ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

To je ta vojna sila Bliskog istoka

Page 40 of 51 Previous  1 ... 21 ... 39, 40, 41 ... 45 ... 51  Next

Go down

To je ta vojna sila Bliskog istoka - Page 40 Empty Re: To je ta vojna sila Bliskog istoka

Post by crvenkasti Sat 4 Nov - 23:21

Deseci tisuća ljudi okupili su se u Washingtonu DC kako bi prosvjedovali protiv predsjednika Bidena i podrške američke vlade Izraelu.


crvenkasti

Posts : 29501
2014-04-17


RayMabus likes this post

Back to top Go down

To je ta vojna sila Bliskog istoka - Page 40 Empty Re: To je ta vojna sila Bliskog istoka

Post by T. Sat 4 Nov - 23:22

to nisu ljudi...
to su palestinci...

_________________
To je ta vojna sila Bliskog istoka - Page 40 60810
T.
T.

Posts : 17408
2014-04-14

Age : 83

Back to top Go down

To je ta vojna sila Bliskog istoka - Page 40 Empty Re: To je ta vojna sila Bliskog istoka

Post by RayMabus Sat 4 Nov - 23:26

Treba protjerat muslimane iz SAD jer nisu dobri za demokraciju.

Reko je Biden kad je Meloni došla na vlast u Italiji da to nije dobar dan za demokraciju pa evo ispada da mu ni muslimani nisu dobri za demokraciju jer su anti-cionisti.

Treba jače bombardirati tu Gazu. To je dobro za demokraciju.Demokracija je dobra a ovi šta nisu demokracija oni su zli.

Demokracija je iz američke točke gledišta druga riječ za američki imperijalizam.

I nije svaka demokracija dobra. Samo ona koja pleše kako Pentagon svira. Inače nevalja ni takva demokracija.
RayMabus
RayMabus

Posts : 182028
2014-04-11


Back to top Go down

To je ta vojna sila Bliskog istoka - Page 40 Empty Re: To je ta vojna sila Bliskog istoka

Post by RayMabus Sat 4 Nov - 23:44

Kažu da mu ( Bidenu ) neće dat glas na idućim izborima jer je cionista i ratni zločinac.
RayMabus
RayMabus

Posts : 182028
2014-04-11


Back to top Go down

To je ta vojna sila Bliskog istoka - Page 40 Empty Re: To je ta vojna sila Bliskog istoka

Post by T. Sat 4 Nov - 23:56

RayMabus wrote:Treba protjerat muslimane iz SAD jer nisu dobri za demokraciju.

Reko je Biden kad je Meloni došla na vlast u Italiji da to nije dobar dan za demokraciju pa evo ispada da mu ni muslimani nisu dobri za demokraciju jer su anti-cionisti.

Treba jače bombardirati tu Gazu. To je dobro za demokraciju.Demokracija je dobra a ovi šta nisu demokracija oni su zli.

Demokracija je iz američke točke gledišta druga riječ za američki imperijalizam.

I nije svaka demokracija dobra. Samo ona koja pleše kako Pentagon svira. Inače nevalja ni takva demokracija.
dobro jutro kolumbo (generale GF s 5 zvjezdica)...
boj se kada amer pođe štititi demokraciju u tvojoj državi...
jako se boj...
usput pribavi konzervirane hrane, agregat, goriva, lijekova...

_________________
To je ta vojna sila Bliskog istoka - Page 40 60810
T.
T.

Posts : 17408
2014-04-14

Age : 83

Back to top Go down

To je ta vojna sila Bliskog istoka - Page 40 Empty Re: To je ta vojna sila Bliskog istoka

Post by RayMabus Sat 4 Nov - 23:58

Morat će Demokrati nać novog kandiata za iduće američke predsjedničke izbore jer ovaj je em senilan em neće dobit glasove muslimana i mnogih istinskih ljevičara.

Znate da Bidenu nije odgovaralo ni kad je prošle godine Bibi posložio vladu s krajnjim desničarima nakon izbora krajem prošle godine i makao Bidenove ljevičare u Izraelu ?

Ni ta mu demokracija nije pasala jer nije njegova ( Bidenova ). Zato sad BiBI i ti njegovi krajnji desničari još žešće deru po ovima tako da taj Biden i njegovi ljevičari u SAD još više ispuše.

Udri BiBI. Cepaj Brus Li.
RayMabus
RayMabus

Posts : 182028
2014-04-11


Back to top Go down

To je ta vojna sila Bliskog istoka - Page 40 Empty Re: To je ta vojna sila Bliskog istoka

Post by RayMabus Sun 5 Nov - 0:45

“Bidene Bidene ne možeš sakriti, optužujemo te za genocid!”
RayMabus
RayMabus

Posts : 182028
2014-04-11


Back to top Go down

To je ta vojna sila Bliskog istoka - Page 40 Empty Re: To je ta vojna sila Bliskog istoka

Post by RayMabus Sun 5 Nov - 2:21

RayMabus
RayMabus

Posts : 182028
2014-04-11


Back to top Go down

To je ta vojna sila Bliskog istoka - Page 40 Empty Re: To je ta vojna sila Bliskog istoka

Post by RayMabus Sun 5 Nov - 2:34

Biden je politički gledano završena priča.

Ništa ga ne može oprati od podržavanja nastavka ubijanja male djece.

Amerika treba drugog predsjednika.

( možda Komšiću da daju američko državljanstvo pa da se on kandidira i pokuša osvojit mandat )
RayMabus
RayMabus

Posts : 182028
2014-04-11


Back to top Go down

To je ta vojna sila Bliskog istoka - Page 40 Empty Re: To je ta vojna sila Bliskog istoka

Post by RayMabus Sun 5 Nov - 2:44

RayMabus
RayMabus

Posts : 182028
2014-04-11


Back to top Go down

To je ta vojna sila Bliskog istoka - Page 40 Empty Re: To je ta vojna sila Bliskog istoka

Post by michaellcmacha Sun 5 Nov - 2:45

ok. izraelci ubijaju palestinsku djecu, što je neprihvatljivo... i to treba zaustaviti... ali ima li netko da predloži riješenje kako da se hamas eliminira iz izraelskog okruženja... nek netko složi manifest o uklanjanju terorističke skupine ove one i ostalih i potom nek se izvrši pritisak na izrael da se konačno nađe ovjeri i sprovede riješenje koje bi donijelo mir barem u taj dio bliskog a i onog daljeg istoka... šatro naravno to je samo pregršt dobrih želja, ali od tog nema ništa jer to prvo ne bi prihvatio muslimanski svijet... jednostavno iz razloga jer su oni po svom habitusu maksimalisti i oni će prihvatiti pogodbu samo i ako ne budu imali druge opcije... znači ipak bi trebalo tražiti drugo riješenje, vjerojatno će biti skuplje ali, kažu briti da nisu dovoljno bogati da bi kupovali jeftine stvari... to bi se moglo primijeniti i na odabir riješenja ovog kompleksnog problema....

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21325
2015-08-08


Šandor Winnetou dislikes this post

Back to top Go down

To je ta vojna sila Bliskog istoka - Page 40 Empty Re: To je ta vojna sila Bliskog istoka

Post by michaellcmacha Sun 5 Nov - 3:08

RayMabus wrote:
jednom davno, bio sam klinac i nekom sam prilikom bio kod oca na odjelu... tada je radio na ORL... i tako sjedim ja u ambulanti, a moj stari ide od sobe do sobe i radi već što treba raditi nekom daje terapiju nekom injekciju, nekom odštopava kanilu i slično, potom se vraća u ambulantu i tu previja nekom liku neke gadne povrede na licu, skida stare zavoje i gaze, a potom stavlja novo... i tako dok ja sjedim čujem plač iz nekih soba, a iz nekih drugih zapomaganje, a taj lik kojeg je stari previjao je gadno uzdisao i stenjao od bolova dok mu je stari skidao slijepljene gaze sa rana... uglavnom moj stari se nije previše obazirao ni na taj plač ni na zapomaganje a ni na bolne grimase tog lika kojeg je previjao... jebiga ja klinac, nenavikao na takve scene i situacije, malo me to ispogađalo i tako kad je on završio smjenu i mi sjeli u auto ja ga pitam kako je tako bešćutan i on i doktor (dr radošević), kako mogu tako bez neke reakcije slučati taj plač ta zapomaganja i te grimase bola i tako to... pogleda me stari i veli "e sine, kad bi mi zajedno sa pacijentima zapomagali plakali i uzdisali i stenjali, pola bi njih do pol smjene poumiralo, a ne bi ni mi završavali smjebu svi na broju...
e sad zamisli kad bi se posla doktora i posla tehničara hvatali oni slabijeg srca i previše empatični koji bi to tek bio raspašoj po bolnicama... e sad isto tako zamisli kad bi glavnokomandujući ili pak predsjednici država ili premijeri bili mekog srca i previše empatični i donosili odluke na temelju srcedrapajućih priča kojima je nerijetko upravo svrha da se slomi volja ili htijenje da se riješi problem... 

razumljivo je da njemci žale i izražavaju jedan vid nezadovoljstva što su ih saveznici umnogim slučajevima nepotrebno bombardirali i poubijali na stotine tisuća ljudi pretežno civila, isto tako razumljiv je i japan kad izražava nezadovoljstvo što je USA nanjih bacila dvije atomske bombe... ali nitko ne razmišlja koliko bi takvih bombi na gradove saveznika bacila njemačka i japan da su ih kojim slučajem imali... trebalo bi samo pomisliti iako sama pomisao stvara grč u želucu, kakav bi život nas zapadnjaka bio da kojim slučajem arapi odnosno muslimani imaju glavnu riječ na svijetu... prvo pitam se koliko bi se kršćana i općenito nevjernika uopće usudilo prosvjedovati zbog bilo čega, a onda ako bi se i usudilo koliko bi ih preživjelo te prosvjede...

tako da, u svakom slučaju tužno je gledati tako usnulu bilo koju i bilo čiju djecu, ali u ovom svijetu sukoba na vjerskoj, ideološkoj, ali i menatlnoj i društveno-sociološkoj osnovi koliko god neke stvari bile teške, treba znati od lošeg ima gori, a uz dobro ima zlo

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21325
2015-08-08


Šandor Winnetou likes this post

Back to top Go down

To je ta vojna sila Bliskog istoka - Page 40 Empty Re: To je ta vojna sila Bliskog istoka

Post by RayMabus Sun 5 Nov - 3:16

Nek se Biden misli kako će zaustaviti ubijanje male djece.

On je glavni pokrovitelj i zaštitnik zločinačkog cionističkog režima a ne ja.
RayMabus
RayMabus

Posts : 182028
2014-04-11


Back to top Go down

To je ta vojna sila Bliskog istoka - Page 40 Empty Re: To je ta vojna sila Bliskog istoka

Post by veber Sun 5 Nov - 8:26

michaellcmacha wrote:ok. izraelci ubijaju palestinsku djecu, 
potencijalni terorist.

ružno zvuči, ali tako je.

muslimane treba zatući, izrael radi dobru stvar.

slijedeći put kada se srblje pobuni, primjenit ćemo izraelske metode.

jebo mater mujagama i srbljima i rusima.
glupi putler otvorio drugi front još će na kraju židovi hitit atomsku.

_________________
AfD
veber
veber

Male
Posts : 53509
2014-12-30


Back to top Go down

To je ta vojna sila Bliskog istoka - Page 40 Empty Re: To je ta vojna sila Bliskog istoka

Post by AssadNaPodmornici Sun 5 Nov - 8:34

michaellcmacha wrote:ok. izraelci ubijaju palestinsku djecu, što je neprihvatljivo... i to treba zaustaviti... ali ima li netko da predloži riješenje kako da se hamas eliminira iz izraelskog okruženja... nek netko složi manifest o uklanjanju terorističke skupine ove one i ostalih i potom nek se izvrši pritisak na izrael da se konačno nađe ovjeri i sprovede riješenje koje bi donijelo mir barem u taj dio bliskog a i onog daljeg istoka... šatro naravno to je samo pregršt dobrih želja, ali od tog nema ništa jer to prvo ne bi prihvatio muslimanski svijet... jednostavno iz razloga jer su oni po svom habitusu maksimalisti i oni će prihvatiti pogodbu samo i ako ne budu imali druge opcije... znači ipak bi trebalo tražiti drugo riješenje, vjerojatno će biti skuplje ali, kažu briti da nisu dovoljno bogati da bi kupovali jeftine stvari... to bi se moglo primijeniti i na odabir riješenja ovog kompleksnog problema....
Nema rješenja. Izrael je već izgubio medijski rat. 
Međutim ako gledamo iz perspektive Izraela njima je idealni scenarij kako su procurili dokumenti, pražnjenje Pojasa Gaze i protjerivanje populacije u Sinaj ili čak na zapad. Egipat je rekao da neće uzeti niti jednog mi u RH smo već počelo dovlaciti neke. 
Gledajući sa te strane nama u Europi bi bilo najbolje da rat stane, ali gledajući sa strane Izraela ako završi rat a Hamas nije uništen njima je sve to poraz. Moraju ići do kraja. 
E da Palestinci će se opet brzo razmnožiti njihova populacija od 1947 se povećala 10x unatoč što ih Izrael gazi

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21836
2018-06-14


Back to top Go down

To je ta vojna sila Bliskog istoka - Page 40 Empty Re: To je ta vojna sila Bliskog istoka

Post by AssadNaPodmornici Sun 5 Nov - 8:34

https://t.me/thewesternchauvinist7/6308

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21836
2018-06-14


Back to top Go down

To je ta vojna sila Bliskog istoka - Page 40 Empty Re: To je ta vojna sila Bliskog istoka

Post by AlfaOmega Sun 5 Nov - 8:35

veber wrote:
michaellcmacha wrote:ok. izraelci ubijaju palestinsku djecu, 
potencijalni terorist.

ružno zvuči, ali tako je.
Treba naglasiti da bi postao terorist svakako. Ovako iz ovoga što si napisa malo je nedorečeno. Neko bi moga pomisliti da oni postaju teroristi upravo zato što gledaju kak im se ubijaju roditelji/braće/sestre.

To je ta vojna sila Bliskog istoka - Page 40 F9vTy1FbEAAeVp7?format=png&name=900x900

_________________
I ask not for a lighter burden, but for broader shoulders.
AlfaOmega
AlfaOmega

Posts : 10355
2015-09-11


Back to top Go down

To je ta vojna sila Bliskog istoka - Page 40 Empty Re: To je ta vojna sila Bliskog istoka

Post by Hoholo Mudovski Sun 5 Nov - 8:40

Ovo je sve što se znalo. Neprihvatljiv je teroristički napad kao i brutalna odmazda nad civilima.
Hamas je znao za ovo i na to je računao. Istrijebiti ih znači da će se pojaviti negdje drugo još luđi jer im je ionako pola onih koji su sve ovo isplanirali negdje van Gaze...
Sve riješava dvije države. Treba ih prisiliti i jedne i druge.

_________________
To je ta vojna sila Bliskog istoka - Page 40 20240832
Hoholo Mudovski
Hoholo Mudovski

Posts : 5957
2023-08-31


Back to top Go down

To je ta vojna sila Bliskog istoka - Page 40 Empty Re: To je ta vojna sila Bliskog istoka

Post by veber Sun 5 Nov - 8:41

AlfaOmega wrote:
veber wrote:
michaellcmacha wrote:ok. izraelci ubijaju palestinsku djecu, 
potencijalni terorist.

ružno zvuči, ali tako je.
Treba naglasiti da bi postao terorist svakako. Ovako iz ovoga što si napisa malo je nedorečeno. Neko bi moga pomisliti da oni postaju teroristi upravo zato što gledaju kak im se ubijaju roditelji/braće/sestre.

To je ta vojna sila Bliskog istoka - Page 40 F9vTy1FbEAAeVp7?format=png&name=900x900
nije istina.
mujage su invazivna vrsta.

treba ih ubiti dok su mali da ne bi kasnije bacali bombe.

stoka ovdje u njemačkoj želi zabraniti vjeronak jer im smeta.

svakog muju u firmi pitam svaki dan kada će se iseliti iz EU.
kada krene, obećao sam im, prvi su koji će trčati, to se zove free run

_________________
AfD
veber
veber

Male
Posts : 53509
2014-12-30


Back to top Go down

To je ta vojna sila Bliskog istoka - Page 40 Empty Re: To je ta vojna sila Bliskog istoka

Post by AlfaOmega Sun 5 Nov - 9:14

Svakog muju u firmi pitaš kad će iseliti iz EU, tamo na onoj temi o Ukrima si tvrdio kak to isto pitaš svakog Rusa, svakog Srbina… Tebi je pravo super u toj firmi kad ne radiš ništ drugo neg sam to.:)

_________________
I ask not for a lighter burden, but for broader shoulders.
AlfaOmega
AlfaOmega

Posts : 10355
2015-09-11


Back to top Go down

To je ta vojna sila Bliskog istoka - Page 40 Empty Re: To je ta vojna sila Bliskog istoka

Post by Službenik Sun 5 Nov - 9:23

veber wrote:
AlfaOmega wrote:
veber wrote:
michaellcmacha wrote:ok. izraelci ubijaju palestinsku djecu, 
potencijalni terorist.

ružno zvuči, ali tako je.
Treba naglasiti da bi postao terorist svakako. Ovako iz ovoga što si napisa malo je nedorečeno. Neko bi moga pomisliti da oni postaju teroristi upravo zato što gledaju kak im se ubijaju roditelji/braće/sestre.

To je ta vojna sila Bliskog istoka - Page 40 F9vTy1FbEAAeVp7?format=png&name=900x900
nije istina.
mujage su invazivna vrsta.

treba ih ubiti dok su mali da ne bi kasnije bacali bombe.

stoka ovdje u njemačkoj želi zabraniti vjeronak jer im smeta.

svakog muju u firmi pitam svaki dan kada će se iseliti iz EU.
kada krene, obećao sam im, prvi su koji će trčati, to se zove free run


Ma ja! Berlin.

https://t.me/IntelRepublic/30215

Prije ćeš ti imat free run iz Švapske. Okupirali vas Ameri, okupirali vas mujage, a imate i leftarde i libtarde koji im drže bandu.

_________________
Suspect
Službenik
Službenik

Male
Posts : 2932
2022-02-24

Lokacija: : Služba državne sigurnosti SR Hrvatske

Back to top Go down

To je ta vojna sila Bliskog istoka - Page 40 Empty Re: To je ta vojna sila Bliskog istoka

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 40 of 51 Previous  1 ... 21 ... 39, 40, 41 ... 45 ... 51  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum