ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Održao lekciju iz povijesti mladim HOS-ovkama

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Go down

Održao lekciju iz povijesti mladim HOS-ovkama - Page 3 Empty Re: Održao lekciju iz povijesti mladim HOS-ovkama

Post by veber Fri 9 Aug - 13:24

ujević jest bio alkić, dobro opisan u Kiklopu

i ljevičar, zagovornik komunizma jednakosti i partije iz rusije

daj se obrazuj. ne tipkaj bzvz

veber

Posts : 53509
2014-12-30


Back to top Go down

Održao lekciju iz povijesti mladim HOS-ovkama - Page 3 Empty Re: Održao lekciju iz povijesti mladim HOS-ovkama

Post by metilda Fri 9 Aug - 13:59

veber wrote:










moj djed je naredio ustašama da se streljaju jer su poklali pijani selo, jebali te usraše u čvalje. napravili su sranja za 5 generacija. pijandure iz bosne.

franjo ih je trebao 



Jedan djed nacist, drugi ustaša a ti na braniku bratstva i jedinstva?


Inače sam pročitala i imam masu knjiga o Bleiburgu, položaju Hrvata u prvoj Jugoslaviji, prije sam stavljala i citate, sad mi je svejedno hoće li netko shvatiti ili neće. Mi smo duboko podijeljen narod, ali ni prvi ni zadnji ni jedini. 


Ali kad mi netko počne sa ad hominem argumentima onda znam da sam ubola u ranu. 


A napisala sam za jugofiličare da su kratke pameti jer se njihov partizanski dernek dogodio 24.5. znači ne tako davno. Ako išta ne podnosim to su dvostruka mjerila. Zato sam došla na ovu temu. Nisam zapratila što je Klasić rekao o tome. I Debo.


Inače, istina o ratu i poraću u Hrvatskoj prošla je kroz toliko komunističkih filtera da službenoj verziji uopće ne vjerujem. A ni oni "ustaše" iz Imotskoga.

_________________
Reče im Isus: »Djeca se ovog svijeta žene i udaju. No oni koji se nađoše dostojni onog svijeta i uskrsnuća od mrtvih niti se žene niti udaju. Zaista, ni umrijeti više ne mogu: anđelima su jednaki i sinovi su Božji jer su sinovi uskrsnuća.«
metilda
metilda

Posts : 5024
2021-02-20

Age : 64

Back to top Go down

Održao lekciju iz povijesti mladim HOS-ovkama - Page 3 Empty Re: Održao lekciju iz povijesti mladim HOS-ovkama

Post by metilda Fri 9 Aug - 14:03

veber wrote:ujević jest bio alkić, dobro opisan u Kiklopu

i ljevičar, zagovornik komunizma jednakosti i partije iz rusije

daj se obrazuj. ne tipkaj bzvz
 Falio si ceo fudbal, rekao bi Speare.

_________________
Reče im Isus: »Djeca se ovog svijeta žene i udaju. No oni koji se nađoše dostojni onog svijeta i uskrsnuća od mrtvih niti se žene niti udaju. Zaista, ni umrijeti više ne mogu: anđelima su jednaki i sinovi su Božji jer su sinovi uskrsnuća.«
metilda
metilda

Posts : 5024
2021-02-20

Age : 64

Back to top Go down

Održao lekciju iz povijesti mladim HOS-ovkama - Page 3 Empty Re: Održao lekciju iz povijesti mladim HOS-ovkama

Post by veber Fri 9 Aug - 14:03

ljubo1212 wrote:tin ujević nije nikad pišao po električnim vodovima...
ljubavi, nije poanta u pišanju već u okruženju tadašnjeg zagreba i oblokavanju "umjetnika" 
ujević nije nikad prešap današnju heizelovu ranko nikada nije potvrdio niti opvrgnuo da je to lik iz stvarnog života
sva tri su bili teški alkići i kroz pero su se opisali.

znaš li da je tin opjevao auuto?

_________________
AfD
veber
veber

Male
Posts : 53509
2014-12-30


Back to top Go down

Održao lekciju iz povijesti mladim HOS-ovkama - Page 3 Empty Re: Održao lekciju iz povijesti mladim HOS-ovkama

Post by veber Fri 9 Aug - 14:13

metilda wrote:
veber wrote:ujević jest bio alkić, dobro opisan u Kiklopu

i ljevičar, zagovornik komunizma jednakosti i partije iz rusije

daj se obrazuj. ne tipkaj bzvz
 Falio si ceo fudbal, rekao bi Speare.
dušo, da mi je netko prije 10g rekao da ću postat član AfD, rekao bi mu da je kreten. vremena se mijenjaju, mujage su opsanost.

_________________
AfD
veber
veber

Male
Posts : 53509
2014-12-30


Back to top Go down

Održao lekciju iz povijesti mladim HOS-ovkama - Page 3 Empty Re: Održao lekciju iz povijesti mladim HOS-ovkama

Post by veber Sat 10 Aug - 11:02

nego ljubo, jesi li pročitao Majstor i Margarita?

_________________
AfD
veber
veber

Male
Posts : 53509
2014-12-30


Back to top Go down

Održao lekciju iz povijesti mladim HOS-ovkama - Page 3 Empty Re: Održao lekciju iz povijesti mladim HOS-ovkama

Post by crvenkasti Sat 10 Aug - 13:56

Što većina Hrvata osjeća?
"Hitler je bio dobar, a korijen Hrvatske su ustaše."

Znači, moram i ja?

crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 29500
2014-04-17


Back to top Go down

Održao lekciju iz povijesti mladim HOS-ovkama - Page 3 Empty Re: Održao lekciju iz povijesti mladim HOS-ovkama

Post by darth_vader Sun 11 Aug - 0:35

dijagram wrote:
darth_vader wrote:
dijagram wrote:
darth_vader wrote:Lekciju iz povijesti? Pa da Visković!??

:troll1
oho, zivi smo...
a kud su nestale one dvi bitange
pljackaju jadne turiste, gule ih nemilosrdno
nikad im dosta soldi

Btw...dobija ćer u međuvremenu. Longi stalno kuka o natalitetu, a nitko ništa konkretno ne poduzima pa rekoh...
Ajde, čestitam i svako dobro želim. Sad će i longi, samo da se obračuna s komšićem.

Hvala puno...a Longi, hah...treba one stanove sačuvat' koje je mukom izborija. Ne da tim emancipiranim oštrokondžama nit' blizu. Mudar, mudar, nego što...
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19734
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Održao lekciju iz povijesti mladim HOS-ovkama - Page 3 Empty Re: Održao lekciju iz povijesti mladim HOS-ovkama

Post by darth_vader Sun 11 Aug - 0:37

veber wrote:
darth_vader wrote:
dijagram wrote:
darth_vader wrote:Lekciju iz povijesti? Pa da Visković!??

:troll1
oho, zivi smo...
a kud su nestale one dvi bitange
pljackaju jadne turiste, gule ih nemilosrdno
nikad im dosta soldi

Btw...dobija ćer u međuvremenu. Longi stalno kuka o natalitetu, a nitko ništa konkretno ne poduzima pa rekoh...
ideš mali, pa ti radiš i noćne.

čestitke majci

Treća smjena, zaružilo se malo i eto ti sad... napokon kćer, neš mi se samo ti hvalit okolo... :rasta
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19734
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Održao lekciju iz povijesti mladim HOS-ovkama - Page 3 Empty Re: Održao lekciju iz povijesti mladim HOS-ovkama

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum