ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Antifašizam je relativizacija komunizma i epitet genocidnih manijaka

Page 3 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

Antifašizam je relativizacija komunizma i epitet genocidnih manijaka - Page 3 Empty Re: Antifašizam je relativizacija komunizma i epitet genocidnih manijaka

Post by Ero 5/2/2016, 17:24

Starhemberg wrote:
Ero wrote:Antifašist  ne može biti onaj tko te je spreman s pajserom zatuć samo zato jer razmišljaš drugačije.
Nemaju ni svi antifašisti pajsere. Nisti su svi antifašisti komunjare.
Je li to dopuna onome što sam napisao? Može proći...

Ero

Posts : 13866
2014-04-23


Back to top Go down

Antifašizam je relativizacija komunizma i epitet genocidnih manijaka - Page 3 Empty Re: Antifašizam je relativizacija komunizma i epitet genocidnih manijaka

Post by Guest 5/2/2016, 17:29

n_razbojnik wrote:
ostap.phender wrote:
n_razbojnik wrote:
ostap.phender wrote:
n_razbojnik wrote:

Glupost, ja dišem antifašistički, to što ne radim performans i ne prostituiram taj isti antifašizam ne čini me manjim antifom od tebe, dapače...kad je najgore mi tihi smo ti koji djeluju  :D

Mirno spavaj, neće te odvesti tokom noći odvući u nepoznato, Tite mi
Je, protivnik si fašizma koliko i Zlaja s tvog avatara što se sanja komandantom dvadesetprvostoljetne handžar divizije.
Zlaja je borac protiv korupcije, jesi vidio kako je raskrinkao ono fašističko povjerenstvo koje samo sebi dijeli pare...nema sa kežual Hasanom zaebancije, ali porazgovarati ću s njime oko Handžara i uputite mu dobronamjerne kritike ovdašnjih antifašista...
Ma izdivani se ti s njim do mile volje, samo pazi se da mu ne okreneš leđa u mraku. A ni pri danjem svjetlu.

Nego, kad je takav borac protiv korupcije, što ga nisu postavili tamo gdje nam je borba protiv korupcije zaista potrebna: tamo gdje su nestale i još uvijek nestaju milijarde i milijarde dolara u neku vrstu kozmičke supermasivne crne rupe?
A ti misliš da bi mu dopustili obračun sa korupcijom na visokom nivou, niti ikome što se toga tiče?
Pa ti si taj koji ga naziva borcem protiv korupcije, tak da, stick to your guns ili se idi nadmetat s piljaricama na Dolcu.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Antifašizam je relativizacija komunizma i epitet genocidnih manijaka - Page 3 Empty Re: Antifašizam je relativizacija komunizma i epitet genocidnih manijaka

Post by n_razbojnik 5/2/2016, 17:35

ostap.phender wrote:Pa ti si taj koji ga naziva borcem protiv korupcije, tak da, stick to your guns ili se idi nadmetat s piljaricama na Dolcu.

Čovjek je dobio resor kojeg mora očistiti i voditi, to nije resor u kojem se vrte milijarde ali milijuni i stotine tisuća svakako odlazieneuobičajenim putevima u različite džepove bez računa, stoga ne vidim razloga da ga napadaš zašto ne liječi sidu pogledom i iz guzice ne sere eure prije nego li se dokaže barem na prvoj stepenici koja mu se pokaže kao prepreka...Naravno da bi mu i lakše bilo kada ne biste bili antife koje odvajanje sa novčane sise naziva fašizmom i strahovladom ali polako...

Možda jednoga dana

_________________
Danas Matko sutra svatko
n_razbojnik
n_razbojnik

Male
Posts : 11441
2014-04-15

Lokacija: : ObiLand

Back to top Go down

Antifašizam je relativizacija komunizma i epitet genocidnih manijaka - Page 3 Empty Re: Antifašizam je relativizacija komunizma i epitet genocidnih manijaka

Post by Guest 5/2/2016, 17:38

Starhemberg wrote:
Ero wrote:Antifašist  ne može biti onaj tko te je spreman s pajserom zatuć samo zato jer razmišljaš drugačije.
Nemaju ni svi antifašisti pajsere. Nisti su svi antifašisti komunjare.
Ali trpaju i one koji nisu antifašisti u svoj tor kao na pr. hrvatske branitelje( jer im se žele prikrpiti i dalje egzistirati na tobože nekim neprijateljima). Ja sam hrvatski branitelj, ne antifašist, antičetnik, antisrbin...ja ne ovisim od toga da nekoga negiram jer bi svrha mojega postojanja nestalo sa nestankom tih neprijatelja, od tuda i stalno izmišljanje fašista u RH, jer nestankom istih prestaje svrha njihovog postojanja a onda i sinekura i državne sise što je pozadina svega. Antifašist ti je recimo ezekiel koji mi je jučer hebao ustašku majku na gole i jednostavne činjenice koje sam mu rekao akoje mu se ne sviđaju, koji bi na silu ugurao implantate u ljude, fašisti su ti eva i svetac koji kažu da je u redu ubijati ustašku djecu..no oni su prvi koji će tebi reći da si fašist a oni antifašisti, totalno izvnuta i uvrnuta ideologija i danas je taj i takav antifašizam najveće zlo za RH.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Antifašizam je relativizacija komunizma i epitet genocidnih manijaka - Page 3 Empty Re: Antifašizam je relativizacija komunizma i epitet genocidnih manijaka

Post by Guest 5/2/2016, 17:39

Ahhh - jebote ; ja sam sve ovo vrijeme naivno vjerovao da smo mi stvaranjem hrvatske države 91 uspjeli riješiti svoja pitanja po pitanju ČETNIŠTVA u prvom redu - na našem teritoriju - zatim zablude po pitanju osobno nas samih Hrvata - KOMUNJARA ovih dana neobično napadnih , razularenih , krvožednih , koji nemaju niti trunke ručne - kao u NAJBOLJIM DANIMA STALJINIZMA I TITOIZMA koji u međuvremenu evouliraju u čiste METASTAZE gdje pokušavaju uništiti sve one koji nisu s njima i koji se s njihovim IZOPAČENIM idejama ne slažu - " DEMOKRACIJA " na svom najvišem stupnju :pp - eh , da meni daju malo " takve " " demokracije " i ja bih znao kako s njom postupiti :pp !!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Antifašizam je relativizacija komunizma i epitet genocidnih manijaka - Page 3 Empty Re: Antifašizam je relativizacija komunizma i epitet genocidnih manijaka

Post by Guest 5/2/2016, 17:42

marcellus wrote:http://www.dnevno.hr/vijesti/komentari/antifasizam-je-relativizacija-komunizma-epitet-genocidnih-manijaka-890328
Hahaha, kakvo pišanje po sirotnji. Umro sam od smijeha čitajući neke dijelove jer zbilja je smiješno objašnjavati normalnim ljudima neke stvari. Očito su zaostali pa kao takvi trebaju proći još tretmana.lol!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Antifašizam je relativizacija komunizma i epitet genocidnih manijaka - Page 3 Empty Re: Antifašizam je relativizacija komunizma i epitet genocidnih manijaka

Post by Guest 5/2/2016, 17:42

tre911 wrote:
Starhemberg wrote:
Ero wrote:Antifašist  ne može biti onaj tko te je spreman s pajserom zatuć samo zato jer razmišljaš drugačije.
Nemaju ni svi antifašisti pajsere. Nisti su svi antifašisti komunjare.
Ali trpaju i one koji nisu antifašisti u svoj tor kao na pr. hrvatske branitelje( jer im se žele prikrpiti i dalje egzistirati na tobože nekim neprijateljima). Ja sam hrvatski branitelj, ne antifašist, antičetnik, antisrbin...ja ne ovisim od toga da nekoga negiram jer bi svrha mojega postojanja nestalo sa nestankom tih neprijatelja, od tuda i stalno izmišljanje fašista u RH, jer nestankom istih prestaje svrha njihovog postojanja a onda i sinekura i državne sise što je pozadina svega. Antifašist ti je recimo ezekiel koji mi je jučer hebao ustašku majku na gole i jednostavne činjenice koje sam mu rekao akoje mu se ne sviđaju, koji bi na silu ugurao implantate u ljude, fašisti su ti eva i svetac koji kažu da je u redu ubijati ustašku djecu..no oni su prvi koji će tebi reći da si fašist a oni antifašisti, totalno izvnuta i uvrnuta ideologija i danas je taj i takav antifašizam najveće zlo za RH.

slažem se, ja osobno sam ideološki "antifašist", ja sam za osobne slobode i ekonomske slobode, protiv ideološkog fašizma(sa lijeve i desne strane) i protiv ekonomskog fašizma(zakona, regulacija , poreza itd)

međutim ovi "antifašisti" ovi današnji su izvrnuli ruglu taj pojam, stoga jebiga, nema smisla da se normalna osoba zove antifašist i poistovjećuje sa M.Kapovićem ili Bosancem iz Centra za Mirovne studije, ili Sarnavkom ili Z.Pusićem ili gradonačelnicom Kohlna..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Antifašizam je relativizacija komunizma i epitet genocidnih manijaka - Page 3 Empty Re: Antifašizam je relativizacija komunizma i epitet genocidnih manijaka

Post by Guest 5/2/2016, 17:46

ostap.phender wrote:
marcellus wrote:http://www.dnevno.hr/vijesti/komentari/antifasizam-je-relativizacija-komunizma-epitet-genocidnih-manijaka-890328
Hrvatske maksimalne desanke za sada još uvijek ne mogu, po njihovom uvjerenju dovoljno javno i otvoreno, veličati fašizam, nacizam, musolinija, hitlera, pavelića i njihove ideologije klanja, rasizma i čiste krvi, tako da se već neko vrijeme služe zaobilaznom strategijom gdje se svakoga tko se protivi ideji fašističke diktature, automatski proziva 'antifašistom'. A s obzirom pak da je antifažizam bila jedna od temeljnih odrednica socijalističke Jugoslavije, onda je svatko tko je i najmanje protiv desnog klerofašističkog totalitarizma automatski 'antifašista', prevedeno na njihovu terminologiju: komunjara, srboljub, četnik ili u najmanju ruku 'jugonostalgičar', to jest lijevi totalitarist i mrzitelj Hrvatske i hrvatstva. Ta metoda automatske dikreditacije svakoga tko nije ekstremni desničarski manijak, ima naravno za krajnji cilj potpuno ukidanje demokracije, koja im je (a ne srbo-četnici jer ti su s njima na istoj valnoj duljini) zapravo onaj pravi trn u oku i pripremanje ljudi za stvarno uvođenje klerofašističke diktature.

Hitler je u 'svojoj borbi' jasno rekao što misli o demokraciji: jednom kad je narod demokratski izabrao vođu, to jest njega, bye-bye više demokracija, hello fašistička diktatura. I mi sad imamo jednog koji se nada krenuti istim putom: zasjeo je, iako zasad nešto kao iz sjene, na vlast i što se njega tiče, on se s vlasti više u svom životu ne namjerava skidati. Procijenio je da situacija u Europi i svijetu postaje sve kaotičnija i nada se da će taj kaos samo još više eskalirati. S obzirom da je u narodu dovoljno takvih koji se i na našem vrlom forumu hvastaju kako bi klali svoju hrvatsku braću en masse: tisuću, deset tisuća, sto tisuća, milijun, nije u pitanju, samo ako misle drugačije od njih, ili im je vođa dodijelio titulu anti-jevaca (dapače vele da bi to masovno klanje udarnički odradili u 48 sati), drug Kalamarko zdušno priželjkuje skori raspad europske unije kao trenutak da započne građanski rat i doživotno se instalira u fotelju poglavnika. Neki od forumaša (imena, he-he, sunt odiosa) su na toj i takvoj liniji zbog naivne gluposti, neki iz pukog psihopatskog sadizma, a neki jednostavno da glođu kosku koju im je drug poglavnik obećao. A neki su, istinu govoreći, pristaše iz oba ova dva zadnja navedena razloga. Kao i uvijek do sada u povijesti, sudbina Hrvatske i hrvatskog naroda će ovisiti o vanjskim faktorima, to jest o razvoju političke situacije u svijetu i Europi.


Last edited by redder4 on 5/2/2016, 17:47; edited 1 time in total (Reason for editing : tekst)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Antifašizam je relativizacija komunizma i epitet genocidnih manijaka - Page 3 Empty Re: Antifašizam je relativizacija komunizma i epitet genocidnih manijaka

Post by Guest 5/2/2016, 17:48

tre911 wrote:
Starhemberg wrote:
Ero wrote:Antifašist  ne može biti onaj tko te je spreman s pajserom zatuć samo zato jer razmišljaš drugačije.
Nemaju ni svi antifašisti pajsere. Nisti su svi antifašisti komunjare.
Ali trpaju i one koji nisu antifašisti u svoj tor kao na pr. hrvatske branitelje( jer im se žele prikrpiti i dalje egzistirati na tobože nekim neprijateljima). Ja sam hrvatski branitelj, ne antifašist, antičetnik, antisrbin...ja ne ovisim od toga da nekoga negiram jer bi svrha mojega postojanja nestalo sa nestankom tih neprijatelja, od tuda i stalno izmišljanje fašista u RH, jer nestankom istih prestaje svrha njihovog postojanja a onda i sinekura i državne sise što je pozadina svega. Antifašist ti je recimo ezekiel koji mi je jučer hebao ustašku majku na gole i jednostavne činjenice koje sam mu rekao akoje mu se ne sviđaju, koji bi na silu ugurao implantate u ljude, fašisti su ti eva i svetac koji kažu da je u redu ubijati ustašku djecu..no oni su prvi koji će tebi reći da si fašist a oni antifašisti, totalno izvnuta i uvrnuta ideologija i danas je taj i takav antifašizam najveće zlo za RH.
Pojam je prilično rastegnut i zloupotrijebljen, što se mene tiče, to za sebe ne mogu tvrditi koji bi ubijali nekoga, posebno djecu...meni to znači neko načelo odbojnosti prema totalitrizmu, režimima odgovornima za masovne zločine, i tu ne razlikujem komunizam i fašizam jer su iste prirode.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Antifašizam je relativizacija komunizma i epitet genocidnih manijaka - Page 3 Empty Re: Antifašizam je relativizacija komunizma i epitet genocidnih manijaka

Post by Guest 5/2/2016, 17:50

upravo_sa_jebachine wrote:
tre911 wrote:
Starhemberg wrote:
Ero wrote:Antifašist  ne može biti onaj tko te je spreman s pajserom zatuć samo zato jer razmišljaš drugačije.
Nemaju ni svi antifašisti pajsere. Nisti su svi antifašisti komunjare.
Ali trpaju i one koji nisu antifašisti u svoj tor kao na pr. hrvatske branitelje( jer im se žele prikrpiti i dalje egzistirati na tobože nekim neprijateljima). Ja sam hrvatski branitelj, ne antifašist, antičetnik, antisrbin...ja ne ovisim od toga da nekoga negiram jer bi svrha mojega postojanja nestalo sa nestankom tih neprijatelja, od tuda i stalno izmišljanje fašista u RH, jer nestankom istih prestaje svrha njihovog postojanja a onda i sinekura i državne sise što je pozadina svega. Antifašist ti je recimo ezekiel koji mi je jučer hebao ustašku majku na gole i jednostavne činjenice koje sam mu rekao akoje mu se ne sviđaju, koji bi na silu ugurao implantate u ljude, fašisti su ti eva i svetac koji kažu da je u redu ubijati ustašku djecu..no oni su prvi koji će tebi reći da si fašist a oni antifašisti, totalno izvnuta i uvrnuta ideologija i danas je taj i takav antifašizam najveće zlo za RH.

slažem se, ja osobno sam ideološki "antifašist", ja sam za osobne slobode i ekonomske slobode, protiv ideološkog fašizma(sa lijeve i desne strane) i protiv ekonomskog fašizma(zakona, regulacija , poreza itd)

međutim ovi "antifašisti" ovi današnji su izvrnuli ruglu taj pojam, stoga jebiga, nema smisla da se normalna osoba zove antifašist i poistovjećuje sa M.Kapovićem ili Bosancem iz Centra za Mirovne studije, ili Sarnavkom ili Z.Pusićem ili gradonačelnicom Kohlna..
kažem ti ja, državna sisa je majka svih antifašista u RH i svaki joj je na sisi, zato i ide kmečanje na najmanji mig da bi im se nešto moglo ukinuti a da ne ponavljam one bljuvotine o opravdanosti ubijanja ustaške djece bez ikakvih kriterija opravdavajući to tobože nekom osvetom.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Antifašizam je relativizacija komunizma i epitet genocidnih manijaka - Page 3 Empty Re: Antifašizam je relativizacija komunizma i epitet genocidnih manijaka

Post by Guest 5/2/2016, 17:52

Starhemberg wrote:
tre911 wrote:
Starhemberg wrote:
Ero wrote:Antifašist  ne može biti onaj tko te je spreman s pajserom zatuć samo zato jer razmišljaš drugačije.
Nemaju ni svi antifašisti pajsere. Nisti su svi antifašisti komunjare.
Ali trpaju i one koji nisu antifašisti u svoj tor kao na pr. hrvatske branitelje( jer im se žele prikrpiti i dalje egzistirati na tobože nekim neprijateljima). Ja sam hrvatski branitelj, ne antifašist, antičetnik, antisrbin...ja ne ovisim od toga da nekoga negiram jer bi svrha mojega postojanja nestalo sa nestankom tih neprijatelja, od tuda i stalno izmišljanje fašista u RH, jer nestankom istih prestaje svrha njihovog postojanja a onda i sinekura i državne sise što je pozadina svega. Antifašist ti je recimo ezekiel koji mi je jučer hebao ustašku majku na gole i jednostavne činjenice koje sam mu rekao akoje mu se ne sviđaju, koji bi na silu ugurao implantate u ljude, fašisti su ti eva i svetac koji kažu da je u redu ubijati ustašku djecu..no oni su prvi koji će tebi reći da si fašist a oni antifašisti, totalno izvnuta i uvrnuta ideologija i danas je taj i takav antifašizam najveće zlo za RH.
Pojam je prilično rastegnut i zloupotrijebljen, što se mene tiče, to za sebe ne mogu tvrditi koji bi ubijali nekoga, posebno djecu...meni to znači neko načelo odbojnosti prema totalitrizmu, režimima odgovornima za masovne zločine, i tu ne razlikujem komunizam i fašizam jer su iste prirode.
I tu možemo reći da je granica zdravog razuma, sve preko toga je nevjerojatna boleština i sinekure u pozadini.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Antifašizam je relativizacija komunizma i epitet genocidnih manijaka - Page 3 Empty Re: Antifašizam je relativizacija komunizma i epitet genocidnih manijaka

Post by Guest 5/2/2016, 17:52

Ideološki i humanistički antifašizam (tako bih to nazvao) su dvije različite stvari. Ja sam za ovaj drugi.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Antifašizam je relativizacija komunizma i epitet genocidnih manijaka - Page 3 Empty Re: Antifašizam je relativizacija komunizma i epitet genocidnih manijaka

Post by Guest 5/2/2016, 17:53

ostap.phender wrote:
marcellus wrote:http://www.dnevno.hr/vijesti/komentari/antifasizam-je-relativizacija-komunizma-epitet-genocidnih-manijaka-890328
Hrvatske maksimalne desanke za sada još uvijek ne mogu, po njihovom uvjerenju dovoljno javno i otvoreno, veličati fašizam, nacizam, musolinija, hitlera, pavelića i njihove ideologije klanja, rasizma i čiste krvi, tako da se već neko vrijeme služe zaobilaznom strategijom gdje se svakoga tko se protivi ideji fašističke diktature, automatski proziva 'antifašistom'. A s obzirom pak da je antifažizam bila jedna od temeljnih odrednica socijalističke Jugoslavije, onda je svatko tko je i najmanje protiv desnog klerofašističkog totalitarizma automatski 'antifašista', prevedeno na njihovu terminologiju: komunjara, srboljub, četnik ili u najmanju ruku 'jugonostalgičar', to jest lijevi totalitarist i mrzitelj Hrvatske i hrvatstva. Ta metoda automatske dikreditacije svakoga tko nije ekstremni desničarski manijak, ima naravno za krajnji cilj potpuno ukidanje demokracije, koja im je (a ne srbo-četnici jer ti su s njima na istoj valnoj duljini) zapravo onaj pravi trn u oku i pripremanje ljudi za stvarno uvođenje klerofašističke diktature.

Hitler je u 'svojoj borbi' jasno rekao što misli o demokraciji: jednom kad je narod demokratski izabrao vođu, to jest njega, bye-bye više demokracija, hello fašistička diktatura. I mi sad imamo jednog koji se nada krenuti istim putom: zasjeo je, iako zasad nešto kao iz sjene, na vlast i što se njega tiče, on se s vlasti više u svom životu ne namjerava skidati. Procijenio je da situacija u Europi i svijetu postaje sve kaotičnija i nada se da će taj kaos samo još više eskalirati. S obzirom da je u narodu dovoljno takvih koji se i na našem vrlom forumu hvastaju kako bi klali svoju hrvatsku braću en masse: tisuću, deset tisuća, sto tisuća, milijun, nije u pitanju, samo ako misle drugačije od njih, ili im je vođa dodijelio titulu anti-jevaca (dapače vele da bi to masovno klanje udarnički odradili u 48 sati), drug Kalamarko zdušno priželjkuje skori raspad europske unije kao trenutak da započne građanski rat i doživotno se instalira u fotelju poglavnika. Neki od forumaša (imena, he-he, sunt odiosa) su na toj i takvoj liniji zbog naivne gluposti, neki iz pukog psihopatskog sadizma, a neki jednostavno da glođu kosku koju im je drug poglavnik obećao. A neki su, istinu govoreći, pristaše iz oba ova dva zadnja navedena razloga. Kao i uvijek do sada u povijesti, sudbina Hrvatske i hrvatskog naroda će ovisiti o vanjskim faktorima, to jest o razvoju političke situacije u svijetu i Europi.


Hajde malo ODMORI - obriši pjenu s usta - možda da potražiš psihijatra - u današnje vrijeme oni čine čuda ( barem se tako reklamiraju ) a kako vidim tebi je to prijeko potrebno :pp !
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Antifašizam je relativizacija komunizma i epitet genocidnih manijaka - Page 3 Empty Re: Antifašizam je relativizacija komunizma i epitet genocidnih manijaka

Post by Guest 5/2/2016, 17:54

Starhemberg wrote:Ideološki i humanistički antifašizam (tako bih to nazvao) su dvije različite stvari. Ja sam za ovaj drugi.
Problem je što ti i takvi nikada nećete isplivati pored ovih prvih koji su antifašizam pretvorili u religiju.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Antifašizam je relativizacija komunizma i epitet genocidnih manijaka - Page 3 Empty Re: Antifašizam je relativizacija komunizma i epitet genocidnih manijaka

Post by Guest 5/2/2016, 17:55

Starhemberg wrote:Ideološki i humanistički antifašizam (tako bih to nazvao) su dvije različite stvari. Ja sam za ovaj drugi.
pojam "antifašizam" kao i "liberalizam" je upravo razvaljen od strane "marksista, boljševika, radikalne ljevice, komunista itd" , koji su prisvojili oba pojma i praktički ih razjebali..

oba pojma, tako da kada netko kaže "liberal" "antifašist" , uglavnom to postaje ruglo u zapadnom svijetu, ne samo što postaje ruglo, nego ih se sve više povezuje sa 5kolonom itd..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Antifašizam je relativizacija komunizma i epitet genocidnih manijaka - Page 3 Empty Re: Antifašizam je relativizacija komunizma i epitet genocidnih manijaka

Post by n_razbojnik 5/2/2016, 17:58

upravo_sa_jebachine wrote:

slažem se, ja osobno sam ideološki "antifašist", ja sam za osobne slobode i ekonomske slobode, protiv ideološkog fašizma(sa lijeve i desne strane) i protiv ekonomskog fašizma(zakona, regulacija , poreza itd)

međutim ovi "antifašisti" ovi današnji su izvrnuli ruglu taj pojam, stoga jebiga, nema smisla da se normalna osoba zove antifašist i poistovjećuje sa M.Kapovićem ili Bosancem iz Centra za Mirovne studije, ili Sarnavkom ili Z.Pusićem ili gradonačelnicom Kohlna..

Ti ne jebi po tavanu, već si markiran kao protivnik sistema i fašistoidni ekonomista

_________________
Danas Matko sutra svatko
n_razbojnik
n_razbojnik

Male
Posts : 11441
2014-04-15

Lokacija: : ObiLand

Back to top Go down

Antifašizam je relativizacija komunizma i epitet genocidnih manijaka - Page 3 Empty Re: Antifašizam je relativizacija komunizma i epitet genocidnih manijaka

Post by marcellus 5/2/2016, 18:05

upravo_sa_jebachine wrote:
Starhemberg wrote:Ideološki i humanistički antifašizam (tako bih to nazvao) su dvije različite stvari. Ja sam za ovaj drugi.
pojam "antifašizam" kao i "liberalizam" je upravo razvaljen od strane "marksista, boljševika, radikalne ljevice, komunista itd" , koji su prisvojili oba pojma i praktički ih razjebali..

oba pojma, tako da kada netko kaže "liberal" "antifašist" , uglavnom to postaje ruglo u zapadnom svijetu, ne samo što postaje ruglo, nego ih se sve više povezuje sa 5kolonom itd..

pa o tome tekst i jest

_________________
Antifašizam je relativizacija komunizma i epitet genocidnih manijaka - Page 3 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45981
2014-04-16


Back to top Go down

Antifašizam je relativizacija komunizma i epitet genocidnih manijaka - Page 3 Empty Re: Antifašizam je relativizacija komunizma i epitet genocidnih manijaka

Post by marcellus 5/2/2016, 18:07

ostap.phender wrote:
Starhemberg wrote:
Ero wrote:Antifašist  ne može biti onaj tko te je spreman s pajserom zatuć samo zato jer razmišljaš drugačije.
Nemaju ni svi antifašisti pajsere. Nisti su svi antifašisti komunjare.
U Hrvata očito jesu. I ne samo to, nego je svatko kome se ne mili klerofašistička diktatura automatski srbo-četnici, jugonostalgičar itd, you name it...

tekst upravo jest o tome da su svi antifašisti komunjare, jednostavno zato jer nitko drugi ne koristi taj termin, isto kao što su antikomunisti skinjare i naciji itd

obrazloženo je da ne obrazlažem ovdje što je već napisano

glupo je reći da su ameri i briti bili antifašisti u WW2 jer nisu, ne možemo im tek tako lijepiti etikete

_________________
Antifašizam je relativizacija komunizma i epitet genocidnih manijaka - Page 3 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45981
2014-04-16


Back to top Go down

Antifašizam je relativizacija komunizma i epitet genocidnih manijaka - Page 3 Empty Re: Antifašizam je relativizacija komunizma i epitet genocidnih manijaka

Post by marcellus 5/2/2016, 18:10

ostap.phender wrote:
Opet trolaš. Kakve to veze ima s činjenicom da ti jednom forumašu veselo sugeriraš da, za trenutak kad bude zatrebalo, radi listu forumskih 'antifašista' i ostalih nepodobnih, a drugima se veseliš kad otvoreno priželjkuju bratoubilački građanski rat u Hrvatskoj? To je valjda isto samo pitanje bujne mašte?
naravno, pa milanović je 4 godine potencirao ideološke sukobe na širokoj fronti, bazirao vlast na permanentnom građanskom hladnom ratu, sad je toga više dosta

_________________
Antifašizam je relativizacija komunizma i epitet genocidnih manijaka - Page 3 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45981
2014-04-16


Back to top Go down

Antifašizam je relativizacija komunizma i epitet genocidnih manijaka - Page 3 Empty Re: Antifašizam je relativizacija komunizma i epitet genocidnih manijaka

Post by marcellus 5/2/2016, 18:14

kolerik wrote:
ostap.phender wrote:
n_razbojnik wrote:lol, a kako bi ih ti nazvao?
A koga to? Ljude koji ne priželjkuju Karamrletovu, ili čiju već, klerofašističku diktaturu i leševe koji zaštopavaju Savu, Dravu i Dunav? Ja ih zovem normalnim ljudima. Ti i tvoji se pak koristite priglupim verbalnim akrobacijama, jer se nadate doći u priliku do mile volje klati i orgijati. I to laughing out loud while you're doing it...
Cista histerija.

zanimljivo sad kad svi smiju prosvjedovati protiv vlade sad je klerofašistička diktatura a kad su specijalci ubijali boga u invalidima u crkvi, kad se slalo protuprosvjednike na prosvjednike, kad se dizala medijska haranga da je zahtjev za smjenom ministra državni udar i napad na narodnu i demokratsku vlast, e to je bila demokracija

_________________
Antifašizam je relativizacija komunizma i epitet genocidnih manijaka - Page 3 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45981
2014-04-16


Back to top Go down

Antifašizam je relativizacija komunizma i epitet genocidnih manijaka - Page 3 Empty Re: Antifašizam je relativizacija komunizma i epitet genocidnih manijaka

Post by n_razbojnik 5/2/2016, 18:16

Hehe kako je ono bilo, neće ulica smjenjivati ministre...kila mozga, čovječja ribica

_________________
Danas Matko sutra svatko
n_razbojnik
n_razbojnik

Male
Posts : 11441
2014-04-15

Lokacija: : ObiLand

Back to top Go down

Antifašizam je relativizacija komunizma i epitet genocidnih manijaka - Page 3 Empty Re: Antifašizam je relativizacija komunizma i epitet genocidnih manijaka

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum