ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Zalensky: Zahvalan sam Srbiji

Go down

Zalensky: Zahvalan sam Srbiji Empty Zalensky: Zahvalan sam Srbiji

Post by Serbinho-3 19/7/2024, 07:16

Zalensky: Zahvalan sam Srbiji Img_0711




https://www.index.hr/vijesti/clanak/zelenski-se-sastao-s-vucicem-zahvalan-sam-srbiji/2583755.aspx?index_tid=541141&index_ref=naslovnica_vijesti_ostalo_d_0
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 27343
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Zalensky: Zahvalan sam Srbiji Empty Re: Zalensky: Zahvalan sam Srbiji

Post by Serbinho-3 19/7/2024, 07:17

Hrvatska nista, Ero promukao, nekoliko topika sa 

barem 10.000 postova.

Jebem mu misa!
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 27343
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Zalensky: Zahvalan sam Srbiji Empty Re: Zalensky: Zahvalan sam Srbiji

Post by vuksadinare 19/7/2024, 08:10

Dvije političke prostitutke koje jebe tko stigne
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99843
2015-09-08


Back to top Go down

Zalensky: Zahvalan sam Srbiji Empty Re: Zalensky: Zahvalan sam Srbiji

Post by Hoholo Mudovski 19/7/2024, 08:17

Nas kad nam je bilo kritično pomogli nam Rusi. 
Srbi pomažu Ukrima kada im je kritično.

_________________
Zalensky: Zahvalan sam Srbiji 20240832
Hoholo Mudovski
Hoholo Mudovski

Posts : 5934
2023-08-31


Back to top Go down

Zalensky: Zahvalan sam Srbiji Empty Re: Zalensky: Zahvalan sam Srbiji

Post by Serbinho-3 19/7/2024, 18:50

vuksadinare wrote:Dvije političke prostitutke koje jebe tko stigne



Ko da imaju puno prostora za manevrisanje.

Stavi se u njihovu poziciju i vidi sta bi uradio.

Jebu i Bajdena, pa i Kineza.

Nikome nije lako.

Ima ona na Kalemegdanu neka izjava, stavi se u moje cipele, otprilike, kasnije cu naci.

Ukrajinci su manje Western Bitches od Rusa, to Zapad treba imati na usu, jer im ga

Ukrajinci mogu zavuci svima, ako potraze pomoc kod Kineza.

Tada bi tek bila Pat pozicija.
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 27343
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Zalensky: Zahvalan sam Srbiji Empty Re: Zalensky: Zahvalan sam Srbiji

Post by mentalitet 20/7/2024, 03:41

Hoholo Mudovski wrote:Nas kad nam je bilo kritično pomogli nam Rusi. 
Srbi pomažu Ukrima kada im je kritično.

Sta serete kada pojma nemate o cemu se radi?Zar je medicinska pomoc i nesto eletronike (laptopovi) neka pomoc koja je bitna za opstanak nekoga naroda?Stvar je u tome da zelite Srbiju svrstati sa vama hrvatskim govnima koja su im poslala tenkove i one pokvarene helikoptere guzeci se Americkim cionistma.Fakat ste smece kamenjarsko.Ispricavam se zagorcima i medjumurcima (jedinim pravim hrvatima) kojih sigurno i nema na forumu osim kamenjaraca i bosancerosa.

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5213
2020-07-05


Back to top Go down

Zalensky: Zahvalan sam Srbiji Empty Re: Zalensky: Zahvalan sam Srbiji

Post by Hoholo Mudovski 20/7/2024, 11:29

mentalitet wrote:
Hoholo Mudovski wrote:Nas kad nam je bilo kritično pomogli nam Rusi. 
Srbi pomažu Ukrima kada im je kritično.

Sta serete kada pojma nemate o cemu se radi?Zar je medicinska pomoc i nesto eletronike (laptopovi) neka pomoc koja je bitna za opstanak nekoga naroda?Stvar je u tome da zelite Srbiju svrstati sa vama hrvatskim govnima koja su im poslala tenkove i one pokvarene helikoptere guzeci se Americkim cionistma.Fakat ste smece kamenjarsko.Ispricavam se zagorcima i medjumurcima (jedinim pravim hrvatima) kojih sigurno i nema na forumu osim kamenjaraca i bosancerosa.
Činjenica je da je Srbija više doprinjela obrani Ukrajine od ruske agresije, nego što je doprinjela Hrvatska... 
E sad čemu zahvaliti na tome? Predsjedniku hrvatske čija politika je Trumpovska i Orbanovska ili Picoustom koji je pronašao medonosnoji šupak ostavljam proteku vremena kada će se hladne glave moći doči do zaključka...
Do tada pohvale Srbiji na velikodušnoj pomoći
Hoholo Mudovski
Hoholo Mudovski

Posts : 5934
2023-08-31


Back to top Go down

Zalensky: Zahvalan sam Srbiji Empty Re: Zalensky: Zahvalan sam Srbiji

Post by mentalitet 20/7/2024, 20:29

Hoholo Mudovski wrote:
mentalitet wrote:
Hoholo Mudovski wrote:Nas kad nam je bilo kritično pomogli nam Rusi. 
Srbi pomažu Ukrima kada im je kritično.

Sta serete kada pojma nemate o cemu se radi?Zar je medicinska pomoc i nesto eletronike (laptopovi) neka pomoc koja je bitna za opstanak nekoga naroda?Stvar je u tome da zelite Srbiju svrstati sa vama hrvatskim govnima koja su im poslala tenkove i one pokvarene helikoptere guzeci se Americkim cionistma.Fakat ste smece kamenjarsko.Ispricavam se zagorcima i medjumurcima (jedinim pravim hrvatima) kojih sigurno i nema na forumu osim kamenjaraca i bosancerosa.
Činjenica je da je Srbija više doprinjela obrani Ukrajine od ruske agresije, nego što je doprinjela Hrvatska... 
E sad čemu zahvaliti na tome? Predsjedniku hrvatske čija politika je Trumpovska i Orbanovska ili Picoustom koji je pronašao medonosnoji šupak ostavljam proteku vremena kada će se hladne glave moći doči do zaključka...
Do tada pohvale Srbiji na velikodušnoj pomoći

A iskreno ne znam sta da ti odgovorim jer mi se vise neda nikoga u nista uvjeravati jer sam shvatio na zalost da imate skoro svi jednu bolest koja se zove USTASLUK koji ce vam u konacnici doci glave a da niste ni svjesni toga.Ta vasa mrznja prema svemu srpskom je bolest.Mozda bi i ja bio tako bolestan da sam citao vase ustaske medije i da sam ostao zivjeti u Hrvatskoj.Tko zna.Imam prijatelja muslimana kojega znam vec skoro 35 god.Vratio se iz Kanade u Sarajevo.Jako dobar i posten covjek koji mi se sve manje javlja jer je ochito da se utopio u barushtinu kasabe.Tako i vi.Izadjite iz sebe i probajte hladne glave pomoci sami sebi razmisljajuci pomocu olovke i matematike.Glavni problem Balkana nisu ni srbi ni hrvati ni muslimani ni siptari.Glavni problem su cifuti kojima ste svi zajedno korisne budale .Kada to shvatite svima ce vam krenuti na bolje.Ovako baveci se posljedicama a ne uzrozima zadnjeg rata na Balkanu samo dolijevate benzin na vatru dok zidovi sa strane uzivaju i smjeskaju se Gojama.Gledam prije neki dam Lavrov govor u UN u kojem on kaze povodom ideje o postavljanju krstarecih raketa kratkog dometa u Njemacku.Kaze,odgovorit cemo reprocitetno i uperiti svoje atomsko oruzje u sve glavne gradove NATO pakta.Pitanje za tebe,sta mislis je li spomenuo Beograd zato sto je "pomogao" Ukrajini?Prestanite biti djeca u osnovnoj skoli i ponasati se kao kreteni,jer ovo citaju i neki srbi kojima samo podizete mrznju prema vama koja ce koshtati mozda vashu djecu ili unuke.Jebo vas Bog tupavi seljacki.

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5213
2020-07-05


Back to top Go down

Zalensky: Zahvalan sam Srbiji Empty Re: Zalensky: Zahvalan sam Srbiji

Post by Eroo 20/7/2024, 22:44

mentalitet wrote:
Hoholo Mudovski wrote:
mentalitet wrote:
Hoholo Mudovski wrote:Nas kad nam je bilo kritično pomogli nam Rusi. 
Srbi pomažu Ukrima kada im je kritično.

Sta serete kada pojma nemate o cemu se radi?Zar je medicinska pomoc i nesto eletronike (laptopovi) neka pomoc koja je bitna za opstanak nekoga naroda?Stvar je u tome da zelite Srbiju svrstati sa vama hrvatskim govnima koja su im poslala tenkove i one pokvarene helikoptere guzeci se Americkim cionistma.Fakat ste smece kamenjarsko.Ispricavam se zagorcima i medjumurcima (jedinim pravim hrvatima) kojih sigurno i nema na forumu osim kamenjaraca i bosancerosa.
Činjenica je da je Srbija više doprinjela obrani Ukrajine od ruske agresije, nego što je doprinjela Hrvatska... 
E sad čemu zahvaliti na tome? Predsjedniku hrvatske čija politika je Trumpovska i Orbanovska ili Picoustom koji je pronašao medonosnoji šupak ostavljam proteku vremena kada će se hladne glave moći doči do zaključka...
Do tada pohvale Srbiji na velikodušnoj pomoći

A iskreno ne znam sta da ti odgovorim jer mi se vise neda nikoga u nista uvjeravati jer sam shvatio na zalost da imate skoro svi jednu bolest koja se zove USTASLUK koji ce vam u konacnici doci glave a da niste ni svjesni toga.Ta vasa mrznja prema svemu srpskom je bolest.Mozda bi i ja bio tako bolestan da sam citao vase ustaske medije i da sam ostao zivjeti u Hrvatskoj.Tko zna.Imam prijatelja muslimana kojega znam vec skoro 35 god.Vratio se iz Kanade u Sarajevo.Jako dobar i posten covjek koji mi se sve manje javlja jer je ochito da se utopio u barushtinu kasabe.Tako i vi.Izadjite iz sebe i probajte hladne glave pomoci sami sebi razmisljajuci pomocu olovke i matematike.Glavni problem Balkana nisu ni srbi ni hrvati ni muslimani ni siptari.Glavni problem su cifuti kojima ste svi zajedno korisne budale .Kada to shvatite svima ce vam krenuti na bolje.Ovako baveci se posljedicama a ne uzrozima zadnjeg rata na Balkanu samo dolijevate benzin na vatru dok zidovi sa strane uzivaju i smjeskaju se Gojama.Gledam prije neki dam Lavrov govor u UN u kojem on kaze povodom ideje o postavljanju krstarecih raketa kratkog dometa u Njemacku.Kaze,odgovorit cemo reprocitetno i uperiti svoje atomsko oruzje u sve glavne gradove NATO pakta.Pitanje za tebe,sta mislis je li spomenuo Beograd zato sto je "pomogao" Ukrajini?Prestanite biti djeca u osnovnoj skoli i ponasati se kao kreteni,jer ovo citaju i neki srbi kojima samo podizete mrznju prema vama koja ce koshtati mozda vashu djecu ili unuke.Jebo vas Bog tupavi seljacki.
Kratkog dometa? pirat
Radi se o 32 lansera, sa po dvije rakete Dark Eagle(LRHW) - domet 3, 000 km(Sic!).
Rakete su hipersončne s brzinom 17 Macha (19,000 km/h).
Već se montiraju prve!

PS: LRHW = Long Range Hypersonic Weapon.
Eroo
Eroo

Posts : 78053
2016-07-22


Back to top Go down

Zalensky: Zahvalan sam Srbiji Empty Re: Zalensky: Zahvalan sam Srbiji

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum