ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

To je ta vojna sila Bliskog istoka

Page 9 of 51 Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 30 ... 51  Next

Go down

To je ta vojna sila Bliskog istoka - Page 9 Empty Re: To je ta vojna sila Bliskog istoka

Post by marcellus Sun 8 Oct - 19:49

AssadNaPodmornici wrote:ništa od tih 1967 granica jer prvi ih arapi nisu priznavali pokrenuli su rat radi tih granica.

Nuđena im je država xy puta od onda pod uvjetom da priznaju izraelu pravo na postojanje. Al ne, "mi ćemo gurnut židove u more". Aha.

Da vidimo ko će plivat

marcellus

Posts : 45981
2014-04-16


Back to top Go down

To je ta vojna sila Bliskog istoka - Page 9 Empty Re: To je ta vojna sila Bliskog istoka

Post by vuksadinare Sun 8 Oct - 19:49

Pa i Egipat i Jordan su prije 50 godina napravili iznenadjenje zidima pa su na koncu isamarani i izbaceni ko cukovi iz izraela a umalo Izrael pol egipta zauzelo... a koliko vidim ovi hamasovci su postali glineni golubovi vise po drvecima, ogradama ko sismisi
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99847
2015-09-08


Back to top Go down

To je ta vojna sila Bliskog istoka - Page 9 Empty Re: To je ta vojna sila Bliskog istoka

Post by immortal Sun 8 Oct - 19:57

od vojnih stručnjaka s foruma trebam objašnjenje
što je to...
kad pogledaš u nebo iznad sebe ne vidiš ništa
kad ispucaš metke dođe do strašnog bljeska, buke i rasprskavanja 

da li su to neke radio veze (možda od paučine koja je bacana u ratu kod nas) pod elektricitetom ili je nešto drugo u pitanju

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23277
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

To je ta vojna sila Bliskog istoka - Page 9 Empty Re: To je ta vojna sila Bliskog istoka

Post by vuksadinare Sun 8 Oct - 20:00

Inace po nekim istrazi a njima ova akcija je izvedena i iz razloga sto je popularnost hamasa u padu i da ponovo u gazi raste popularnost al fataha... siromaštvo i sve veca izoliranost nije isla u korist hamas u.. dok npr. zapadna obala pod fatahom gospodarski se oporavlja i zbog toga sto ne zele radikalizirati o medju sobnim odnosima
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99847
2015-09-08


Back to top Go down

To je ta vojna sila Bliskog istoka - Page 9 Empty Re: To je ta vojna sila Bliskog istoka

Post by veber Sun 8 Oct - 20:24

immortal wrote:od vojnih stručnjaka s foruma trebam objašnjenje
što je to...
kad pogledaš u nebo iznad sebe ne vidiš ništa
kad ispucaš metke dođe do strašnog bljeska, buke i rasprskavanja 

da li su to neke radio veze (možda od paučine koja je bacana u ratu kod nas) pod elektricitetom ili je nešto drugo u pitanju
prvo i osnovno. oružje koristiš da nekog ubiješ.

nikada ne pucaš u zrak jer metak mora negdje pasti. i može ubiti bilo koga.

smanji cugu pa bu i doživljaj realističniji.
(zanimljivo da nitko više ne komentira avionske ispuhe-korona je nr1)

_________________
AfD
veber
veber

Male
Posts : 53509
2014-12-30


Back to top Go down

To je ta vojna sila Bliskog istoka - Page 9 Empty Re: To je ta vojna sila Bliskog istoka

Post by michaellcmacha Sun 8 Oct - 20:27


https://twitter.com/region776/status/1711006074407723215?t=wE6d6qrvtUsWIyJcC4tDHQ&s=19

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21325
2015-08-08


Back to top Go down

To je ta vojna sila Bliskog istoka - Page 9 Empty Re: To je ta vojna sila Bliskog istoka

Post by michaellcmacha Sun 8 Oct - 20:33


_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21325
2015-08-08


Back to top Go down

To je ta vojna sila Bliskog istoka - Page 9 Empty Re: To je ta vojna sila Bliskog istoka

Post by veber Sun 8 Oct - 21:06

immortal wrote:
veber wrote:
čedo, imam čin. nitko me neće zvati jer ću sam doći.

više neće biti sokića niti sendviča, a niti ćete u traktorijadi sudjelovat.
i na tvoju žalost nemam 55, mlađi sam.
kad si dobio čin Veberu
i koji čin
prvi u jna, pa drugi pa treći. onda četvrti u HV

da bi bio ZKK vodnik me poslao u ŠRO pa sam nakon tjedan dana u koprivnici, ili virovitici, ne sjećam se više.
tenkovska brigada.
postao mu u biti nadređen nakon škole.

automatski početkom rata bio sam mobiliziran u policiju, kraševa ulica, prije manekena smo malo šusali po domu JNA koji je svaka vlast otuđila od obrtnika koji su to napravili svojim novcem.

motao sam se i po jamnici, pisarovini.

dodatno sam se prijavio za karlovac, ali mi nisu dali zbog trudnje žene.

za razliku od nekih imao sam sreće.

_________________
AfD
veber
veber

Male
Posts : 53509
2014-12-30


Back to top Go down

To je ta vojna sila Bliskog istoka - Page 9 Empty Re: To je ta vojna sila Bliskog istoka

Post by crvenkasti Sun 8 Oct - 21:18

Američka vojska pojačava prisutnost, kaže da pomoć Izraelu 'kreće danas'

Kako misle pomagati Izraelu ako nemaju više ni za Ukrajinu?

Ne možeš sve.
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 29503
2014-04-17


Back to top Go down

To je ta vojna sila Bliskog istoka - Page 9 Empty Re: To je ta vojna sila Bliskog istoka

Post by RayMabus Sun 8 Oct - 21:32

Na mjestu festivala nađeno više od 250 tijela

Glasnogovornik ZAKA-e, volonterske skupine koja se bavi ljudskim ostacima nakon terorističkih napada i drugih katastrofa, rekao je lokalnim medijima da je dosad nađeno više od 250 tijela na mjestu održavanja glazbenog festivala kod Gaze koji su napali teroristi Hamasa.

Mnogi roditelji mladih koji su bili na festivalu od jučer očajnički traže vijesti o svojoj nestaloj djeci.
RayMabus
RayMabus

Posts : 182060
2014-04-11


Back to top Go down

To je ta vojna sila Bliskog istoka - Page 9 Empty Re: To je ta vojna sila Bliskog istoka

Post by AlfaOmega Sun 8 Oct - 21:36


_________________
I ask not for a lighter burden, but for broader shoulders.
AlfaOmega
AlfaOmega

Posts : 10355
2015-09-11


Back to top Go down

To je ta vojna sila Bliskog istoka - Page 9 Empty Re: To je ta vojna sila Bliskog istoka

Post by Hoholo Mudovski Sun 8 Oct - 21:58

AlfaOmega wrote:[size=35] [/size]
Mogli bi ih ovi iz Ukrajine kontaktirati da im otkriju kako se ide na utvrđene položaje bez zrakoplovstva i protuzračne obrane...

_________________
To je ta vojna sila Bliskog istoka - Page 9 20240832
Hoholo Mudovski
Hoholo Mudovski

Posts : 5964
2023-08-31


Back to top Go down

To je ta vojna sila Bliskog istoka - Page 9 Empty Re: To je ta vojna sila Bliskog istoka

Post by AssadNaPodmornici Sun 8 Oct - 21:59

AlfaOmega wrote:

ajme moram opet brisati po forumu...

btw ove sa west bank nije briga jel da? tamo je fatah na vlasti? da su oni krenulu u kontru...

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21837
2018-06-14


Back to top Go down

To je ta vojna sila Bliskog istoka - Page 9 Empty Re: To je ta vojna sila Bliskog istoka

Post by AssadNaPodmornici Mon 9 Oct - 7:42

immortal wrote:još bi samo trebalo da mi ta asina k... briše upise
Vi niste normalni. Pobrisao sam desetke upisa od tebe Longia, vebera i drugih koji nemaju veze sa temom. 
Otvori temu o veberu ili prebaci se na drugu temu nitko ti neće brisati ništa. 
Rekao sam 5 puta da sam odlučio moderirati ovu temu da se fokusiramo isključio na rat Izrael vs Arapi.

. Možeš na ostatku foruma se svađati sa veberom neograničeno. Osim one teme gdje moderiram rat u Ukraini, ove i jedne koja se tiče novinarske gripe

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21837
2018-06-14


Back to top Go down

To je ta vojna sila Bliskog istoka - Page 9 Empty Re: To je ta vojna sila Bliskog istoka

Post by immortal Mon 9 Oct - 8:30

AssadNaPodmornici wrote:
immortal wrote:još bi samo trebalo da mi ta asina k... briše upise
Vi niste normalni. Pobrisao sam desetke upisa od tebe Longia, vebera i drugih koji nemaju veze sa temom. 
Otvori temu o veberu ili prebaci se na drugu temu nitko ti neće brisati ništa. 
Rekao sam 5 puta da sam odlučio moderirati ovu temu da se fokusiramo isključio na rat Izrael vs Arapi.

. Možeš na ostatku foruma se svađati sa veberom neograničeno. Osim one teme gdje moderiram rat u Ukraini, ove i jedne koja se tiče novinarske gripe
Asade dobro jutro
porukicu si ipak nadam se ozbiljno shvatio- trebao si


Lp

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23277
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

To je ta vojna sila Bliskog istoka - Page 9 Empty Re: To je ta vojna sila Bliskog istoka

Post by AssadNaPodmornici Mon 9 Oct - 8:32

ne čitam nikakve poruke niti vaše rasprave. vidim u pola rečenice da nema veze sa ratom i brišem. taman iman vremena čitati sve te pizdarije . ako se hoćete svađati, imate cijeli forum neograničeno, rekao sam ovdje malo moderiram

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21837
2018-06-14


Back to top Go down

To je ta vojna sila Bliskog istoka - Page 9 Empty Re: To je ta vojna sila Bliskog istoka

Post by RayMabus Mon 9 Oct - 9:20

Cijene su nafte, pak, snažno porasle, nakon prošlotjednog oštrog pada, jer se trgovci plaše poremećaja u opskrbi zbog vojnog sukoba na Bliskom istoku. Cijena barela na londonskom tržištu skočila je jutros 3.80 posto, na 87.75 dolara, dok je na američkom tržištu barel poskupio 4.08 posto, na 86.15 dolara.

Skok cijena nafte nakon izbijanja rata u Izraelu

Lijepe vijesti za dobro jutro. Ovo je milina za moje uši. Ništa od zamisli da inflacija padne. Europa laganini ide u pm. Plus će im sad navalit i nove izbjeglice sa Bliskog istoka.

:coffee
RayMabus
RayMabus

Posts : 182060
2014-04-11


Back to top Go down

To je ta vojna sila Bliskog istoka - Page 9 Empty Re: To je ta vojna sila Bliskog istoka

Post by RayMabus Mon 9 Oct - 9:30

Cijene nafte danas su skočile više od četiri posto, što je izazvalo zabrinutost oko mogućih šokova u ponudi iz regije bogate sirovom naftom. Svaki stalni rast cijena nafte djelovao bi kao porez na potrošače i povećao globalne inflatorne pritiske.

U međuvremenu, cijene zlata porasle su za više od jedan posto jer je rizik od šireg rata potaknuo navalu na ulaganja u sigurna utočišta poput zlatnih poluga.

Nekoliko međunarodnih avioprijevoznika obustavilo je letove s Tel Avivom, rekavši da čekaju da se uvjeti poboljšaju prije nego što nastave poslovanje.

Kliknite ovdje da podijelite na društvenim mrežama
RayMabus
RayMabus

Posts : 182060
2014-04-11


Back to top Go down

To je ta vojna sila Bliskog istoka - Page 9 Empty Re: To je ta vojna sila Bliskog istoka

Post by RayMabus Mon 9 Oct - 9:31

Izraelski šekel pao je na najniži nivo u skoro osam godina u odnosu na američki dolar usred borbi koje su u toku u zemlji.

Centralna banka kaže da će prodati do 30 milijardi dolara u devizama kako bi podržala valutu šekel u zemlji nakon neizvjesnosti na tržištu.

Centralna banka dala je izjavu u ponedjeljak ujutro u kojoj je najavila plan, rekavši da će “djelovati na tržištu tokom nadolazećeg razdoblja kako bi osigurala potrebnu likvidnost za nastavak pravilnog funkcionisanja tržišta.”
RayMabus
RayMabus

Posts : 182060
2014-04-11


Back to top Go down

To je ta vojna sila Bliskog istoka - Page 9 Empty Re: To je ta vojna sila Bliskog istoka

Post by RayMabus Mon 9 Oct - 11:52

Yoav Gallant, izraelski ministar odbrane, najavio je “potpunu opsadu” Gaze, rekavši da će vlasti prekinuti struju i blokirati ulazak hrane i goriva.

Gallant je ovaj potez opisao kao dio rata protiv “ljudi zvijeri”.
RayMabus
RayMabus

Posts : 182060
2014-04-11


Back to top Go down

To je ta vojna sila Bliskog istoka - Page 9 Empty Re: To je ta vojna sila Bliskog istoka

Post by RayMabus Mon 9 Oct - 12:04

RayMabus
RayMabus

Posts : 182060
2014-04-11


Back to top Go down

To je ta vojna sila Bliskog istoka - Page 9 Empty Re: To je ta vojna sila Bliskog istoka

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 9 of 51 Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 30 ... 51  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum