ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

To je ta vojna sila Bliskog istoka

Page 31 of 51 Previous  1 ... 17 ... 30, 31, 32 ... 41 ... 51  Next

Go down

To je ta vojna sila Bliskog istoka - Page 31 Empty Re: To je ta vojna sila Bliskog istoka

Post by AssadNaPodmornici Wed 1 Nov - 19:26

Haha vrh baš mi je drago da je lik živ xd 
Aloha Akbari štakori iz kanalizacije napadaju  Židove 

https://t.me/c/1647775391/11027

Ima Izrael gubitke ali mi se ne čine nešto značajnim, moglo bi ovo ići lakše od očekivanoga

AssadNaPodmornici

Posts : 21836
2018-06-14


Šandor Winnetou likes this post

Back to top Go down

To je ta vojna sila Bliskog istoka - Page 31 Empty Re: To je ta vojna sila Bliskog istoka

Post by RayMabus Wed 1 Nov - 19:34

Pa ostalo im je kilometar i 290 metara do mora a koliko vidim tu nema ni nešto kuća previše tako da će to sutra propješačit i eto Gaza grad tj sjeverni dio pojasa Gaze u potpunom okruženju Jerveja.

Pobjeda cionista.
RayMabus
RayMabus

Posts : 182030
2014-04-11


Back to top Go down

To je ta vojna sila Bliskog istoka - Page 31 Empty Re: To je ta vojna sila Bliskog istoka

Post by RayMabus Wed 1 Nov - 19:40

RayMabus
RayMabus

Posts : 182030
2014-04-11


Back to top Go down

To je ta vojna sila Bliskog istoka - Page 31 Empty Re: To je ta vojna sila Bliskog istoka

Post by RayMabus Wed 1 Nov - 19:53

Više od 10.300 ljudi je od tada ubijeno u sukobu, uključujući najmanje 8.796 Palestinaca i više od 1.538 Izraelaca.

Osim velikog broja žrtava i raseljenja, osnovne zalihe su pri kraju za 2,3 miliona ljudi u Gazi zbog izraelske opsade.​​​​​​
A baš su se fino poklali.
RayMabus
RayMabus

Posts : 182030
2014-04-11


Back to top Go down

To je ta vojna sila Bliskog istoka - Page 31 Empty Re: To je ta vojna sila Bliskog istoka

Post by Eroo Wed 1 Nov - 20:12

To je ta vojna sila Bliskog istoka - Page 31 1

_________________
Nulla rosa sine spina
Eroo
Eroo

Posts : 78079
2016-07-22


Back to top Go down

To je ta vojna sila Bliskog istoka - Page 31 Empty Re: To je ta vojna sila Bliskog istoka

Post by T. Wed 1 Nov - 20:16

alahakbari žohari kontra ćifuti žohara...
divota za gledanje za nas, bijele kršćane, k tome i antisemite... :love






_________________
To je ta vojna sila Bliskog istoka - Page 31 60810
T.
T.

Posts : 17408
2014-04-14

Age : 83

Back to top Go down

To je ta vojna sila Bliskog istoka - Page 31 Empty Re: To je ta vojna sila Bliskog istoka

Post by RayMabus Wed 1 Nov - 20:21

Baš i ne volim ratove. Više volim kad je mir.

No ovdje je lijepa stvar šta kad mujage ubiju židova onda ovi udare deset puta jače po mujagama i onda mujage po Europi viču Šolcu i drugima da su cionisti i da podržavaju genocid nad islamskom nejači a ovi kako su pod vlašću globalne kabale čiji su i sam dio ne smiju prniti nego moraju podržavati Izrael.
RayMabus
RayMabus

Posts : 182030
2014-04-11


Back to top Go down

To je ta vojna sila Bliskog istoka - Page 31 Empty Re: To je ta vojna sila Bliskog istoka

Post by Hoholo Mudovski Wed 1 Nov - 20:42

T. wrote:alahakbari žohari kontra ćifuti žohara...
divota za gledanje za nas, bijele kršćane, k tome i antisemite... :love





Pa da, ovo nije građanski rat, nego bratoubilački...

_________________
To je ta vojna sila Bliskog istoka - Page 31 20240832
Hoholo Mudovski
Hoholo Mudovski

Posts : 5957
2023-08-31


Back to top Go down

To je ta vojna sila Bliskog istoka - Page 31 Empty Re: To je ta vojna sila Bliskog istoka

Post by T. Wed 1 Nov - 20:46

Oholo Mudovski wrote:
T. wrote:alahakbari žohari kontra ćifuti žohara...
divota za gledanje za nas, bijele kršćane, k tome i antisemite... :love





Pa da, ovo nije građanski rat, nego bratoubilački...
pa da, slično kao ukrajinci i rusi...
i ćifuti su, kao i ukrajinci, "zabrijali" da su posebno vrijedni, izabrani od boga osobno...
mogli bi jednako i završiti na koncu...

_________________
To je ta vojna sila Bliskog istoka - Page 31 60810
T.
T.

Posts : 17408
2014-04-14

Age : 83

Back to top Go down

To je ta vojna sila Bliskog istoka - Page 31 Empty Re: To je ta vojna sila Bliskog istoka

Post by Hoholo Mudovski Wed 1 Nov - 20:54

T. wrote:
Oholo Mudovski wrote:
T. wrote:alahakbari žohari kontra ćifuti žohara...
divota za gledanje za nas, bijele kršćane, k tome i antisemite... :love





Pa da, ovo nije građanski rat, nego bratoubilački...
pa da, slično kao ukrajinci i rusi...
i ćifuti su, kao i ukrajinci, "zabrijali" da su posebno vrijedni, izabrani od boga osobno...
mogli bi jednako i završiti na koncu...
Za židove se zna da su ih mnogi narodi kroz povijest proganjali i htjeli istrijebiti.(potam se zašto )
Kada su Palestinci u pitanju ovo je prvi put da ih netko hoće istrijebiti.

_________________
To je ta vojna sila Bliskog istoka - Page 31 20240832
Hoholo Mudovski
Hoholo Mudovski

Posts : 5957
2023-08-31


Back to top Go down

To je ta vojna sila Bliskog istoka - Page 31 Empty Re: To je ta vojna sila Bliskog istoka

Post by T. Wed 1 Nov - 21:04

jemen ima navodno i neke rakete većeg dometa...
tvrde da je ovo jedna od tih koja je sletila u ćifutland...


_________________
To je ta vojna sila Bliskog istoka - Page 31 60810
T.
T.

Posts : 17408
2014-04-14

Age : 83

Back to top Go down

To je ta vojna sila Bliskog istoka - Page 31 Empty Re: To je ta vojna sila Bliskog istoka

Post by RayMabus Wed 1 Nov - 21:07

Boli me k za te iz Jemena.

Ako će dignit tanker nafte u zrak da skoči cijena il napravit zastoj onda ok a ako ne nek odjebu.

Mene samo zanima da mali Švabo jede govna.
RayMabus
RayMabus

Posts : 182030
2014-04-11


Back to top Go down

To je ta vojna sila Bliskog istoka - Page 31 Empty Re: To je ta vojna sila Bliskog istoka

Post by T. Wed 1 Nov - 21:21

youtube je potpuno nespreman za invaziju na gazu...
ovakva videa uništavanja ćifutske tehnike i žive sile sama iskaču...
što je nedopustivo u demokratskom svijetu dakako...
ali dok iskaču, šteta ih je ne pogledati...


_________________
To je ta vojna sila Bliskog istoka - Page 31 60810
T.
T.

Posts : 17408
2014-04-14

Age : 83

Back to top Go down

To je ta vojna sila Bliskog istoka - Page 31 Empty Re: To je ta vojna sila Bliskog istoka

Post by RayMabus Wed 1 Nov - 21:39

Prije sat vremena

Hamas prijeti novim pokoljima Izraelaca

“Izrael je država za koju nema mjesta na našoj zemlji”, rekao je dužnosnik Hamasa Ghazi Hamad za libanonsku novinsku kuću LBCI news, prema izvješću i prijevodu Instituta za istraživanje medija Bliskog istoka (MEMRI) “Moramo ukloniti tu zemlju”, nastavio je, prenosi Jerusalem Post. “Moramo Izrael naučiti lekciju, i to ćemo činiti iznova i iznova. Operacija Potop Al-Aqsa (tako Hamas naziva krvavi napad na Izrael izveden 7. listopada op.a.) je samo prvi put, a bit će drugi, treći, četvrti..."
Lijepa vijest.Ovakve ćemo sad natrpat Šolcu u Njemačku koji je također cionista.
RayMabus
RayMabus

Posts : 182030
2014-04-11


Back to top Go down

To je ta vojna sila Bliskog istoka - Page 31 Empty Re: To je ta vojna sila Bliskog istoka

Post by RayMabus Wed 1 Nov - 21:51

Pušing rođo.

Šolc voli te mujage jer da ne voli ne bi na onom sastanku EU 20.02.2022 godine rekao Hrvatskoj koja jedina kao članica EU ima granicu s BiH i s pravom se žali da će oni opet Komšića i preglasavanje Hrvata jer oni teže islamskoj BiH.

Evo sad ćeš dobit hrpu svojih ljubimaca mujaga u tu Njemačku koji su anti-cionisti a eto ti si cionisti pa su protiv tebe.

Budeš uživao govnjaru.
RayMabus
RayMabus

Posts : 182030
2014-04-11


Back to top Go down

To je ta vojna sila Bliskog istoka - Page 31 Empty Re: To je ta vojna sila Bliskog istoka

Post by RayMabus Wed 1 Nov - 22:10

Dakle šta je plan ?

Ovi iz Gaze u Egipat a ovi iz Zapadne obale u Jordan i radimo etnički čisti veliki Izrael i onu đamiju ćemo im srušit jer su to napravili da zapišaju teritorij i kažu kako je to islamsko a ne jervejsko i na tom mjestu ćemo otvoriti McDonald i prodavat sendviće od svinjetine a cijelo to vrijeme ovi u Berlinu će vikati da oni stoje uz Izrael dakle da su cionisit.


Evo piše sve na ovoj mojoj temi od 27,prvoga s poćetka ove godine:


Klanje židova i mujaga

Post by RayMabus Fri 27 Jan - 21:23

Neka se kolju.

Ja sam otkrio da su muslimani zapišali židovske svetinje i proglasili to brdo na kojem je taj židovski hram svojim i napravili đamiju a onda rekli još da ju je Muhamed posjećivao i kao to onda odma njihovo sveto mjesto i tako ta priča zapišavanja tuđih teritorija i svetinja ko i u Bosni šta rade a Muhamed umro prije nego šta su ovi uopće osvojili Izrael.

Podrška krajnjoj izraelskoj desnici i neka izbace muslimane sa tog svetog brda jer su muslimani tu okupatori.
RayMabus
RayMabus

Posts : 182030
2014-04-11


Back to top Go down

To je ta vojna sila Bliskog istoka - Page 31 Empty Re: To je ta vojna sila Bliskog istoka

Post by RayMabus Wed 1 Nov - 22:18

RayMabus wrote:Dakle šta je plan ?

Ovi iz Gaze u Egipat a ovi iz Zapadne obale u Jordan i radimo etnički čisti veliki Izrael i onu đamiju ćemo im srušit jer su to napravili da zapišaju teritorij i kažu kako je to islamsko a ne jervejsko i na tom mjestu ćemo otvoriti McDonald i prodavat sendviće od svinjetine a cijelo to vrijeme ovi u Berlinu će vikati da oni stoje uz Izrael dakle da su cionisit.


Evo piše sve na ovoj mojoj temi od 27,prvoga s poćetka ove godine:


Klanje židova i mujaga

Post by RayMabus Fri 27 Jan - 21:23

Neka se kolju.

Ja sam otkrio da su muslimani zapišali židovske svetinje i proglasili to brdo na kojem je taj židovski hram svojim i napravili đamiju a onda rekli još da ju je Muhamed posjećivao i kao to onda odma njihovo sveto mjesto i tako ta priča zapišavanja tuđih teritorija i svetinja ko i u Bosni šta rade a Muhamed umro prije nego šta su ovi uopće osvojili Izrael.

Podrška krajnjoj izraelskoj desnici i neka izbace muslimane sa tog svetog brda jer su muslimani tu okupatori.

"Bože ne znam šta mi je, pale mi se džamije, svake noći u mom snu, džamije u plamenu”.

RayMabus
RayMabus

Posts : 182030
2014-04-11


Back to top Go down

To je ta vojna sila Bliskog istoka - Page 31 Empty Re: To je ta vojna sila Bliskog istoka

Post by RayMabus Wed 1 Nov - 22:21

Klanje židova i mujaga

Post by RayMabus Fri 27 Jan - 23:45


Ovo su moji ( antikomšičevci ) koje sam ja instalirao :



Dio izraelske desničarske vlade želi ‘konačni rat s Gazom’

HAOS BRE.



Kad se susretnu red i haos, haos će uvijek pobijediti.

Vi živite u sistemu koji treba red kako bi ovi na vrhu mogli vladati. Dana vam je prividna sloboda al ste robovi novca i drugih mehanizama koje je ta elita na vrhu nametnula a ista želi vladati cijelom planetom i sad se sukobila s društvenim poretkom kojem je za pobjedu dovoljan i haos i srušila je taj prvi poredak nepovratno
---

https://www.ex-iskon-pleme.com/t53897-klanje-zidova-i-mujaga
RayMabus
RayMabus

Posts : 182030
2014-04-11


Back to top Go down

To je ta vojna sila Bliskog istoka - Page 31 Empty Re: To je ta vojna sila Bliskog istoka

Post by Službenik Wed 1 Nov - 22:24

Majku ti božju i zapadu.  Ovo je zrelo za atomsku i potop.

https://t.me/intelslava/53013

_________________
Suspect
Službenik
Službenik

Male
Posts : 2932
2022-02-24

Lokacija: : Služba državne sigurnosti SR Hrvatske

Back to top Go down

To je ta vojna sila Bliskog istoka - Page 31 Empty Re: To je ta vojna sila Bliskog istoka

Post by RayMabus Wed 1 Nov - 23:06


Napetosti na Zapadnoj obali, gdje živi oko tri milijuna Palestinaca, pogoršale su se otkako je Izrael ograničio kretanje preko teritorija. Ograničenjem kretanja i zabranom zapošljavanja „gastarbajtera“, tj. Palestinci, u Izraelu - ekonomska situacija na Zapadnoj obali sve je teža, a bijes raste. Daljnja eskalacija nasilja na Zapadnoj obali povećala bi pritisak na izraelsku vojsku koja je upletena u zračnu i kopnenu ofenzivu u Gazi, a Hezbolah je mogao odmah odgovoriti. U isto vrijeme, sposobnost palestinskih vlasti, međunarodno priznate, ali nepopularne "vlade Zapadne obale" bila bi pod pritiskom da zadrži svoju moć i održi red.
Lijepo.Tako treba.
RayMabus
RayMabus

Posts : 182030
2014-04-11


Back to top Go down

To je ta vojna sila Bliskog istoka - Page 31 Empty Re: To je ta vojna sila Bliskog istoka

Post by RayMabus Wed 1 Nov - 23:08

Izraelska vojska napada grad Qasra, južno od Nablusa, na Zapadnoj obali

https://twitter.com/Sprinter99800/status/1719835733488177292

:tu

Klanje židova i mujaga. :coffee :cro
RayMabus
RayMabus

Posts : 182030
2014-04-11


Back to top Go down

To je ta vojna sila Bliskog istoka - Page 31 Empty Re: To je ta vojna sila Bliskog istoka

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 31 of 51 Previous  1 ... 17 ... 30, 31, 32 ... 41 ... 51  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum