ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

biljezim jedan komunjara

Go down

biljezim jedan komunjara Empty biljezim jedan komunjara

Post by debotoijusto Wed 31 Jul - 20:26

KANDIDAT za predsjednika Republike Hrvatske Dragan Primorac bio je član Saveza komunista Hrvatske, doznaje Index. Radi se o neovisnom kandidatu koji će po svoj prilici dobiti podršku premijera i predsjednika HDZ-a Andreja Plenkovića.


Na isječku iz novina, koje datiraju po svoj prilici s kraja 1980-ih godina, Primorčevo ime se nalazi na popisu kandidata za članove Gradskog komiteta Saveza komunista Hrvatske Split. Tu piše kako se radi o kandidatu rođenom 1965. godine, studentu medicine i članu Saveza komunista Jugoslavije od 1982. godine.


Primorca smo nazvali, kazao je da će nam putem poruke poslati izjavu, što je uskoro i napravio.

"To je kao da me pitate jesam li rođen u bivšoj državi. Isto tako je činjenica da su baš svi u omladinu primani s 14 godina. Najbolji učenici, a među njima sam bio tijekom cijelog školovanja, automatski su predlagani i za članstvo u tada jedinoj stranci. Tako je bilo i u mojem slučaju. I to je sve o ovoj temi iako sam je tijekom svoje političke karijere višekratno pojasnio", rekao je Primorac.

Dodao je da su sve ostalo konstrukcije i još jedan pokušaj neuljuđenih udaraca onih koji nemaju nikakav argument za fer i poštenu političku utakmicu.

"Inače, to su amaterski pokušaji diskreditacije i podjele na naše i vaše. Toga kod mene nema, niti će biti, a svi građani su mi jednako vrijedni. Inače, mogu me pitati i gdje sam bio 1991. godine, a trenutno za mene je jedino pravo pitanje gdje će Hrvatska biti za deset godina", napisao je Primorac.

Na našu opasku kako se ovdje ipak radi o kandidaturi, odnosno želji da se napreduje unutar strukture, nije ništa odgovorio. Pitali smo ga i je li na ovim izborima prošao u Komitet, no također nismo dobili odgovor.



https://www.index.hr/vijesti/clanak/dragan-primorac-je-bio-u-partiji-i-htio-je-u-komitet-nazvali-smo-ga/2586976.aspx
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 31224
2014-04-12


Back to top Go down

biljezim jedan komunjara Empty Re: biljezim jedan komunjara

Post by debotoijusto Wed 31 Jul - 20:28


gotof je jedino ga mogu spasit glasovi imovinskog pokreta
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 31224
2014-04-12


Back to top Go down

biljezim jedan komunjara Empty Re: biljezim jedan komunjara

Post by abraham Wed 31 Jul - 21:04

Jedini predjednik DNRH koji nije bio u SKH je KGK . Cinjenica. Cinjenica je da je ovaj vrh svjetske znanosti. Cinjenica da mu brat nije "kontravezni" poduzetnik citaj lopov koji je sa ocem pljackao DNRH. Cinjenica je takoder da mu ovo nije trebalo. Ovo je vise za nerealizirane tipove kao tetkica lignjica, dikobraz i bobuljicavi. U to ime ne bih glasao za njega. Znaci za zemsku. Kilöa mozga

_________________
But I'm near the end and I just ain't got the time
And I'm wasted and I can't find my way home.
abraham
abraham

Male
Posts : 14507
2014-04-14


marcellus likes this post

Back to top Go down

biljezim jedan komunjara Empty Re: biljezim jedan komunjara

Post by debotoijusto Wed 31 Jul - 23:19

ANDRIJA Hebrang, bivši ministar u više HDZ-ovih vlada, član stranke i HDZ-ov predsjednički kandidat iz 2010. godine, poslao je priopćenje medijima u kojem je objavio kako podnosi ostavku na članstvo u HDZ-u.

Njegovo priopćenje prenosimo u cijelosti:

"Nikada nisam bio član ni jedne druge stranke, a s HDZ-om sam stvarao i od srpsko-crnogorske agresije branio Hrvatsku. Jučerašnjom odlukom stranke o podršci Draganu Primorcu kao kandidatu za predsjednika RH zabili ste posljednji čavao u lijes HDZ-a, a ja ne mislim umirati s njim. Taj čovjek je najnegativnije što je hodilo našom Hrvatskom. Kao član naše stranke natjecao se je protiv mene kao jedinog službenog kandidata da bi me eliminirao. Iza te odluke stajale su mračne snage koje i danas razaraju stranku i državu. Kada je izgubio, preporučio je članstvu da glasuju za Josipovića, našeg direktnog političkog protivnika!


Napustio je državu prije prvog srpskog agresorskog plotuna i vratio se nakon Oluje! Iako su svi liječnici imali radnu mobilizaciju, kukavički je pobjegao i ostavio svoj narod na cjedilu prekršivši i liječničku zakletvu. Tužio me je sudu jer ga javno zovem dezerterom, ali je izgubio tužbu jer sam dokazao da postoje i civilni dezerteri. Neka vas tako napusti i pri prvoj sljedećoj krizi, vi ste to tražili. Napokon o njegovu životnom poštenju. Postao je sveučilišni profesor u Osijeku, jer drugdje nije zadovoljavao uvjete, a izabran je u to časno zvanje u vrijeme svojega mandata ministra znanosti i visokog obrazovanja.

Naravno da bi takav sukob interesa u svakoj pravnoj državi rezultirao poništenjem izbora i zakonskom kaznom. A njegova karijera u USA? Nije mogao položiti ni razlikovni ispit ni dobiti specijalizaciju pa se je vratio i ovdje uspio. Mi, koji smo prije rata publicirali u USA stručne radove kao prvi autori odrekli smo se bogate obećavajuće karijere. Objavio sam rad u prestižnom američkom časopisu 1988. godine i imao registrirani patent s lijepim prihodima, ali na poziv Domovine sve sam otkazao i ostao ju braniti. Sada moja stranka daje potporu takvom čovjeku koji je živio život izvan moralnih pa i zakonskih normi. Svemogući neće dozvoliti da takav postane uzor mladima.

Znam da politiku vode skrivene namjere. Iza ove namjere ja svakako želja da na izborima pobijedi Zoran Milanović, ideološki jednak brojnim članovima iz vrha HDZ-a, a ovo je jedini način da mu se pomogne uz prijevaru velikog dijela članstva. Jer potpora je dana najslabijem kandidatu, mladom komunisti, dezerteru, kršitelju stranačkih propisa i čovjeku koji je zlorabio ministarski položaj. Hrvatska će ipak opstati, a vama neka sude vaša djeca!"



uzkmecalo na najjace
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 31224
2014-04-12


Back to top Go down

biljezim jedan komunjara Empty Re: biljezim jedan komunjara

Post by debotoijusto Wed 31 Jul - 23:41

Bivša ministrica znanosti i obrazovanja u Plenkovićevoj vladi, Blaženka Divjak komentirala je u objavi na Facebooku njegove izjave:


"Čitam i ne vjerujem. Predsjednički kandidat HDZ-a se brani da je u SFRJ bio član Saveza komunista jer je bio jako dobar učenik i student pa je to išlo automatski da su ga primili u Partiju", napisala je pa nastavila:

"Mi smo gotovo vršnjaci i stvarno nije bilo tako. Uvijek sam bila među najboljima, ali kad su me pitali da uđem u Partiju odbila sam. Nikakav automatizam. Naravno, neki su ulazili u Partiju i u mojoj generaciji, rjeđe iz uvjerenja (iako je bilo i takvih), češće jer je to donosilo neke privilegije. Iako je to danas irelevantno je li netko 1982. ušao u Partiju, bez veze je izvrtati činjenice", zaključila je Divjak.


jos da ga popisa seljak raspopovic i moze se mirno vratit u rupu iz koje izasao
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 31224
2014-04-12


Back to top Go down

biljezim jedan komunjara Empty Re: biljezim jedan komunjara

Post by abraham Thu 1 Aug - 11:39

Tocno je da su napredni omladinci birani u SK. On nije odbio kao niti sadasnji predsjednik ili premijer. Sa Draganom osim imena imam dva problema. Znanstvenik  u naponu ide u politiku??? Vjerni adz vojnik koji je isao protiv Hebranga kao sluzbenog kandidata??? Znaci bezskrupulozan, kao i sadasnj predsjednik ili premijer. Uglavnom kila mozga..

_________________
But I'm near the end and I just ain't got the time
And I'm wasted and I can't find my way home.
abraham
abraham

Male
Posts : 14507
2014-04-14


Back to top Go down

biljezim jedan komunjara Empty Re: biljezim jedan komunjara

Post by AssadNaPodmornici Thu 1 Aug - 11:52

abraham wrote:Jedini predjednik DNRH koji nije bio u SKH je KGK . Cinjenica. Cinjenica je da je ovaj vrh svjetske znanosti. Cinjenica da mu brat nije "kontravezni" poduzetnik citaj lopov koji je sa ocem pljackao DNRH. Cinjenica je takoder da mu ovo nije trebalo. Ovo je vise za nerealizirane tipove kao tetkica lignjica, dikobraz i bobuljicavi. U to ime ne bih glasao za njega. Znaci za zemsku. Kilöa mozga

bila joj je cijela familija.
zato je i dobila još 80tih dozvolu da na račun familije koji su bili članovi KPJa ili duboko povezani sa njima, da putuje u USA i obilazi privatne škole koje su samo top 1% članova partije juge mogli priuštiti za svoju djecu

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21832
2018-06-14


Back to top Go down

biljezim jedan komunjara Empty Re: biljezim jedan komunjara

Post by abraham Thu 1 Aug - 11:59

AssadNaPodmornici wrote:
abraham wrote:Jedini predjednik DNRH koji nije bio u SKH je KGK . Cinjenica. Cinjenica je da je ovaj vrh svjetske znanosti. Cinjenica da mu brat nije "kontravezni" poduzetnik citaj lopov koji je sa ocem pljackao DNRH. Cinjenica je takoder da mu ovo nije trebalo. Ovo je vise za nerealizirane tipove kao tetkica lignjica, dikobraz i bobuljicavi. U to ime ne bih glasao za njega. Znaci za zemsku. Kilöa mozga

bila joj je cijela familija.
zato je i dobila još 80tih dozvolu da na račun familije koji su bili članovi KPJa ili duboko povezani sa njima, da putuje u USA i obilazi privatne škole koje su samo top 1% članova partije juge mogli priuštiti za svoju djecu
Koliko znam ona nije bila no mozda grijesim. No ako je obitelj bila , vrijedi li isto za bobuljicavog ciji je nrat bio lopina a stari mu drzao lojtere a sve uz politicki utjecaj bobuljicavog. Jedan primjer . Buraz je digao kredit od 3 milje eura a zalog je bioi ocev stan procijenjen na 200 000. Tko je u DNRH moga dobiti tako nesta bez debele veze i utjecaja??? Poslije je brat vratio lovu u keshu???? Nigdje u svijetu, normalnom , ne bi izasao bez  narukvica iz banke. No , bilo kako bilo, bobuljicavi kaze da se mrtve tj obitelj ne treba dirati. QE????? Kila mozga.

_________________
But I'm near the end and I just ain't got the time
And I'm wasted and I can't find my way home.
abraham
abraham

Male
Posts : 14507
2014-04-14


Back to top Go down

biljezim jedan komunjara Empty Re: biljezim jedan komunjara

Post by AssadNaPodmornici Thu 1 Aug - 12:03

Nije ona ali njezina familija dolazi iz komunističke familije, elita od elite što joj je dalo startne prednosti i sve jedno kao takva, loše se nosila sa poslom predsjednice, vidilo se da to nije posao za nju, da nije dorasla tome, i zato je izgubila izbore.

Nakon toga su je uhljebili nazad na neku poziciju gdje se ništa ne radi a prima se dobra lova, što je i radila prije.

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21832
2018-06-14


Back to top Go down

biljezim jedan komunjara Empty Re: biljezim jedan komunjara

Post by vuksadinare Thu 1 Aug - 12:05

... ja sam primljen u pionire i bio titov pionir.. zapravo zanimljivije je pitanje zasto je njega plenki kandidirao ili zrtvovao.. vise bi sanse kolinda imala da je plenkonja pozvao da se opet kandidira
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99843
2015-09-08


Back to top Go down

biljezim jedan komunjara Empty Re: biljezim jedan komunjara

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum