ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Njemačka umišlja da može drugim državama nametat svoju vanjsku politiku

Go down

Njemačka umišlja da može drugim državama nametat svoju vanjsku politiku Empty Njemačka umišlja da može drugim državama nametat svoju vanjsku politiku

Post by RayMabus Wed 31 Jul - 17:01

Mađarski veto naglašava temeljni problem u vanjskoj politici EU-a, gdje se sve odluke, uključujući potencijalne buduće sankcije Venezueli, moraju jednoglasno dogovoriti među svih 27 zemalja članica. “Rasprave među državama članicama se nastavljaju. Također smo uključeni u interakcije s partnerima, na nacionalnoj, regionalnoj i međunarodnoj razini, kako bismo procijenili cijeli proces i odlučili o mogućim sljedećim koracima”, rekao je glasnogovornik Unije. “Ali svaka rasprava, bilo kakva odluka o sankcijama donosi se u tajnosti među državama članicama, tako da je ovo vrlo preuranjeno.” – prenosi Euronews.

Ovaj incident je potaknuo nekoliko zemalja, poput Njemačke, da zagovaraju donošenje vanjskopolitičkih odluka kvalificiranom većinom kako bi se izbjegli slični problemi u budućnosti. Neslaganja između Mađarske i čelnika EU kulminirala su nakon što je Mađarska preuzela rotirajuće predsjedanje Unijom i počela ostvarivati sve uže veze s Kremljom i Pekingom.

https://www.geopolitika.news/regije/europa-regije/orbanovo-maslo-madarska-sabotirala-zajednicki-istup-unije-pa-prisilila-borella-da-ucini-ovo/


Nećete vi vodit ništa nakon onog sastanka EU 20.02.2022 godine di ste meni rekli da odjebem i da ćete vi Komšića opet i islamsku vilajet meni poviše glave radit.

Vas ćemo sad gospodo draga natrpat kmicama i mujagama kad su vam već toliko dragi.
Njemačka umišlja da može drugim državama nametat svoju vanjsku politiku GettyImages-1748731399-1000x658
RayMabus
RayMabus

Posts : 181988
2014-04-11


Back to top Go down

Njemačka umišlja da može drugim državama nametat svoju vanjsku politiku Empty Re: Njemačka umišlja da može drugim državama nametat svoju vanjsku politiku

Post by RayMabus Thu 1 Aug - 12:48

Naredba galaktičkog generala:

S obzirom da me Orban jedini podržao na onom sastanku EU 20.02.2022 godine a Fiku sam ja instalirao ( jer su ovi prije podržali Komšića te da jebe mater briselskoj soroševskoj gamadi ) naređuje se:

Dodatni popust od 5% za naftu preko Hrvatske za Mađarsku ( vjerovatno i Slovačku jer je to tamo rafinerija od MOL-a ).
RayMabus
RayMabus

Posts : 181988
2014-04-11


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum