ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

židov o izraelu i palestinskom pitanju ...

Page 3 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

židov o izraelu i palestinskom pitanju ... - Page 3 Empty Re: židov o izraelu i palestinskom pitanju ...

Post by RayMabus 14/10/2023, 03:27

Ne ne ne ne ne i ne

Zamisli neki bazen i ti sad samo želiš biti svet a to bi značilo da stalno moraš se održavati na površini.

Pa nema teoretske šanse. Znači cijelo svoje postojanje ću paziti kako da ne potonem ispod površine i ne odem na dno ? Ne dolazi u obzir.

Moje srednje ime je Pakao. Ima jako dobar razlog zašto je tako i zbog čega sam ja general galaktičke konfederacije najvišeg ranga.

Napomena: galaktička konfederacija je samo na fizičkoj ravni jer su galaksije tj materijalni svijet uopće samo na toj ravni.


Last edited by RayMabus on 14/10/2023, 03:28; edited 1 time in total

RayMabus

Posts : 183447
2014-04-11


Back to top Go down

židov o izraelu i palestinskom pitanju ... - Page 3 Empty Re: židov o izraelu i palestinskom pitanju ...

Post by melkior 14/10/2023, 03:27

Svetost obuhvaća čednost, ali je puno više od čednosti same. Čednost je preduvjet za svetost, ali ne i njezino ispunjenje ni smisao. Čednost dakle, nije svetost, ali bez nje nema svetosti.
avatar
melkior

Posts : 17360
2015-08-09


Back to top Go down

židov o izraelu i palestinskom pitanju ... - Page 3 Empty Re: židov o izraelu i palestinskom pitanju ...

Post by melkior 14/10/2023, 03:35

RayMabus wrote:Ne ne ne ne ne i ne

Zamisli neki bazen i ti sad samo želiš biti svet a to bi značilo da stalno moraš se održavati na površini.

Pa nema teoretske šanse. Znači cijelo svoje postojanje ću paziti kako da ne potonem ispod površine i ne odem na dno ? Ne dolazi u obzir.

Moje srednje ime je Pakao. Ima jako dobar razlog zašto je tako i zbog čega sam ja general galaktičke konfederacije najvišeg ranga.

Napomena: galaktička konfederacija je samo na fizičkoj ravni jer su galaksije tj materijalni svijet uopće samo na toj ravni.

Mislim da ne postoji samo jedan tip ili vrsta svetosti, i da svaki čovjek mora pronaći vlastiti put svetosti, bilo kao kuhar, bilo kao vojnik, bilo kao znanstvenik. Svetost vojnika nije isto što i svetost generala. Svetost vojnika je hrabrost, discipliniranost i poslušnost, svetost generala jest borba za pravedan cilj i postignuće pobjede uz što manje žrtava.
avatar
melkior

Posts : 17360
2015-08-09


Back to top Go down

židov o izraelu i palestinskom pitanju ... - Page 3 Empty Re: židov o izraelu i palestinskom pitanju ...

Post by RayMabus 14/10/2023, 03:36

RayMabus wrote:Ne ne ne ne ne i ne

Zamisli neki bazen i ti sad samo želiš biti svet a to bi značilo da stalno moraš se održavati na površini.

Pa nema teoretske šanse. Znači cijelo svoje postojanje ću paziti kako da ne potonem ispod površine i ne odem na dno ? Ne dolazi u obzir.

Moje srednje ime je Pakao. Ima jako dobar razlog zašto je tako i zbog čega sam ja general galaktičke konfederacije najvišeg ranga.

Napomena: galaktička konfederacija je samo na fizičkoj ravni jer su galaksije tj materijalni svijet uopće samo na toj ravni.
Sve duše i anđeli imaju imena. Moje je Nova duša. Nešto novo. Anđeoska hijerarhija. Kad makneš ta dva imena iza ti se otvara srednje ako je takva priča i ono je Pakao. Dio pakla koji šeta po fizičkoj ravni. Može se aktivirat i ne mora.

Aktivirao se jer ste mi digli tlak s Komšićem i sad vam stiže Pakao a vi ne želite biti na dnu bazena i institktivno plivate prema gore.

Prevedeno: Stiže Apokalipsa ( Božje kraljevstvo ).

Napomena: Na fizičkoj ravni galaktička konfedercija je božje kraljestvo jer je to savez miroljubljivih svijetova
RayMabus
RayMabus

Posts : 183447
2014-04-11


Back to top Go down

židov o izraelu i palestinskom pitanju ... - Page 3 Empty Re: židov o izraelu i palestinskom pitanju ...

Post by melkior 14/10/2023, 03:44

RayMabus wrote:
RayMabus wrote:Ne ne ne ne ne i ne

Zamisli neki bazen i ti sad samo želiš biti svet a to bi značilo da stalno moraš se održavati na površini.

Pa nema teoretske šanse. Znači cijelo svoje postojanje ću paziti kako da ne potonem ispod površine i ne odem na dno ? Ne dolazi u obzir.

Moje srednje ime je Pakao. Ima jako dobar razlog zašto je tako i zbog čega sam ja general galaktičke konfederacije najvišeg ranga.

Napomena: galaktička konfederacija je samo na fizičkoj ravni jer su galaksije tj materijalni svijet uopće samo na toj ravni.
Sve duše i anđeli imaju imena. Moje je Nova duša. Nešto novo. Anđeoska hijerarhija. Kad makneš ta dva imena iza ti se otvara srednje ako je takva priča i ono je Pakao. Dio pakla koji šeta po fizičkoj ravni. Može se aktivirat i ne mora.

Aktivirao se jer ste mi digli tlak s Komšićem i sad vam stiže Pakao a vi ne želite biti na dnu bazena i institktivno plivate prema gore.

Prevedeno: Stiže Apokalipsa ( Božje kraljevstvo ).

Napomena: Na fizičkoj ravni galaktička konfedercija je božje kraljestvo jer je to savez miroljubljivih svijetova


Svetost u braku je posvećenost partnera da ga primi u dupe i da svoju bol otpozada podnese za radost svog partnera i prinese na oltaru svoje ljubavi za zajedničko dobro. A svetost njegovog partnera se sastoji u tome da mu ne razvali dupe kako bi ga mogao primati i druge dane. To je onda uzajamna posvećenost.
avatar
melkior

Posts : 17360
2015-08-09


Back to top Go down

židov o izraelu i palestinskom pitanju ... - Page 3 Empty Re: židov o izraelu i palestinskom pitanju ...

Post by RayMabus 14/10/2023, 03:47

To je seks. lol!

Uglavnom odgovor je ne.

To su gluposti da težiš tome da plivaš na vrhu bazena i tu se održavaš i strahuješ cijelo vrijeme da ne potoneš ispod vode i na dno.

A tamo gdje je strah sasvim sigurno nisu više razine postojanja.

RayMabus
RayMabus

Posts : 183447
2014-04-11


Back to top Go down

židov o izraelu i palestinskom pitanju ... - Page 3 Empty Re: židov o izraelu i palestinskom pitanju ...

Post by RayMabus 14/10/2023, 03:50

Filozofija o nekoj svetosti je za mene odbojna. Štaviše smiješna mi je. Podsmijehujem se tome.

Samo vas uranjanje u vaše noćne more mogu osloboditi jer kad više ne bježiš od njih onda si ih afrontirao i suočio se s njima i one prestaju postojati kao strah ili problem.

Tek onda si slobodan.

Vrata Raja se nalaze u Paklu.


Last edited by RayMabus on 14/10/2023, 03:51; edited 1 time in total
RayMabus
RayMabus

Posts : 183447
2014-04-11


Back to top Go down

židov o izraelu i palestinskom pitanju ... - Page 3 Empty Re: židov o izraelu i palestinskom pitanju ...

Post by melkior 14/10/2023, 03:51

RayMabus wrote:To je seks. lol!

Uglavnom odgovor je ne.

To su gluposti da težiš tome da plivaš na vrhu bazena i tu se održavaš i strahuješ cijelo vrijeme da ne potoneš ispod vode i na dno.

A tamo gdje je strah sasvim sigurno nisu više razine postojanja.


Pa i život je seks, samo najčešće onakav kakav ne želimo.
Zapravo, vrhunac savršenosti u svetosti jest u tome da ti savršenost nije bitna, ali ti je već postala navika na koju uopće ne obraćaš pozornost.
avatar
melkior

Posts : 17360
2015-08-09


Back to top Go down

židov o izraelu i palestinskom pitanju ... - Page 3 Empty Re: židov o izraelu i palestinskom pitanju ...

Post by melkior 14/10/2023, 03:53

RayMabus wrote:Filozofija o nekoj svetosti je za mene odbojna. Štaviše smiješna mi je. Podsmijehujem se tome.

Samo vas uranjanje u vaše noćne more mogu osloboditi jer kad više ne bježiš od njih onda si ih afrontirao i suočio se s njima i one prestaju postojati kao strah ili problem.

Tek onda si slobodan.

Vrata Raja se nalaze u Paklu.

Odnosno, stablo s najdubljim korijenjem doseže najvišu visinu.
avatar
melkior

Posts : 17360
2015-08-09


Back to top Go down

židov o izraelu i palestinskom pitanju ... - Page 3 Empty Re: židov o izraelu i palestinskom pitanju ...

Post by melkior 14/10/2023, 03:56

melkior wrote:
RayMabus wrote:Filozofija o nekoj svetosti je za mene odbojna. Štaviše smiješna mi je. Podsmijehujem se tome.

Samo vas uranjanje u vaše noćne more mogu osloboditi jer kad više ne bježiš od njih onda si ih afrontirao i suočio se s njima i one prestaju postojati kao strah ili problem.

Tek onda si slobodan.

Vrata Raja se nalaze u Paklu.

Odnosno, stablo s najdubljim korijenjem doseže najvišu visinu.

Što su veće patnje koje prolaziš na ovome svijetu i što su teži izazovi s kojima se suočavaš, to je viši stupanj svetosti i rang u nebeskoj hijerarhiji koju postižeš.
avatar
melkior

Posts : 17360
2015-08-09


Back to top Go down

židov o izraelu i palestinskom pitanju ... - Page 3 Empty Re: židov o izraelu i palestinskom pitanju ...

Post by melkior 14/10/2023, 04:04

RayMabus wrote:To je seks. lol!

Uglavnom odgovor je ne.

To su gluposti da težiš tome da plivaš na vrhu bazena i tu se održavaš i strahuješ cijelo vrijeme da ne potoneš ispod vode i na dno.

A tamo gdje je strah sasvim sigurno nisu više razine postojanja.


Ono što čovjeka čini svetim i dragocjenim u očima Božjim nije samo stanje svetosti, već proces kojim je postajao svetim, odnosno iskustvo koje ga je učinilo svetim. Stoga je nagrada svecima na nebu veća nego anđelima na nebu, a Bog je pri stvaranju zamislio čovjeka da postigne više i postane više od anđela na nebu. Bog iz nekog ludog razloga, kao najveći duh, kao Veliki Duh ujedno i najveći materijalist, jer stalno stvara novu materiju. Da se đavla pita, on bi rado uništio svu stvorenu materiju. Đavao želi uništiti materiju, Bog pak stalno posvećuje materiju. Stoga i uskrsnuće u tijelu.
avatar
melkior

Posts : 17360
2015-08-09


Back to top Go down

židov o izraelu i palestinskom pitanju ... - Page 3 Empty Re: židov o izraelu i palestinskom pitanju ...

Post by Ringo10 14/10/2023, 04:21

melkior wrote:Židovska država je fašistička država, a islamizam je povijesno gledajući, panarapski fašizam.
Da, u pravu su
Ringo10
Ringo10

Posts : 21661
2015-09-24


Back to top Go down

židov o izraelu i palestinskom pitanju ... - Page 3 Empty Re: židov o izraelu i palestinskom pitanju ...

Post by Eroo 14/10/2023, 09:38

Malo je reći da suosjećam sa židovskim narodom i kao čovjek
u slikama proživim sve ono šta su doživjeli u svojoj nekoliko 
milenijuma dugoj povijesti. Ne postoji ni jedan narod koji je 
nešto slično doživio i preživio. Isto tako ne postoji ni jedan 
tako mali narod, koji je okružen sa milijardu i pol "onih drugih"
koji im još od 1949. obećavaju da će ih gurnuti u more. 
Ovo danas je jedan takav trenutak, koji prepoznajem u široj slici,
a Palestinci su u svemu tome igračka u rukama "onih drugih".
Naravno da me kao čovjeka pogađa i užasno težak položaj 
i Palestinaca, sa svim onim što doživljavaju u sukobu sa Židovima.
Bilo je i prilika kad se ovaj rašomon mogao i rišiti na dobrobit oba naroda.
Jedan takav slučaj je bio i sporazum Arafat-Jitzhak Rabin 1993. 
I šta se desilo nakon toga? I jedan i drugi su nakon toga nastradali
od ruku vlastitih ekstrema.
Arafat je toga čak i bio svjestan, pa je nakon povratka iz Ženeve
razjarenoj rulji objasnio da se itako radi samo o "Hudajbijskom sporazumu".
Vć sam objasnio što to znači...nešto kao to što sam potpisao je samo
mrtvo slovo na papiru. Nakon toga smo gledali samo nastavak međusobnog
ubijanja. No, malo sam odužio.
Zaključno: Hamas se mora udaljiti sa scene! Nema ni r od rješenja dok god je u Gazi.
Hamas je do sada  ispalio 6000 raketa na israelske civile i usput činio neviđene
zločine nad israelskim civilima. Malo je reći da je to čovječjem umu neprihvatljivo,
a pokazat će se i to da je s time učinjena neviđena šteta upravo Palesticima.
Israel je velesila, jasno je to bilo i Hamasu. 
Riješenje ovog rašomona nije pitanje za milijun već za milijardu dolara.

Edit: :)


Last edited by Eroo on 14/10/2023, 09:45; edited 1 time in total

_________________
Nulla rosa sine spina
Eroo
Eroo

Posts : 78488
2016-07-22


Back to top Go down

židov o izraelu i palestinskom pitanju ... - Page 3 Empty Re: židov o izraelu i palestinskom pitanju ...

Post by Eroo 14/10/2023, 09:42

melkior wrote:
melkior wrote:
RayMabus wrote:Filozofija o nekoj svetosti je za mene odbojna. Štaviše smiješna mi je. Podsmijehujem se tome.

Samo vas uranjanje u vaše noćne more mogu osloboditi jer kad više ne bježiš od njih onda si ih afrontirao i suočio se s njima i one prestaju postojati kao strah ili problem.

Tek onda si slobodan.

Vrata Raja se nalaze u Paklu.

Odnosno, stablo s najdubljim korijenjem doseže najvišu visinu.

Što su veće patnje koje prolaziš na ovome svijetu i što su teži izazovi s kojima se suočavaš, to je viši stupanj svetosti i rang u nebeskoj hijerarhiji koju postižeš.
Na temelju toga bismo mogli zaključiti da su Židovi kao narod već posvećeni. Jesam li u pravu?

PS: Palestinci su tu negdje, Hrvati također, Albanci na Kosovu su blizu tome...Ponašajmo se kao sveci
     i ne bojmo se sotone, koji  stalno vreba kako bi nam pokvario račune. :D

_________________
Nulla rosa sine spina
Eroo
Eroo

Posts : 78488
2016-07-22


Back to top Go down

židov o izraelu i palestinskom pitanju ... - Page 3 Empty Re: židov o izraelu i palestinskom pitanju ...

Post by RayMabus 14/10/2023, 11:41

melkior wrote:
RayMabus wrote:

Uglavnom odgovor je ne.

To su gluposti da težiš tome da plivaš na vrhu bazena i tu se održavaš i strahuješ cijelo vrijeme da ne potoneš ispod vode i na dno.

A tamo gdje je strah sasvim sigurno nisu više razine postojanja.


Ono što čovjeka čini svetim i dragocjenim u očima Božjim nije samo stanje svetosti, već proces kojim je postajao svetim, odnosno iskustvo koje ga je učinilo svetim. Stoga je nagrada svecima na nebu veća nego anđelima na nebu, a Bog je pri stvaranju zamislio čovjeka da postigne više i postane više od anđela na nebu. Bog iz nekog ludog razloga, kao najveći duh, kao Veliki Duh ujedno i najveći materijalist, jer stalno stvara novu materiju. Da se đavla pita, on bi rado uništio svu stvorenu materiju. Đavao želi uništiti materiju, Bog pak stalno posvećuje materiju. Stoga i uskrsnuće u tijelu.
Anđeli nemaju karmu. Đavo je anđeoska hijerarhija. Demoni iskušavaju ego. Ti šta žele uništiti materiju tj kreaciju su djeca Ništavila. Ništavilo je brat od Kreacije.

Anđeli nisu konceptualne duše. Jednostavno su samo anđeli ( ili demoni pošto su i oni anđeoska hijerarhija ).

Ne brkati anđele s običnim dušama. Oni su druga roba skroz.
RayMabus
RayMabus

Posts : 183447
2014-04-11


Back to top Go down

židov o izraelu i palestinskom pitanju ... - Page 3 Empty Re: židov o izraelu i palestinskom pitanju ...

Post by RayMabus 14/10/2023, 11:48

Mene ne hvata karma jer sm instalirao krajnju desnicu u Izraelu na vlast prošle godine s ciljem da izazovem klanje židova i mujaga.

https://www.ex-iskon-pleme.com/t53897-klanje-zidova-i-mujaga

Uostalom nisam ja taj koji ih nagovara da se biju između sebe. To oni sami. Njihova slobodna volja.

To šta ja želim srušiti tu đamiju na vrhu tog brda jer je to islamsko zapišavanje židovske zemlje također me ne hvata u nikakvu karmu jer nisam nikog takao. To šta će cijeli islamski svijet popizditi na to opet nisu moja posla. To je njihov ego da idu ubijati druge i nauditi im radi nekakvog kamenja.

Ne brkaj mene i vas. Ja imam dozvolu za ubijanje. lol!

RayMabus
RayMabus

Posts : 183447
2014-04-11


Back to top Go down

židov o izraelu i palestinskom pitanju ... - Page 3 Empty Re: židov o izraelu i palestinskom pitanju ...

Post by RayMabus 14/10/2023, 11:52

Šalim se za ovo s : Ja imam dozvolu za ubijanje.

Mada i nije šala. Anđeli nemaju karmu. Oni su neka druga roba. Nisu tu da prolaze proces duhovne evolucije nego da rade svoj posao za koji su zaduženi.
RayMabus
RayMabus

Posts : 183447
2014-04-11


Back to top Go down

židov o izraelu i palestinskom pitanju ... - Page 3 Empty Re: židov o izraelu i palestinskom pitanju ...

Post by RayMabus 14/10/2023, 12:06

Sad kad vam natrpamo svu tu islamsku gamad u Njemačku doći će do reakcije i ovi tamo pobunit će se protiv tih uljeza.

Jesam li ja kriv šta će oni da se biju ? Nisam. To oni sami rade. Ja bi svim izbjeglicama dao sendvić, vodu i kartu kako najbrže i najbolje doći do Njemačke. Ionako kukaju da im nedostaje radne snage pa eto vam je.

To šta će se oni tamo pobit jer uljezi upadaju mene se ne tiče. Ja bi im dao sendvić, vodu i kartu do Njemačke.

Kmicoland. cheers
RayMabus
RayMabus

Posts : 183447
2014-04-11


Back to top Go down

židov o izraelu i palestinskom pitanju ... - Page 3 Empty Re: židov o izraelu i palestinskom pitanju ...

Post by RayMabus 14/10/2023, 12:14

Anđeli nemaju karmu. Anđeli se mogu inkarnirati isto ko i konceptualne duše.

Inkarniraju se svi s oko 10 posto kapaciteta. 90 posto ostaje gore u onom nadmaterijalnom svijetu.

Čovijek ako radi dobro onda tih 10 posto kad se spoji s onih 90 posto kad fizički umre radi podizanje ili spuštanje npr ako je netko radio loše onda je ovih 10 posto crno pa kad se pomiješa s onih 90 posto koje je bilo ok tj bijele boje dobit ćeš tamnije od bijele i to je duhovni pad tih 100 posto tj te konceptualne duše. Ako čini dobro onda je tih 10 posto bijele boje i kad se spoji s onih 90 posto onda svih 100 posto postaje bijelje i to je duhovni uspon svih 100 posto.

Anđeli to nemaju. Njihovih 90 posto je uvijek u svijetlu i onih 10 posto ma šta od izvodilona fizičkom planu ne utjeće na tih 90 posto jer su oni kreirani tako da nisu ti koji prolaze nekakvi proces duhovne evolucije nego da rade svoj posao i tone utjeće na njih kao 100 posto uopće.

Zato se ja smijem cijelo vrijeme i radujem šta ću razvaliti ovaj nakaradni sistem na površini ove planete a šta vi opažate kao treći svjetski rat.

Digli ste mi tlak s onim Komšićem.
RayMabus
RayMabus

Posts : 183447
2014-04-11


Back to top Go down

židov o izraelu i palestinskom pitanju ... - Page 3 Empty Re: židov o izraelu i palestinskom pitanju ...

Post by RayMabus 14/10/2023, 12:18

Odo si skuvati još jednu kaficu.

Reka san vam da ću vam razvalit taj nakaradni sistem vidim li Komšića opet na toj poziciji.

Mislili ste da je šala a sad panika.

Stiže Apokalipsa.
RayMabus
RayMabus

Posts : 183447
2014-04-11


Back to top Go down

židov o izraelu i palestinskom pitanju ... - Page 3 Empty Re: židov o izraelu i palestinskom pitanju ...

Post by RayMabus 14/10/2023, 12:30

Sve je jednostavno kad shvatite tko je tko i tko je šta.

Anđeli Prijestolnici nadležni su za fizičku ravan.

Oćeš opet Komšića tj nakaradni sistem da uvodiš ? Dobro.

Evo:

RayMabus wrote:Konstatovao je da Hamasov napad na Izrael i ruska agresija na Ukrajinu predstavljaju "fundamentalni napad na međunarodni sistem", prenosi vanjskopolitički portal Politico.

Kissinger o slavljenju Hamasovog napada u Berlinu: Njemačka je pustila previše stranaca, to je greška

Pod pojmom međunarodni sistem on misli na vlast globalne kabale koja je pravi gospodar tzv kolektivnog Zapada.

Jel vam sjeo Komšić lijepo ?

Tek smo počeli se obračunavat s vama.

LP od GF5


Kad se anđeo Prijestolnik inkarnira na fizičku ravan on je onda zaštitinik miroljubljivih svijetova. Od tuda ovo moje: general galaktičke konfederacije najvišeg ranga.
RayMabus
RayMabus

Posts : 183447
2014-04-11


Back to top Go down

židov o izraelu i palestinskom pitanju ... - Page 3 Empty Re: židov o izraelu i palestinskom pitanju ...

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum