ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ok ,pitajmo branitelje koga žele za ministra,ali pitajmo onda i pacijente,kulturnjake i znanstvenike...

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Go down

Ok ,pitajmo branitelje koga žele za ministra,ali pitajmo onda i pacijente,kulturnjake i znanstvenike... - Page 3 Empty Re: Ok ,pitajmo branitelje koga žele za ministra,ali pitajmo onda i pacijente,kulturnjake i znanstvenike...

Post by Guest 2/18/2016, 12:57

jasambrend wrote:A gle...možda u njemu baš čuči prikriveni literarni potencijal koji čeka samo blagi poguranac da se razmaše u svom punom sjaju...pokušavam mu malo proširiti obzore...vidim da je zapeo na Glogoškom i Raškoviću, a dalje ni makac...
Možeš probati, ja sam gajio iluzije godinama i šamarao ga i mazio po glavi i savjetovao ali ništa, kao da sam balvanu to radio, nula bodova, taj je i dalje u svakom postu imao branitelje i glogošgog No  Mora da su mu u DR branitelji jako jakoooo sjebali koncepciju jugoslavije ili velike srbije kao i crvenom četniku čim toliko žući i gorčine prosipaju po njima.

Guest
Guest


Back to top Go down

Ok ,pitajmo branitelje koga žele za ministra,ali pitajmo onda i pacijente,kulturnjake i znanstvenike... - Page 3 Empty Re: Ok ,pitajmo branitelje koga žele za ministra,ali pitajmo onda i pacijente,kulturnjake i znanstvenike...

Post by provocator 2/18/2016, 13:34

Ero wrote:
provocator wrote:Ero, trupino... Pa iz svog džepa smo plaćali i pripadnike kriminalne organizacije zvane HDZ.
Kažete da su Hrvati izmišljena nacija?
A jeste budale...Pa ne mislite valjda da će vas za to država plaćat?
Sredstva će se preusmjeriti Crkvi, da znaš, a vi i dalje  igrajte  kozaračko. :D
Pa i vi kažete da su ustaše bili heroji i šehidi.
I moramo toga i takvoga plaćati. U čemu je onda problem?

_________________
Ok ,pitajmo branitelje koga žele za ministra,ali pitajmo onda i pacijente,kulturnjake i znanstvenike... - Page 3 Animated-flag-image-0024
provocator
provocator

Male
Posts : 5404
2015-08-11


Back to top Go down

Ok ,pitajmo branitelje koga žele za ministra,ali pitajmo onda i pacijente,kulturnjake i znanstvenike... - Page 3 Empty Re: Ok ,pitajmo branitelje koga žele za ministra,ali pitajmo onda i pacijente,kulturnjake i znanstvenike...

Post by Regoč 2/18/2016, 13:40

dawson wrote:
upravo_sa_jebachine wrote:koliko ja znam HDZ je sa Mostom dobio izbore

Krivo misliš, Božo se kleo Bogom i svetcima da neće u koaliciju s njima, čak je i neke svoje potpise ovjeravao kod javnog bilježnika da po na kraju pojeo vlastito govno.
Potpisivao je da neće s ikim. Samo da je išao s SDP-om, kovali bi ga u zviezde.

_________________
Ok ,pitajmo branitelje koga žele za ministra,ali pitajmo onda i pacijente,kulturnjake i znanstvenike... - Page 3 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Ok ,pitajmo branitelje koga žele za ministra,ali pitajmo onda i pacijente,kulturnjake i znanstvenike... - Page 3 Empty Re: Ok ,pitajmo branitelje koga žele za ministra,ali pitajmo onda i pacijente,kulturnjake i znanstvenike...

Post by Regoč 2/18/2016, 13:42

dawson wrote:
Ero wrote:
dawson wrote:
upravo_sa_jebachine wrote:koliko ja znam HDZ je sa Mostom dobio izbore

Krivo misliš, Božo se kleo Bogom i svetcima da neće u koaliciju s njima, čak je i neke svoje potpise ovjeravao kod javnog bilježnika da po na kraju pojeo vlastito govno.
Zar nije Milanče pregovarao s njim o sastavljanju saborske većine?
Onda vam Bože nije smetao.
No, kao gubitnici imate  pravo na ljutnju, ništa ja ne kažem.
Ne vidim kako bi vam to moglo nešto pomoći.

Gubitnik je dugoročno jedino Most jer su zajebali toliko ljudi koji više neće glasati za njih. Ali oni su ionako bili pojekt Hdz te su ispunili svoju svrhu i stoga su potrošeni. Ja sam glasao za ZŽ znači veze nemam sa tvojim govnima. A ti indijanac pati u stranoj zemlji i dalje.
Most nije HDZ-ov projekt, kažu da je HDZ-u pojeo glasove jer je nastupao kao desna alternativa. No, nije ni bitno, na svakim izborima pojavit će se neko "iznenađenje", ali to će biti sezonska moda koja se neće vraćati.

_________________
Ok ,pitajmo branitelje koga žele za ministra,ali pitajmo onda i pacijente,kulturnjake i znanstvenike... - Page 3 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Ok ,pitajmo branitelje koga žele za ministra,ali pitajmo onda i pacijente,kulturnjake i znanstvenike... - Page 3 Empty Re: Ok ,pitajmo branitelje koga žele za ministra,ali pitajmo onda i pacijente,kulturnjake i znanstvenike...

Post by Regoč 2/18/2016, 13:45

provocator wrote:
Ero wrote:
provocator wrote:Ero, trupino... Pa iz svog džepa smo plaćali i pripadnike kriminalne organizacije zvane HDZ.
Kažete da su Hrvati izmišljena nacija?
A jeste budale...Pa ne mislite valjda da će vas za to država plaćat?
Sredstva će se preusmjeriti Crkvi, da znaš, a vi i dalje  igrajte  kozaračko. :D
Pa i vi kažete da su ustaše bili heroji i šehidi.
I moramo toga i takvoga plaćati. U čemu je onda problem?
Problem je što vi želite sa se financiraju laži. A mi to nećemo. Samo istinu.

_________________
Ok ,pitajmo branitelje koga žele za ministra,ali pitajmo onda i pacijente,kulturnjake i znanstvenike... - Page 3 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Ok ,pitajmo branitelje koga žele za ministra,ali pitajmo onda i pacijente,kulturnjake i znanstvenike... - Page 3 Empty Re: Ok ,pitajmo branitelje koga žele za ministra,ali pitajmo onda i pacijente,kulturnjake i znanstvenike...

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum