ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Preminuo je Fred Matić

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Preminuo je Fred Matić - Page 2 Empty Re: Preminuo je Fred Matić

Post by RayMabus 24/8/2024, 12:10

Puni naslovi u liberalnim novinama ( oni ih, Soroševci uglavnom i drže ) o ovome.

Ne bi da je umro drug Tito a ne tamo neki Fred Matić.

RIP al brate mili nije umro drug Tito da je to toliko bitna tema pa pune naslovnice o ovome po soroševim medijima.

RayMabus

Posts : 181984
2014-04-11


Back to top Go down

Preminuo je Fred Matić - Page 2 Empty Re: Preminuo je Fred Matić

Post by dijagram 24/8/2024, 12:37

RayMabus wrote:Puni naslovi u liberalnim novinama ( oni ih, Soroševci uglavnom i drže ) o ovome.

Ne bi da je umro drug Tito a ne tamo neki Fred Matić.

RIP al brate mili nije umro drug Tito da je to toliko bitna tema pa pune naslovnice o ovome po soroševim medijima.
Naravno, bio je korisna budala u rukama politickih struktura koje su ga iskoristile maksimalno za svoje probitke.
No i sam se uklopio i takodjer stekao osobne probitke mimo zakonskih propisa. Doduse, ni prvi ni zadnji.

Inace je bio tipican primjer PTSP-ovca sto bi i djeca mogla uociti tek kad ga pogledaju kako izgleda, kako se drzi, ophodi.
Takvog se prije svega nije smjelo staviti na funkciju jer nije zdrav, ali posluzio je svrsi onima koji su ga iskoristili.

Najbolje od svega mu je tzv. hajka na lazne invalide od koje nije napravio nista osim zle krvi i navlacenja mrznje neupucenih prema braniteljima opcenito,
 a sam je profitirao kao takav po nekoliko osnova na elementarnim opcepoznatim stvarima.
Njegov angazman na "protuprosvjedima" prema moliteljima na trgu tek govori dalje o kakvom se friku i bolesniku radi.
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18836
2015-08-09


Šandor Winnetou likes this post

Back to top Go down

Preminuo je Fred Matić - Page 2 Empty Re: Preminuo je Fred Matić

Post by RayMabus 24/8/2024, 12:40

Nisam ga pratio tako da ne znam ništa a s obzirom da ga nisam pratio znači da mi nije upao u oko i stao na žulj.

( Ne pratim toliko politiku da budemo jasni pa ako nije ovi neki od glavnih faca nego nešto sporedno a ni po čemu mi ne iskače onda ga ni ne snimam previše il skoro pa nikako ).

RIP, sučut obitelji, prijateljima i poznanicima itd 

Al smanjite taj doživljaj ( pune naslovnice Soroševih medija ), nije umro drug Tito.


RayMabus
RayMabus

Posts : 181984
2014-04-11


Back to top Go down

Preminuo je Fred Matić - Page 2 Empty Re: Preminuo je Fred Matić

Post by Šandor Winnetou 24/8/2024, 12:50

Umrla bitanga, kog boli k?

_________________
Preminuo je Fred Matić - Page 2 Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19770
2017-12-31


Back to top Go down

Preminuo je Fred Matić - Page 2 Empty Re: Preminuo je Fred Matić

Post by vuksadinare 24/8/2024, 13:07

... slicno je i sa kotromanovicem.. bio je veci desnicar od skeje.. ali upao je u dugove zbog kocke.. tu je uletio zoka i sdp da mu plate dugove(naravno ne za đabe) jer je jaca odbila da plati kotromanovicu dug.. i kotromanovicu odjedanput skocio u lijevi voz.. naravno nije bio jedini.. e sad dolazimo do tog da li je fred na slican nacin zavrsio u sdpovom kruzoku.. posto je tamo do 2003,2004 bio blizak hdz-u i imao vazne funkcije dok je jaca bila ministrica branitelja.. e sad treba tu uzeti u obzir i podvojenost samog freda...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99843
2015-09-08


Šandor Winnetou likes this post

Back to top Go down

Preminuo je Fred Matić - Page 2 Empty Re: Preminuo je Fred Matić

Post by abraham 24/8/2024, 13:51

dijagram wrote:
RayMabus wrote:Puni naslovi u liberalnim novinama ( oni ih, Soroševci uglavnom i drže ) o ovome.

Ne bi da je umro drug Tito a ne tamo neki Fred Matić.

RIP al brate mili nije umro drug Tito da je to toliko bitna tema pa pune naslovnice o ovome po soroševim medijima.
Naravno, bio je korisna budala u rukama politickih struktura koje su ga iskoristile maksimalno za svoje probitke.
No i sam se uklopio i takodjer stekao osobne probitke mimo zakonskih propisa. Doduse, ni prvi ni zadnji.

Inace je bio tipican primjer PTSP-ovca sto bi i djeca mogla uociti tek kad ga pogledaju kako izgleda, kako se drzi, ophodi.
Takvog se prije svega nije smjelo staviti na funkciju jer nije zdrav, ali posluzio je svrsi onima koji su ga iskoristili.

Najbolje od svega mu je tzv. hajka na lazne invalide od koje nije napravio nista osim zle krvi i navlacenja mrznje neupucenih prema braniteljima opcenito,
 a sam je profitirao kao takav po nekoliko osnova na elementarnim opcepoznatim stvarima.
Njegov angazman na "protuprosvjedima" prema moliteljima na trgu tek govori dalje o kakvom se friku i bolesniku radi.
Lijepo ste vi to umotali kolega. Moje misljenje , gad jedan obicni ljigavi.

_________________
But I'm near the end and I just ain't got the time
And I'm wasted and I can't find my way home.
abraham
abraham

Male
Posts : 14507
2014-04-14


Šandor Winnetou likes this post

Back to top Go down

Preminuo je Fred Matić - Page 2 Empty Re: Preminuo je Fred Matić

Post by vili40 24/8/2024, 14:12

imamo sreće pa sad tamo imamo Bartulicu,e taj je u redu...ludnica
vili40
vili40

Male
Posts : 10990
2015-08-02


Back to top Go down

Preminuo je Fred Matić - Page 2 Empty Re: Preminuo je Fred Matić

Post by vili40 24/8/2024, 14:22

vili40 wrote:imamo sreće pa sad tamo imamo Bartulicu,e taj je u redu...ludnica
pa dalje:
Preminuo je Fred Matić - Page 2 Glavak_suncana
fufulja namber 1

Preminuo je Fred Matić - Page 2 Sokol_tomislav
hahahahaa...koji je to gnjus nema mu ravnoga

Preminuo je Fred Matić - Page 2 Ressler_karlo
o ovome ne treba ni počet,zlo ti dođe

I tako to,taj Matić je bio stvarno za popljuvati,nešto najgore što je Hrvatska tamo mogla poslati.Idemo dalje fujjjj,tito,partija,lopov,peta kolona,užas...
vili40
vili40

Male
Posts : 10990
2015-08-02


Back to top Go down

Preminuo je Fred Matić - Page 2 Empty Re: Preminuo je Fred Matić

Post by Hoholo Mudovski 24/8/2024, 15:48

Svijet bi bio bolje mjesto da mu je majka iskoristila svoja reproduktivna prava i abortirala ga...

_________________
Preminuo je Fred Matić - Page 2 20240832
Hoholo Mudovski
Hoholo Mudovski

Posts : 5940
2023-08-31


Back to top Go down

Preminuo je Fred Matić - Page 2 Empty Re: Preminuo je Fred Matić

Post by vili40 24/8/2024, 16:59

forum prati svjetske bolesti,ne treba se čuditi kod sve to ide...
vili40
vili40

Male
Posts : 10990
2015-08-02


Back to top Go down

Preminuo je Fred Matić - Page 2 Empty Re: Preminuo je Fred Matić

Post by vuksadinare 24/8/2024, 17:16

Sa jedne strane pederi, pedofili, ni baba ni deda sa druge strane kravojebi mi u sredini.. nije neki izbor
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99843
2015-09-08


Back to top Go down

Preminuo je Fred Matić - Page 2 Empty Re: Preminuo je Fred Matić

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum