ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ameri:'Balkan je ponovno bure baruta. Treba opet igrati na Hrvatsku.'

Page 1 of 2 1, 2  Next

Go down

Ameri:'Balkan je ponovno bure baruta. Treba opet igrati na Hrvatsku.'  Empty Ameri:'Balkan je ponovno bure baruta. Treba opet igrati na Hrvatsku.'

Post by vuksadinare Thu 22 Aug - 13:03

https://www.maxportal.hr/vijesti/vodeci-sad-medij-balkan-je-bure-baruta-sto-sad-treba-uciniti-za-hrvatsku/
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99843
2015-09-08


Back to top Go down

Ameri:'Balkan je ponovno bure baruta. Treba opet igrati na Hrvatsku.'  Empty Re: Ameri:'Balkan je ponovno bure baruta. Treba opet igrati na Hrvatsku.'

Post by vuksadinare Thu 22 Aug - 13:05

...izgleda da dobijamo zeleno svjetlo za šamaranje onih koji se misle ili se 'kurče'
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99843
2015-09-08


Back to top Go down

Ameri:'Balkan je ponovno bure baruta. Treba opet igrati na Hrvatsku.'  Empty Re: Ameri:'Balkan je ponovno bure baruta. Treba opet igrati na Hrvatsku.'

Post by RayMabus Thu 22 Aug - 13:08

Srbija se tek treba pridružiti Europi u uvođenju sankcija protiv Rusije i umjesto toga nedavno je potpisala sporazum o slobodnoj trgovini s komunističkom Kinom. Njegovi labavi imigracijski zakoni omogućili su teroristima da kontroliraju operacije krijumčarenja ljudi u Europu. Dok ne promijeni kurs, Europska unija trebala bi izbaciti Srbiju iz bezviznog režima putovanja u ostatak Europe.

:tu
RayMabus
RayMabus

Posts : 181984
2014-04-11


Back to top Go down

Ameri:'Balkan je ponovno bure baruta. Treba opet igrati na Hrvatsku.'  Empty Re: Ameri:'Balkan je ponovno bure baruta. Treba opet igrati na Hrvatsku.'

Post by dijagram Thu 22 Aug - 13:12

Odjebali nas i prepustili sudbini 91, a onda 95 zaustavljali da ne ugrozimo nejac.
Utrpali Hrvate u federaciju s mujama, a srbljim dali nagradu pola Bosne.
Iskazali se tek na Kosovu gdje su kao dosli k pameti pa njima ni manje ni vise nego drzavu na silu uglavili:)
Sacuvaj me boze amerike i rusije i pizdematerine izvana.
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18836
2015-08-09


RayMabus and Šandor Winnetou like this post

Back to top Go down

Ameri:'Balkan je ponovno bure baruta. Treba opet igrati na Hrvatsku.'  Empty Re: Ameri:'Balkan je ponovno bure baruta. Treba opet igrati na Hrvatsku.'

Post by RayMabus Thu 22 Aug - 13:15

dijagram wrote:Odjebali nas i prepustili sudbini 91, a onda 95 zaustavljali da ne ugrozimo nejac.
Utrpali Hrvate u federaciju s mujama, a srbljim dali nagradu pola Bosne.
Iskazali se tek na Kosovu gdje su kao dosli k pameti pa njima ni manje ni vise nego drzavu na silu uglavili:)
Sacuvaj me boze amerike i rusije i pizdematerine izvana.
Daleko im kuća.

Imaju Komšića pa nek njega zovu da im spašava situaciju na Zapadnom Balkanu.
RayMabus
RayMabus

Posts : 181984
2014-04-11


Back to top Go down

Ameri:'Balkan je ponovno bure baruta. Treba opet igrati na Hrvatsku.'  Empty Re: Ameri:'Balkan je ponovno bure baruta. Treba opet igrati na Hrvatsku.'

Post by dijagram Thu 22 Aug - 13:15

RayMabus wrote:
dijagram wrote:Odjebali nas i prepustili sudbini 91, a onda 95 zaustavljali da ne ugrozimo nejac.
Utrpali Hrvate u federaciju s mujama, a srbljim dali nagradu pola Bosne.
Iskazali se tek na Kosovu gdje su kao dosli k pameti pa njima ni manje ni vise nego drzavu na silu uglavili:)
Sacuvaj me boze amerike i rusije i pizdematerine izvana.
Daleko im kuća.

Imaju Komšića pa nek njega zovu da im spašava situaciju na Zapadnom Balkanu.
:tu
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18836
2015-08-09


Back to top Go down

Ameri:'Balkan je ponovno bure baruta. Treba opet igrati na Hrvatsku.'  Empty Re: Ameri:'Balkan je ponovno bure baruta. Treba opet igrati na Hrvatsku.'

Post by RayMabus Thu 22 Aug - 13:33

Treba veće bombe bacati na tu Gazu.

Hamas mora biti pobijeđen.

---

Predsjednik Alžira:

"Alžirska vojska je spremna za odlazak u Palestinu, a mi samo čekamo da Egipat otvori svoje granice za nas."

Vole ovako samouvjereno lajati jer znaju da se to nikada neće dogoditi.

---

Alžir razmatra iskrcavanje alžirskog humanitarnog pomorskog desanta na plažu Al-Mawasi u Gazi, koja prema međunarodnom humanitarnom pravu nije izraelska voda!
Predsjednik Abdelmadjid Tebboune traži od egipatske strane otvaranje granica za ulazak alžirske vojske, kako bi alžirska vojska izgradila tri bolnice u Pojasu Gaze.
Alžir ima ulogu u ovom pitanju, a pitanje geografske udaljenosti bilo je faktor u prošlosti, ali sada Alžir ima pomorsku flotu i velika je pomorska sila na Mediteranu, a Alžir ne mora putovati 3000 kilometara kroz Libiju, gdje je građanski rat, a zatim ući u oaze. Zatim morate prijeći rijeku Nil, ući na Sinaj, a zatim doći do prijelaza Rafah koji s palestinske strane kontrolira izraelska vojska, kako biste ušli u jedan ili dva kamiona ili poljsku bolnicu.
Alžir je država koja ima pomorske sposobnosti i otvoreno more. Alžir ima “Citadelu Beni Abbes”.
San Giorgio, noseći helikoptere, zalihe, logističku podršku i masivna kopnena i vodena desantiranja.
Ako Alžir odluči premjestiti San Giorgio, bit će u pratnji razarača, sredstva za odvraćanje i dvije ruske podmornice Kilo. Alžir ima 7 podmornica, novu verziju ruske podmornice Kilo. Razarač je fregata klase Miko A200, što je isto kao i klasa Saar 6.
Kalaat Béni Abbès (francuski: Kalaat Béni Abbès) je brod za desantnu i logističku potporu (BDSL), koji pripada alžirskim pomorskim snagama i najveći je ratni mornarički brod u povijesti Alžira. To je jedan od najsuvremenijih vojnih brodova opremljen najnovijom vojnom i pomorskom tehnologijom i sposoban za operacije i opsežne intervencije u vojnim, logističkim i humanitarnim misijama, brod može izvršavati brodske borbene misije, zapovijedanje i kontrolu za kombinirani zrak/more zadaće skupine, kao i rad nadzora, pratnje konvoja, prijevoza specijalnih snaga i opskrbe flote.
Dvorac Bani Abbas sadrži oko 30 projektila Aster 15 i drugih projektila protuzračne obrane, a može nositi tenkove i oklopna vozila. Ima unutarnju poljsku bolnicu i može primiti 1000 vojnika. Može graditi bolnice u Gazi kroz obalu Al-Mawasi, koja nije pod kontrolom izraelske vojske.
Ako Alžir ima humanitarne motive, ne vjerujemo da postoji strana koja će to spriječiti!
RayMabus
RayMabus

Posts : 181984
2014-04-11


Back to top Go down

Ameri:'Balkan je ponovno bure baruta. Treba opet igrati na Hrvatsku.'  Empty Re: Ameri:'Balkan je ponovno bure baruta. Treba opet igrati na Hrvatsku.'

Post by RayMabus Thu 22 Aug - 13:43

Znači instaliraš mi Komšića i četvrti put dakle to nije slučajnost nego tvoja trajna geostrategija ovdje meni poviše glave i eto sad neki problemi iskrsli i sad mene zoveš da ja spašavam tvoju geostrategiju na Zapadnom Balkanu itd.

Ma goni se u pičku materinu smrade jedan.

Eno ti tvoj drug Komšić pa neka ti je on spašava.

Smeće jedno.
RayMabus
RayMabus

Posts : 181984
2014-04-11


Back to top Go down

Ameri:'Balkan je ponovno bure baruta. Treba opet igrati na Hrvatsku.'  Empty Re: Ameri:'Balkan je ponovno bure baruta. Treba opet igrati na Hrvatsku.'

Post by RayMabus Thu 22 Aug - 13:47

Treba veće bombe bacati na tu Gazu.

Hamas mora biti uništen ( ta nećemo ga valjda ostavit tu Židovima ispod nosa jel ).

Pošto Židovi vladaju Amerikom sad se izvoli sukobljavat sa islamskim svijetom i šire.

To je isti onaj islamski vilajet koji si meni tija instalirat poviše glave.

Pa lijepo uživajte vi i oni.

Lijepo se pokoljite između sebe i daleko vam kuća.

LP od GF5.
RayMabus
RayMabus

Posts : 181984
2014-04-11


Back to top Go down

Ameri:'Balkan je ponovno bure baruta. Treba opet igrati na Hrvatsku.'  Empty Re: Ameri:'Balkan je ponovno bure baruta. Treba opet igrati na Hrvatsku.'

Post by Službenik Thu 22 Aug - 14:36

Fuko, stranka ti se raspada, a ti trolaš za amerikanske kurbe.

Vengo ... Pinava ili Radić.

_________________
Suspect
Službenik
Službenik

Male
Posts : 2920
2022-02-24

Lokacija: : Služba državne sigurnosti SR Hrvatske

Back to top Go down

Ameri:'Balkan je ponovno bure baruta. Treba opet igrati na Hrvatsku.'  Empty Re: Ameri:'Balkan je ponovno bure baruta. Treba opet igrati na Hrvatsku.'

Post by RayMabus Thu 22 Aug - 14:41

Za američke licemjere.

Bacili su više bombi na tu Gazu nego šta je bačeno tokom drugog svjetskog rata po Europi i nego šta je Ratko Mladić bacija na Sarajevo gdje im je drug Komšić al je Ratko genocidan a BiBiju aplaudiraju u američkom kongresu.

Njihova hegemonija je ZAVRŠENA.
RayMabus
RayMabus

Posts : 181984
2014-04-11


Back to top Go down

Ameri:'Balkan je ponovno bure baruta. Treba opet igrati na Hrvatsku.'  Empty Re: Ameri:'Balkan je ponovno bure baruta. Treba opet igrati na Hrvatsku.'

Post by Službenik Thu 22 Aug - 14:43

dijagram wrote:Odjebali nas i prepustili sudbini 91, a onda 95 zaustavljali da ne ugrozimo nejac.
Utrpali Hrvate u federaciju s mujama, a srbljim dali nagradu pola Bosne.
Iskazali se tek na Kosovu gdje su kao dosli k pameti pa njima ni manje ni vise nego drzavu na silu uglavili:)
Sacuvaj me boze amerike i rusije i pizdematerine izvana.

I ja rečem. Djaval odnil Ruse ča su nam prodali oružja, striljiva, zrakoplove, helikoptere i sve ono ča Ameri i zapad nisu hotili niti čut.

Isti su ka i Ameri.

Ma ... u svemu tomu Hrvati su najveće kurbetine svitske.

Ližemo prkno onima ča su nam konop oko vrata stavili, onima koji su nam realno pomogli, makar to bilo za šolde, danas rečemo da su "djavli".

Ponavljam, Hrvati su kurbetine svitske i to takve kurbetine da je to čudo.

Slava.

_________________
Suspect
Službenik
Službenik

Male
Posts : 2920
2022-02-24

Lokacija: : Služba državne sigurnosti SR Hrvatske

Back to top Go down

Ameri:'Balkan je ponovno bure baruta. Treba opet igrati na Hrvatsku.'  Empty Re: Ameri:'Balkan je ponovno bure baruta. Treba opet igrati na Hrvatsku.'

Post by RayMabus Thu 22 Aug - 14:45

Treba veće bombe bacat na tu Gazu. Hamas mora biti pobijeđen.

One od tri tone bombe najbolje. Desetak takvih baciš tamo na kvart i nema kvarta. Posli te leševe i štuk samo bagerom gurneš u more i cipli to pojedu i gotova priča.

Napravimo veliki Izrael i to je američki nacionalni interes.
RayMabus
RayMabus

Posts : 181984
2014-04-11


Back to top Go down

Ameri:'Balkan je ponovno bure baruta. Treba opet igrati na Hrvatsku.'  Empty Re: Ameri:'Balkan je ponovno bure baruta. Treba opet igrati na Hrvatsku.'

Post by Službenik Thu 22 Aug - 14:48

vuksadinare wrote:...izgleda da dobijamo zeleno svjetlo za šamaranje onih koji se misle ili se 'kurče'

Jebeš one kojima triba zeleno svitlo da striskaju neprijatelja. Kolonija usrana. 

Skužaj, jesi li ti mislil na balije ili nike druge?

Ili su ti balije još uvik cvitje rvacko?

Pinava ili Radić?

_________________
Suspect
Službenik
Službenik

Male
Posts : 2920
2022-02-24

Lokacija: : Služba državne sigurnosti SR Hrvatske

Back to top Go down

Ameri:'Balkan je ponovno bure baruta. Treba opet igrati na Hrvatsku.'  Empty Re: Ameri:'Balkan je ponovno bure baruta. Treba opet igrati na Hrvatsku.'

Post by RayMabus Thu 22 Aug - 14:57

Mete izraelskih udara bila su gusto naseljena područja u sjevernoj Gazi. Najmanje jedanaest ljudi ubijeno je u noćnom napadu na stambenu zgradu u Beit Lahiji, na sjeveru Gaze. Timovi hitne pomoći pod ruševinama traže preživjele. Više od 40.200 Palestinaca ubijeno je od početka rata u oktobru.

Izraelski napadi na stambene zgrade: Od jutros ubijena najmanje 22 Palestinca

Treba veće bombe bacat na tu Gazu. Hamas ( muslimansko brastvo, Alija Izetbegović, armija BiH ) mora biti pobijeđen.
RayMabus
RayMabus

Posts : 181984
2014-04-11


Back to top Go down

Ameri:'Balkan je ponovno bure baruta. Treba opet igrati na Hrvatsku.'  Empty Re: Ameri:'Balkan je ponovno bure baruta. Treba opet igrati na Hrvatsku.'

Post by RayMabus Thu 22 Aug - 15:20

Zamisli da igraš šah s nekim.

I sad zamisli da igraš taj šah istovremeno na tisuću šahovskih polja.

I ni na jednom ne možeš pobijediti jer svaki potez koji napraviš onaj drugi je već pripremio par poteza unaprijed.

Ti krajnji desničari su došli odma nakon Komšića ( 2.10.2022 godine, predsjednički izbori u Bih, njegova instalacija i po četvrti put ) i nakon šta se isti žalio onoj prošloj ljevičarskoj vladi u Izraelu oko izbornog zakona pa sam ja to vidio pa je to maknuto i došla je krajna desnica.

Znači čeka nas klanje mujaga još najmanje dvije godine.

AJ ZDRAVO.

Ameri:'Balkan je ponovno bure baruta. Treba opet igrati na Hrvatsku.'  9k=
RayMabus
RayMabus

Posts : 181984
2014-04-11


Back to top Go down

Ameri:'Balkan je ponovno bure baruta. Treba opet igrati na Hrvatsku.'  Empty Re: Ameri:'Balkan je ponovno bure baruta. Treba opet igrati na Hrvatsku.'

Post by RayMabus Thu 22 Aug - 15:52

Malo i ove od ajatolaha da ne zaboravimo. Ima američkih granata za svakog od vas.

Jučer su izraelske zračne snage izvele udar na zgradu povezanu s Hezbollahom u selu Kfarkel, kao i na lansirno mjesto u blizini grada Shikhin, što je rezultiralo potpunim uništenjem obje mete.
RayMabus
RayMabus

Posts : 181984
2014-04-11


Back to top Go down

Ameri:'Balkan je ponovno bure baruta. Treba opet igrati na Hrvatsku.'  Empty Re: Ameri:'Balkan je ponovno bure baruta. Treba opet igrati na Hrvatsku.'

Post by crvenkasti Thu 22 Aug - 22:32

Joe Biden kad je bio mlad:

"Ja sam predložio da bombardiramo Beograd. Ja sam predložio da dignemo u zrak sve mostove. Predložio sam da uništimo rezerve nafte."
Bio sam u Beogradu i vidio spomenik ubijenoj djeci.



crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 29501
2014-04-17


Back to top Go down

Ameri:'Balkan je ponovno bure baruta. Treba opet igrati na Hrvatsku.'  Empty Re: Ameri:'Balkan je ponovno bure baruta. Treba opet igrati na Hrvatsku.'

Post by vuksadinare Fri 23 Aug - 6:02

crvenkasti wrote:Joe Biden kad je bio mlad:

"Ja sam predložio da bombardiramo Beograd. Ja sam predložio da dignemo u zrak sve mostove. Predložio sam da uništimo rezerve nafte."
Bio sam u Slavonskom Brodu i vidio spomenik ubijenoj djeci.



vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99843
2015-09-08


Back to top Go down

Ameri:'Balkan je ponovno bure baruta. Treba opet igrati na Hrvatsku.'  Empty Re: Ameri:'Balkan je ponovno bure baruta. Treba opet igrati na Hrvatsku.'

Post by Serbinho-3 Fri 23 Aug - 7:15


Eto, udarili na signal USA, samo se ispostavilo da je

Yugo Florida BGD tablica, zapravo Yankee.

:cleanteeth
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 27343
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Ameri:'Balkan je ponovno bure baruta. Treba opet igrati na Hrvatsku.'  Empty Re: Ameri:'Balkan je ponovno bure baruta. Treba opet igrati na Hrvatsku.'

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 2 1, 2  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum