ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

TITO & Bosnia

Go down

TITO & Bosnia Empty TITO & Bosnia

Post by Serbinho-3 Fri 17 May - 1:11

Odnosi sa Sarajevom konstantno idu nizbrdo. Jedina vrsta napretka je išla u onim trenucima kada smo u crnim vrećama slali ljude koje smo hapsili u Haški tribunal. Ja želim najbolje odnose sa bošnjacima. Svaki put ćemo pružiti pijetet žrtvama bošnjačkim. Mi smo predsednika svoje zemlje isporučili na Vidovdan, kud ćete veću sramotu. Ja želim najbolje odnose sa Bošnjacima. Ulažemo veći novac nego u druge delove Srbije, upravo u onim opštinama gde su Bošnjaci većina. Nemojte da očekujete od nas da prihvatimo dobrobvoljno gaženje sopstvenog naroda. Njihov glavni protagonista Bećirović je napisao knjigu o četiri genocida koji su Srbi sproveli nad njima od Prvo srpskog ustanka. O čemu da pričam sa njim? Kad ne mogu da pričam o putevima, fabrikama... Njih to ne interesuje. Bili su ispred po pitanju plata i penzija. Sada imamo za 150 evra veće plate od njih, razlika za samo 10 godina.
Predsednik je ukazao i da mi nemamo problem da postoji Bosna i Hercegovina.
- Nikada ga nismo imali i uvek smo se držali Dejtonskog mirovnog sporazuma i njihovog Ustava. Ali, naravno, i Republika Srpska mora da postoji u skladu sa Dejtonskim mirovnim sporazumom. U tome su razlike. Ali, oni su nam sada pokazali šta je to što i mi značimo i koliko žele i dijalog i dobre odnose sa nama.
TITO & Bosnia 3884886_screenshot-20240516-215658_ffFOTO: RTS
- Postoji jedan značajn deo zemalja koji može da se suprotstavi njihovom teroru, koji se više ne libi da govori slobodno. Da mi pretite? Možete. Mađarska je sasvim sigurno slobodna zemlja, ali i mnoge druge. Makedonci su naša braća i prijatelji. Kada vodite zemlju i kada znate da imate bratski narod, morate da nastavite da radite na najbliži način. Šta hoćete da kažem za Crnu Goru? Da jedan Meksiko bude uzdržan ili Nikaragkva protiv, za to mogu da vam kažem jer su to čvrsti ljudi, a Crna Gora da bude za? Ali vam i to govori koliko se poredak u svetu menja. Meni su najsmešniji njihovi izvinjavajući razlozi za javnost.


https://www.kurir.rs/vesti/politika/4391796/uzivo-Suljo-se-obraca-javnosti-predsednik-govori-o-svim-aktuelnostima
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 27342
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

TITO & Bosnia Empty Re: TITO & Bosnia

Post by Serbinho-3 Fri 17 May - 1:52

Fabrike i putevi ih ne zanimaju, jer su to Muslimani i 

kulturno ne pripadaju Evropi.

Isto imaju ponasanje, uvek su u ratu sa Srbima i 

pronalaze krivca a oni vecne zrtve.

Imaju po 300.000 silovanih, obe strane.

Ista im je prica da su najstariji narod u Evropi a zatim

traze svoje korene.

Kompleks.

Evropa je upravo tu i pala, zatim dobili da plate racun u

Ukrajini.

Kada nemas u glavi, onda to tako ide.

Evropski politicari su D liga, sto na kraju placaju 

Evropljani, njihove avanture po Balkanskim pelesijama,

gde se Islam spaja sa Hriscanstvom.
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 27342
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

TITO & Bosnia Empty Re: TITO & Bosnia

Post by immortal Fri 17 May - 2:56

Serbinho-3 wrote:Odnosi sa Sarajevom konstantno idu nizbrdo. Jedina vrsta napretka je išla u onim trenucima kada smo u crnim vrećama slali ljude koje smo hapsili u Haški tribunal. Ja želim najbolje odnose sa bošnjacima. Svaki put ćemo pružiti pijetet žrtvama bošnjačkim. Mi smo predsednika svoje zemlje isporučili na Vidovdan, kud ćete veću sramotu. Ja želim najbolje odnose sa Bošnjacima. Ulažemo veći novac nego u druge delove Srbije, upravo u onim opštinama gde su Bošnjaci većina. Nemojte da očekujete od nas da prihvatimo dobrobvoljno gaženje sopstvenog naroda. Njihov glavni protagonista Bećirović je napisao knjigu o četiri genocida koji su Srbi sproveli nad njima od Prvo srpskog ustanka. O čemu da pričam sa njim? Kad ne mogu da pričam o putevima, fabrikama... Njih to ne interesuje. Bili su ispred po pitanju plata i penzija. Sada imamo za 150 evra veće plate od njih, razlika za samo 10 godina.
Predsednik je ukazao i da mi nemamo problem da postoji Bosna i Hercegovina.
- Nikada ga nismo imali i uvek smo se držali Dejtonskog mirovnog sporazuma i njihovog Ustava. Ali, naravno, i Republika Srpska mora da postoji u skladu sa Dejtonskim mirovnim sporazumom. U tome su razlike. Ali, oni su nam sada pokazali šta je to što i mi značimo i koliko žele i dijalog i dobre odnose sa nama.
TITO & Bosnia 3884886_screenshot-20240516-215658_ffFOTO: RTS
- Postoji jedan značajn deo zemalja koji može da se suprotstavi njihovom teroru, koji se više ne libi da govori slobodno. Da mi pretite? Možete. Mađarska je sasvim sigurno slobodna zemlja, ali i mnoge druge. Makedonci su naša braća i prijatelji. Kada vodite zemlju i kada znate da imate bratski narod, morate da nastavite da radite na najbliži način. Šta hoćete da kažem za Crnu Goru? Da jedan Meksiko bude uzdržan ili Nikaragkva protiv, za to mogu da vam kažem jer su to čvrsti ljudi, a Crna Gora da bude za? Ali vam i to govori koliko se poredak u svetu menja. Meni su najsmešniji njihovi izvinjavajući razlozi za javnost.


https://www.kurir.rs/vesti/politika/4391796/uzivo-Suljo-se-obraca-javnosti-predsednik-govori-o-svim-aktuelnostima


a kako je Hrvatima u srbiji

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23276
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

TITO & Bosnia Empty Re: TITO & Bosnia

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum