ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Jeste li ljuti na slabe reakcije hdzovaca na napade tzv.' Antifasista'?

Go down

Jeste li ljuti na slabe reakcije hdzovaca na napade tzv.' Antifasista'? Empty Jeste li ljuti na slabe reakcije hdzovaca na napade tzv.' Antifasista'?

Post by vuksadinare 11/2/2016, 20:34

Ja osobno zaista sam razocaran osobito na Karamarka koji se skrio i kad treba nesto reci sve je to luk i voda.Ne vjerujem da Karamarko i HDZ ne raspolazu dokazima o negativnostima kolovodja napada na ministra Hasanbegovica pa i vladu opcenito te predsjednicu vec godinu dana.Nevjerojatno mi je da godinama niko ne postavlja pitanje Pupovcu u nestalom pakrackom lijecniku i istaknutom clanu stranke dr.Sreteru o Pupvcevoj umjesanosti u taj slucaj ima toliko dokaza,mnogo puta je spomenut u knjigama o povezanosti s tim slucajem.Zasto ne iznese dokaze o Zoranu Pusicu i njegovoj prljavoj raboti 1991 i spijunazi za JNA,pa to se zna postoje dokazi,zasto ne puste snimku njegovog bjesnila u beogradskom studiju zajedno sa strbcem i margeticem onaj dan kad su gotovina i markac pusteni na slobodu,samo to je dovoljno da mu se zabrani bilo kakva javna djelatnost u hrvatskoj ako ne i putna karta u jednom smjeru.Gospodine Karamarko cime vas 'Antifasisti' drze za jajca?vas i druge hdzovce(cast iznimkama)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99847
2015-09-08


Back to top Go down

Jeste li ljuti na slabe reakcije hdzovaca na napade tzv.' Antifasista'? Empty Re: Jeste li ljuti na slabe reakcije hdzovaca na napade tzv.' Antifasista'?

Post by Guest 11/2/2016, 22:25

vuksadinare wrote:Ja osobno zaista sam razocaran osobito na Karamarka koji se skrio i kad treba nesto reci sve je to luk i voda.Ne vjerujem da Karamarko i HDZ ne raspolazu dokazima o negativnostima kolovodja napada na ministra Hasanbegovica pa i vladu opcenito te predsjednicu vec godinu dana.Nevjerojatno mi je da godinama niko ne postavlja pitanje Pupovcu u nestalom pakrackom lijecniku i istaknutom clanu stranke dr.Sreteru o Pupvcevoj umjesanosti u taj slucaj ima toliko dokaza,mnogo puta je spomenut u knjigama o povezanosti s tim slucajem.Zasto ne iznese dokaze o Zoranu Pusicu i njegovoj prljavoj raboti 1991 i spijunazi za JNA,pa to se zna postoje dokazi,zasto ne puste snimku njegovog bjesnila u beogradskom studiju zajedno sa strbcem i margeticem onaj dan kad su gotovina i markac pusteni na slobodu,samo to je dovoljno da mu se zabrani bilo kakva javna djelatnost u hrvatskoj ako ne i putna karta u jednom smjeru.Gospodine Karamarko cime vas 'Antifasisti' drze za jajca?vas i druge hdzovce(cast iznimkama)
Zorangutan najavio borbu svim srectvima i nije da je ostao samo na riječima. Najprije udarijo na Miju - mijo pao. Udario na Muju - Mujo se od muke konvertiro u antifu. Navalio virit Karkolindi ispod kiklje - ista škviči od muke, ali sebi u bradu, ne usudi se ni pošteno jauknuti od stida, a prava dama bi mu odmak stisnula flisku. 

Jel' u pitanju puzeći državni udar - pitanje je sad. Al' da Karamrle ne 'apsi Milančeta - ne 'apsi ga. Zašto? Jer nema muda ili šta? Pa vele ovdje profesionalne desanke neke da ima zakonske osnove, jer da je virio pricednici u usrane gaće, a to joj po zakonu valjda samo mutavi može. Pa 'ajde ti sad reci zakaj crni mrako (pun intended) ne 'apsi levo i desno. Jel' to ona: neće grom u koprive, a udbaš na udbaša ili što je u pitanju? Di su ti šatoraši sad da mu malo ne prišarafe jajca glede općeg 'apšenja nepodobnih? Retoričko pitanje, narafski...:P
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Jeste li ljuti na slabe reakcije hdzovaca na napade tzv.' Antifasista'? Empty Re: Jeste li ljuti na slabe reakcije hdzovaca na napade tzv.' Antifasista'?

Post by L'âme 11/2/2016, 22:30

Vuce,naivan si do bola..zato su oni poćiticari,a mi raja..Ne ocekuj nista,pa se vise neces ni razocaravat..;-)

_________________
“You will not be good teachers if you focus only on what you do and not upon who you are.”
― Rudolf Steiner
L'âme
L'âme

Posts : 25744
2014-04-12


Back to top Go down

Jeste li ljuti na slabe reakcije hdzovaca na napade tzv.' Antifasista'? Empty Re: Jeste li ljuti na slabe reakcije hdzovaca na napade tzv.' Antifasista'?

Post by michaellcmacha 11/2/2016, 22:31

Jeste li ljuti na slabe reakcije hdzovaca na napade tzv.' Antifasista'? 12670610_1051149104927537_5141208464517180360_n

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21325
2015-08-08


Back to top Go down

Jeste li ljuti na slabe reakcije hdzovaca na napade tzv.' Antifasista'? Empty Re: Jeste li ljuti na slabe reakcije hdzovaca na napade tzv.' Antifasista'?

Post by L'âme 11/2/2016, 22:33

Haha,nasmija me..:D

_________________
“You will not be good teachers if you focus only on what you do and not upon who you are.”
― Rudolf Steiner
L'âme
L'âme

Posts : 25744
2014-04-12


Back to top Go down

Jeste li ljuti na slabe reakcije hdzovaca na napade tzv.' Antifasista'? Empty Re: Jeste li ljuti na slabe reakcije hdzovaca na napade tzv.' Antifasista'?

Post by michaellcmacha 11/2/2016, 22:51

maggie13 wrote:Haha,nasmija me..:D
tebi je smiješo ali našim fašistima, kako se vidi iz priloženog baš i nije... eno ga se mam otrijeznio.....
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21325
2015-08-08


Back to top Go down

Jeste li ljuti na slabe reakcije hdzovaca na napade tzv.' Antifasista'? Empty Re: Jeste li ljuti na slabe reakcije hdzovaca na napade tzv.' Antifasista'?

Post by L'âme 11/2/2016, 23:05

michaellcmacha wrote:
maggie13 wrote:Haha,nasmija me..:D
tebi je smiješo ali našim fašistima, kako se vidi iz priloženog baš i nije... eno ga se mam otrijeznio.....
stazic je bio dobar u otvorenom..olicenje polit-komesara otprije 70-ak godina..:D

_________________
“You will not be good teachers if you focus only on what you do and not upon who you are.”
― Rudolf Steiner
L'âme
L'âme

Posts : 25744
2014-04-12


Back to top Go down

Jeste li ljuti na slabe reakcije hdzovaca na napade tzv.' Antifasista'? Empty Re: Jeste li ljuti na slabe reakcije hdzovaca na napade tzv.' Antifasista'?

Post by lookatme 12/2/2016, 00:24

michaellcmacha wrote:Jeste li ljuti na slabe reakcije hdzovaca na napade tzv.' Antifasista'? 12670610_1051149104927537_5141208464517180360_n
prava hrvatska poštapalica :^0
lookatme
lookatme

Female
Posts : 440
2014-04-18


Back to top Go down

Jeste li ljuti na slabe reakcije hdzovaca na napade tzv.' Antifasista'? Empty Re: Jeste li ljuti na slabe reakcije hdzovaca na napade tzv.' Antifasista'?

Post by Ero 12/2/2016, 00:48

michaellcmacha wrote:Jeste li ljuti na slabe reakcije hdzovaca na napade tzv.' Antifasista'? 12670610_1051149104927537_5141208464517180360_n
:D

_________________
Jedan je Hase...
Ero
Ero

Posts : 13866
2014-04-23


Back to top Go down

Jeste li ljuti na slabe reakcije hdzovaca na napade tzv.' Antifasista'? Empty Re: Jeste li ljuti na slabe reakcije hdzovaca na napade tzv.' Antifasista'?

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum