ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

umjesto uhitilo ono poticalo

Go down

umjesto uhitilo ono poticalo Empty umjesto uhitilo ono poticalo

Post by debotoijusto Tue 27 Aug - 21:57

LOVRO Kuščević, nekad najbogatiji ministar, bio je na dodjeli bespovratnih sredstava temeljem Programa sustavnog gospodarenja energijom u Splitu te uzeo 1000 eura poticaja za solare. Kuščević je čekao u redu, zajedno s ostalim dobitnicima poticaja, pokazuju forografije koje je portal 24sata dobio od čitatelja.

Subvencije korisnicima javnog poziva za ugradnju solarnih elektrana na obiteljskim kućama i dizalica topline, među kojima je bio Kuščević (HDZ), dijelio je HDZ-ov župan Splitsko-dalmatinske županije Blaženko Boban.

"Ja ću subvenciju iskoristiti za financiranje solarne elektrane na mojoj obiteljskoj kući u Nerežišćima, koja je napravljena u svibnju ove godine. Kriteriji dobivanja subvencije su jasni i transparentni te vjerujem da je sve napravljeno u skladu s pravilima. Na jednak sam način, kao ostali građani, udovoljio uvjetima i ostvario pravo na subvenciju", rekao je, između ostalog, Kuščević za 24sata.



https://www.index.hr/vijesti/clanak/lovro-kuscevic-nekad-najbogatiji-ministar-uzeo-1000-eura-poticaja/2593848.aspx?index_tid=557185
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 31224
2014-04-12


Back to top Go down

umjesto uhitilo ono poticalo Empty Re: umjesto uhitilo ono poticalo

Post by debotoijusto Tue 27 Aug - 21:58

- Zasto Bracanin ima dvije spijunke na vratima?
Na jednu gleda tko dolazi , a na drugu sto nosi!
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 31224
2014-04-12


Back to top Go down

umjesto uhitilo ono poticalo Empty Re: umjesto uhitilo ono poticalo

Post by darth_vader Wed 28 Aug - 18:53

Ni mene ne bi bilo ničega sram da moram gledati onakvu facu svaki dan u ogledalu.
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19734
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

umjesto uhitilo ono poticalo Empty Re: umjesto uhitilo ono poticalo

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum