ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kradljiva baba izabrana ponovo

Page 1 of 2 1, 2  Next

Go down

Kradljiva baba izabrana ponovo  Empty Kradljiva baba izabrana ponovo

Post by marcellus Thu 18 Jul - 14:49

https://www.jutarnji.hr/vijesti/svijet/von-der-leyen-ponovno-izabrana-za-predsjednicu-europske-komisije-evo-koliko-je-glasova-dobila-15483373

_________________
Kradljiva baba izabrana ponovo  1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45981
2014-04-16


Back to top Go down

Kradljiva baba izabrana ponovo  Empty Re: Kradljiva baba izabrana ponovo

Post by RayMabus Thu 18 Jul - 15:24

Oko 45 Zelenih koji su glasali za Ursulu von der Leyen doista su bili klub zastupnika u Europskom parlamentu koji je izborio njezin drugi mandat.

Talijanska novinska agencija Ansa, pozivajući se na vladine izvore, javlja da su članovi stranke Braća Italije Giorgie Meloni glasali protiv toga da Ursula von der Leyen u četvrtak dobije drugi mandat na čelu izvršne vlasti EU-a. Meloni vodi euroskeptični klub zastupnika Europski konzervativci i reformisti (ECR).

Meloni okrenula leđa Von der Leyen, pogledajte cirkus koji je uslijedio nakon proglašenja: ‘Treba nam egzorcist!‘
RayMabus
RayMabus

Posts : 181980
2014-04-11


Back to top Go down

Kradljiva baba izabrana ponovo  Empty Re: Kradljiva baba izabrana ponovo

Post by RayMabus Thu 18 Jul - 15:40

Najbolje ulaganje u europsku sigurnost je ulaganje u ukrajinsku sigurnost - Ursula von der Leyen definirala je potporu Ukrajini za ulazak u EU i jačanje europske sigurnosti kao dio svojih ključnih prioriteta za sljedećih pet godina na mjestu predsjednice Europske komisije.

Moje čestitke gospođi predsjednici! Ukrajinci osjećaju vašu podršku i vodstvo. Želimo vam svaki uspjeh u vašem novom mandatu kako biste EU učinili snažnim, sigurnim i snažnim savezom, spremnim prebroditi svaku oluju. Ukrajina će svakako ojačati snagu Unije.
RayMabus
RayMabus

Posts : 181980
2014-04-11


Back to top Go down

Kradljiva baba izabrana ponovo  Empty Re: Kradljiva baba izabrana ponovo

Post by prckov Thu 18 Jul - 16:07

Klaus je happy

_________________
It was always the women, and above all the young ones, who were the most bigotet adherents of the party, the swallowers of slogans, the amateur spies and nosers-out of unortodoxy.
Orwell 1984
prckov
prckov

Posts : 34425
2014-04-19


Back to top Go down

Kradljiva baba izabrana ponovo  Empty Re: Kradljiva baba izabrana ponovo

Post by AssadNaPodmornici Thu 18 Jul - 16:20

mi poslali onoga debila Bartulicu koji je prvo rekao da je napao tu babu radi cijepiva, pa na kraju priznao da nije stigao na sastanak jer lik je kasnio.

kada se sjetim da sam ja takvim debilima skoro pa dao glas na glavnim izborima, sva sreća istekla mi bila osobna..

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21831
2018-06-14


Back to top Go down

Kradljiva baba izabrana ponovo  Empty Re: Kradljiva baba izabrana ponovo

Post by marcellus Thu 18 Jul - 16:44

ništa, kako sam naveo  u podnaslovu teme, EU mora hitno nabavit još par milijardi doza cjepiva od pfizera, mimo natječaja

jer je jako učinkovito

_________________
Kradljiva baba izabrana ponovo  1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45981
2014-04-16


Back to top Go down

Kradljiva baba izabrana ponovo  Empty Re: Kradljiva baba izabrana ponovo

Post by prckov Thu 18 Jul - 17:37


_________________
It was always the women, and above all the young ones, who were the most bigotet adherents of the party, the swallowers of slogans, the amateur spies and nosers-out of unortodoxy.
Orwell 1984
prckov
prckov

Posts : 34425
2014-04-19


Back to top Go down

Kradljiva baba izabrana ponovo  Empty Re: Kradljiva baba izabrana ponovo

Post by RayMabus Thu 18 Jul - 18:11

Europski parlament je u četvrtak tajnim glasanjem na plenarnoj sjednici u Strasbourgu s 401 glasom potvrdio izbor Ursule von der Leyen za predsjednicu Europske komisije za sljedećih pet godina. Protiv nje je bilo 284 glasa, 22 listića su bila nevažeća. Parlament trenutačno ima 719 zastupnika, tako da je potrebna većina bila 360 glasova.

Plenkovic je podsjetio da je njegova stranka HDZ čvrsto podržala Ursulu von der Leyen, da je na europskim izborima osvojila šest od 12 hrvatskih zastupnčkih mjesta i svi su joj dali glas za drugi mandat. Rekao je da je ona dva puta u godinu dana bila u Hrvatskoj, u Splitu, što je “velika i važna poruka”.

“Ona je došla podržati nas, mi smo podržali nju”, rekao je Plenkovic.

Hrvatski premijer Plenkovic čestitao Ursuli von der Leyen na novom mandatu

Hrvatska je pridonijela percepciji da je EPP na ovim eu izborima 2024 godine pobjednička a ne gubitnička stranka jer je prošli put EPP dobio 187 mandata a sad 188 dakle jedan više a očekivalo se zbog rasta krajnje desnice da će dobiti manje i HDZ je 2019 godine osvojio 4 mandata a sada šest mandata dakle dva više i doprinio toj percepciji nakon čega nitko nije postavljao suvišna pitanja a vezano oće li iz EPP doć kandidat za na čelo EU komisije.

Može ovo na prvi pogled biti kao nebitno al ono svi očekuju da EPP dobije koji mandat manje ( zbog rasta krajnje desnice ) i onda se ljevičari već pripremili za sasut drvljem i kamenjem EPP ( sjetimo se da ju je sam Šolz koji je iz SPD-a htjeo blokirati da postane šefica eu komisije i aktivno radio na tome prije izbora jer su ljevičari htjeli nekog svog progurat u suradnji sa Zelenima i Liberalima ) a kad ono dobili mandat više i nasta muk jer znači ne da nisu izgubili mandate nego su i jedan dobili dakle nisu gubitnici jer ne možeš to bit ako si dobio više mandata nego prije pa makar i taj jedan više.
RayMabus
RayMabus

Posts : 181980
2014-04-11


Back to top Go down

Kradljiva baba izabrana ponovo  Empty Re: Kradljiva baba izabrana ponovo

Post by Hoholo Mudovski Thu 18 Jul - 18:26

Kad smo kod podnaslova teme
Kradljiva baba izabrana ponovo  20240711

_________________
Kradljiva baba izabrana ponovo  20240832
Hoholo Mudovski
Hoholo Mudovski

Posts : 5939
2023-08-31


Back to top Go down

Kradljiva baba izabrana ponovo  Empty Re: Kradljiva baba izabrana ponovo

Post by veber Thu 18 Jul - 18:41

pa ti si se cijepio.

kako je ono išlo? cijepi se krepaj?

još si popušio koronu

_________________
AfD
veber
veber

Male
Posts : 53509
2014-12-30


Back to top Go down

Kradljiva baba izabrana ponovo  Empty Re: Kradljiva baba izabrana ponovo

Post by abraham Thu 18 Jul - 18:46

Jebes vakcinu , problem je Berlin, Amsterdam, Stocholm itd izgledaju kao Mogadishu. Prije dvije godine u pet dana u Berlinu nisam sreo pet svabva od kojih su dva bila nepoznatog roda. Iste godine sam bio na adventu u Rostock-u i tamo obrnuta slika. Nema MENA otpada. Njemacka kakova je nekada bila zapadna. 
Bilo kako bilo istocne europske zemlje su osjetile jaram na svojim ledima i bore se protiv novih sivih i crnih muslimanskih gospodara. Zapad se uzoholio i opustio u svom bogatstvu i to ce im io vec , izlazi na nos. Kila jebenog mozga.
Vidimn da se i DNRH pocela siviti. Nesta pozitvno je da nisu grupirani i muslimani.

_________________
But I'm near the end and I just ain't got the time
And I'm wasted and I can't find my way home.
abraham
abraham

Male
Posts : 14507
2014-04-14


Back to top Go down

Kradljiva baba izabrana ponovo  Empty Re: Kradljiva baba izabrana ponovo

Post by veber Thu 18 Jul - 18:52

očito živimo u drugim svjetovima.
ti s ekipom malo zagorenom, marc se odselio u ciganski kraj.


kod mene su samo auti crni. 

osim kaj vidim ovdje u zg kajtazijevu ekipu u dostavi, konzumu, sparu

_________________
AfD
veber
veber

Male
Posts : 53509
2014-12-30


Back to top Go down

Kradljiva baba izabrana ponovo  Empty Re: Kradljiva baba izabrana ponovo

Post by mentalitet Thu 18 Jul - 21:07

Schwapska kurvetina dzabe krechila,josh malo ima da u EU leti perje a schwabe ce moliti da im netko plati pice.Tako sam i ja svojevremeno imao pun kurac "prijatelja" dok sam sipao lovu po disko klubovima uglavnom na periferiji Zagreba.Kad sam sve spizdio sa njima nitko me vishe nije jebao za suvu shljivu.Tako ce biti i sa tom schwapskom vukojebinom i to uskoro jer su uvjereni da se sve moze kupiti lovom kao i ovaj folkdojcher.

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5213
2020-07-05


Back to top Go down

Kradljiva baba izabrana ponovo  Empty Re: Kradljiva baba izabrana ponovo

Post by Hoholo Mudovski Thu 18 Jul - 21:10

Kalmeta je za ovo, da mi oprosti Toten, Majka Tereza

_________________
Kradljiva baba izabrana ponovo  20240832
Hoholo Mudovski
Hoholo Mudovski

Posts : 5939
2023-08-31


Back to top Go down

Kradljiva baba izabrana ponovo  Empty Re: Kradljiva baba izabrana ponovo

Post by mentalitet Thu 18 Jul - 21:11

abraham wrote:Jebes vakcinu , problem je Berlin, Amsterdam, Stocholm itd izgledaju kao Mogadishu. Prije dvije godine u pet dana u Berlinu nisam sreo pet svabva od kojih su dva bila nepoznatog roda. Iste godine sam bio na adventu u Rostock-u i tamo obrnuta slika. Nema MENA otpada. Njemacka kakova je nekada bila zapadna. 
Bilo kako bilo istocne europske zemlje su osjetile jaram na svojim ledima i bore se protiv novih sivih i crnih muslimanskih gospodara. Zapad se uzoholio i opustio u svom bogatstvu i to ce im io vec , izlazi na nos. Kila jebenog mozga.
Vidimn da se i DNRH pocela siviti. Nesta pozitvno je da nisu grupirani i muslimani.


Trebao si otici u OST na Alexandar P[latz pa bi vidio prave schwabe koji su odrasli pod ruskim sheshirom Wesisi su ushtrojeni od Americhkih cionista i nema jadnijih ljudi na planeti.

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5213
2020-07-05


Back to top Go down

Kradljiva baba izabrana ponovo  Empty Re: Kradljiva baba izabrana ponovo

Post by Hoholo Mudovski Thu 18 Jul - 21:14


_________________
Kradljiva baba izabrana ponovo  20240832
Hoholo Mudovski
Hoholo Mudovski

Posts : 5939
2023-08-31


Back to top Go down

Kradljiva baba izabrana ponovo  Empty Re: Kradljiva baba izabrana ponovo

Post by debotoijusto Thu 18 Jul - 22:47

ocekivano , nemam problema s ovim izborom kad vec nema meni odgovarajuceg kandidata
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 31224
2014-04-12


Back to top Go down

Kradljiva baba izabrana ponovo  Empty Re: Kradljiva baba izabrana ponovo

Post by RayMabus Thu 18 Jul - 23:31

Ursula von der Leyen u četvrtak je dobila podršku većine zastupnika u Europskom parlamentu za još pet godina na čelu Europske komisije, a njen su izbor podržali svi hrvatski eurozastupnici osim Stephena Bartulice iz Domovinskog pokreta.

Samo jedan hrvatski eurozastupnik danas nije podržao izbor Ursule von der Leyen
RayMabus
RayMabus

Posts : 181980
2014-04-11


Back to top Go down

Kradljiva baba izabrana ponovo  Empty Re: Kradljiva baba izabrana ponovo

Post by T. Thu 18 Jul - 23:42

van der leyen na platnom spisku kremaljskog koljača...

_________________
Kradljiva baba izabrana ponovo  60810
T.
T.

Posts : 17408
2014-04-14

Age : 83

Back to top Go down

Kradljiva baba izabrana ponovo  Empty Re: Kradljiva baba izabrana ponovo

Post by Službenik Fri 19 Jul - 0:12

prckov wrote:

U Rvackim medijima ništar od toga.
Liberali, pučani i socijalisti u talu, med i cviće, živila EU i kurv.... Ursula..
Anemični govnar u ushićenju.
Ka da je jebal S.J. ili R.D.
Imamo Rvacku.

JebaihIruddaihjeba.

_________________
Suspect
Službenik
Službenik

Male
Posts : 2920
2022-02-24

Lokacija: : Služba državne sigurnosti SR Hrvatske

Back to top Go down

Kradljiva baba izabrana ponovo  Empty Re: Kradljiva baba izabrana ponovo

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 2 1, 2  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum