ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Putin na Balkan ulazi preko Jadrana

Go down

Putin na Balkan ulazi preko Jadrana Empty Putin na Balkan ulazi preko Jadrana

Post by RayMabus Sun 4 Aug - 14:32

Mandić i Knežević deklarirani su Putinovi pristaše, neizravno se izjašnjavaju protiv neovisnosti Crne Gore od Srbije, koja je proglašena 2006. te odbijaju integraciju u EU, kao i članstvo države u NATO-u koje postoji od 2017. Zalažu se za blisku povezanost Crne Gore i Srbije, protiv su Kosova kao neovisne države i negiraju genocid u Srebrenici.

Ulazak političara poput Mandića i Kneževića u vladajuću koaliciju dio je dogovora između Spajića i prosrpskih stranaka. Spajića, čija je proeuropska stranka nakon izbora prije godinu dana imala tek neznatnu većinu, podržalo je 13 zastupnika prosrpskog bloka. Zauzvrat je te stranke trebalo nagraditi ministarskim mjestima, što se sad i dogodilo, piše Deutsche Welle.

Uništava se sve što se gradilo godina, procesom upravljaju Vučic i Putin: ‘Da, moguće je da smo ih izgubili...‘
RayMabus
RayMabus

Posts : 181977
2014-04-11


Back to top Go down

Putin na Balkan ulazi preko Jadrana Empty Re: Putin na Balkan ulazi preko Jadrana

Post by RayMabus Sun 4 Aug - 14:36

Putem veleposlanstva je reagirala i američka vlada, koja se ranije jasno pozicionirala protiv sudjelovanja prosrpskih stranaka.

"Zabrinuti smo zbog uključivanja u crnogorsku vladu stranaka i čelnika koji ne osuđuju rusku agresiju na Ukrajinu, koji odbacuju sankcije EU protiv Rusije i čiji su postupci u izravnoj suprotnosti s načelima dobrosusjedskih odnosa", prenosi RFE poruku Američke ambasade u Podgorici.


Komšić pozdravlja američku NATO ambasadu ma gdje god bili:

Putin na Balkan ulazi preko Jadrana 9k=
RayMabus
RayMabus

Posts : 181977
2014-04-11


Back to top Go down

Putin na Balkan ulazi preko Jadrana Empty Re: Putin na Balkan ulazi preko Jadrana

Post by RayMabus Sun 4 Aug - 14:44

Mi ćemo tebi Komšića, štaš ti nama kad smo mi glavne baje na planeti.

To je naš nacionalni američki interes, izbacivanje Rusije iz Bih, ista pod NATO i onda mi iz ambasade u Sarajevu preko sarajevskih Židova i Komšića itd ovdje krojimo šta mi hoćemo.

CG je članica NATO-a. Eto ti se Putin sad tu uvalio. 

Okružio ti je tu Bosnu a još ti je i uzeo jednu članicu NATO-a umjesto da ti preko Komšića uvedeš meni ovamo islamski vilajet poviše glave.

I ŠTA ĆEMO SAD ?
RayMabus
RayMabus

Posts : 181977
2014-04-11


Back to top Go down

Putin na Balkan ulazi preko Jadrana Empty Re: Putin na Balkan ulazi preko Jadrana

Post by RayMabus Sun 4 Aug - 18:29

Huti u sandalama su vam opet srušili dron.



Ide to vas ( američku imperiju )

Pozdravite Komšića svog pajdaša.
RayMabus
RayMabus

Posts : 181977
2014-04-11


Back to top Go down

Putin na Balkan ulazi preko Jadrana Empty Re: Putin na Balkan ulazi preko Jadrana

Post by Serbinho-3 Sun 4 Aug - 18:34


Pa kako ce sada prodati, ako oni tako rade los marketing.
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 27343
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Putin na Balkan ulazi preko Jadrana Empty Re: Putin na Balkan ulazi preko Jadrana

Post by RayMabus Sun 4 Aug - 18:37

A nije skup, ... samo 30 miljona dolara.


Putin na Balkan ulazi preko Jadrana 9k=
RayMabus
RayMabus

Posts : 181977
2014-04-11


Back to top Go down

Putin na Balkan ulazi preko Jadrana Empty Re: Putin na Balkan ulazi preko Jadrana

Post by RayMabus Sun 4 Aug - 18:44

RayMabus
RayMabus

Posts : 181977
2014-04-11


Back to top Go down

Putin na Balkan ulazi preko Jadrana Empty Re: Putin na Balkan ulazi preko Jadrana

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum