ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pao veliki dogovor u Bruxellesu, Ukrajini stiže enormna pomoć! - 50 milijardi €

Page 7 of 11 Previous  1, 2, 3 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11  Next

Go down

Pao veliki dogovor u Bruxellesu, Ukrajini stiže enormna pomoć! - 50 milijardi € - Page 7 Empty Re: Pao veliki dogovor u Bruxellesu, Ukrajini stiže enormna pomoć! - 50 milijardi €

Post by veber 3/2/2024, 16:04

Hoholo Mudovski wrote:
veber wrote:srblje i bosilje nevjerovatno. 50 milijardi je jedan posto njemačkog bdp.

a 3 ruskog.

ako eu i us odluče ukinut rusiju to će se i desiti.
trenutno testiraju staro oružje u realnom vremenu.

patuljko s ekonomijom italije zaratio s dvije najveće ekonomije svijeta.

slijedi pušing.

i naravno reparacije, povratak svih teritorija. 

glupi srbi nikako da nauče lekciju.
Opet ti... Njemci više ne rade tenkove nego vjetroelektrane koje manje zagađuju prirodu...
opet glupo srblje, manjinac ili nepalac.
airbus donauworth je kompletno prešao u vojni program kada sam ja otišao u daimler, a to je bila 2021a.

te pričice za malo srblje nastavite i u 2024oj.

kompletna ratna industrija je od 2021e u porastu.

svi su znali da će patuljko krenut kao što srblje sanja o velikoj srbiji tako patuljko sanja o rusiji od oceana do oceana.

(kada rat završi, rusiju treba vratiti u okvire moskovskog pašaluka)

smrt rusiji

veber

Posts : 53509
2014-12-30


Back to top Go down

Pao veliki dogovor u Bruxellesu, Ukrajini stiže enormna pomoć! - 50 milijardi € - Page 7 Empty Re: Pao veliki dogovor u Bruxellesu, Ukrajini stiže enormna pomoć! - 50 milijardi €

Post by Hoholo Mudovski 3/2/2024, 16:06

veber wrote:
Hoholo Mudovski wrote:
veber wrote:srblje i bosilje nevjerovatno. 50 milijardi je jedan posto njemačkog bdp.

a 3 ruskog.

ako eu i us odluče ukinut rusiju to će se i desiti.
trenutno testiraju staro oružje u realnom vremenu.

patuljko s ekonomijom italije zaratio s dvije najveće ekonomije svijeta.

slijedi pušing.

i naravno reparacije, povratak svih teritorija. 

glupi srbi nikako da nauče lekciju.
Opet ti... Njemci više ne rade tenkove nego vjetroelektrane koje manje zagađuju prirodu...
opet glupo srblje, manjinac ili nepalac.
airbus donauworth je kompletno prešao u vojni program kada sam ja otišao u daimler, a to je bila 2021a.

te pričice za malo srblje nastavite i u 2024oj.

kompletna ratna industrija je od 2021e u porastu.

svi su znali da će patuljko krenut kao što srblje sanja o velikoj srbiji tako patuljko sanja o rusiji od oceana do oceana.

(kada rat završi, rusiju treba vratiti u okvire moskovskog pašaluka)

smrt rusiji

Krim je već otpisan... Sada se spašava Odesa.
Hoholo Mudovski
Hoholo Mudovski

Posts : 6583
2023-08-31


Back to top Go down

Pao veliki dogovor u Bruxellesu, Ukrajini stiže enormna pomoć! - 50 milijardi € - Page 7 Empty Re: Pao veliki dogovor u Bruxellesu, Ukrajini stiže enormna pomoć! - 50 milijardi €

Post by Piglet 3/2/2024, 18:08

Koba wrote:
Piglet wrote:
Koba wrote:
Piglet wrote:
Koba wrote:
Piglet wrote:Čuj nekoliko puta, a cijena plina u Europi je sad niža nego 2021. godine prije invazije i za vrijeme ruske opskrbe, opet se sramotiš s twitter podacima.

Ne seri.

Do kraja ožujka ove godine cijena plina po megavatsatu 41 € i to uz državne subvencije iz proračuna.
A EU pritišće da se subvencije ukinu. Poslije ukidanja tih subvencija mogla bi skočiti i do 130 € po megavatsatu bez subvencija.
E sad je pitanje komu će se nastaviti subvencionirati? Ako se ne subvencionira privredi kreće novi niz poskupljenja svega i svačega jer sa solarnim  panelima briši si guzicu u privredi. Naravno, sve će se to lijepo dogoditi u proljeće kad prestaje sezona grijanja, pa će se ta poskupljenja dogoditi i više valova, a ne baš odjednom. Ono što si plaćao kao zimsku potrošnju, plaćat ćeš potrošnju izvan sezone grijanja, a na jesen tj. iduću zimu tko preživi pričat će. Ali lako za potrošnju kućanstva plina. Skucat će se novce, šparati, snaći se, ali privredni subjekti ...... ako njima poskupi plin odu sve cijene gore.

2021. štrucu polubijelog kruha plaćao sam 3,50 kune.
Danas nešto preko 1 €. Govorim o ponešto kvalitetnijem kruhu ala Klara ili slično, a ne o šiptarskom.
Slično je sa svim proizvodima.
2021. kg. vratine 15 kn, danas dvostruko ili više skuplje.
I tako redom.
Cijene su otišle i do 100% gore.
Plaća meniosobno s 8 000 kuna na 11 000 kn obračunato u €, a ne na 16 000 kn u €.

Slava Ukrajini. Treba nahraniti s milijardama € tu nacističku stoku jebenu.
Koje plahte gluposti. Ajde što si se raspisao o svemu i svačemu, daj koji link na podatke otkud si sve ovo nadrobio.

Nabijem na kurac i tebe i link. Valjda znam koliko sam što plaćao prije tri godine i koju sam plaću imao.
Da ti pošaljem račune i platne liste?

Idi u  ..... tri šljive materine glupe.
Ne to tupane, nikoga nije briga za tvoju plaću nego ovo što si nadrobio za plin.

Ovo je cijena plina za Europu u posljednje tri godine:

Pao veliki dogovor u Bruxellesu, Ukrajini stiže enormna pomoć! - 50 milijardi € - Page 7 Gas

Boli me kurac za tvoje grafove i uopce za te vase grafove mandrilu.

Mozes si ih crtati i lijepiti koliko hoces.

Skupa s linkovima.

Realan zivot je nesto drugo.

Primjerice mirovina je 1990. iznosila nekih 70% prosjecne neto place. Danas 41%.

Nize nego kriznih osamdesetih kad je bila nesto iznad 50%.

Ugl danasnja Hrvatska je ispod razine Hrvatske osamdesetih.


Ajmo sad na ove milijarde za Ukrajinu. To ce im se otpustati kroz sljedece cetiri godine, ali ne za neko ekstra  naoruzanje nego da bi mogli uopce financijski funkcionirati. Drugim rijecima EU im placa mirovine, place i sve potrebe taman toliko da mogu disati na slamku jer im je voda presla preko glave.


Kako je rekao Catabbath, bacen novac. I bit ce toga novca jos baceno i skureno u Ukrajini. Ali kad se u Hrvatsku pocnu vracati nasi vojnici u crnim vrecama u vecem broju, a to bi moglo biti ako se nastavi ovom politikom, tek onda ce neki progledati.

Do tada slava nacifasistickoj Ukrajini i Americi i zapadnim vrijednostima i nasem anemicnom vodji cije je dupe sire nego mu ramena, a podbradak mu k'o u Staneta Dolanca.

Slava.
Ako si toliko nesposoban da ne znaš postaviti link ili navesti otkud ti podaci, zašto uopće izvlačiš ove glupe brojeve iz svoje guzice?

Trust me bro shema. A ja ti već vjerujem da si glup.
Piglet
Piglet

Posts : 1463
2016-02-24


Back to top Go down

Pao veliki dogovor u Bruxellesu, Ukrajini stiže enormna pomoć! - 50 milijardi € - Page 7 Empty Re: Pao veliki dogovor u Bruxellesu, Ukrajini stiže enormna pomoć! - 50 milijardi €

Post by Piglet 3/2/2024, 18:21

Hoholo Mudovski wrote:
Piglet wrote:Zato što Norveška i Alžir imaju cjevovod, naravno da neće oni izvoziti LNG, a katarske isporuke su tek započele. Američki izvoz LNG za EU je bio visok i za vrijeme ruskih ugovora, piše ti lijepo gore u članku kojeg si linkao. Amerikanci su povećali izvoz, ali većinu ruskog udjela su preuzele druge države.

No dobro, nebitno za izvore otkud dolazi, koja je na kraju cijena plina u Europi? Ti i Koba osim što ste talentirani za pronalažanje informacija na internetu ste i vrsni matematičari :tu
opet ti... sa ili bez subvencija cheers
Koje subvencije na burzi tupko?

Ovo je nizozemski TTF (Title Transfer Facility) za Europu. Kako ti zamišljaš da države subvencioniraju tržište i kako se burza uopće može subvencionirati?

Ajde objasni kako ti sebi u glavi zamišljaš da države kupuju plin na svjetskom tržištu. Cijene na burzi su iste za sve, a svaka država pojedinačno odlučuje hoće li krajnim kupcima ili privredi subvencionirati cijenu. Zbog niske cijene plina, u većini europskih država su subvencije prestale još prošle godine.
Piglet
Piglet

Posts : 1463
2016-02-24


Back to top Go down

Pao veliki dogovor u Bruxellesu, Ukrajini stiže enormna pomoć! - 50 milijardi € - Page 7 Empty Re: Pao veliki dogovor u Bruxellesu, Ukrajini stiže enormna pomoć! - 50 milijardi €

Post by Piglet 3/2/2024, 18:41

Hoholo Mudovski wrote:Jednako kao što Evropa kupuje nekoliko puta skuplji plin u saveznika, tako će kupovati i 3D printanu govodinu kod istih jer će farmeri morati zatvoriti farme zbog toga što krave prde...
No dobro, daj postavi konačno cijene tog "nekoliko puta skupljeg plina" kod saveznika. Može sa i bez subvencija, svejedno.


Koba je prestar ili preglup pa ne zna postaviti link, ali ti neprestano linkaš twitter postove pa znam da možeš :tu
Piglet
Piglet

Posts : 1463
2016-02-24


Back to top Go down

Pao veliki dogovor u Bruxellesu, Ukrajini stiže enormna pomoć! - 50 milijardi € - Page 7 Empty Re: Pao veliki dogovor u Bruxellesu, Ukrajini stiže enormna pomoć! - 50 milijardi €

Post by veber 3/2/2024, 18:51

Piglet wrote:
Hoholo Mudovski wrote:Jednako kao što Evropa kupuje nekoliko puta skuplji plin u saveznika, tako će kupovati i 3D printanu govodinu kod istih jer će farmeri morati zatvoriti farme zbog toga što krave prde...
No dobro, daj postavi konačno cijene tog "nekoliko puta skupljeg plina" kod saveznika. Može sa i bez subvencija, svejedno.


Koba je prestar ili preglup pa ne zna postaviti link, ali ti neprestano linkaš twitter postove pa znam da možeš :tu
nemre

energenti jeftiniji nego prije 2021e

četnici nikako da skuže da je litra benzina u njemačkoj 1,6€ 

da je plaća rasla za 400-800€

peče li ih peče skoro svako večer.

neka krepaju

_________________
AfD
veber
veber

Male
Posts : 53509
2014-12-30


Piglet likes this post

Back to top Go down

Pao veliki dogovor u Bruxellesu, Ukrajini stiže enormna pomoć! - 50 milijardi € - Page 7 Empty Re: Pao veliki dogovor u Bruxellesu, Ukrajini stiže enormna pomoć! - 50 milijardi €

Post by Službenik 3/2/2024, 19:01

Glupani glupi, sve je isto kao i 2021. Je l' tako?

Evo vam vas link.

https://www.nabijemnakuracvasegrafoveilinkove.hr

_________________
Suspect
Službenik
Službenik

Male
Posts : 3108
2022-02-24

Lokacija: : Služba državne sigurnosti SR Hrvatske

Back to top Go down

Pao veliki dogovor u Bruxellesu, Ukrajini stiže enormna pomoć! - 50 milijardi € - Page 7 Empty Re: Pao veliki dogovor u Bruxellesu, Ukrajini stiže enormna pomoć! - 50 milijardi €

Post by veber 3/2/2024, 19:10

kaj je bilo čmarko?

meni je plaća u odnosu na 21u veća za cca 800€
a režije pale

kako to srblju, daj mi objasni.
pride ide 290 za dijete, kako lastane, daj mi objasni dok botaš i skupljaš pare.

_________________
AfD
veber
veber

Male
Posts : 53509
2014-12-30


Back to top Go down

Pao veliki dogovor u Bruxellesu, Ukrajini stiže enormna pomoć! - 50 milijardi € - Page 7 Empty Re: Pao veliki dogovor u Bruxellesu, Ukrajini stiže enormna pomoć! - 50 milijardi €

Post by veber 3/2/2024, 19:12

i jebo mater benzin bu pojeftinil.

kaj veli svetoje inžinjer, jebač, kuhar.

slabo se javlja.

_________________
AfD
veber
veber

Male
Posts : 53509
2014-12-30


Back to top Go down

Pao veliki dogovor u Bruxellesu, Ukrajini stiže enormna pomoć! - 50 milijardi € - Page 7 Empty Re: Pao veliki dogovor u Bruxellesu, Ukrajini stiže enormna pomoć! - 50 milijardi €

Post by niels 3/2/2024, 19:14

Ovo su novci koji će produžiti rat i agoniju Ukrajine, a u svrhu iscrpljivanja Rusije.

Ako se misli pomoći demografski devastiranoj Ukrajini da pobijedi i oslobodi okupirana područja, onda joj barem treba 800 milijardi eura i novih 500.000-1.000.000 obučenih vojnika. Ukrajina je svoje najbolje vojnike izgubila do rujna-listopada 2022. a novih nema.

Ako se to nema, ili ne želi dati, onda nisu trebali ni dati ovih 50 milijardi eura. Sankcije Rusiji zasada ne djeluju, ukopali su se u rovovima na koja Ukrajinci jurišaju i ginu.

Ako se pristup dramatično ne promijeni, biti će proljetne protuofenzive, ali ruske.
niels
niels

Male
Posts : 4797
2021-04-26

Age : 85

Back to top Go down

Pao veliki dogovor u Bruxellesu, Ukrajini stiže enormna pomoć! - 50 milijardi € - Page 7 Empty Re: Pao veliki dogovor u Bruxellesu, Ukrajini stiže enormna pomoć! - 50 milijardi €

Post by veber 3/2/2024, 19:25

niels wrote:Ovo su novci koji će produžiti rat i agoniju Ukrajine, a u svrhu iscrpljivanja Rusije.

Ako se misli pomoći demografski devastiranoj Ukrajini da pobijedi i oslobodi okupirana područja, onda joj barem treba 800 milijardi eura i novih 500.000-1.000.000 obučenih vojnika. Ukrajina je svoje najbolje vojnike izgubila do rujna-listopada 2022. a novih nema.

Ako se to nema, ili ne želi dati, onda nisu trebali ni dati ovih 50 milijardi eura. Sankcije Rusiji zasada ne djeluju, ukopali su se u rovovima na koja Ukrajinci jurišaju i ginu.

Ako se pristup dramatično ne promijeni, biti će proljetne protuofenzive, ali ruske.
deda u pravu nisi.

treba ruse kilavit dok ne krepaju.

patuljko je zabrijao da ima američku pomoć kao u drugom ratu.

moskvu treba poravnat, zapamtite da se smradovi nikada neće odreći od pacifika do atlantika i sjevernog pola do sredozemlja.

smrt rusiji i rusima.

_________________
AfD
veber
veber

Male
Posts : 53509
2014-12-30


Back to top Go down

Pao veliki dogovor u Bruxellesu, Ukrajini stiže enormna pomoć! - 50 milijardi € - Page 7 Empty Re: Pao veliki dogovor u Bruxellesu, Ukrajini stiže enormna pomoć! - 50 milijardi €

Post by Službenik 3/2/2024, 19:55

veber wrote:kaj je bilo čmarko?

meni je plaća u odnosu na 21u veća za cca 800€
a režije pale

kako to srblju, daj mi objasni.
pride ide 290 za dijete, kako lastane, daj mi objasni dok botaš i skupljaš pare.

Picko svapsko-sabanska. Komu ti seres? Kao nitko od nas nema nekoga vani pa kurca znamo? Tako su i oni prosvjedi seljaka po Svabiji i ostalim drzavama te razni strajkovi sve ruski fejknjuzevi? A koji se kurac oni onda bune i zasipavaju javne institucije djubrivom i fekalijama iz septickih jama kad je sve bajno? Sve su ti rusofili i putinovci.

Lastan je canceled. Od vas pedercina.

_________________
Suspect
Službenik
Službenik

Male
Posts : 3108
2022-02-24

Lokacija: : Služba državne sigurnosti SR Hrvatske

Back to top Go down

Pao veliki dogovor u Bruxellesu, Ukrajini stiže enormna pomoć! - 50 milijardi € - Page 7 Empty Re: Pao veliki dogovor u Bruxellesu, Ukrajini stiže enormna pomoć! - 50 milijardi €

Post by Službenik 3/2/2024, 20:02

veber wrote:
niels wrote:Ovo su novci koji će produžiti rat i agoniju Ukrajine, a u svrhu iscrpljivanja Rusije.

Ako se misli pomoći demografski devastiranoj Ukrajini da pobijedi i oslobodi okupirana područja, onda joj barem treba 800 milijardi eura i novih 500.000-1.000.000 obučenih vojnika. Ukrajina je svoje najbolje vojnike izgubila do rujna-listopada 2022. a novih nema.

Ako se to nema, ili ne želi dati, onda nisu trebali ni dati ovih 50 milijardi eura. Sankcije Rusiji zasada ne djeluju, ukopali su se u rovovima na koja Ukrajinci jurišaju i ginu.

Ako se pristup dramatično ne promijeni, biti će proljetne protuofenzive, ali ruske.
deda u pravu nisi.

treba ruse kilavit dok ne krepaju.

patuljko je zabrijao da ima američku pomoć kao u drugom ratu.

moskvu treba poravnat, zapamtite da se smradovi nikada neće odreći od pacifika do atlantika i sjevernog pola do sredozemlja.

smrt rusiji i rusima.

Koga cete vi Svabi kilaviti? Jedino ovu Hrvatsku koja siri guzove kako tko naidje. Od Amera gutate kurcinu. 

Smrt Rusiji i Rusima dok vam Turci jebu sve sto je zensko jer ste debeli impotentni debili? 

Koji 10kre.

_________________
Suspect
Službenik
Službenik

Male
Posts : 3108
2022-02-24

Lokacija: : Služba državne sigurnosti SR Hrvatske

Back to top Go down

Pao veliki dogovor u Bruxellesu, Ukrajini stiže enormna pomoć! - 50 milijardi € - Page 7 Empty Re: Pao veliki dogovor u Bruxellesu, Ukrajini stiže enormna pomoć! - 50 milijardi €

Post by veber 3/2/2024, 20:07

glupi četnici se uzjebu.

ne poznavajući od kuda dolazi švabo

majmune glupi ja nisam nijemac.

_________________
AfD
veber
veber

Male
Posts : 53509
2014-12-30


Back to top Go down

Pao veliki dogovor u Bruxellesu, Ukrajini stiže enormna pomoć! - 50 milijardi € - Page 7 Empty Re: Pao veliki dogovor u Bruxellesu, Ukrajini stiže enormna pomoć! - 50 milijardi €

Post by Službenik 3/2/2024, 23:12

veber wrote:glupi četnici se uzjebu.

ne poznavajući od kuda dolazi švabo

majmune glupi ja nisam nijemac.

A dobro, dobro, ti si Rvat.

Nego ono bitno, mogao bi NATO uletiti i u Ukrajinu jer sva sila novaca i logistike nece pomoci Ukropima, a kamoli ovih 50 milijardi tariguza.

E to ce biti zanimljivo gledati kad se lijesovi britske, svapske, poljske i slicne gamadi pocnu vracati sa sadrzajem nogama naprijed u puno vecem broju nego do sad. 

Juris na Dnjepar, a onda do Dona, Volge i Kavkaza za sirenje europskih vrijednosti.

Slava.

_________________
Suspect
Službenik
Službenik

Male
Posts : 3108
2022-02-24

Lokacija: : Služba državne sigurnosti SR Hrvatske

Back to top Go down

Pao veliki dogovor u Bruxellesu, Ukrajini stiže enormna pomoć! - 50 milijardi € - Page 7 Empty Re: Pao veliki dogovor u Bruxellesu, Ukrajini stiže enormna pomoć! - 50 milijardi €

Post by veber 3/2/2024, 23:23

rusiji je bilo ponuđeno da pristupi pregovorima s eu i ulasku u istu.

u slijedećem ratu ćete prvo svi vi seronje biti poslani na prvu lajnu.

nakon toga slijedi pattonov zahtjev.

smrt rusiji

hrvat jesam, po državi. ne sramim se toga.

_________________
AfD
veber
veber

Male
Posts : 53509
2014-12-30


Back to top Go down

Pao veliki dogovor u Bruxellesu, Ukrajini stiže enormna pomoć! - 50 milijardi € - Page 7 Empty Re: Pao veliki dogovor u Bruxellesu, Ukrajini stiže enormna pomoć! - 50 milijardi €

Post by FRANK 4/2/2024, 00:27

Hoholo Mudovski wrote:Crtica iz bliže prošlosti
Pao veliki dogovor u Bruxellesu, Ukrajini stiže enormna pomoć! - 50 milijardi € - Page 7 Img_2171

I ne samo Afganistanu nego i Libiji i Siriji i Iraku treba isplatiti odštetu

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19994
2015-09-13


Back to top Go down

Pao veliki dogovor u Bruxellesu, Ukrajini stiže enormna pomoć! - 50 milijardi € - Page 7 Empty Re: Pao veliki dogovor u Bruxellesu, Ukrajini stiže enormna pomoć! - 50 milijardi €

Post by FRANK 4/2/2024, 00:28

veber wrote:rusiji je bilo ponuđeno da pristupi pregovorima s eu i ulasku u istu.

u slijedećem ratu ćete prvo svi vi seronje biti poslani na prvu lajnu.

nakon toga slijedi pattonov zahtjev.

smrt rusiji

hrvat jesam, po državi. ne sramim se toga.
Aha doslo iz guzice u glavu jel. Ne ako opet krene sranje po Rusiji posaljite im svesrdnu pomoć kao i 1941

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19994
2015-09-13


Back to top Go down

Pao veliki dogovor u Bruxellesu, Ukrajini stiže enormna pomoć! - 50 milijardi € - Page 7 Empty Re: Pao veliki dogovor u Bruxellesu, Ukrajini stiže enormna pomoć! - 50 milijardi €

Post by Eroo 4/2/2024, 06:35

niels wrote:Ovo su novci koji će produžiti rat i agoniju Ukrajine, a u svrhu iscrpljivanja Rusije.

Ako se misli pomoći demografski devastiranoj Ukrajini da pobijedi i oslobodi okupirana područja, onda joj barem treba 800 milijardi eura i novih 500.000-1.000.000 obučenih vojnika. Ukrajina je svoje najbolje vojnike izgubila do rujna-listopada 2022. a novih nema.

Ako se to nema, ili ne želi dati, onda nisu trebali ni dati ovih 50 milijardi eura. Sankcije Rusiji zasada ne djeluju, ukopali su se u rovovima na koja Ukrajinci jurišaju i ginu.

Ako se pristup dramatično ne promijeni, biti će proljetne protuofenzive, ali ruske.
Rusija je svoje najobučenije vojnike već potrošila.  S Kinžalima i Kalibrima iz Kaspijskog mora ne može okupirat Ukrajinu.
Rusija već troši 6% GDP na ratovanje. Zamisli što bi začilo tih €800 milijardi ako Zapad prijeđe djelovati u ratnom modu samo sa 2%.
I dalje bi to bila sića, a ako bi Rusija trošila isto, onda bi to bilo nešto malo manje od njenog 50%GDP. Nezamislivo.
U vojnoj znanosti postoji formula s kojom se izračuna vojna moć neke države (VM). U toj formuli značajno mjesto zauszima
ekonomska moć (EM). Do sada  je Zapad Ukrajini dozirao količinu i kvalitet naoružanja. Ako bi se, nedo Bog, prešlo na ratni mod,
u tom slučaju bi dobila sve ono što Zapad ima na raspolaganju. Čak i plaćenike.
Inače, Rusija je već počela gutati vlastiti rep...To gledamo svaki dan na frontu.
Eroo
Eroo

Posts : 78492
2016-07-22


Back to top Go down

Pao veliki dogovor u Bruxellesu, Ukrajini stiže enormna pomoć! - 50 milijardi € - Page 7 Empty Re: Pao veliki dogovor u Bruxellesu, Ukrajini stiže enormna pomoć! - 50 milijardi €

Post by Eroo 4/2/2024, 06:51

Čudno mi je da ruski i iranski PZO ne rabota. :)
Pao veliki dogovor u Bruxellesu, Ukrajini stiže enormna pomoć! - 50 milijardi € - Page 7 Screenshot-14204

_________________
Nulla rosa sine spina
Eroo
Eroo

Posts : 78492
2016-07-22


Back to top Go down

Pao veliki dogovor u Bruxellesu, Ukrajini stiže enormna pomoć! - 50 milijardi € - Page 7 Empty Re: Pao veliki dogovor u Bruxellesu, Ukrajini stiže enormna pomoć! - 50 milijardi €

Post by Eroo 4/2/2024, 08:47

Pardon me za  gornje, nije bilo namjerno. Više prozorčića otvoreno jebiga... :roll
Eroo
Eroo

Posts : 78492
2016-07-22


Back to top Go down

Pao veliki dogovor u Bruxellesu, Ukrajini stiže enormna pomoć! - 50 milijardi € - Page 7 Empty Re: Pao veliki dogovor u Bruxellesu, Ukrajini stiže enormna pomoć! - 50 milijardi €

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 7 of 11 Previous  1, 2, 3 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum