ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Žene u Hrvatskoj rađaju sve kasnije: "Pogrešno je njih kriviti za to"

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Žene u Hrvatskoj rađaju sve kasnije: "Pogrešno je njih kriviti za to" - Page 2 Empty Re: Žene u Hrvatskoj rađaju sve kasnije: "Pogrešno je njih kriviti za to"

Post by RayMabus Tue 24 Oct - 17:54

Anđeli nisu majstori svjetlosti.

Oni su još više.

Vidite da ja na drugim temama pričam o đenosajdu u Gazi i da sam vam rekao da ćete plivat u moru krvi vidim li Komšića opet.

Ja ne osjećam tugu kad vas ubijam.

Vi ste duše kreirane jednom i sad serete nešto.

Posrat ću vas ja pa ćete odma sami plivat prema gore kad vidite koja je to količina NEMILOSRĐA KAD VAM GENERAL GF5 KRENE.

A krenuo je.

RayMabus

Posts : 181985
2014-04-11


Back to top Go down

Žene u Hrvatskoj rađaju sve kasnije: "Pogrešno je njih kriviti za to" - Page 2 Empty Re: Žene u Hrvatskoj rađaju sve kasnije: "Pogrešno je njih kriviti za to"

Post by RayMabus Tue 24 Oct - 17:55

RayMabus wrote:Anđeli nisu majstori svjetlosti.

Oni su još više.

Vidite da ja na drugim temama pričam o đenosajdu u Gazi i da sam vam rekao da ćete plivat u moru krvi vidim li Komšića opet.

Ja ne osjećam tugu kad vas ubijam.

Vi ste duše kreirane jednom i sad serete nešto.

Posrat ću vas ja pa ćete odma sami plivat prema gore kad vidite koja je to količina NEMILOSRĐA KAD VAM GENERAL GF5 KRENE.

A krenuo je.
Stvaramo novi svijet.

Moja ime je i kao inkarnirani i kao duša Nova duša a to znači dolazi promjena i anđeo sam Znanja a to su Prijestolnici a njihova je zadaća pomagati inkarniranim dušama na njihovom duhovnom putu.

Tri puta me preglasaš i onda me praviš budalom i misliš da ja tako truli nakaradni sistem neću uništit tj da ću to ostavit tako na ovoj planeti tj njenoj površini.

AJTE BOG.

---


Ja san van lipo reka prije godinu dana davno prije nego šta je ovo počelo da ako vidim još jednom Komšića na toj poziciji da će cijela Europa plivati u moru krvi i onda postavio uvjet ili izborni zakon ili ograničenje mandata na dva ko u Americi i onda se Komšić ne bi mogao kandidirati.

Amerikancima puna usta borba protiv korupcije a šta je vijećni mandat nego upravo to al eto njima ne odgovara jer neće doć onda njihov pa onda ništa i tko te jebe.

Lipo san vam se potpisa dole ispod tog posta od prije godinu dana i rekao ne bio ja to ako to ne bude tako.

General GF s pet zvjezdica, pripadnik Aštar komande i pripadnik anđeoske hijerarhije Znanja.
RayMabus
RayMabus

Posts : 181985
2014-04-11


Back to top Go down

Žene u Hrvatskoj rađaju sve kasnije: "Pogrešno je njih kriviti za to" - Page 2 Empty Re: Žene u Hrvatskoj rađaju sve kasnije: "Pogrešno je njih kriviti za to"

Post by RayMabus Tue 24 Oct - 17:57

Dijete inkarnirano u Gazi je u osnovi duša koja je odlučila tamo se inkarnirat jer bolje nije mogla.

Znači zna da je to tamo sranje i inkarnira se ipak.

Pa izvoli granatu 155 mm.

Znaš i sam da je to tamo sranje i opet se tu inkarniraš.

Ja da te žalim ?

Ja koji sam anđeo Znanja '

NEMA ŠAMSE.

ROKAJ.
RayMabus
RayMabus

Posts : 181985
2014-04-11


Back to top Go down

Žene u Hrvatskoj rađaju sve kasnije: "Pogrešno je njih kriviti za to" - Page 2 Empty Re: Žene u Hrvatskoj rađaju sve kasnije: "Pogrešno je njih kriviti za to"

Post by RayMabus Tue 24 Oct - 18:00

TARI IH PAJDO

GENERAL GF5 NEMA NI TRUNKE SUOSJEČAJNOSTI

ON JE INKARNIRANI ANĐEO ZNANJA

AKO VAM SMETAJU TE GRANATE IDITE ĆA.

AJ BOG

NISAM VAM JA MAJISTOR SVJETLOSTI IL NEKA OBIĆNA DUŠA NEGO ANĐEOSKA HIJERARHIJA

TARI SVE

ĐENOSAJD

:tu
RayMabus
RayMabus

Posts : 181985
2014-04-11


Back to top Go down

Žene u Hrvatskoj rađaju sve kasnije: "Pogrešno je njih kriviti za to" - Page 2 Empty Re: Žene u Hrvatskoj rađaju sve kasnije: "Pogrešno je njih kriviti za to"

Post by RayMabus Tue 24 Oct - 18:03

To je ludilo koje su sreli oni koji su me sreli u živo pa počeli nešto srat pa sam ih pogledao.

Jbga ovi je lud.

Potamanit će nas dok rečeš keks.

Ajmo

Put pod noge ako vam je život mio.
RayMabus
RayMabus

Posts : 181985
2014-04-11


Back to top Go down

Žene u Hrvatskoj rađaju sve kasnije: "Pogrešno je njih kriviti za to" - Page 2 Empty Re: Žene u Hrvatskoj rađaju sve kasnije: "Pogrešno je njih kriviti za to"

Post by RayMabus Tue 24 Oct - 18:06

Ne možeš ić zajebavat nđela Znanja.

On zna da ste svi vi duše koje su se inakrnirale tu gdje su se inkarnirale ( u ta tijela ).

Dođeš ga zajebavat i solit pamet i idem samo pogled i pitanje : JEL SE TEBI ŽIVI ?

Mogu te ja i deinkarnirat.

Nije mi to nikakvi problem.

Odluči sam.
RayMabus
RayMabus

Posts : 181985
2014-04-11


Back to top Go down

Žene u Hrvatskoj rađaju sve kasnije: "Pogrešno je njih kriviti za to" - Page 2 Empty Re: Žene u Hrvatskoj rađaju sve kasnije: "Pogrešno je njih kriviti za to"

Post by RayMabus Tue 24 Oct - 18:12

Zanimljivo je to šta se svima njima živi.

Tko bi rekao ( ironija ).

Pa kad ti se živi onda me PRESTANI PRCAT U ZDRAV MOZAK.
RayMabus
RayMabus

Posts : 181985
2014-04-11


Back to top Go down

Žene u Hrvatskoj rađaju sve kasnije: "Pogrešno je njih kriviti za to" - Page 2 Empty Re: Žene u Hrvatskoj rađaju sve kasnije: "Pogrešno je njih kriviti za to"

Post by RayMabus Tue 24 Oct - 18:14

Onda dođe to žensko smeće s nekom pričom ja sam žensko, meni ne smije nitko ništa i zato ja mogu sve itd i ja ću tebe prcat u zdrav mozak.

I onda dođe ta Perković tj ja i uhvati je za šaku i ajmo disk i leti ti.

FIIIJJJJJUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU
RayMabus
RayMabus

Posts : 181985
2014-04-11


Back to top Go down

Žene u Hrvatskoj rađaju sve kasnije: "Pogrešno je njih kriviti za to" - Page 2 Empty Re: Žene u Hrvatskoj rađaju sve kasnije: "Pogrešno je njih kriviti za to"

Post by RayMabus Tue 24 Oct - 18:18

Brzo padaju te vaše ideološke emanicipacije koje gurate da nama serete svoje filozofije kad u praksi naletite na GF5.

Letite zrakom i on vam se još smije.

Gazi vas namjerno.

Po zasluzi.

Oćeš biti muško ( emanicpacija ).

Pa eto tako završavaju muški koji me idu jebavat u mozak.

Šta ti sad ne paše ?

KENJOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO
RayMabus
RayMabus

Posts : 181985
2014-04-11


Back to top Go down

Žene u Hrvatskoj rađaju sve kasnije: "Pogrešno je njih kriviti za to" - Page 2 Empty Re: Žene u Hrvatskoj rađaju sve kasnije: "Pogrešno je njih kriviti za to"

Post by RayMabus Tue 24 Oct - 18:24

Gomila smeća koje se inkarniralo ovdje i sad oće nešto da soli pamet.

Kome ćeš ti solit i šta ?

Meni ?

Ajd da vidin i to.
RayMabus
RayMabus

Posts : 181985
2014-04-11


Back to top Go down

Žene u Hrvatskoj rađaju sve kasnije: "Pogrešno je njih kriviti za to" - Page 2 Empty Re: Žene u Hrvatskoj rađaju sve kasnije: "Pogrešno je njih kriviti za to"

Post by RayMabus Tue 24 Oct - 18:48

GOMILO INKARNIRANOG SMEĆA INKARNIRANOG U ŽENSKA TIJELA

EVO VAM PORUKA OD ANĐEOSKE HIJERARHIJE

ZGAZIT ĆEMO VAM SVAKI ATOM U TIJELU I UŽIVATI U TOME.

VIDIT ĆEMO JESTE LI VI TOLIKO BITNE ILI IPAK IMA ZAMJENA I ZA VAS SMEČARKE UMIŠLJENJE.


TRPAJ.
RayMabus
RayMabus

Posts : 181985
2014-04-11


Back to top Go down

Žene u Hrvatskoj rađaju sve kasnije: "Pogrešno je njih kriviti za to" - Page 2 Empty Re: Žene u Hrvatskoj rađaju sve kasnije: "Pogrešno je njih kriviti za to"

Post by RayMabus Tue 24 Oct - 19:15

RayMabus wrote:Dijete inkarnirano u Gazi je u osnovi duša koja je odlučila tamo se inkarnirat jer bolje nije mogla.

Znači zna da je to tamo sranje i inkarnira se ipak.

Pa izvoli granatu 155 mm.

Znaš i sam da je to tamo sranje i opet se tu inkarniraš.

Ja da te žalim ?

Ja koji sam anđeo Znanja '

NEMA ŠAMSE.

ROKAJ.
Žene u Hrvatskoj rađaju sve kasnije: "Pogrešno je njih kriviti za to" - Page 2 F9ODf0zWsAARYtW?format=jpg&name=small

Rokaj.

Oću đenosajd.

Da vam nije palo na pamet pomisit bilo šta vezano uz mene jer ne znate uopće koji sam ja kurac.

ROOOKKKKAAAAAAAAAAAAJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJ
RayMabus
RayMabus

Posts : 181985
2014-04-11


Back to top Go down

Žene u Hrvatskoj rađaju sve kasnije: "Pogrešno je njih kriviti za to" - Page 2 Empty Re: Žene u Hrvatskoj rađaju sve kasnije: "Pogrešno je njih kriviti za to"

Post by RayMabus Tue 24 Oct - 19:16

RayMabus wrote:Anđeli nisu majstori svjetlosti.

Oni su još više.

Vidite da ja na drugim temama pričam o đenosajdu u Gazi i da sam vam rekao da ćete plivat u moru krvi vidim li Komšića opet.

Ja ne osjećam tugu kad vas ubijam.


Vi ste duše kreirane jednom i sad serete nešto.

Posrat ću vas ja pa ćete odma sami plivat prema gore kad vidite koja je to količina NEMILOSRĐA KAD VAM GENERAL GF5 KRENE.

A krenuo je.
B-)
RayMabus
RayMabus

Posts : 181985
2014-04-11


Back to top Go down

Žene u Hrvatskoj rađaju sve kasnije: "Pogrešno je njih kriviti za to" - Page 2 Empty Re: Žene u Hrvatskoj rađaju sve kasnije: "Pogrešno je njih kriviti za to"

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum