ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Biden imenovao Bosanca za višeg savjetnika

Go down

Biden imenovao Bosanca za višeg savjetnika Empty Biden imenovao Bosanca za višeg savjetnika

Post by RayMabus Mon 15 Jul - 14:14

Bosanac Elvir Klempić imenovan je za višeg savjetnika američkog predsjednika Joe Bidena za vezu Bijele kuće sa američkim muslimanskim zajednicama.

Klempić će na ovoj poziciji naslijediti Mazena Basrawia koji je mandat okončao 8. jula, objavio je Middle East Eye.

Ured za vezu Bijele kuće s muslimanskim zajednicama prethodno je ukinuo Donald Trump, nakon što je 2016. godine pobijedio u utrci za predsjednika SAD.

Klempić, je nedavno služio kao predstavnik za vezu Bijele kuće za Američku agenciju za međunarodni razvoj (USAID).

Kao dječak je s mamom i nanom izašao na kamionu iz Potočara u julu 1995. godine. Njegov otac se spasio probojem kroz šumu, no njegov djed nije preživio pakao srebreničkog genocida.

Od jula 1995. godine do 2001. Elvir je živio u Banovićima. Onda je, kao devetogodišnjak, s porodicom preselio u Ameriku, u saveznu državu Iowa. Baš u Iowi skoro dvije decenije kasnije, na unutarstranačkim demokratskim izborima Joe Biden je započeo svoj put prema Bijeloj kući.

Elivir Klempić je bio dio Bidenovog izbornog štaba i bio zadužen za etničke grupe.

Biden imenovao Bosanca za višeg savjetnika, kao dječak izbjegao pakao genocida u Srebrenici
RayMabus
RayMabus

Posts : 181985
2014-04-11


Back to top Go down

Biden imenovao Bosanca za višeg savjetnika Empty Re: Biden imenovao Bosanca za višeg savjetnika

Post by RayMabus Mon 15 Jul - 14:16

Pokušaj atentata na Trumpa

Biden imenovao Bosanca za višeg savjetnika Lastpo10 by RayMabus Yesterday at 23:34

Ne znam šta mu je Bog dao ili nije znam samo da Bajden stoji loše na kladari.

Ne bi bilo u redu da onaj koji podržava Komšića i GF5 kaže da odjebe dobije još jedan mandat.

Jel tako ?
RayMabus
RayMabus

Posts : 181985
2014-04-11


Back to top Go down

Biden imenovao Bosanca za višeg savjetnika Empty Re: Biden imenovao Bosanca za višeg savjetnika

Post by RayMabus Mon 15 Jul - 14:17

Pokušaj atentata na Trumpa

Biden imenovao Bosanca za višeg savjetnika Lastpo10 by RayMabus Today at 13:53

zganci_i_jetrica wrote:
Eroo wrote:Ja mislim da mu je Svemogući dao još jednu priliku
da se dozove pameti. 
Veliko je zlo učinio i za USA, a bormeć i ostatak svijeta,
posebno kad je Ukrajina u pitanju.
[size]
Jadan ti je taj tvoj svemogući ako se bakće s amebama tipa Črampo  Biden imenovao Bosanca za višeg savjetnika 1125329073[/size]

Bakće se s Bidenom jer Biden podržava Komšića i ovim činom je Bidenu stavljena točka na i.

LP od generala galaktičke konfederacije najvišeg ranga, pripadnika Aštar komande i anđeoske hijerarhije reda Znanja ( anđeoska hijerarhija Prijesolnici, Bog i batina u fizičkom svemiru ).

Ajmo dalje.

Biden.  :kickass
RayMabus
RayMabus

Posts : 181985
2014-04-11


Back to top Go down

Biden imenovao Bosanca za višeg savjetnika Empty Re: Biden imenovao Bosanca za višeg savjetnika

Post by RayMabus Mon 15 Jul - 14:18

Biden je završena priča. On ne može izborit pobijedu a samim time ni vojno industrijskom kompleksu koji mu je glavni sponzor kamapanje donijeti zaradu i uskoro će mu isti dati otkaz i postaviti nekoga tko ima bar neke šanse da izađe na megdan Trumpu i spriječi da isti osvoji vlast u Americi.

Biden imenovao Bosanca za višeg savjetnika You_Fired_Donald_Trump-700x467
RayMabus
RayMabus

Posts : 181985
2014-04-11


Back to top Go down

Biden imenovao Bosanca za višeg savjetnika Empty Re: Biden imenovao Bosanca za višeg savjetnika

Post by RayMabus Mon 15 Jul - 14:56

Nema Bidena = nema ni njegovog savjetnika za muslimanski svijet a koji je produžena ruka SDA i Komšića ( koji je i sam produžena ruka SDA ) kako bi huškao protiv Hrvata ( i Srba ) s ciljem da insaliraju islamski vilajet meni poviše glave.

Prosto ko pasulj.

PA PA BIDEN.

Zatvori vrata dok budeš odlazio.
RayMabus
RayMabus

Posts : 181985
2014-04-11


Back to top Go down

Biden imenovao Bosanca za višeg savjetnika Empty Re: Biden imenovao Bosanca za višeg savjetnika

Post by RayMabus Tue 16 Jul - 9:53

Biden je 8. srpnja razgovarao s nekima od svojih najvećih donatora i rekao da trebaju preusmjeriti fokus izborne kampanje s njega na bivšeg predsjednika Trumpa, republikanskog kandidata na izborima 5. studenog.

"Imam jedan posao, a to je pobijediti Donalda Trumpa... Završili smo s razgovorom o raspravi. Vrijeme je da nam Trump bude meta", rekao je Biden u tom društvu.

Neki republikanci usredotočili su se na taj jezik, okrivivši Bidena za stvaranje klime koja je izazvala pokušaj atentata na Trumpa na skupu u Pennsylvaniji u subotu. Biden je više puta osudio političko nasilje.

Počelo je posipanje pepelom, Joe Biden uživo na TV-u priznao: ‘Imate pravo, pogriješio sam...‘
RayMabus
RayMabus

Posts : 181985
2014-04-11


Back to top Go down

Biden imenovao Bosanca za višeg savjetnika Empty Re: Biden imenovao Bosanca za višeg savjetnika

Post by RayMabus Sun 21 Jul - 20:04

Joe Bidenprekinuo je kampanju za reizbor Joe Biden, rekavši da je "to u najboljem interesu moje stranke i zemlje"


Joe Biden odustao od utrke za predsjednika SAD!

:kickass


Biden imenovao Bosanca za višeg savjetnika Image_870x_6523cd8d4dde2
RayMabus
RayMabus

Posts : 181985
2014-04-11


Back to top Go down

Biden imenovao Bosanca za višeg savjetnika Empty Re: Biden imenovao Bosanca za višeg savjetnika

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum