ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hrvatskom vlada neviđeni strah

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Hrvatskom vlada neviđeni strah - Page 2 Empty Re: Hrvatskom vlada neviđeni strah

Post by michaellcmacha 31/1/2016, 17:45

ta likuša se svojevremeno predstavljala kao bivša pjevačica, pa kao spisateljica kratkih erotskih priča i erotskih romana... sad je valjda jasnije zašto joj blogovi uglavnom započinju sa kuhanjem kavice za nezvane goste i zašto po cijele dane po kući hoda polugola s nadom da će joj netko pozvoniti... dvaput... možda kobac ima njene uradke vjerojatno je bio fan njenog spisateljskog umijeća konvem 80.-ih... ;)
inače pod zadnje se samohvali kako spada među naprofesionalnije novinare u hr.... ovaj jugoša....

michaellcmacha

Posts : 21325
2015-08-08


Back to top Go down

Hrvatskom vlada neviđeni strah - Page 2 Empty Re: Hrvatskom vlada neviđeni strah

Post by kaya 31/1/2016, 17:47

Nikad čula za tu drugaricu koja se "boji" al vidim da se ne boji srat...
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Hrvatskom vlada neviđeni strah - Page 2 Empty Re: Hrvatskom vlada neviđeni strah

Post by vuksadinare 31/1/2016, 20:06

Pala politika 'regiona'...i to ti je...nema vise odem ja jovici na predstavu u kragujevac a on meni dodje u zagreb...maroljamo se,izljubimo i zapjevamo 'hej slaveni'... i to.na racun hrvatskih poreznih obveznika..e sad ces jovici u kragujevac na svoj trosak i onda pijte brlju i napijajte se
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99847
2015-09-08


Back to top Go down

Hrvatskom vlada neviđeni strah - Page 2 Empty Re: Hrvatskom vlada neviđeni strah

Post by michaellcmacha 31/1/2016, 20:14

ko će sad financirat jandrino jato.... mogo bi kobac za promjenu platit kartu.... i za bus i za koncert....

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21325
2015-08-08


Back to top Go down

Hrvatskom vlada neviđeni strah - Page 2 Empty Re: Hrvatskom vlada neviđeni strah

Post by crvenkasti 31/1/2016, 20:16

Prštim od gluposti, divno je!
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 29501
2014-04-17


Back to top Go down

Hrvatskom vlada neviđeni strah - Page 2 Empty Re: Hrvatskom vlada neviđeni strah

Post by vuksadinare 31/1/2016, 20:22

Pa nije mogao svaki snajperist biti srbin...kako je rekao davno pok.ministar policije vekic...nakon saznanja da hrvatskim gradovima na slobodnom teritoriju djeluje velik broj snajperista...vekic je nastavio..'snajperisti djeluju u izrazito cistim hrvatskim djelovima ili kvartovima...cak ne iz zgrada ili stanova koje mozemo smatrati vojnima....to mogu biti snajperisti iz redova hrvatskog naroda i oni su daleko opasniji od ovih drugih jer se lakse ubace medju hrvatski puk'
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99847
2015-09-08


Back to top Go down

Hrvatskom vlada neviđeni strah - Page 2 Empty Re: Hrvatskom vlada neviđeni strah

Post by n_razbojnik 31/1/2016, 20:22

Guzda, mene struh

_________________
Danas Matko sutra svatko
n_razbojnik
n_razbojnik

Male
Posts : 11441
2014-04-15

Lokacija: : ObiLand

Back to top Go down

Hrvatskom vlada neviđeni strah - Page 2 Empty Re: Hrvatskom vlada neviđeni strah

Post by michaellcmacha 31/1/2016, 20:42

ovo joj je netko odgovorio onako usput.... Mihela Hadrian lobotomya blogerka
Pisati moram i o ovom čudu
na web stranici na blogu
vidi se da ima glavu ludu
što sve razumiti ne mogu.

Ova je nezgrapna sera
antihrvatski nastrojena
jedna od blogerki i blogera
što pojma o politici nema
titovim komunizmom zadojena.

Sačuvaj đavle ovu prdaru
pijanu i uvik drogiranu
takvih je i na stočnom pazaru
ima stotinu a ne jednu manu.

Uistinu ova laprda stara
stalno naduta u glavi
na blogosferi paniku stvara
luduje dok ne zaglavi.

Uz lezbejke drugarice svoje
one iz sramnog komunizma
što hrvatskom puku lekcije kroje
dok im đava pamet oduzima
oduzima i njoj jer je s njima.

Ne luduj Mihela Hadrian
titova politika je slomljena
nikad joj više ne svanuo dan
razumi jednom nemila i nedraga
meni je drag Josip Jelačić ban
drag mi je i Dobroslav Paraga.

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21325
2015-08-08


Back to top Go down

Hrvatskom vlada neviđeni strah - Page 2 Empty Re: Hrvatskom vlada neviđeni strah

Post by crvenkasti 31/1/2016, 20:44

michaellcmacha wrote:drag mi je i Dobroslav Paraga.

Meni je najbolji bio Krpina.
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 29501
2014-04-17


Back to top Go down

Hrvatskom vlada neviđeni strah - Page 2 Empty Re: Hrvatskom vlada neviđeni strah

Post by jastreb 31/1/2016, 20:49

Znači da više na Brionima nećemo gledati Ullyesa?
jastreb
jastreb

Posts : 34059
2014-04-22


Back to top Go down

Hrvatskom vlada neviđeni strah - Page 2 Empty Re: Hrvatskom vlada neviđeni strah

Post by abraham 31/1/2016, 20:52

jastreb wrote:Znači da više na Brionima nećemo gledati Ullyesa?
Nisi ga gledao ni do sada. Bio je za odbranu publiku. Normalno da mogu natsaviti sa radom ali neka plate nasta iz svog dzepa. Rade je internacionalna zvijezda, pun love a grebe se od postenih radnika, seljaka i postene inteligencije tj sise. Nek nadje sponzore. Tesla banka bi bila vise ngo voljna pomoci. Mislim.
abraham
abraham

Male
Posts : 14507
2014-04-14


Back to top Go down

Hrvatskom vlada neviđeni strah - Page 2 Empty Re: Hrvatskom vlada neviđeni strah

Post by debotoijusto 31/1/2016, 21:28

crvenkasti wrote:Prštim od gluposti, divno je!
Pustite sad moralno, nemoralno; pa koliko građana živi u prekršaju


nisi jedini
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 31227
2014-04-12


Back to top Go down

Hrvatskom vlada neviđeni strah - Page 2 Empty Re: Hrvatskom vlada neviđeni strah

Post by Tony Soprano 31/1/2016, 21:54

ovo je odličan komentar na tvrdnju
Tony Soprano
Tony Soprano

Male
Posts : 1370
2015-08-15


Back to top Go down

Hrvatskom vlada neviđeni strah - Page 2 Empty Re: Hrvatskom vlada neviđeni strah

Post by v_vlado 1/2/2016, 05:25

debotoijusto wrote:
crvenkasti wrote:Prštim od gluposti, divno je!
Pustite sad moralno, nemoralno; pa koliko građana živi u prekršaju


nisi jedini
Dobro kaže,primjer vojne mirovine i dijagnoze,ratni put,.....
v_vlado
v_vlado

Posts : 3077
2015-07-28


Back to top Go down

Hrvatskom vlada neviđeni strah - Page 2 Empty Re: Hrvatskom vlada neviđeni strah

Post by Regoč 1/2/2016, 11:31

michaellcmacha wrote:Internetske su društvene mreže ponekad zanimljive,spajaju ljude kojima se iz naših života odavno izgubio svaki trag, služe za zabavu i još štoša više ili manje lijepo. Meni FB služi samo kao zafrkancija, malo opuštanja,doduše bio mi je u nekoliko navrata i od koristi,jer sam upravo na toj mreži uspostavila neke vrlo značajne i korisne kontakte. Nikada nisam tamo tražila izgubljene prijatelje, jer ako su izgubljeni-izgubljeni su s razlogom. LJudi koji žele održavati kontakte uvijek će pronaći put do mene i obrnuto i bez FB.

Tamo mi nude FB prijateljstva  i osobe za koje nikada nisam ćula,malo pogledam koga još poznaju pa prihvatim. Ili prihvatim, odem na profil i ako vidim nešto što mi se ne sviđa istoga trena ga maknem. I do sada je to funkcioniralo bez problema.

Sve do jučer;

Naime jučer sam objavila da sam slučajno susrela svoga prijatelja i bivšeg kolegu,lijepo se s njim napričala, objavila jednu njegovu pjesmu i sve je ok. Kad, stiže mi osobna poruka jedne moje FB prijateljice u kojoj kaže da se i ona nekada bavila glazbom kao i ja, te  znamo li se od ranije i blablabla, a kako ranije baš i nismo komunicirale ništa mi nije bilo sumnjivo do te sekunde;njeno ime. NJeno ime i tih njenih par riječi u meni je nešto probudilo, neka ružna sjećanja, ali još nisam sigurna jer sad je to neko drugo prezime a i po slici mi nije poznata.Odgovorim joj i pitam je da li je bila u neka prošla vremena udana za tog i tog i zvala se tako i tako,živjela u tom i tom gradu.... Odgovor je potvrdan a ja ostanem doslovce u šoku!!!

Da, nema sumnje;bila je lj ubavnica moga muža! Naš je sin bio tada jako mali,gotovo mi je razorila brak. U to je vrijeme i ona bila friško udana za jednog liječnika  pa me tim više začudilo njeno olako shvaćanje i braka i obaveza i nerazumijevanja cijele te situacije i hladnoća kojom je gazila preko svega nebi li napravila karijeru( jer joj je moj muž obećavao i brda i doline i snimanje ploče!) E to mi je zaista bilo smiješno. I zar je, taman da ju je uz njegovu pomoć i snimila to zaista bilo vrednije od dvije razorene obitelji?

Spetljali su se na jednoj trurneji po bivšem SSSR-u,  no i nakon povratka to još nije bilo gotovo. Čak ju je odveo  na «metak» u stan moje mame! Glupan, priznajte!

 Udaljenost i hektolitri alkohola nisu izgovor, pa niti njen današnji  ležerni stav o tome; napravili smo glupost! Ali to je bilo tako davno. Ma da, zar samo to?

Sjedim tako i ne znam kako da reagiram, što da joj odgovorim.

Naravno, moj je muž  sve negirao (za očekivati) ali meni vrag nije dao mira. Pronašla sam je na ljetnoj gaži.... prvo je bila malo fina ali naposljetku je pokazala svoje pravo lice. Našla sam i njenog muža i s njim porazgovarala, no on jadničak nije vjerovao, rekao mi je da i on poznaje moga muža, da su zajedno čak otišli na piće i da on nije ništa primjetio, dakle ostaje samo da sam ja bolesno ljubomorna i da od buhe radim slona!

Hahahaha, mislim ja, doktore moj, tko se zadnji smije,najslađe se smije.

Vrati se moja pokora sa slijedeće turneje i ja mu lijepo kažem; sad ćeš preda mnom lijepo nazvati doktora i reći mu da si mu jebao ženu . Ili se iz ovih stopa gubi da te više ne vidim!

Malo se nećkao, no ipak je to napravio. Doktorčić je bio šokiran, ona tada trudna i pakao se otvorio!

Znam, reći ćete da sam  zločesta, da, jesam, takva sam, osvetoljubiva, zločesta, zlopamtilo, jesam, sve sam to ja.Rastali su se. Otada nikada više nisam niti pomislila na nju. Sve do jučer.

Ne peče me savjest zbog onoga što sam napravila, na koncu nisam se ja valjala s njezinim mužem, nisam se ja potajice s njim nalazila i ljubovala, zaslužila je.

I ona je  ostala paf nakon tog otkrića  jer niti ja više nemam prezime koje sam nekada nosila....

I što sada?; sve sam joj rekla, i to da ja nikada ne zaboravljam i nikada ne opraštam ma koliko godina prošlo, jer po njenom to što se desilo treba jednostavno izbrisati, njoj to nije važno, ali kako je rekla mi smo (ja i ona) i dalje tu, živimo i  ne znam što je sve nadrobila.

Ali meni jest važno! I danas mi je važno. Točno je da sam to davno preboljela ali da budemo prijateljice? Malo morbidno, i osjećam se jako glupo, a glupa nisam.Kako bih mogla biti prijateljica s takvom osobom  bez  principa, morala, savjesti.,srama... ja ne mogu.

A vi???


nije ta čista, al dobro...
Bože, koja kretenuša, pustimo prošlost povjesničarima, okrenimo se budućnosti, nemojmo živjeti u prošlosti.

_________________
Hrvatskom vlada neviđeni strah - Page 2 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Hrvatskom vlada neviđeni strah - Page 2 Empty Re: Hrvatskom vlada neviđeni strah

Post by Regoč 1/2/2016, 11:35

michaellcmacha wrote:Probudila me dva organa

 


Nešto sam ružno sanjala,  probudim se  i nastavim ali opet isti ružan san kojeg se sada više ne sjećam detaljno ali svakako je bio predznak  lošeg početka dana.


Zvoni mobitel ,ne znam u kojem sam gradu; javlja se sin:


Mama doći ću sad doma s dva murjaka da potvrdiš da ovdje stanjujem.


Molim??? Pa di  si?


Dole u parku s Madoxom.


O sranje, utrčavam u traperice, brzo stavljam vodu za kavu a zle slutnje prethodnog sna još titraju, pa prelaze kak se polako budim, u vrištanje. Sigurna sam da znam što se događa.


Evo ih na vratima, moj sin, moja mala pahuljica svezana ko opasna divlja zvijer i  dva Karamarkića.


Koji je od vas dvojice uhapšen??? Protisnem i šibam organe pogledom  razbješnjele zmije kojoj uljez  hoće ukrasti  jaja iz gnijezda.


Nitko nije uhapšen Gospođo samo nas zanima je li ovo vaš sin i da li  stanuje na toj adresi ?


I bolje vam je da nije, pa kakva su to sranja?


Jasno da je i tu stanuje, pa to je njegov  stan, i?


Na osobnoj je druga adresa i bla, bla, o tome kako pas nije bio vezan...


 Odmah možete i mene zapisati  jer u šetnju sa psom nikada ne nosim osobnu, niti na plac,i ne vežem  ovu malu slatkicu i rata tatatatatata......sramota, kukavice....


A on će meni:


Ma Gospođo , pa nismo mi krivi ,to su komunalci....


Ma nemojte vi meni Gospođo, sve je to isti drek, pljačka ali napisat ću žalbu,nek se Šuker jebe, nebu dobil naših 600 Kn, jer bum u protivnom i njega i suca vodila na uzici!


E sad, problem je bio i u tome što je moj sin, više se i ne sjećam iz kojeg razloga prijavljen kod bake. A kako mu osobna uskoro istječe ,onda će promijeniti i adresu. WTF, pa kaj je to razlog da ga u pola devet ujutro vode doma dva murjaka ko kriminalca?


E  jebo te majčica zemlja. Nadam se da su baš u to vrijeme dok murjaci love po parkovima vlasnike malih peseka bez lajni i bez osobne u Zagrebu opljačkane bar 3 banke, mjenjačnice, da su se  bande međusobno kokale a na Markovom trgu i u Varšavskoj seljačka buna!


A koja su govna ti «komunalci»  nije za vjerovati. Glupi i zbilja kukavice!


Kao prvo oni po parku zapisuju isključivo bakice koje jedva hodaju sa pesima koji su isto tak već pesja gerijatrija, nas sa malim zaigranim pesekima, radi toga kaj nemamo vrečice za kakice, nije bitno valjda kaj drekec pokupim papirnatim rupčičem ili vrečicom za zamrzavanje....zakon je zakon, ali nije isti za sve!


Po parku šeću manijaci sa psima koji služe valjda umjesto oružja, jer to i je oružje u rukama divljaka. Eto ima tu koliko hoćete pitbula, staforda, boksera, rotvajlera... svi mahom ne samo  bez brnjica već i bez lajni! Da nekom vlasniku nešto kažem(već sam probala!) ostat ću bez ruke,glave, istog će trena nahuškati svoje đukce na mene i Madoxa.


Jedan  rotvajler često baulja potpuno  sam bez nadzora i onda se skrivam  da nas ne primjeti i odmah crta van iz parka najbližim puteljkom!


Jedan luđak vodi dvije hijene (  belgijski ovčari) bez lajne, ili je samo jedan vezan, pa kad vidi da mu idem ususret , odmah  se dapače mičem dok ne prođu, on baš namjerno pusti i drugoga s lajne! Pa gdje su onda ti hrabi komunalci?


Njima se ne usude niti priči pizduni kukavički.


Većina nas skuplja govanca svojih ljubimaca, no redari bi trebali pripaziti na dvonožne svinje koje uredno pišaju i seru po parku. Niti onda ih nema. Ili su plačenim  samo po komadu psećjeg dreka? Moguće....


Ma bljuje mi se više  od tog silnog preseravanja i pozivanja na zakone. Jer ako postoje zakoni, ok. Ali neka ih se svi pridržavaju. A ako  već kažnjavaju neka kažnjavaju najprije one koji zaista mogu nekoga ne samo ugroziti već i ozbiljno ozlijediti. Kad se  isti zakon počne na svima jednako primjenjivati i sve jednako kažnjavati, rado ću ga se pridržavati a do tada stavite mi soli na rep ! Ja ću i dalje hodati  500 m oko kuće bez osobne a moja će maza i dalje slobodno trčkarati. 


A vi Karammarkići  uhvatite se napokon nekog ozbiljnog posla, imate ga u ovoj  banana  nedojebini preko glave. Zar vas mi, porezni obveznici plačamo zato da  ganjate  peseke po parku???


gluho doba noći, majćica spava a malodobno joj dijete (ne maloljetnik) baulja po vani... šteta.... nije pojasnila s kojim od ta dva policajca je popila onu kavu što je pristavila..... ;)
Koja biednica: srala sam, ali su srali i drugi.

_________________
Hrvatskom vlada neviđeni strah - Page 2 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Hrvatskom vlada neviđeni strah - Page 2 Empty Re: Hrvatskom vlada neviđeni strah

Post by Regoč 1/2/2016, 11:44

Tko je ta spodoba uopće?

_________________
Hrvatskom vlada neviđeni strah - Page 2 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Hrvatskom vlada neviđeni strah - Page 2 Empty Re: Hrvatskom vlada neviđeni strah

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum