku kaznu u slučaju Lora 1, potvrdio je glasnogovornik splitskog Županijskog suda Damir Romac.

On je za agenciju Hina izjavio da je Duić uhapšen u 6:30 sati ispred stambene zgrade u Jeretovoj ulici, nakon čega ga je policija odvela na izdržavanje kazne.

Duić je u slučaju Lora 1, kao zapovjednik bivšeg Vojno-istražnog centra Lora, pravosnažno osuđen na osam godina zatvora. Bio je u bijegu gotovo 15 godina i osuđen je u odsutnosti. Osim Lore 1, njegovo se ime našlo i u optužnici u slučaju Lora 2, koji je na istom sudu počeo u septembru prošle godine.

Krajem augusta prošle godine u Žaboriću na šibenskom području je uhapšen i Emilio Bungur (56), koji je također, dok je bio u bijegu, optužen za ratni zločin u Lori 1992. godine.

Brojni protesti

U slučaju Lora 2, uz Bungura su optuženi Duić, Tonči Vrkić, Ante Gudić te Anđelko Botić. Svi su već pravosnažno osuđeni u prethodnom slučaju, gdje im se sudilo za ratni zločin nad civilima u Lori. Uz Duića, koji je osuđen na osam godina zatvora, Vrkić je dobio sedam, a Bungur, Botić i Gudić po šest godina zatvora.

U postupku Lora 2, koji vodi sudija Vladimir Živaljić, tereti ih se za ratni zločin nad vojnim zarobljenicima. Optužnica je podignuta 2009, a godinu kasnije je zatraženo suđenje u odsutnosti za Duića i Bungura, koji su bili u bijegu.

Vrhovni sud je 2012. odobrio glavnu raspravu u njihovoj odsutnosti te je pripremno ročište prvi put zakazano krajem 2014. godine, no dva puta je odgađano.

Prvi put je održano tek krajem juna prošle godine, i to nakon nekoliko protesta braniteljskih udruženja i porodica optuženika pred zgradom suda.



http://balkans.aljazeera.net/vijesti/uhapsen-zapovjednik-vojno-istraznog-centra-lora
RayMabus
RayMabus

Posts : 182098
2014-04-11


Back to top Go down

OTVORENO PISMO MAJKE NAPADNUTOG VUKOVARSKOG MLADIĆA MILORADU PUPOVCU  - Page 18 Empty Re: OTVORENO PISMO MAJKE NAPADNUTOG VUKOVARSKOG MLADIĆA MILORADU PUPOVCU

Post by kaya Fri 19 Feb - 17:16

RayMabus wrote:
JADNI VI.

ŽRTVE.

NEVINI.

JEBA VAM BOG MATER.
:)
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

OTVORENO PISMO MAJKE NAPADNUTOG VUKOVARSKOG MLADIĆA MILORADU PUPOVCU  - Page 18 Empty Re: OTVORENO PISMO MAJKE NAPADNUTOG VUKOVARSKOG MLADIĆA MILORADU PUPOVCU

Post by RayMabus Fri 19 Feb - 17:20

kaja_333 wrote:
RayMabus wrote:
JADNI VI.

ŽRTVE.

NEVINI.

JEBA VAM BOG MATER.
:)
Pa zar nije tako ?

Prvo su ustaše osnovali vojni logor Lora ( vojni logor JRM inaće od prije ) pa su onda brodovi JRM izašli iz te Lore pa za odmazdu pucali po gradu.

Obrnuta logika.

NISU ONI NIŠTA MAJKE MI.
RayMabus
RayMabus

Posts : 182098
2014-04-11


Back to top Go down

OTVORENO PISMO MAJKE NAPADNUTOG VUKOVARSKOG MLADIĆA MILORADU PUPOVCU  - Page 18 Empty Re: OTVORENO PISMO MAJKE NAPADNUTOG VUKOVARSKOG MLADIĆA MILORADU PUPOVCU

Post by kaya Fri 19 Feb - 17:26

RayMabus wrote:
kaja_333 wrote:
RayMabus wrote:
JADNI VI.

ŽRTVE.

NEVINI.

JEBA VAM BOG MATER.
:)
Pa zar nije tako ?

Prvo su ustaše osnovali vojni logor Lora ( vojni logor JRM inaće od prije ) pa su onda brodovi JRM izašli iz te Lore pa za odmazdu pucali po gradu.

Obrnuta logika.

NISU ONI NIŠTA MAJKE MI.
Ma je, al smiješno mi je kako ti to napises
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

OTVORENO PISMO MAJKE NAPADNUTOG VUKOVARSKOG MLADIĆA MILORADU PUPOVCU  - Page 18 Empty Re: OTVORENO PISMO MAJKE NAPADNUTOG VUKOVARSKOG MLADIĆA MILORADU PUPOVCU

Post by Guest Fri 19 Feb - 17:34

dzango wrote:
tre911 wrote:
dzango wrote:
tre911 wrote:
Imaš problema sa terminologijom i to gadnih.
Ja imam problem sa terminologijom a vama mesta gde se muče i ubijaju ljudi nisu logori? I Jasenovac je radni kamp.
Imaš, ko osporava jasenovac kao logor? No vojno istražni zatvor u lori nije logor kao ni jedan paviljon na velesajmu kroz koje je prošlo par srba, logori su ono što ste vi imali na desetke gdje su zatvarani svi, od djece do staraca i tamo boravili poprilično vremena. Moji nećaci su proli kroz jedan takav sa bakom i djedom nakon što ste im majku ubili na kućnom pragu, pazi nije poginula nego ste je ubili a djecu u logor strpali.
Kako bre ko osporava? Pa još je na starom forumu bila tema kako je tamo teklo med i mleko i kako je to bio radni kamp.

Kako Lora nije logor kada je tamo bilo zatvoreno preko hiljadu ljudi a mnogi su i ubijeni. Kroz paviljon 22 prošlo par Srba? O jebote.
da par srba osumnjičenih za snajperku vatru po zagrebu, nisu zatvarana žena i djeca niti su srbi bili meta kao takvi nego isključivo na kog se sumnjalo da je 5 kolona i snajperisti.U čemu je problem? Trebali su im valjda dati ordenje što šicaju po zagrebu da bi ti bio zadovoljan.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

OTVORENO PISMO MAJKE NAPADNUTOG VUKOVARSKOG MLADIĆA MILORADU PUPOVCU  - Page 18 Empty Re: OTVORENO PISMO MAJKE NAPADNUTOG VUKOVARSKOG MLADIĆA MILORADU PUPOVCU

Post by RayMabus Fri 19 Feb - 17:43

Srbi su toliko medijski izmanipulirani da je to čudo. Zato se ja i ne čudim toliko Đangu i ostaloj srbadiji koliko vama šta im uopće idete išta objašnjavat.

Pročitajte bilo koji članak o Lori u srpskim medijima i vidit ćete sljedeće :

- napuhivanje srpskih žrtava

- demoniziranje Hrvata ( ustaše opa )

- to je početak radnje tj te ustaše iz čistog mira jadni Srbi i tako ta priča.
RayMabus
RayMabus

Posts : 182098
2014-04-11


Back to top Go down

OTVORENO PISMO MAJKE NAPADNUTOG VUKOVARSKOG MLADIĆA MILORADU PUPOVCU  - Page 18 Empty Re: OTVORENO PISMO MAJKE NAPADNUTOG VUKOVARSKOG MLADIĆA MILORADU PUPOVCU

Post by RayMabus Fri 19 Feb - 17:48

A inaće Lora je baš lijep primjer njihove propagande al ne zato šta se tamo nisu desila određena shranja , jesu i Hr ih je procesuirala nego da se vidi kako oni preko medija manipuliraju sa cijelom tom pričom o ratu u Hr i pričom Srbi žrtve a Hrvati ustaše .....jer vi možete jednostavnim pretraživanjem članak o LOri u srpskim medijima koliko god treba vremenski unazad pretražiti najobičniju činjenicu da nitko od njih ne spominje granatiranje Splita prije toga tj da je ovo prethodilo tome.

Toga nema u njihovim medijima i to vam je ta manipulacija u njihovim medijima ....radnja počima uvijek KAD SU POVAMPIRENE USTAŠE ....I TAKO TO ....JADNI SRBI ...ŽRTVE ITD ITD ITD
RayMabus
RayMabus

Posts : 182098
2014-04-11


Back to top Go down

OTVORENO PISMO MAJKE NAPADNUTOG VUKOVARSKOG MLADIĆA MILORADU PUPOVCU  - Page 18 Empty Re: OTVORENO PISMO MAJKE NAPADNUTOG VUKOVARSKOG MLADIĆA MILORADU PUPOVCU

Post by RayMabus Fri 19 Feb - 17:51

A štaš ...digle se povampire ustaše iz Splita jedno jutro i iz čistog mira pozatvarali nevine Srbe koji nisu nikome ništa skrivili ..... žrtve jbga ...nisu oni nikad ništa ...povampirene ustaše ovo ono ...oni žrtve i nevini.
RayMabus
RayMabus

Posts : 182098
2014-04-11


Back to top Go down

OTVORENO PISMO MAJKE NAPADNUTOG VUKOVARSKOG MLADIĆA MILORADU PUPOVCU  - Page 18 Empty Re: OTVORENO PISMO MAJKE NAPADNUTOG VUKOVARSKOG MLADIĆA MILORADU PUPOVCU

Post by RayMabus Fri 19 Feb - 17:56

A najgore u svemu je šta oni i dan danas žive u tom filmu ....Lora , ustaše .....napad JRM na Split ....ma ništa ...mali incident .....

I KAKO DRUKČIJE SA TAKVIMA RASPRAVLJAT NEGO DA MU PLESŠČURINU ZALIPIŠ PRIJE NEGO ŠTA UOPĆE TAKVU REĆENICU U TOM SMJERU ITI ZAVRŠI ?

ODMA PLESKA BRAJO I KRAJ PRIČE.
RayMabus
RayMabus

Posts : 182098
2014-04-11


Back to top Go down

OTVORENO PISMO MAJKE NAPADNUTOG VUKOVARSKOG MLADIĆA MILORADU PUPOVCU  - Page 18 Empty Re: OTVORENO PISMO MAJKE NAPADNUTOG VUKOVARSKOG MLADIĆA MILORADU PUPOVCU

Post by michaellcmacha Fri 19 Feb - 20:59

kaja_333 wrote:
vuksadinare wrote:
dijagram wrote:
kaja_333 wrote:
crvenkasti wrote:Srbi su mi se non stop rugali da sam glup. Naročito moj otac. Četnik!
Možeš dobiti čir, čak i rak od ogorčenosti kažu..
Cini ti se. On ne mrzi, samo se zafrkava godinama:)
on mrzi sebe
Ma on ti mrzi sve, Hrvate , Hrvatsku, sto su izgubili rat, sto je manjina, sto su mu stjerali starog , bas sve..nije to zdravo.
pomalo mrzi i mene što sam ga potero iza rana jutra na joging... umjesto kilometar dva on spizdio trista u komadu....
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21325
2015-08-08


Back to top Go down

OTVORENO PISMO MAJKE NAPADNUTOG VUKOVARSKOG MLADIĆA MILORADU PUPOVCU  - Page 18 Empty Re: OTVORENO PISMO MAJKE NAPADNUTOG VUKOVARSKOG MLADIĆA MILORADU PUPOVCU

Post by Ringo10 Sat 20 Feb - 8:39

dzango wrote:
tre911 wrote:
dzango wrote:
tre911 wrote:
Imaš problema sa terminologijom i to gadnih.
Ja imam problem sa terminologijom a vama mesta gde se muče i ubijaju ljudi nisu logori? I Jasenovac je radni kamp.
Imaš, ko osporava jasenovac kao logor? No vojno istražni zatvor u lori nije logor kao ni jedan paviljon na velesajmu kroz koje je prošlo par srba, logori su ono što ste vi imali na desetke gdje su zatvarani svi, od djece do staraca i tamo boravili poprilično vremena. Moji nećaci su proli kroz jedan takav sa bakom i djedom nakon što ste im majku ubili na kućnom pragu, pazi nije poginula nego ste je ubili a djecu u logor strpali.
Kako bre ko osporava? Pa još je na starom forumu bila tema kako je tamo teklo med i mleko i kako je to bio radni kamp.

Kako Lora nije logor kada je tamo bilo zatvoreno preko hiljadu ljudi a mnogi su i ubijeni. Kroz paviljon 22 prošlo par Srba? O jebote.

Svaki zločin je zločin, ali psotoji I redoslijed zbivanja.

Ne možete se vi Srbi ponašato kao da je rat počeš devedeset pete sa Olujom a sve prije toga ili zaboraviti ili svoditi na Loru I slično.

Možete vi palamuditi koliko vam volja, ali činjenica je da je nakon slavne OSme sjednice SKS I dolasko Svinjoglavoga na vlast U Srbiji krenulo svo ono sranje po bivšoj SFRJ. Možete vi lagati koliko hoćete, ali do dolaska HDZ na vlast, Svinjoglavi je već razvalio Jugu, dok su u Hrvatskoj bili mutavi Račan, u BiH Duraković, u Sloveniji Kučan, u Makedoniji Gošev ... nisu oni rasturali Jugu nego Svinjoglavac uz urnebesnu propaganda mržnje prema drugim narodima SFRJ.

Tuđman je došao kad je tehnički Juga bila mrtvo slovo na papiru, uništena razarajućom Svinjoglavom razornom nacionalističko-fašsitičkom politikom.

I vrlo je pokvareno I iritantno vase današnje prodavanje muda podo bubrege I zamjenjivanje teza. Vi ste prvi potegli oružje I napali dojučerašnje sugrađane sa koiima ste u istoj državi do tada dijelili dobro I zlo.
Mučki, pogano I podmuklo napasti nenaoružane susjede to je ljaga koju nikada nećete sprati I uzalodno vam je proseravanje o JAsenovcu I ustašama iz 2. sv rata.

A vase današnje podlo I licemjerno izdrkavanje samo pokazuje da ste ostali isti I da se niste promijenili ni za mikron. I dok se tako ponašate, ništa drugo osim prezira nećete doživljavati iz okruženja.
Ringo10
Ringo10

Posts : 21656
2015-09-24


Back to top Go down

OTVORENO PISMO MAJKE NAPADNUTOG VUKOVARSKOG MLADIĆA MILORADU PUPOVCU  - Page 18 Empty Re: OTVORENO PISMO MAJKE NAPADNUTOG VUKOVARSKOG MLADIĆA MILORADU PUPOVCU

Post by Ringo10 Sat 20 Feb - 8:42

RayMabus wrote:Srbi su toliko medijski izmanipulirani da je to čudo. Zato se ja i ne čudim toliko Đangu i ostaloj srbadiji koliko vama šta im uopće idete išta objašnjavat.

Nisu oni izmanipulirani negu su oni pokvareni I bezobrazni lažljivci.
Ringo10
Ringo10

Posts : 21656
2015-09-24


Back to top Go down

OTVORENO PISMO MAJKE NAPADNUTOG VUKOVARSKOG MLADIĆA MILORADU PUPOVCU  - Page 18 Empty Re: OTVORENO PISMO MAJKE NAPADNUTOG VUKOVARSKOG MLADIĆA MILORADU PUPOVCU

Post by Ucka Sat 20 Feb - 9:32

Ringo10 wrote:
dzango wrote:
tre911 wrote:
dzango wrote:
tre911 wrote:
Imaš problema sa terminologijom i to gadnih.
Ja imam problem sa terminologijom a vama mesta gde se muče i ubijaju ljudi nisu logori? I Jasenovac je radni kamp.
Imaš, ko osporava jasenovac kao logor? No vojno istražni zatvor u lori nije logor kao ni jedan paviljon na velesajmu kroz koje je prošlo par srba, logori su ono što ste vi imali na desetke gdje su zatvarani svi, od djece do staraca i tamo boravili poprilično vremena. Moji nećaci su proli kroz jedan takav sa bakom i djedom nakon što ste im majku ubili na kućnom pragu, pazi nije poginula nego ste je ubili a djecu u logor strpali.
Kako bre ko osporava? Pa još je na starom forumu bila tema kako je tamo teklo med i mleko i kako je to bio radni kamp.

Kako Lora nije logor kada je tamo bilo zatvoreno preko hiljadu ljudi a mnogi su i ubijeni. Kroz paviljon 22 prošlo par Srba? O jebote.

Svaki zločin je zločin, ali psotoji I redoslijed zbivanja.

Ne možete se vi Srbi ponašato kao da je rat počeš devedeset pete sa Olujom a sve prije toga ili zaboraviti ili svoditi na Loru I slično.

Možete vi palamuditi koliko vam volja, ali činjenica je da je nakon slavne OSme sjednice SKS I dolasko Svinjoglavoga na vlast U Srbiji krenulo svo ono sranje po bivšoj SFRJ. Možete vi lagati koliko hoćete, ali do dolaska HDZ na vlast, Svinjoglavi je već razvalio Jugu, dok su u Hrvatskoj bili mutavi Račan, u BiH Duraković, u Sloveniji Kučan, u Makedoniji Gošev ... nisu oni rasturali Jugu nego Svinjoglavac uz urnebesnu propaganda mržnje prema drugim narodima SFRJ.

Tuđman je došao kad je tehnički Juga bila mrtvo slovo na papiru, uništena razarajućom Svinjoglavom razornom nacionalističko-fašsitičkom politikom.

I vrlo je pokvareno I iritantno vase današnje prodavanje muda podo bubrege I zamjenjivanje teza. Vi ste prvi potegli oružje I napali dojučerašnje sugrađane sa koiima ste u istoj državi do tada dijelili dobro I zlo.
Mučki, pogano I podmuklo napasti nenaoružane susjede to je ljaga koju nikada nećete sprati I uzalodno vam je proseravanje o JAsenovcu I ustašama iz 2. sv rata.

A vase današnje podlo I licemjerno izdrkavanje samo pokazuje da ste ostali isti I da se niste promijenili ni za mikron. I dok se tako ponašate, ništa drugo osim prezira nećete doživljavati iz okruženja.

Potpis od rijeci do rijeci.
Ucka
Ucka

Male
Posts : 588
2016-02-15


Back to top Go down

OTVORENO PISMO MAJKE NAPADNUTOG VUKOVARSKOG MLADIĆA MILORADU PUPOVCU  - Page 18 Empty Re: OTVORENO PISMO MAJKE NAPADNUTOG VUKOVARSKOG MLADIĆA MILORADU PUPOVCU

Post by dzango Sat 20 Feb - 9:55

Ringo10 wrote:
dzango wrote:
tre911 wrote:
dzango wrote:
tre911 wrote:
Imaš problema sa terminologijom i to gadnih.
Ja imam problem sa terminologijom a vama mesta gde se muče i ubijaju ljudi nisu logori? I Jasenovac je radni kamp.
Imaš, ko osporava jasenovac kao logor? No vojno istražni zatvor u lori nije logor kao ni jedan paviljon na velesajmu kroz koje je prošlo par srba, logori su ono što ste vi imali na desetke gdje su zatvarani svi, od djece do staraca i tamo boravili poprilično vremena. Moji nećaci su proli kroz jedan takav sa bakom i djedom nakon što ste im majku ubili na kućnom pragu, pazi nije poginula nego ste je ubili a djecu u logor strpali.
Kako bre ko osporava? Pa još je na starom forumu bila tema kako je tamo teklo med i mleko i kako je to bio radni kamp.

Kako Lora nije logor kada je tamo bilo zatvoreno preko hiljadu ljudi a mnogi su i ubijeni. Kroz paviljon 22 prošlo par Srba? O jebote.

Svaki zločin je zločin, ali psotoji I redoslijed zbivanja.

Ne možete se vi Srbi ponašato kao da je rat počeš devedeset pete sa Olujom a sve prije toga ili zaboraviti ili svoditi na Loru I slično.

Možete vi palamuditi koliko vam volja, ali činjenica je da je nakon slavne OSme sjednice SKS I dolasko Svinjoglavoga na vlast U Srbiji krenulo svo ono sranje po bivšoj SFRJ. Možete vi lagati koliko hoćete, ali do dolaska HDZ na vlast, Svinjoglavi je već razvalio Jugu, dok su u Hrvatskoj bili mutavi Račan, u BiH Duraković, u Sloveniji Kučan, u Makedoniji Gošev ... nisu oni rasturali Jugu nego Svinjoglavac uz urnebesnu propaganda mržnje prema drugim narodima SFRJ.

Tuđman je došao kad je tehnički Juga bila mrtvo slovo na papiru, uništena razarajućom Svinjoglavom razornom nacionalističko-fašsitičkom politikom.

I vrlo je pokvareno I iritantno vase današnje prodavanje muda podo bubrege I zamjenjivanje teza. Vi ste prvi potegli oružje I napali dojučerašnje sugrađane sa koiima ste u istoj državi do tada dijelili dobro I zlo.
Mučki, pogano I podmuklo napasti nenaoružane susjede to je ljaga koju nikada nećete sprati I uzalodno vam je proseravanje o JAsenovcu I ustašama iz 2. sv rata.

A vase današnje podlo I licemjerno izdrkavanje samo pokazuje da ste ostali isti I da se niste promijenili ni za mikron. I dok se tako ponašate, ništa drugo osim prezira nećete doživljavati iz okruženja.
More jebaš okkruženje. Milošaević jeste bio govno ali neće biti da je on rasturio Jugoslaviju ma koliko se vi time pravdali. Rasturili su je oni koji su se od nje odcepili. Sasvim logično. Mada je raspad Jugoslavije ionako bio neminovan a sve to nije ovde tema.

Mi prvi potegli oružje a vi osnovali paravojne formacije čiji je cilj bio rasturanje zemlje. Pa onda patetišete kako je neko "napao dojučerašnje sugrađane sa kojima je delio i dobro i zlo". Takvu demagogiju i palamuđenje još nisam video. A i ni to nije tema.

_________________
OTVORENO PISMO MAJKE NAPADNUTOG VUKOVARSKOG MLADIĆA MILORADU PUPOVCU  - Page 18 Istock10
dzango
dzango

Posts : 28141
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

OTVORENO PISMO MAJKE NAPADNUTOG VUKOVARSKOG MLADIĆA MILORADU PUPOVCU  - Page 18 Empty Re: OTVORENO PISMO MAJKE NAPADNUTOG VUKOVARSKOG MLADIĆA MILORADU PUPOVCU

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 18 of 19 Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum