ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pozdravi Komšića

Go down

Pozdravi Komšića Empty Pozdravi Komšića

Post by RayMabus Wed 14 Aug - 9:23

Japanski premijer Fumio Kishida rekao je da će se povući s dužnosti u septembru, okončavši trogodišnji mandat obilježen političkim skandalima i otvorivši put za novog premijera koji će se morati fokusirati na uticaj rasta cijena.



Japanski premijer Fumio Kishida povlači se s dužnosti u septembru


I onog svog ambasadora iz Bosne koji mi se slika s njime prošle godine isto povedi sa sobom tako da vas ne vidim obadvojicu.
RayMabus
RayMabus

Posts : 181965
2014-04-11


Back to top Go down

Pozdravi Komšića Empty Re: Pozdravi Komšića

Post by RayMabus Wed 14 Aug - 9:25

05.04.2023.

https://www.klix.ba/biznis/privreda/japanska-fabrika-u-konjicu-najveca-je-privredna-investicija-japana-u-bih/230405121
Pozdravi Komšića B_230405121


Ovom značajnom događaju za Grad Konjic i Bosnu i Hercegovinu prisustvovali su član predsjedništva Bosne i Hercegovine Željko Komšić, ambasador Japana u Bosni i Hercegovini Kinefuchi Masami, predsjednik korporacije Tsubaki Nakashima, Koji Hirota, predstavnici menadžmenta kompanije, gradonačelnik Konjica, te brojni domaći privrednici i kupci ove kompanije iz koj izvozno orjentisana.
Pozdravi Komšića 230405121.5_xl
RayMabus
RayMabus

Posts : 181965
2014-04-11


Back to top Go down

Pozdravi Komšića Empty Re: Pozdravi Komšića

Post by RayMabus Wed 14 Aug - 10:27

Jel šta tebe boli kurac.

Jel tako ?

Šta tebe boli kurac šta Hrvatska ne priznaje Komšića ti ćeš se ipak ponosno slikati s njime.

Slikat ćeš se 2023 godine dakle nakon šta je on i četvrti put izglasan a Hrvatska preglasana i ti si ambasador u BiH i nisi baš toliko neupućen i ti ćeš se isto slikat s njime jer šta tebe boli kurac za Hrvatsku.

Eto tako isto mene boli kurac za vas dvojicu a ja sam đeneral vasione pa ti lijepo odletim tamo u Japan i napravim kaos i napad je najbolja obrana itd i ti fino za godinu dana potoneš u anketama, politički kao osoba i ono šta ću ja više tu, ja ću dat otkaz jer ovo sve se nasralo niakko kako ne triba i nikako isplivat gore.

Dođi se zajebavat opet s menom paš vidit opet derneka.

Ovo ti je bilo samo vaspitna pleska.

Za ubuduće.
RayMabus
RayMabus

Posts : 181965
2014-04-11


Back to top Go down

Pozdravi Komšića Empty Re: Pozdravi Komšića

Post by RayMabus Wed 14 Aug - 21:33

Rusi se raduju nešo šta je ovaj Šoroševac dobio batina od đenerala galaksije jer mi se naslikava s Komšićem po Bosni a ne pitaju se oće li im možda doći desnija struja koja je još žešća na Kurile.

E moji Rusi ... pet zvjezdica đeneral znaš.

I to galaktičke zvjezdice general pet zvjezdica a ne neki lokalni planetarni seljo beljo ovo ono kurac palac.


'Prokletstvo Zelenskog' nastavlja žetvu zapadnih političara: japanski premijer Fumio Kishida trebao bi podnijeti ostavku u rujnu zbog pada popularnosti i podrške.
RayMabus
RayMabus

Posts : 181965
2014-04-11


Back to top Go down

Pozdravi Komšića Empty Re: Pozdravi Komšića

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum