ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Page 6 of 50 Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 28 ... 50  Next

Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 6 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 30/1/2016, 20:22

Meni su i Eko Taxi skroz okej, išla sam par puta s njima.

Išla sam i sa zoo taxijem u par navrata kad sam mačora vodila kod veta i cijena je isto bila skroz okej.

Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 6 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by betty.boop 30/1/2016, 20:22

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 6 10575310
betty.boop
betty.boop

Female
Posts : 12712
2015-01-23


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 6 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by medication 30/1/2016, 20:24

Mace u taxijima hiihihihi :x :D
medication
medication

Posts : 5689
2014-04-14


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 6 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by modra 30/1/2016, 20:27

medication wrote: Cameo ne volim i izbjegavam ih.

mislim da su me oni spašavali u zg na edukaciji.. nisam sigurna,  mislim da jesu
svakome sam otvarala dušu i mislim da sam im se svidjela :^0 svi su me tješili, smirivali... pravi psiholozi, hahahah

ostavila im sigurno 130 kuna u ta dva dana
al ne žalim! scratch

_________________
:guilty
modra
modra

Female
Posts : 7660
2014-04-17

Age : 34

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 6 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by medication 30/1/2016, 20:31

Sad više ne idem u Zg tako često ko prije, imala sam ranije period od nekoliko godina kad sam svaki mjesec bila gore bar jednom.

Kad sam shvatila da nije ZG taksi toliko skup koliko splitski (iako je i naš sad jeftiniji), počela sam ga koristit redovno, bar za ove moje relacije.

I uvijek svi žele pričat sa mnom. :^0

ja ne želim, al šta je tu je
medication
medication

Posts : 5689
2014-04-14


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 6 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 30/1/2016, 20:36

medication wrote:Mace u taxijima hiihihihi :x :D

Daleko jednostavnije nego maca u avionu. cat

Jednom prilikom sam letjela iz Splita u Zg jer sam uhvatila neku jeftinjara kartu, a to mi je bio jedini način tada da ga povedem jer nisam uspjela izorganizirati prijevoz autom. Okej, to mu nije bio prvi let, već neki drugi ili treći, držim ga u transporteru sebi u krilu i sve je išlo uhodano i po planu dok nadomak Zagreba nismo upali u nekakvu magluštinu i prilikom slijetanja pilot se morao iznova naglo vratiti na višu visinu. To je mačora toliko uznemirilo da je jadničak dobio proljevčinu samo takvu dok smo još blaženo plutali među oblacima. :roflrofl

Kad smo napokon sletjeli, ulazim u zračnu luku, a neki klinac stranac s roditeljima dolazi do transportera da vidi mačora i samo usred rečenice "Oh, you have a lovely kit..." zastane i problijedi jer slatka mala mica maca opako bazdi po govnima. :^0
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 6 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by modra 30/1/2016, 20:37

..naradila se danas  nakuhala.. prava sam domaćica! ne znam šta mi je u zadnje vrijeme, al baš mi se kuha.. uvijek sam ja kuhala dobro, ali sad baš s guštom, neka volja luda.. ma sigurno će me proć ta faza  DD: ili mi je znak da sam zrela za udaju
bolje i to nego da presjedim vikend, a i manje jedem kad ja kuham :yaay

 
sad mi je iduće pizzete i štrudla-pizza

pravila savršenu štrudlu od kupusa - svi oduševljeni
i napravila onaj kolač s bananama, ok je baš, svima je fin, a prejednostavan! al bome nije ni jeftin bog zna koliko, s obzirom što očekujemo kad pročitamo '15minutni'.. na kraju...:D


mama i sestra za to vrijeme pravile nećaku masku za sutra za maškare.. neki lik iz majnkrafta će bit... koliko poslaaaaaa, mama će izgleda cijelu noć pravit kostim i dodatke.. sve prtljavo, one kockice.. :facepalm
kako ja nisam za ta neka izrađivanja, mašta, kreativnost, domišljatost i živci za to 0 bodova, NULA
one su baš stvorene za to

i tak. evo me sad s onom elegantnom čašom ispunjenom šardoneom...

_________________
:guilty
modra
modra

Female
Posts : 7660
2014-04-17

Age : 34

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 6 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by medication 30/1/2016, 20:39

Samo ću vam reć da umirem na oba posta zadnja :^0
medication
medication

Posts : 5689
2014-04-14


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 6 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by betty.boop 30/1/2016, 20:39

ja sam se jednom u izlasku s prijateljicama napila prije nego smo izasle, tako da kad smo usle u taxi za ic van, ja sam vec bila mortus

osim sto nisam zatvarala usta, pjevala, na kraju sam ih sve izljubila, vozaca taxija takodjer 

i tako, kad smo stigli na destinaciju, ja izlazim jednom nogom van i kako je bio dosta visok auto, nisam dovoljno spustila nogu da dodje do tla i pala sam ko kruska skoro pod auto  :^0

covjek se usrao kad me vidio na podu, prijateljice me dizu, a ja pjevam "i'll surivve" i umirem od smijeha, masem mu i odlazimo u mrak  :facepalm
betty.boop
betty.boop

Female
Posts : 12712
2015-01-23


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 6 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by veber 30/1/2016, 20:40

isuse beti!

_________________
AfD
veber
veber

Male
Posts : 53509
2014-12-30


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 6 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by betty.boop 30/1/2016, 20:42

mi ovdje cure sve pravimo u isto vrijeme iste kolace, imamo menge na isti dan i tako ...
betty.boop
betty.boop

Female
Posts : 12712
2015-01-23


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 6 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by modra 30/1/2016, 20:43

uskladile nam se menge :x :D
treba li neka dobit 1.-2.2.?  :x :x :x

_________________
:guilty
modra
modra

Female
Posts : 7660
2014-04-17

Age : 34

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 6 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 30/1/2016, 20:44

:facepalm
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 6 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 30/1/2016, 20:45

betty.boop wrote:ja sam se jednom u izlasku s prijateljicama napila prije nego smo izasle, tako da kad smo usle u taxi za ic van, ja sam vec bila mortus

osim sto nisam zatvarala usta, pjevala, na kraju sam ih sve izljubila, vozaca taxija takodjer 

i tako, kad smo stigli na destinaciju, ja izlazim jednom nogom van i kako je bio dosta visok auto, nisam dovoljno spustila nogu da dodje do tla i pala sam ko kruska skoro pod auto  :^0

covjek se usrao kad me vidio na podu, prijateljice me dizu, a ja pjevam "i'll surivve" i umirem od smijeha, masem mu i odlazimo u mrak  :facepalm

:^0 :^0 :^0

Mislim, žao mi je ako si se ozlijedila pri padu i sve to skupa, al' fakat je presmiješna priča i kraljica si nad kraljicama :^0 :^0 :x
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 6 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by modra 30/1/2016, 20:45



e ova mi super duper..

_________________
:guilty
modra
modra

Female
Posts : 7660
2014-04-17

Age : 34

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 6 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by medication 30/1/2016, 20:45

2. ili 3. B-)
medication
medication

Posts : 5689
2014-04-14


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 6 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 30/1/2016, 20:46

Isuse, dobro ste me sjetile da nisam unijela u aplikaciju na mobu da sam jučer dobila mengu
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 6 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by modra 30/1/2016, 20:47

medication wrote:2. ili 3. B-)

aaaaaa cheers
to te ja pitam
:^0

ma i ja mejbi bejbi 3... lako moguće..

_________________
:guilty
modra
modra

Female
Posts : 7660
2014-04-17

Age : 34

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 6 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by betty.boop 30/1/2016, 20:47

Vegvísir wrote:
betty.boop wrote:ja sam se jednom u izlasku s prijateljicama napila prije nego smo izasle, tako da kad smo usle u taxi za ic van, ja sam vec bila mortus

osim sto nisam zatvarala usta, pjevala, na kraju sam ih sve izljubila, vozaca taxija takodjer 

i tako, kad smo stigli na destinaciju, ja izlazim jednom nogom van i kako je bio dosta visok auto, nisam dovoljno spustila nogu da dodje do tla i pala sam ko kruska skoro pod auto  :^0

covjek se usrao kad me vidio na podu, prijateljice me dizu, a ja pjevam "i'll surivve" i umirem od smijeha, masem mu i odlazimo u mrak  :facepalm

:^0 :^0 :^0

Mislim, žao mi je ako si se ozlijedila pri padu i sve to skupa, al' fakat je presmiješna priča i kraljica si nad kraljicama :^0 :^0 :x

imala sam modricetinu velicine teniske loptice mjesecima nakon toga
ali i slomljeno srce, ubila sam se ko stoka taj dan :D

trebam dobit 2.2.
betty.boop
betty.boop

Female
Posts : 12712
2015-01-23


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 6 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 30/1/2016, 20:48

Vegvísir wrote:Isuse, dobro ste me sjetile da nisam unijela u aplikaciju na mobu da sam jučer dobila mengu


:^0 :^0 :^0

zar postoji aplikacija za to?!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 6 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by veber 30/1/2016, 20:49

Vegvísir wrote:
:^0 :^0 :^0

Mislim, žao mi je ako si se ozlijedila pri padu i sve to skupa, al' fakat je presmiješna priča i kraljica si nad kraljicama :^0 :^0 :x
pijance bog čuva.
meni se kompić mrtav pijan strovalio u vrtaču i nikaj mu nije bilo.
još je pjevao sam spetljan u kupinama.
da je bio trezan živ bi se polomio.

_________________
AfD
veber
veber

Male
Posts : 53509
2014-12-30


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 6 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 6 of 50 Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 28 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum