ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ovo mi je doživljaj za cili život , poručila je Maja

Go down

ovo mi je doživljaj za cili život , poručila je Maja Empty ovo mi je doživljaj za cili život , poručila je Maja

Post by debotoijusto 23/9/2023, 10:53

PRED mladim Splićanima sinoć su nastupali Voyage, Nucci, Gazda Paja, Zera, Henny i Popov. Koncert je održan na splitskim Gripama, a posebno oduševljenje izazvala je izvedba zajedničkog hita Voyagea i Nuccija - Gad, koja na YouTubeu ima 35 milijuna pregleda.
"Presretna sam što sam ih imala priliku vidjeti i čuti uživo i to sve njih na jednom mjestu, ne zna se tko je bolji od njih, ovo mi je doživljaj za cili život", poručila je Maja za Extru FM, koja je u Split stigla u pratnji prijateljice i to iz Zadra.  

Ni izvođači ne kriju zadovoljstvo. "Splitu smo obećali najbolju energiju do sada i najbolji nastup, jer su to zaslužili! Zahvalni smo našim fanovima i vjerujem da ćemo se uskoro vidjeti ponovno", poručio je Nucci.

"Split je top, mislim da smo iskidali binu", dodao je Popov, a Henny je otkrio kako ne pamti kada su se ovako dobro proveli, iako često nastupaju, te otkrio kako u Dalmaciju, osim na nastupe, planira dolaziti i na godišnji odmor.

https://www.index.hr/magazin/clanak/pogledajte-koliko-je-mladih-u-splitu-slusalo-voyagea-nuccija-zeru-gazda-paju/2497837.aspx
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 31227
2014-04-12


Back to top Go down

ovo mi je doživljaj za cili život , poručila je Maja Empty Re: ovo mi je doživljaj za cili život , poručila je Maja

Post by debotoijusto 23/9/2023, 10:54

dao si truda , poslusao
ostario sam
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 31227
2014-04-12


Back to top Go down

ovo mi je doživljaj za cili život , poručila je Maja Empty Re: ovo mi je doživljaj za cili život , poručila je Maja

Post by AssadNaPodmornici 23/9/2023, 12:07

nikada čuo niti za ove niti taj koncert niti me zanima

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21834
2018-06-14


Back to top Go down

ovo mi je doživljaj za cili život , poručila je Maja Empty Re: ovo mi je doživljaj za cili život , poručila je Maja

Post by Ringo10 23/9/2023, 12:29

Super, jebes nacionalizam
Ringo10
Ringo10

Posts : 21656
2015-09-24


Back to top Go down

ovo mi je doživljaj za cili život , poručila je Maja Empty Re: ovo mi je doživljaj za cili život , poručila je Maja

Post by Ringo10 23/9/2023, 12:40

AssadNaPodmornici wrote:nikada čuo niti za ove niti taj koncert niti me zanima
Normalno kad si previse mator za tu glazbu
Ringo10
Ringo10

Posts : 21656
2015-09-24


Back to top Go down

ovo mi je doživljaj za cili život , poručila je Maja Empty Re: ovo mi je doživljaj za cili život , poručila je Maja

Post by dijagram 23/9/2023, 16:35

debotoijusto wrote:dao si truda , poslusao
ostario sam
ciganluk
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18836
2015-08-09


Back to top Go down

ovo mi je doživljaj za cili život , poručila je Maja Empty Re: ovo mi je doživljaj za cili život , poručila je Maja

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum