ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kreće zapošljavanje.. mladih.. po partijskoj liniji

Page 1 of 4 1, 2, 3, 4  Next

Go down

Kreće zapošljavanje.. mladih.. po partijskoj liniji Empty Kreće zapošljavanje.. mladih.. po partijskoj liniji

Post by Guest 28/1/2016, 14:04

http://www.index.hr/vijesti/clanak/vec-na-prvoj-sjednici-oreskovicevi-ministri-najavili-masovna-uhljebljivanja/871275.aspx

sluša sam i ja ovu vladu, koji asevi.. ekipa ministara svi odreda govore kako su "financijski planovi nasljeđeni od bivše vlade" "dobri" i da se može uhljebiti u svako ministarstvo čak stotine i do tisuće ljudi.. 

vrhunski, još par tisuća uhljeba lupača pečata  u Zagrebu, dok Osijek ne spadne za 12 000 stanovnika i Slavonija se ne isprazni a Dalmaciju drži turizam koji hrani i dalmaciju i zagreb. 

Daj bože da nam krepa jedna turistička sezona
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kreće zapošljavanje.. mladih.. po partijskoj liniji Empty Re: Kreće zapošljavanje.. mladih.. po partijskoj liniji

Post by Guest 28/1/2016, 14:07

Neka, sad su barem otišli njihovi, a došli naši...uhljebi.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kreće zapošljavanje.. mladih.. po partijskoj liniji Empty Re: Kreće zapošljavanje.. mladih.. po partijskoj liniji

Post by Guest 28/1/2016, 14:08

Ak ti ne paše ti put pod noge jugočetničkoudbaškoboljševičkokomunistički neprijatelju domoljublja i Rvatstva. Ne cijeniš žrtvu naših branitelja i pljuješ po njima, srami se.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kreće zapošljavanje.. mladih.. po partijskoj liniji Empty Re: Kreće zapošljavanje.. mladih.. po partijskoj liniji

Post by Guest 28/1/2016, 14:09

Starhemberg wrote:Neka, sad su barem otišli njihovi, a došli naši...uhljebi.
najgore od svega , ovi po običaju neće niti dirati SDPove uhljebe, čak mi se čini da i ministar Haso neće rezati izdvajanja onim lijevim radikalima, nego će samo nakačit svoje na sisu.

Čisto da napomenem, svaki uhljeb koji ne doprinosi državi, u isto vrijeme znači da jedan mladi par ide putem Njemačke. Takvi su vam otprilike omjeri i razmjeri i posljedice uhljebljivanja u RH državi
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kreće zapošljavanje.. mladih.. po partijskoj liniji Empty Re: Kreće zapošljavanje.. mladih.. po partijskoj liniji

Post by Guest 28/1/2016, 14:12

Pa kaj? Čemu suze, Joda?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kreće zapošljavanje.. mladih.. po partijskoj liniji Empty Re: Kreće zapošljavanje.. mladih.. po partijskoj liniji

Post by Guest 28/1/2016, 14:14

Eva wrote:Pa kaj? Čemu suze, Joda?
kakve suze, meni je iskreno život ok, ja zarađujem dobro, ne plaćam porez državi, mislio sam se prijaviti i legalizirati, ali kurac, nebi mi ništa ostalo, pa ću nstaviti ovako, malo bitcoini, itd, ali jebiga gotovo svi moji frendovi koje znam, uče njemački jezik, to samo govori u kakvom stanju je ovo društvo.

luda Merkelica je možda i spasila RH državu, jer uvođenjem arapa, ovi će možda i razjebati njemačku, inače da nije tih arapa, u RH bi uskoro živjelo 1,5milijuna stanovnika. 

1 milijun penzionera, i 500 000 zaposlenih za državu koji bi međusobno jedni drugima pisali kazne, ovrhe, lupali pečate itd
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kreće zapošljavanje.. mladih.. po partijskoj liniji Empty Re: Kreće zapošljavanje.. mladih.. po partijskoj liniji

Post by Guest 28/1/2016, 14:15

Znaju se u državi prioriteti. Postoje ovce i zaslužni građani. A ovca koja preveć bleji završi u rinfuzi. Tak da ne talasaj, da te ne bi snimil Karamarko. Opet je glavni u smrdljivoj jazbini, SOI.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kreće zapošljavanje.. mladih.. po partijskoj liniji Empty Re: Kreće zapošljavanje.. mladih.. po partijskoj liniji

Post by Guest 28/1/2016, 14:18

upravo_sa_jebachine wrote:
Eva wrote:Pa kaj? Čemu suze, Joda?
kakve suze, meni je iskreno život ok, ja zarađujem dobro, ne plaćam porez državi, mislio sam se prijaviti i legalizirati, ali kurac, nebi mi ništa ostalo, pa ću nstaviti ovako, malo bitcoini, itd, ali jebiga gotovo svi moji frendovi koje znam, uče njemački jezik, to samo govori u kakvom stanju je ovo društvo.

luda Merkelica je možda i spasila RH državu, jer uvođenjem arapa, ovi će možda i razjebati njemačku, inače da nije tih arapa, u RH bi uskoro živjelo 1,5milijuna stanovnika. 

1 milijun penzionera, i 500 000 zaposlenih za državu koji bi međusobno jedni drugima pisali kazne, ovrhe, lupali pečate itd
Kurac ti je dobro. Nikom ovdje nije dobro, osim bitangama, ala Mamić i kompanija. Žasu! Sprada se Marčelo Crnoj Gori da mafija ima državu, ali sad i HDZ hobotnica ima svoju državu.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kreće zapošljavanje.. mladih.. po partijskoj liniji Empty Re: Kreće zapošljavanje.. mladih.. po partijskoj liniji

Post by Guest 28/1/2016, 14:20

Eva wrote:
upravo_sa_jebachine wrote:
Eva wrote:Pa kaj? Čemu suze, Joda?
kakve suze, meni je iskreno život ok, ja zarađujem dobro, ne plaćam porez državi, mislio sam se prijaviti i legalizirati, ali kurac, nebi mi ništa ostalo, pa ću nstaviti ovako, malo bitcoini, itd, ali jebiga gotovo svi moji frendovi koje znam, uče njemački jezik, to samo govori u kakvom stanju je ovo društvo.

luda Merkelica je možda i spasila RH državu, jer uvođenjem arapa, ovi će možda i razjebati njemačku, inače da nije tih arapa, u RH bi uskoro živjelo 1,5milijuna stanovnika. 

1 milijun penzionera, i 500 000 zaposlenih za državu koji bi međusobno jedni drugima pisali kazne, ovrhe, lupali pečate itd
Kurac ti je dobro. Nikom ovdje nije dobro, osim bitangama, ala Mamić i kompanija. Žasu! Sprada se Marčelo Crnoj Gori da mafija ima državu, ali sad i HDZ hobotnica ima svoju državu.
ja nisam tema, za sada mi je dobro, dapače ova godina je krenila iznad očekivanja, samo trebam ja pozitivno razmišljati, uvalio sam frenda da mi programira jednu aplikciju koju ćemo pokušati prodati samo neka frend to obavi kako treba i malo sreće i super.. naravno ništa poreza državi, niti država može imati ikakvog uvida, .. ali svjestan sam da ne mogu svi ovako, ostali moji frendovi uče njemački ,  i ja da mi nije ovoga, već bi odavno bio u njemačkoj
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kreće zapošljavanje.. mladih.. po partijskoj liniji Empty Re: Kreće zapošljavanje.. mladih.. po partijskoj liniji

Post by Guest 28/1/2016, 14:27

Ma sve je to jadno kokošarenje na sitno. Ti si čovjek već blizu 30-te i da je država normalna trebal bi imat mogućnosti za siguran posel i uvijete za stvorit obitelj.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kreće zapošljavanje.. mladih.. po partijskoj liniji Empty Re: Kreće zapošljavanje.. mladih.. po partijskoj liniji

Post by Guest 28/1/2016, 14:30

siguran posel? šta je to . to ne postoji u kapitalizmu
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kreće zapošljavanje.. mladih.. po partijskoj liniji Empty Re: Kreće zapošljavanje.. mladih.. po partijskoj liniji

Post by Guest 28/1/2016, 14:45

Postoji, postoji, itekako postoji. Puno mogućnosti izbora. Znaš ono, investicije, ulaganja, kapitalistički raj.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kreće zapošljavanje.. mladih.. po partijskoj liniji Empty Re: Kreće zapošljavanje.. mladih.. po partijskoj liniji

Post by Guest 28/1/2016, 14:47

I u Beču npr. u mjesec dana moš naći posel kakav želiš. Poslodavci zapošljavaju.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kreće zapošljavanje.. mladih.. po partijskoj liniji Empty Re: Kreće zapošljavanje.. mladih.. po partijskoj liniji

Post by aben 28/1/2016, 15:20

jednostavna analiza, 



Što to priča Tihomir Orešković



ili, Tihomir Orešković sere čim otvori usta


https://strasilo.wordpress.com/2016/01/26/sto-to-prica-tihomir-oreskovic/

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35478
2014-04-16


Back to top Go down

Kreće zapošljavanje.. mladih.. po partijskoj liniji Empty Re: Kreće zapošljavanje.. mladih.. po partijskoj liniji

Post by aben 28/1/2016, 15:25

nami je bolje imati milanovića na vlosti. un ni normalan, a njegovi ministri nisu sposobni ostvarit svoje ciljeve.
ako orešković posloži kradezeovce i upregne ih da stvarno radu, najebali smo.

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35478
2014-04-16


Back to top Go down

Kreće zapošljavanje.. mladih.. po partijskoj liniji Empty Re: Kreće zapošljavanje.. mladih.. po partijskoj liniji

Post by aben 28/1/2016, 15:29

ostaje samo nodati se da je tim odabrao mjesto premijera hr da se ima isčin zabaviti u mirovini, i da ni on ne će zapravo raditi.

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35478
2014-04-16


Back to top Go down

Kreće zapošljavanje.. mladih.. po partijskoj liniji Empty Re: Kreće zapošljavanje.. mladih.. po partijskoj liniji

Post by bakho 28/1/2016, 15:42

Eva wrote:I u Beču npr. u mjesec dana moš naći posel kakav želiš. Poslodavci zapošljavaju.
Čišćenje WC-a?
bakho
bakho

Male
Posts : 96
2015-10-22

Lokacija: : Rijeka

Back to top Go down

Kreće zapošljavanje.. mladih.. po partijskoj liniji Empty Re: Kreće zapošljavanje.. mladih.. po partijskoj liniji

Post by Guest 28/1/2016, 15:45

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kreće zapošljavanje.. mladih.. po partijskoj liniji Empty Re: Kreće zapošljavanje.. mladih.. po partijskoj liniji

Post by Guest 28/1/2016, 15:45

bakho wrote:
Eva wrote:I u Beču npr. u mjesec dana moš naći posel kakav želiš. Poslodavci zapošljavaju.
Čišćenje WC-a?
Ma ne za Jodu, pa on je ekonomski stručnjak. To je moje radno mjesto.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kreće zapošljavanje.. mladih.. po partijskoj liniji Empty Re: Kreće zapošljavanje.. mladih.. po partijskoj liniji

Post by Guest 28/1/2016, 15:47

Eva wrote:
bakho wrote:
Eva wrote:I u Beču npr. u mjesec dana moš naći posel kakav želiš. Poslodavci zapošljavaju.
Čišćenje WC-a?
Ma ne za Jodu, pa on je ekonomski stručnjak. To je moje radno mjesto.
 ne tresi se za mene meni je dobro
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kreće zapošljavanje.. mladih.. po partijskoj liniji Empty Re: Kreće zapošljavanje.. mladih.. po partijskoj liniji

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 4 1, 2, 3, 4  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum