ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Miletic:'Dobio sam 700 prijetnji iz BiH'

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Miletic:'Dobio sam 700 prijetnji iz BiH'  - Page 2 Empty Re: Miletic:'Dobio sam 700 prijetnji iz BiH'

Post by vuksadinare 26/10/2023, 21:55

Koba wrote:
vuksadinare wrote:Evo ja bi zbog ovog slučaja organizirao straze... 'doture' vise zanimaju da rade pizdarije na zapadu.. nama su veca opasnost Komsogluovci...

Što niste vi HOS-ovci braća s muslimanima? Ono do Drine i ZDS 
i te pizdarije.
ti si u prvom redu glup... drugo Komsoglu nema veze sa hos-om... on i slicnu njemu su problem za sve pa cak i za bosnjake jer i njima radi ste tu ali korisni je idiot za sda i bakira

vuksadinare

Posts : 99843
2015-09-08


Back to top Go down

Miletic:'Dobio sam 700 prijetnji iz BiH'  - Page 2 Empty Re: Miletic:'Dobio sam 700 prijetnji iz BiH'

Post by Službenik 26/10/2023, 22:11

vuksadinare wrote:
Koba wrote:
vuksadinare wrote:Evo ja bi zbog ovog slučaja organizirao straze... 'doture' vise zanimaju da rade pizdarije na zapadu.. nama su veca opasnost Komsogluovci...

Što niste vi HOS-ovci braća s muslimanima? Ono do Drine i ZDS 
i te pizdarije.
ti si u prvom redu glup... drugo Komsoglu nema veze sa hos-om... on i slicnu njemu su problem za sve pa cak i za bosnjake jer i njima radi ste tu ali korisni je idiot za sda i bakira

Ma ja, ja sam glup što ste vi vezali zastave s balijama i jurišate virtualno na Drinu.
Neka sam.
Slava ukronacistima, ZDS i Alahu ekber.
Bogtejebo blesavog.

_________________
Suspect
Službenik
Službenik

Male
Posts : 2920
2022-02-24

Lokacija: : Služba državne sigurnosti SR Hrvatske

Back to top Go down

Miletic:'Dobio sam 700 prijetnji iz BiH'  - Page 2 Empty Re: Miletic:'Dobio sam 700 prijetnji iz BiH'

Post by RayMabus 26/10/2023, 22:13

vuksadinare wrote: on i slicnu njemu su problem za sve pa cak i za bosnjake jer i njima radi ste tu ali korisni je idiot za sda i bakira
Pa ti Bošnjaci su ga i birali.

I onda je Bakiru falilo glasova pa ga pobijedio Bečirović i sad Bakir kuka.

Čuj, Bog ima smisao za humor.
RayMabus
RayMabus

Posts : 181994
2014-04-11


Službenik likes this post

Back to top Go down

Miletic:'Dobio sam 700 prijetnji iz BiH'  - Page 2 Empty Re: Miletic:'Dobio sam 700 prijetnji iz BiH'

Post by RayMabus 26/10/2023, 22:17

Jedan od tih Božjih humora je i taj da je šačica Židova iz Sarajeva sponzor i pokrovitelj Komšića i ideje gradžanske BiH a onda ovaj njima osigurava fotelje i usluge i sad jebi ga ti Židovi u Sarajevu su sad cionisti a mujage su braća sa Hamasovcima i ljubav među njima naprosto raste iz sata u sata.

Bit će i seksa kad cionisti provale u Gazu i potamane im islamističku braću.
RayMabus
RayMabus

Posts : 181994
2014-04-11


Službenik likes this post

Back to top Go down

Miletic:'Dobio sam 700 prijetnji iz BiH'  - Page 2 Empty Re: Miletic:'Dobio sam 700 prijetnji iz BiH'

Post by vuksadinare 26/10/2023, 22:20

RayMabus wrote:
vuksadinare wrote: on i slicnu njemu su problem za sve pa cak i za bosnjake jer i njima radi ste tu ali korisni je idiot za sda i bakira
Pa ti Bošnjaci su ga i birali.

I onda je Bakiru falilo glasova pa ga pobijedio Bečirović i sad Bakir kuka.

Čuj, Bog ima smisao za humor.
Bosnjaci su ga birali jer im je trenutno korisna budalaa...ali dobar dio komsoglua prezire jer je u stvari preletacevic...ako je izdao hrvate sutra moze njih prekosutra nekog treceg..takav tip
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99843
2015-09-08


Back to top Go down

Miletic:'Dobio sam 700 prijetnji iz BiH'  - Page 2 Empty Re: Miletic:'Dobio sam 700 prijetnji iz BiH'

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum