ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

plenkovicu biljezim + , moguce 1x u zivotu

Go down

plenkovicu biljezim + , moguce 1x u zivotu Empty plenkovicu biljezim + , moguce 1x u zivotu

Post by debotoijusto Wed 12 Jun - 21:21

Hrvatski sabor, nakon dvotjedne stanke zbog izbora za Europski parlament, nastavio je rad aktualnim prijepodnevom na kojem je pitanja članovima Vlade postavio 41 zastupnik. Neovisni zastupnik Josip Jurčević postavio je pitanje premijeru Plenkoviću u kojemu ga je praktično optužio za “veleizdaju”.

“Prije osam godina ste munjevito dovedeni na čelo Vlade i tad ste rekli da stranka ne može biti talac jednog čovjeka, ali Hrvatska je sve veći talac vašeg upravljanja strankom i državom, što služi konolizaciji države i globalizacijskim interesima, čime se događa šteta za Hrvatsku.

Najrazornije su demografske posljedice. Primjerice, događa se zamjena stanovnika zbog vaše diktature, koja je desetak puta brža nego u Europskoj uniji. Zato je protiv vas podnesena utemeljena kaznena prijava, jer dopuštate ilegalnim migrantima da nam nanose štetu. Jeste li svjesni da sve ovo znači da se veleizdajnički upravlja Hrvatskom i da prije ili kasnije slijedi moralna i pravna odgovornost”, pitao je nezavisni Josip Jurčević.





“Ne znam tko vam je dao akademske titule. To je moj prvi komentar. Drugi… Ove nebuloze koje pričate, dajte mi neki meritoran izvor. Vi ste jedan tipični izdanak ljudi na hrvatskom političkom prostoru, zaogrnuti nekakvim akademskim titulama, za koje znam tko vam ih je dao. Gluposti koje pričate nisu ni vaši bivši mogli provariti pa su vaš šutnuli. Kažu ljudi koji vas znaju da ste 30 i nešto godina vapili kako doći u Sabor i uspjeli ste, a sad ćemo vaše gluposti slušati četiri godine”, odgovorio je Kenwood Kenon.



https://teleskop.hr/hrvatska/jurcevic-optuzio-plenkovica-da-je-uveo-diktaturu-i-da-provodi-zamjenu-stanovnistva-a-sto-mu-je-premijer-odgovorio/
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 31224
2014-04-12


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum