ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pentagon je kreirao antivaxerske teorije zavjere :P

Go down

Pentagon je kreirao antivaxerske teorije zavjere :P Empty Pentagon je kreirao antivaxerske teorije zavjere :P

Post by zganci_i_jetrica Wed 31 Jul - 12:07

Zar se uopće i moglo sumnjati da je prava istina uvijek zakukuljena, zamumuljena, zadevećena i zadesećena  :D

https://www.scientificamerican.com/article/the-pentagons-antivaccine-propaganda-endangered-public-health-and-tarnished/
zganci_i_jetrica
zganci_i_jetrica

Posts : 1368
2021-06-05


Back to top Go down

Pentagon je kreirao antivaxerske teorije zavjere :P Empty Re: Pentagon je kreirao antivaxerske teorije zavjere :P

Post by AssadNaPodmornici Wed 31 Jul - 12:36

Ako misliš na cijepivo kontra novinarske gripe gdje je prosječna dob umrlih 2 godine iznad prosjeka očekivanoga trajanja života onda ti ne treba pentagon.

Znam osobno nekoliko ljudi koji su najebali od cijepiva, a znam iz druge ruke da su neki ostali i teški invalidi i pokojni. 

Isto tako primjećujem oko sebe oko starijih ljudi koji su cijepljeni nagli skok rakova a kod onih koji nisu i ne baš toliko.. Istina za ovo ne mogu reći da sigurnosti da je to tako za razliku od frendova u naponu snage koji se cijepili pa ih odmah počelo stezati oko srca pa završili na hitnoj u pred infarkt stanju i doktori ih uvjeravaju da je to "normalno" iako su mladi i prije toga nisu noć u životu prespavali u volnix.
Za to mi ne treba pentagon. 


Što se tiče običnih klasičnih cijepiva protiv kuge i sličnih bolesti koje primaju mala djeca, to je sigurno, nema tu problema. To se istraživalo desetljećima, tu ne znam niti jednu osobu ili dijete da je najebalo od toga tako da tu nema straha. A bogami ako ti klinac dobije dječju paralizu jer se nije cijepio, možeš ga onda zakopati, jer nakon takvih sranja to više nije ljudsko biće

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21831
2018-06-14


Back to top Go down

Pentagon je kreirao antivaxerske teorije zavjere :P Empty Re: Pentagon je kreirao antivaxerske teorije zavjere :P

Post by Hoholo Mudovski Wed 31 Jul - 14:22

Kad ne želiš da se saznao istina samo šišaj teorije zavjere. Uvališ 10% istine i 90% udrobiš pa tko se ulovi.
Poslije od inflacije teorija prava teorija ostane nezanimljiva

_________________
Pentagon je kreirao antivaxerske teorije zavjere :P 20240832
Hoholo Mudovski
Hoholo Mudovski

Posts : 5934
2023-08-31


Back to top Go down

Pentagon je kreirao antivaxerske teorije zavjere :P Empty Re: Pentagon je kreirao antivaxerske teorije zavjere :P

Post by Hoholo Mudovski Wed 31 Jul - 14:29

PLandemija je bila biološki rat protiv ljudi, vojska se rano uključila na strani kabale te se morala procjepiti ili dobiti otkaz, a radili su pritisak i na slobodne ljude da dobiju ulaznicu za šematorje. 
https://www.google.com/amp/s/amp.cnn.com/cnn/2021/07/15/politics/surgeon-general-vaccine-misinformation-advisory

_________________
Pentagon je kreirao antivaxerske teorije zavjere :P 20240832
Hoholo Mudovski
Hoholo Mudovski

Posts : 5934
2023-08-31


Back to top Go down

Pentagon je kreirao antivaxerske teorije zavjere :P Empty Re: Pentagon je kreirao antivaxerske teorije zavjere :P

Post by Hoholo Mudovski Wed 31 Jul - 14:35

Pentagon je kreirao antivaxerske teorije zavjere :P 20240720


Posao je odrađen vrhunski. Predsjednici i ministri su koristili lijekove za koje su se dobivali nobelove nagrade ili koji su imali stogodišnju sigurnu primjenu, a stoci sitnog zuba su govorili da se radi o praškovima za konje ili da neki nisu sigurni te ih prepustili imunitetu kojeg su poslije također ukinuli  :clown
Hoholo Mudovski
Hoholo Mudovski

Posts : 5934
2023-08-31


Back to top Go down

Pentagon je kreirao antivaxerske teorije zavjere :P Empty Re: Pentagon je kreirao antivaxerske teorije zavjere :P

Post by AssadNaPodmornici Wed 31 Jul - 14:36

Pa nažalost točno je. Iman poznanika lik i žena mu slabo rade ili ne rade, žive na račun roditelja ali u njegovoj glavi zemlja je ravna iako imamo nekoliko zajedničkih frendova pomoraca koji su nekoliko puta bili oko kugle , svako cijepivo je otrov, rat u Ukrajini je izmišljen i njega i ženu netko želi čipirati iako realno lik nema kune u džepu, puno skuplji bi bio čip nego da izvuku neku korist od njega koji živi na račun žicana od roditelja.
Primjetio sam takvi su najglasniji i unište normalni kurs rasprave, i ismijavaju očite stvari tipa da je virus nastao u labu, da je na djelu zamjena stanovništva od Portugal do Vladivostok itd

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21831
2018-06-14


Back to top Go down

Pentagon je kreirao antivaxerske teorije zavjere :P Empty Re: Pentagon je kreirao antivaxerske teorije zavjere :P

Post by zganci_i_jetrica Wed 31 Jul - 17:50

AssadNaPodmornici wrote:Ako misliš na cijepivo kontra novinarske gripe gdje je prosječna dob umrlih 2 godine iznad prosjeka očekivanoga trajanja života onda ti ne treba pentagon.

Znam osobno nekoliko ljudi koji su najebali od cijepiva, a znam iz druge ruke da su neki ostali i teški invalidi i pokojni. 

Isto tako primjećujem oko sebe oko starijih ljudi koji su cijepljeni nagli skok rakova a kod onih koji nisu i ne baš toliko.. Istina za ovo ne mogu reći da sigurnosti da je to tako za razliku od frendova u naponu snage koji se cijepili pa ih odmah počelo stezati oko srca pa završili na hitnoj u pred infarkt stanju i doktori ih uvjeravaju da je to "normalno" iako su mladi i prije toga nisu noć u životu prespavali u volnix.
Za to mi ne treba pentagon. 

Što se tiče običnih klasičnih cijepiva protiv kuge i sličnih bolesti koje primaju mala djeca, to je sigurno, nema tu problema. To se istraživalo desetljećima, tu ne znam niti jednu osobu ili dijete da je najebalo od toga tako da tu nema straha. A bogami ako ti klinac dobije dječju paralizu jer se nije cijepio, možeš ga onda zakopati, jer nakon takvih sranja to više nije ljudsko biće
Na jednoj strani ti Pentagon podmuklo šiba svoje tzv. teorije zavjere, a s druge strane te Tony Fauci tuca u zdrav mozak. Ni jednima ni drugima nije za vjerovati.
zganci_i_jetrica
zganci_i_jetrica

Posts : 1368
2021-06-05


Back to top Go down

Pentagon je kreirao antivaxerske teorije zavjere :P Empty Re: Pentagon je kreirao antivaxerske teorije zavjere :P

Post by Hoholo Mudovski Tue 27 Aug - 14:46


_________________
Pentagon je kreirao antivaxerske teorije zavjere :P 20240832
Hoholo Mudovski
Hoholo Mudovski

Posts : 5934
2023-08-31


Back to top Go down

Pentagon je kreirao antivaxerske teorije zavjere :P Empty Re: Pentagon je kreirao antivaxerske teorije zavjere :P

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum