ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Milojko Pantić:'Braća Sinković u Top pet olimpijskih pobjednika svih vremena' L

Go down

Milojko Pantić:'Braća Sinković u Top pet olimpijskih pobjednika svih vremena' L Empty Milojko Pantić:'Braća Sinković u Top pet olimpijskih pobjednika svih vremena' L

Post by vuksadinare 2/8/2024, 23:25

Legenda sportskog komentator stvar kako srpskog tako i bivše Jugoslavije je za TV Novu prokomentirao OI u Parizu te hrvatske i srpske sportaše sa posebnim osvrtom na neponovljivu braću Sinković.
'Današnja utrka sa nevjerojatnim finišem braće Sinković po meni spada u top pet događaja u povijesti modernih olimpijskih igara. Vjerujte ja pratim olimpijske igre zadnjih pedeset godina i vidio sam sve i velika sportska ostvarenja, ali ovaj finiš u mozda sportski najzahtjevnijoj mislim fizičkoj disciplini - veslanju,svakako je za bezvremensko pamćenje. Usporedio bi to npr. u atletici kada u utrci na 100 metara zadnjih 20 metara zaostajete za vodećim deset metara i onda prođete prvi kroz cilj, to vam je ta paralela. Teško je reći, ali Sinkovići su sa svim ovim uspjesima koje je teško i pobrojati možda uz Novaka Đokovića, Janicu Kostelić, Mate Parlova najbolji sportaši svih vremena ovih prostora, možda i najbolji jer dolaze iz sporta, koji je i fizički najzahtjevniji. '
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99843
2015-09-08


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum