ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ponovno sukob Indija boysa i Bad blue boysa

Go down

Ponovno sukob Indija boysa i Bad blue boysa Empty Ponovno sukob Indija boysa i Bad blue boysa

Post by vuksadinare 23/8/2024, 12:49

https://www.jutarnji.hr/vijesti/hrvatska/trojica-tinejdzera-u-centru-zagreba-napali-indijce-oglasio-se-bozinovic-pogodila-me-ta-vijest-15494847
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99843
2015-09-08


Back to top Go down

Ponovno sukob Indija boysa i Bad blue boysa Empty Re: Ponovno sukob Indija boysa i Bad blue boysa

Post by vuksadinare 23/8/2024, 12:51

...novi štemeri u kvartu sa turbanima...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99843
2015-09-08


Back to top Go down

Ponovno sukob Indija boysa i Bad blue boysa Empty Re: Ponovno sukob Indija boysa i Bad blue boysa

Post by RayMabus 23/8/2024, 12:51

Samo trpaj.
RayMabus
RayMabus

Posts : 181984
2014-04-11


Back to top Go down

Ponovno sukob Indija boysa i Bad blue boysa Empty Re: Ponovno sukob Indija boysa i Bad blue boysa

Post by vuksadinare 23/8/2024, 12:59

Indijci, nepalci, bangladežani su okupirali centar, zapadni dio grada, dio peščenice i novog zagreba.. jedini slobodni teritorij su sesvete i dubrava.. crta obrane je uspostavljena
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99843
2015-09-08


Back to top Go down

Ponovno sukob Indija boysa i Bad blue boysa Empty Re: Ponovno sukob Indija boysa i Bad blue boysa

Post by AssadNaPodmornici 23/8/2024, 15:43

trpaj dok im na uši ne iziđe(da citiram epija)

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21831
2018-06-14


Back to top Go down

Ponovno sukob Indija boysa i Bad blue boysa Empty Re: Ponovno sukob Indija boysa i Bad blue boysa

Post by abraham 23/8/2024, 17:05

Kajtazi javiiiii seeee.

_________________
But I'm near the end and I just ain't got the time
And I'm wasted and I can't find my way home.
abraham
abraham

Male
Posts : 14507
2014-04-14


Back to top Go down

Ponovno sukob Indija boysa i Bad blue boysa Empty Re: Ponovno sukob Indija boysa i Bad blue boysa

Post by debotoijusto 23/8/2024, 17:14

Događaju je svjedočio novinar Matej Knežević koji je zajedno sa suprugom svjedočio napadu i poslao nam fotografiju. Kako je ispričao za Index, i sam se uključio i stao u obranu Indijaca. On i supruga dali su izjavu policiji i još uvijek su, kaže, potreseni događajem-

"Sjedim u društvu s još troje prijatelja i suprugom u Malom medi. Vidim da se sa sjeverne strane Tkalče spušta pet klinaca do maksimalno 25 godina. S južne strane dolaze dva Indijca koji normalno hodaju i pričaju. Spustim glavu da popijem pivo. Za sekundu čujem: 'Gubi se, crnjo. Gubi se u Nepal'", rekao je Knežević za Index.

Navodi da su mladići koji su napali strance bili pijani i da su ih napali iz čista mira.

"Nakon vike Indijac je pokušao nazvati policiju, a jedan od mladića mu je izbio mobitel iz ruke. Ja sam se umiješao da ne dođe do eskalacije", dodao je. "Moram napomenuti da je policija stigla brzo. Uhvatili su ih u Praškoj ulici pet minuta nakon događaja", zaključio je.




crnjo... nepal... oli nista ne uce na vjeronauku ?





No danas ujutro kada su on i supruga u zagrebačkoj I. policijskoj postaji trebali dati još jedan iskaz o napadu, svjedočio je, tvrdi, rasističkom ponašanju jednog od policajaca.

"Prvo je iskaz otišla dati prijateljica, koja je kasnila na posao. Ja sam tog policajca pitao imam li vremena zapaliti, na što mi je rekao da imam. Onda mi je rekao: 'Daj mi samo reci tko je koga napao? Jesu Indijci napali naše ili su naši Indijce? Ja sam rekao da su naši huligani napali indijce. Na to mi je on rekao: 'To je normalno'", ispričao je Indexu Knežević.

Kaže i da ovo nije bila jedina takva izjava istog policajca.

"Prije toga je Južnoamerikanka došla prijaviti krađu torbice u kojoj je bila putovnica. On ju je prvo na engleskom uputio u Samobor, a onda je na hrvatskom rekao kolegici: "Dosta mi je ovih obojanih, Alžiraca, Nepalaca...", kazao je Knežević i dodao da će policajca prijaviti MUP-u zbog izjava kojima je, kaže, svjedočio jutros .





https://n1info.hr/kolumne/boris-dezulovic/kako-se-dovraga-to-dogodilo/
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 31224
2014-04-12


Back to top Go down

Ponovno sukob Indija boysa i Bad blue boysa Empty Re: Ponovno sukob Indija boysa i Bad blue boysa

Post by AssadNaPodmornici 23/8/2024, 17:44

biti će još gore. pravo veselje sljedi.
čeka nas scenarij zapadnih zemalja, bude vama veselo u ZGu kada ne bude više noćnih šetnji gradom, i kada nakon 19h ne bude izlaska za žene , a muški jedino u grupama budu išli, a javni prijevoz pun inžinjera i doktora

a pogledaj situacije gdje su ovi doktori nožem prijetili trudnici. ništa u medijima, nema kolumni od dežulovića, nema zgrožene reakcije božinovića, nema niti akcije pandura da ulete u hotel i preteresu, dok radi par pijanih maloljetnika diže se frka u državi.

najebali smo ajme majko.

mene boli k , kada sranje dođe u ST, uteknem negdje u vlajland , lovu ću imati, biti ću još dovoljno mlad i jak, a ostali neka krepavaju u gradovima

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21831
2018-06-14


Back to top Go down

Ponovno sukob Indija boysa i Bad blue boysa Empty Re: Ponovno sukob Indija boysa i Bad blue boysa

Post by Serbinho-3 23/8/2024, 18:26

Sta ste opet zasrali.


Krivica njihova otprilike, sto nisu neke dobre picke

poslali, pa ih ne bi tukli, niti bilo rasizma ili fasizma.

Da sam advokat i da mi klijenta optuze za rasizam,

doveo bih dobru picku na Sud iz zemlje zrtve sa

halterima, tange I tako to.

Optuzeni krene da jebe, ostali gledaju, Sudija gleda.

Onda pitanje,” Gde vi vidite rasizam” a klijentu,  

“Daj je malo z’guza, promeni malo pozu, smorices

prisutne “.



Ponovno sukob Indija boysa i Bad blue boysa Img_1218


Ponovno sukob Indija boysa i Bad blue boysa Img_1219


Ponovno sukob Indija boysa i Bad blue boysa Img_1220

Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 27343
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Ponovno sukob Indija boysa i Bad blue boysa Empty Re: Ponovno sukob Indija boysa i Bad blue boysa

Post by jastreb 23/8/2024, 22:06

vuksadinare wrote:Indijci, nepalci, bangladežani su okupirali centar, zapadni dio grada, dio peščenice i novog zagreba.. jedini slobodni teritorij su sesvete i dubrava.. crta obrane je uspostavljena
Jel tebi uspostavljena linija pameti u mozgu?
jastreb
jastreb

Posts : 34059
2014-04-22


Back to top Go down

Ponovno sukob Indija boysa i Bad blue boysa Empty Re: Ponovno sukob Indija boysa i Bad blue boysa

Post by vuksadinare 23/8/2024, 22:09

jastreb wrote:
vuksadinare wrote:Indijci, nepalci, bangladežani su okupirali centar, zapadni dio grada, dio peščenice i novog zagreba.. jedini slobodni teritorij su sesvete i dubrava.. crta obrane je uspostavljena
Jel tebi uspostavljena linija pameti u mozgu?
sto sam krivo rekao tupsone?.. Takvo je činjenično stanje na terenu i u gradu valjda ja zivim u njemu ne ti
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99843
2015-09-08


Back to top Go down

Ponovno sukob Indija boysa i Bad blue boysa Empty Re: Ponovno sukob Indija boysa i Bad blue boysa

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum