ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Persone non grata'Ubit ce me žena, propala rezervacija za Rovinj'

Go down

Persone non grata'Ubit ce me žena, propala rezervacija za Rovinj' Empty Persone non grata'Ubit ce me žena, propala rezervacija za Rovinj'

Post by vuksadinare 25/7/2024, 13:58

https://www.jutarnji.hr/vijesti/hrvatska/stigle-prve-reakcije-iz-crne-gore-oglasio-se-jedan-od-nepozeljnih-ubit-ce-me-zena-propala-nam-je-rezervacija-za-rovinj-15485795
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 100000
2015-09-08


Back to top Go down

Persone non grata'Ubit ce me žena, propala rezervacija za Rovinj' Empty Re: Persone non grata'Ubit ce me žena, propala rezervacija za Rovinj'

Post by vuksadinare 25/7/2024, 13:59

Obraz đon.. on bi u Rovinj a za njega smo ustaše.. ahahaha
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 100000
2015-09-08


Back to top Go down

Persone non grata'Ubit ce me žena, propala rezervacija za Rovinj' Empty Re: Persone non grata'Ubit ce me žena, propala rezervacija za Rovinj'

Post by vuksadinare 25/7/2024, 14:02

https://www.vecernji.hr/vijesti/tko-su-crnogorski-politicari-koje-hrvatska-smatra-nepozeljnima-jedan-je-cetnicki-vojvoda-i-bio-je-u-zatvoru-1787696
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 100000
2015-09-08


Back to top Go down

Persone non grata'Ubit ce me žena, propala rezervacija za Rovinj' Empty Re: Persone non grata'Ubit ce me žena, propala rezervacija za Rovinj'

Post by vuksadinare 25/7/2024, 19:11

Četničija se opet nije isplatila.. na prvu hrvatsku čvrgu raspad sistema među četničijom u Crnoj gori.. u strahu da Hrvatska ne proširi personu grata i u šengenski sistem uz ovu trojku i na druge prosrpski političare upire se prstima tko je više kriv i zbog cega zbog pogoršanja odnosa sa hrvatskom..skidanje gaća tradicionalno
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 100000
2015-09-08


Back to top Go down

Persone non grata'Ubit ce me žena, propala rezervacija za Rovinj' Empty Re: Persone non grata'Ubit ce me žena, propala rezervacija za Rovinj'

Post by vuksadinare 25/7/2024, 19:13

Tipično četnički.. skrivanje i strah ispod zenskih suknji
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 100000
2015-09-08


Back to top Go down

Persone non grata'Ubit ce me žena, propala rezervacija za Rovinj' Empty Re: Persone non grata'Ubit ce me žena, propala rezervacija za Rovinj'

Post by RayMabus 26/7/2024, 00:08

Neće oni moći ni u Italiju uskoro.


Pitanje je hoće li Hrvatska, a na to ima pravo, tražiti da se zabrana za trojicu crnogorskih dužnosnika odnosi na sve zemlje Schengena, odnosno hoće li biti ubačeni u sustav SIS (Schengen Information System).

Analitičar za to područje. koji je želio ostati anoniman, objasnio je za podgorički portal Antena M da Zagreb može ograničiti zabranu ulaska predsjedniku Skupštine, potpredsjedniku vlade i lideru DNP-a samo na teritorij Republike Hrvatske tako što neće njihova imena procesuirati u SIS. No, Antena M neslužbeno saznaje da će Hrvatska odabrati rigorozniju varijantu te da će Mandiću, Bečiću i Kneževiću biti zabranjen prelazak granica zone Schengena.

Tri prosrpska čelnika Crne Gore čeka još jedno iznenađenje iz Zagreba, u Podgorici se raspravlja o radikalnoj opciji!

Ovo će biti združeni NATO udar na ove proruske marionete u CG.
RayMabus
RayMabus

Posts : 183447
2014-04-11


Back to top Go down

Persone non grata'Ubit ce me žena, propala rezervacija za Rovinj' Empty Re: Persone non grata'Ubit ce me žena, propala rezervacija za Rovinj'

Post by vuksadinare 26/7/2024, 13:53

Sa četničijom se moze samo silom obračunati.. vi niste uspjeli mi smo im zato lijek..
https://www.dnevno.hr/vijesti/crnogorci-poslali-neocekivanu-poruku-hrvatima-duboko-smo-zgrozeni-i-razocarani-2487903/
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 100000
2015-09-08


Back to top Go down

Persone non grata'Ubit ce me žena, propala rezervacija za Rovinj' Empty Re: Persone non grata'Ubit ce me žena, propala rezervacija za Rovinj'

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum