ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Samo dobre vijesti iz Ukrajine.

Page 30 of 39 Previous  1 ... 16 ... 29, 30, 31 ... 34 ... 39  Next

Go down

Samo dobre vijesti iz Ukrajine. - Page 30 Empty Re: Samo dobre vijesti iz Ukrajine.

Post by Eroo Mon 5 Feb - 14:47

vili40 wrote:to je jedan od razloga zašto rusi opet računaju na pomoć amerikanaca jer ako ukrajincima nastave dostavljati oružje malo im je ostalo vremena...
S obzirom na američko "doziranje" tipa i količine naoružanja, imam Amere na sumu glede na to što si spomenuo.
Putin (i rusofili, naravno) stalno traže pukotine na Zapadu ...zima, Trump, Tucker, ovo ono, ali avaj...
Srpske rusofile razumijem, ali neće vidjeti Ruse na Dunavu, niti će biti WW3...na njihovu žalost.
Imaju i primjer ono s Palestincima...sami su ostali na čistini.
Židovi tuku i iranski Hezbolah (u Libanu i Siriji-ruski saveznici!), Ameri Hute i Hezbolah u Iraku, i?
Kad se s njima završi, ide ponovno dijeljenje karata na Bliskom istoku. Zna se tko ima i može.

Eroo

Posts : 78492
2016-07-22


Back to top Go down

Samo dobre vijesti iz Ukrajine. - Page 30 Empty Re: Samo dobre vijesti iz Ukrajine.

Post by RayMabus Mon 5 Feb - 14:48

Jesu točni su al nisu to sve novoproizvedeni tenkovi. Ima tu tenkova T-55 i T-72  a to su remonti a ne novoproizvedeni tenkovi od nule.

Al nije bitno jer i onako, bar ja očekujem da kad prođu izbori da onda nema razloga da napadaju ( sad ima jer bi osvajajnje Avdivke ili bilo čega bio plus njemu i njegovoj stranci ) pa će posijat mine a štedit tenkove i opet gomilat broj za neki idući napad.
RayMabus
RayMabus

Posts : 183451
2014-04-11


Back to top Go down

Samo dobre vijesti iz Ukrajine. - Page 30 Empty Re: Samo dobre vijesti iz Ukrajine.

Post by Hoholo Mudovski Mon 5 Feb - 14:52

RayMabus wrote:Jesu točni su al nisu to sve novoproizvedeni tenkovi. Ima tu tenkova T-55 i T-72  a to su remonti a ne novoproizvedeni tenkovi od nule.

Al nije bitno jer i onako, bar ja očekujem da kad prođu izbori da onda nema razloga da napadaju ( sad ima jer bi osvajajnje Avdivke ili bilo čega bio plus njemu i njegovoj stranci ) pa će posijat mine a štedit tenkove i opet gomilat broj za neki idući napad.

Samo dobre vijesti iz Ukrajine. - Page 30 Img_2178

Novi trener nova taktika...
Ide liga za bedake...
Hoholo Mudovski
Hoholo Mudovski

Posts : 6583
2023-08-31


Back to top Go down

Samo dobre vijesti iz Ukrajine. - Page 30 Empty Re: Samo dobre vijesti iz Ukrajine.

Post by Eroo Mon 5 Feb - 14:53

Hoholo Mudovski wrote:
RayMabus wrote:Nisan ništa ja priča. Samo san prenija neke tekstove i to je sve.

Ako oćete da ja pričam onda vam to nekako ovako ispada a to je da od tih sto tenkova 70-ak je iz skladišta SSSR-a a ovo drugo dakle za sada nekakvih do 30-ak tenkova je ono eventualno izgrađeno iz nule dakle ničega nego baš potpuno novo sve od šasije, motora, kupole itd.

Podaci Britanaca... Amo reć da su točni.
Što Kažu Britanci koliko se leoparda i callengera proizvodi mjesečno... Mislim oko 0... Može me netko ispraviti?
O kakvim tenkovima pričaš?
Čitaš li ti što pišem i gledaš li videa koje objavljujem? Dron , vrijedan $2k, uništi ruski ponos T-90s bez problema.
Mogu ti još jednom postavit video da vidiš što ostane od oklopa nakon "obrade" s dronovima.
Ne uništavaju ruski oklop ni Leopard, ni Challenger, već dronovi...i tu i tamo haubica i HIMARS duboko  u pozadini, ali rijetko.
Eroo
Eroo

Posts : 78492
2016-07-22


Back to top Go down

Samo dobre vijesti iz Ukrajine. - Page 30 Empty Re: Samo dobre vijesti iz Ukrajine.

Post by Hoholo Mudovski Mon 5 Feb - 15:00

Eroo wrote:
Hoholo Mudovski wrote:
RayMabus wrote:Nisan ništa ja priča. Samo san prenija neke tekstove i to je sve.

Ako oćete da ja pričam onda vam to nekako ovako ispada a to je da od tih sto tenkova 70-ak je iz skladišta SSSR-a a ovo drugo dakle za sada nekakvih do 30-ak tenkova je ono eventualno izgrađeno iz nule dakle ničega nego baš potpuno novo sve od šasije, motora, kupole itd.

Podaci Britanaca... Amo reć da su točni.
Što Kažu Britanci koliko se leoparda i callengera proizvodi mjesečno... Mislim oko 0... Može me netko ispraviti?
O kakvim tenkovima pričaš?
Čitaš li ti što pišem i gledaš li videa koje objavljujem? Dron , vrijedan $2k, uništi ruski ponos T-90s bez problema.
Mogu ti još jednom postavit video da vidiš što ostane od oklopa nakon "obrade" s dronovima.
Ne uništavaju ruski oklop ni Leopard, ni Challenger, već dronovi...i tu i tamo haubica i HIMARS duboko  u pozadini, ali rijetko.

:love :tu beer
Hoholo Mudovski
Hoholo Mudovski

Posts : 6583
2023-08-31


Back to top Go down

Samo dobre vijesti iz Ukrajine. - Page 30 Empty Re: Samo dobre vijesti iz Ukrajine.

Post by Eroo Mon 5 Feb - 15:06

Hoholo Mudovski wrote:
RayMabus wrote:Jesu točni su al nisu to sve novoproizvedeni tenkovi. Ima tu tenkova T-55 i T-72  a to su remonti a ne novoproizvedeni tenkovi od nule.

Al nije bitno jer i onako, bar ja očekujem da kad prođu izbori da onda nema razloga da napadaju ( sad ima jer bi osvajajnje Avdivke ili bilo čega bio plus njemu i njegovoj stranci ) pa će posijat mine a štedit tenkove i opet gomilat broj za neki idući napad.

Samo dobre vijesti iz Ukrajine. - Page 30 Img_2178

Novi trener nova taktika...
Ide liga za bedake...
Gdje vidiš problem? Putin je sve svoje generale, vezano za rat u Ukrajini, promijenio osim Šojgua.
Gdje je nestao general Gerasimov? Zašto bi mijenjao ekipu koja dobija rat, ako bi to bila istina?
Misliš li da "problem" Žaluzni nekakav pukotina u ukrajinskoj vojsci?
Nije lako generalima pod čijom taktirkom izgine na stotine tisuća vojnika. Važi za obje strane.
Putin ih smjenjuje i tako prividno  skida teret odgovornosti sa svojih ramena.
Milošević je bio uhićen jer je bio kriv za izgubljeni rat, kao i za poginule i osakaćene na obje strane.
Ne znam hoće li i Putin biti uhićen...Bio bi, ako bi u Rusiji mediji bili koliko-toliko slobodni.
Što Rusi stvarno misle o Putinovom srljanju u ovu ratnu avanturu saznat ćemo kad mu ispadnu zubi....
Eroo
Eroo

Posts : 78492
2016-07-22


Back to top Go down

Samo dobre vijesti iz Ukrajine. - Page 30 Empty Re: Samo dobre vijesti iz Ukrajine.

Post by RayMabus Mon 5 Feb - 15:58

RayMabus
RayMabus

Posts : 183451
2014-04-11


Back to top Go down

Samo dobre vijesti iz Ukrajine. - Page 30 Empty Re: Samo dobre vijesti iz Ukrajine.

Post by Eroo Mon 5 Feb - 16:13

Tako sam i mislio.
Samo bih dodao nešto manje poznato, nastavak -enko u prezimenu
znači da je dotični (već bivši?) ministar etnički Ukrajinac.
Samo dobre vijesti iz Ukrajine. - Page 30 Screenshot-14236
Samo dobre vijesti iz Ukrajine. - Page 30 Screenshot-14234
Eroo
Eroo

Posts : 78492
2016-07-22


Back to top Go down

Samo dobre vijesti iz Ukrajine. - Page 30 Empty Re: Samo dobre vijesti iz Ukrajine.

Post by Eroo Mon 5 Feb - 16:23


_________________
Nulla rosa sine spina
Eroo
Eroo

Posts : 78492
2016-07-22


Back to top Go down

Samo dobre vijesti iz Ukrajine. - Page 30 Empty Re: Samo dobre vijesti iz Ukrajine.

Post by Eroo Mon 5 Feb - 16:32

Zaklela se zemlja raju...

Samo dobre vijesti iz Ukrajine. - Page 30 Screenshot-14237

_________________
Nulla rosa sine spina
Eroo
Eroo

Posts : 78492
2016-07-22


Back to top Go down

Samo dobre vijesti iz Ukrajine. - Page 30 Empty Re: Samo dobre vijesti iz Ukrajine.

Post by Eroo Mon 5 Feb - 16:39

Baš kao što sam prije napisao "bivši". 
Budanov očigledno nikad ne spava, a bogami ni "partizani".

Samo dobre vijesti iz Ukrajine. - Page 30 Screenshot-14239
Eroo
Eroo

Posts : 78492
2016-07-22


Back to top Go down

Samo dobre vijesti iz Ukrajine. - Page 30 Empty Re: Samo dobre vijesti iz Ukrajine.

Post by Eroo Mon 5 Feb - 16:53

Dron, jebiga...uđe i u kuću kad zatreba. S njima upravljaju dječaci i djevojčice.

Eroo
Eroo

Posts : 78492
2016-07-22


Back to top Go down

Samo dobre vijesti iz Ukrajine. - Page 30 Empty Re: Samo dobre vijesti iz Ukrajine.

Post by crvenkasti Mon 5 Feb - 17:11

Što Rusima vrijedi što će pobijediti kad su morali ići u rat da bi pobijedili.
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 29590
2014-04-17


Back to top Go down

Samo dobre vijesti iz Ukrajine. - Page 30 Empty Re: Samo dobre vijesti iz Ukrajine.

Post by Eroo Mon 5 Feb - 18:13

Rus Harčenko savjetuje da se "opusti ideja masovnog prodora tenkova" i predlaže varijantu 
"malih skupina, podržanih dronovima"...ukrajinska škola. Moglo bi se reći i moja.   :D


Samo dobre vijesti iz Ukrajine. - Page 30 Screenshot-14241
Samo dobre vijesti iz Ukrajine. - Page 30 Screenshot-14240
Edit a


Last edited by Eroo on Mon 5 Feb - 18:18; edited 1 time in total
Eroo
Eroo

Posts : 78492
2016-07-22


Back to top Go down

Samo dobre vijesti iz Ukrajine. - Page 30 Empty Re: Samo dobre vijesti iz Ukrajine.

Post by Eroo Mon 5 Feb - 18:16

crvenkasti wrote:Što Rusima vrijedi što će pobijediti kad su morali ići u rat da bi pobijedili.
Srbi ušli 4x i 4x izgubili, jebiga ...mogu i Rusi 1x. :D
Eroo
Eroo

Posts : 78492
2016-07-22


Back to top Go down

Samo dobre vijesti iz Ukrajine. - Page 30 Empty Re: Samo dobre vijesti iz Ukrajine.

Post by Eroo Mon 5 Feb - 18:24

Evo još jedno rusko  razmišljanje o uporabi dronova...
Ukrajinski dronovi razvaljuju ruske oklope i živu silu.
To gledamo na video snimcima svaki dan. 
Zapamtit će Avdijivku...ruski dizaster.

Samo dobre vijesti iz Ukrajine. - Page 30 Screenshot-14242

_________________
Nulla rosa sine spina
Eroo
Eroo

Posts : 78492
2016-07-22


Back to top Go down

Samo dobre vijesti iz Ukrajine. - Page 30 Empty Re: Samo dobre vijesti iz Ukrajine.

Post by Eroo Mon 5 Feb - 18:35

Dron-ovi.


_________________
Nulla rosa sine spina
Eroo
Eroo

Posts : 78492
2016-07-22


Back to top Go down

Samo dobre vijesti iz Ukrajine. - Page 30 Empty Re: Samo dobre vijesti iz Ukrajine.

Post by Hoholo Mudovski Mon 5 Feb - 21:27

Kličkova podrška( njega Nulandova nije željela u vlasti nakon državnog udara ) i sada je jasno stoji iza skidanja Zaslužnog...


_________________
Samo dobre vijesti iz Ukrajine. - Page 30 20240832
Hoholo Mudovski
Hoholo Mudovski

Posts : 6583
2023-08-31


Back to top Go down

Samo dobre vijesti iz Ukrajine. - Page 30 Empty Re: Samo dobre vijesti iz Ukrajine.

Post by crvenkasti Tue 6 Feb - 0:05

crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 29590
2014-04-17


Back to top Go down

Samo dobre vijesti iz Ukrajine. - Page 30 Empty Re: Samo dobre vijesti iz Ukrajine.

Post by Eroo Tue 6 Feb - 7:04


_________________
Nulla rosa sine spina
Eroo
Eroo

Posts : 78492
2016-07-22


Back to top Go down

Samo dobre vijesti iz Ukrajine. - Page 30 Empty Re: Samo dobre vijesti iz Ukrajine.

Post by Eroo Tue 6 Feb - 7:27

Kad dronovi pracuju...18+


_________________
Nulla rosa sine spina
Eroo
Eroo

Posts : 78492
2016-07-22


Back to top Go down

Samo dobre vijesti iz Ukrajine. - Page 30 Empty Re: Samo dobre vijesti iz Ukrajine.

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 30 of 39 Previous  1 ... 16 ... 29, 30, 31 ... 34 ... 39  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum