ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Muljak:'Ivosevicevog oca necemo izbacivati iz stana.'

Go down

Muljak:'Ivosevicevog oca necemo izbacivati iz stana.' Empty Muljak:'Ivosevicevog oca necemo izbacivati iz stana.'

Post by vuksadinare 1/8/2023, 22:46

https://www.index.hr/mobile/vijesti/clanak/puljak-za-index-o-obracunu-s-djerek-ne-mozemo-se-prepirati-o-ivosevicevu-ocu/2484204.aspx?index_ref=naslovnica_vijesti_prva_m
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99847
2015-09-08


Back to top Go down

Muljak:'Ivosevicevog oca necemo izbacivati iz stana.' Empty Re: Muljak:'Ivosevicevog oca necemo izbacivati iz stana.'

Post by vuksadinare 1/8/2023, 22:47

znamo..ta nece svoj svoga izbacivati i skoditi mu..jer svoji smo a i nije u programu :)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99847
2015-09-08


Back to top Go down

Muljak:'Ivosevicevog oca necemo izbacivati iz stana.' Empty Re: Muljak:'Ivosevicevog oca necemo izbacivati iz stana.'

Post by debotoijusto 1/8/2023, 23:24

vuksadinare wrote:znamo..ta nece svoj svoga izbacivati i skoditi mu..jer svoji smo a i nije u programu :)
placa i nema drugu nekretninu... ima jos neki kriterij neispunjen ?
a da je puljak usra - je
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 31227
2014-04-12


Back to top Go down

Muljak:'Ivosevicevog oca necemo izbacivati iz stana.' Empty Re: Muljak:'Ivosevicevog oca necemo izbacivati iz stana.'

Post by marcellus 1/8/2023, 23:28

nije puljak usra, nego se ova "zviždačica" počela pačat u politiku

_________________
Muljak:'Ivosevicevog oca necemo izbacivati iz stana.' 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45981
2014-04-16


Back to top Go down

Muljak:'Ivosevicevog oca necemo izbacivati iz stana.' Empty Re: Muljak:'Ivosevicevog oca necemo izbacivati iz stana.'

Post by debotoijusto 1/8/2023, 23:48

marcellus wrote:nije puljak usra, nego se ova "zviždačica" počela pačat u politiku
usra je samim tim sto se doveo u ovu situaciju
HDZ veselo mase nozicama
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 31227
2014-04-12


darth_vader likes this post

Back to top Go down

Muljak:'Ivosevicevog oca necemo izbacivati iz stana.' Empty Re: Muljak:'Ivosevicevog oca necemo izbacivati iz stana.'

Post by AssadNaPodmornici 2/8/2023, 10:02

zašto svi moraju biti u centru splita.. meni i mojim frendovima i svima koje znam, se gadi centar splita. 

OK kao klinac sam tamo izlazio i sve to, i svi smo imali posao u centru barem kao student, ali koji ću kurac tamo sada?

sve jebeno skupo, i gužva je, i mala je ponuda i nemaš se gdje parkirati.. prije 2-3 mjeseca išao produžiti svoju dozvolu za jahte, računam aj idem se parkirati kraj lučke kapetanije po dozvolu, i đir do peškarije.. 45minuta parkinga 4€ .. da sam došao 16minuta kasnije 8€ .. doviđenja neće me centar vidjeti..

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21834
2018-06-14


Back to top Go down

Muljak:'Ivosevicevog oca necemo izbacivati iz stana.' Empty Re: Muljak:'Ivosevicevog oca necemo izbacivati iz stana.'

Post by vuksadinare 2/8/2023, 10:06

debotoijusto wrote:
vuksadinare wrote:znamo..ta nece svoj svoga izbacivati i skoditi mu..jer svoji smo a i nije u programu :)
placa i nema drugu nekretninu... ima jos neki kriterij neispunjen ?
a da je puljak usra - je
..to ne znamo ima li ili nema...to se uvijek naknadno otkrije..ne nuzno u splitu.. :)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99847
2015-09-08


Back to top Go down

Muljak:'Ivosevicevog oca necemo izbacivati iz stana.' Empty Re: Muljak:'Ivosevicevog oca necemo izbacivati iz stana.'

Post by AssadNaPodmornici 2/8/2023, 10:10

to se lako otkrije. RH birokracija je umrežena. 
kada oni u banovini provjeravaju što je na tvoje ime, samo upišu tvoj OIB: i izađe im sve. i isto tako upišu OIB tvoje žene. 

vjerojatno je ova Đerek se zakačila sa Ivoševićom i išla mu starog izbacit iz stana. i to je to. mislim boli me kita tko će biti u tom stanu

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21834
2018-06-14


Back to top Go down

Muljak:'Ivosevicevog oca necemo izbacivati iz stana.' Empty Re: Muljak:'Ivosevicevog oca necemo izbacivati iz stana.'

Post by debotoijusto 2/8/2023, 10:17

vuksadinare wrote:
debotoijusto wrote:
vuksadinare wrote:znamo..ta nece svoj svoga izbacivati i skoditi mu..jer svoji smo a i nije u programu :)
placa i nema drugu nekretninu... ima jos neki kriterij neispunjen ?
a da je puljak usra - je
..to ne znamo ima li ili nema...to se uvijek naknadno otkrije..ne nuzno u splitu.. :)

ma dobro... do sad nema  ;) 
nije ni procelnica otkrila da ima kao drugima nego su druge igre u pitanju koliko vidim a slabo pratim  da uberem finu nijansu di puklo
uglavnom svakako lose za puljka nove pristase nije privukao a stare neprijatelje ojacao
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 31227
2014-04-12


Back to top Go down

Muljak:'Ivosevicevog oca necemo izbacivati iz stana.' Empty Re: Muljak:'Ivosevicevog oca necemo izbacivati iz stana.'

Post by AssadNaPodmornici 2/8/2023, 10:40

ne znači nužno da puljak je "usro"(zapravo usro je na način što je medijski ispao negativac). 

u banovini su često igre prijestolja, znam hrpu ljudi koji su tamo. vrlo lako moguće da joj je bojan ivošević išao na živce, i onda je ona namjerno počela prilagođavati pravilnik da mu deložira starog. ne bi se začudili kakve gamadi ima . išla na je na šemu "sada ću mu se ja osvetiti" jer se sa menom posvađa na kavi u bobisa(kafić i pekara kraj banovine).  takvih stvari sam se nasluša. 

i onda je ona unjela svoje osobne emocije u posao i računa "napravit ću spačku" a puljak neće imati muda da me se riješi radi negativnog publiciteta. 

mislim iskreno ja osobno, nikada na svoju ruku ne bih išao sam mijenjati takve pravilnike, sada će ona nešto mijenjati što stoji već 15godina, da izbaci ivoševićevog oca :D  u prvu ruku bi se konzultirao sa ivoševićom i drugima i rekao - .. ova to nije.  iskreno potira bi i je i ja sa posla .. neka je HDZ zaposli nazad ako osvoje vlast za 2godine..a neće sigurno. tako da je i ona ispala glupa

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21834
2018-06-14


Back to top Go down

Muljak:'Ivosevicevog oca necemo izbacivati iz stana.' Empty Re: Muljak:'Ivosevicevog oca necemo izbacivati iz stana.'

Post by marcellus 2/8/2023, 10:48

debotoijusto wrote:
marcellus wrote:nije puljak usra, nego se ova "zviždačica" počela pačat u politiku
usra je samim tim sto se doveo u ovu situaciju
HDZ veselo mase nozicama


Maja je govno, samozvana zviždačica 


Puljak je trebao samo reć da je smjenjuje zbog socijalne neosjetljivosti, izbacivanja invalida i starica iz stanova, a ne zbog kadrovskih stanova

_________________
Muljak:'Ivosevicevog oca necemo izbacivati iz stana.' 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45981
2014-04-16


Back to top Go down

Muljak:'Ivosevicevog oca necemo izbacivati iz stana.' Empty Re: Muljak:'Ivosevicevog oca necemo izbacivati iz stana.'

Post by marcellus 2/8/2023, 10:50

AssadNaPodmornici wrote:ne znači nužno da puljak je "usro"(zapravo usro je na način što je medijski ispao negativac). 

u banovini su često igre prijestolja, znam hrpu ljudi koji su tamo. vrlo lako moguće da joj je bojan ivošević išao na živce, i onda je ona namjerno počela prilagođavati pravilnik da mu deložira starog. ne bi se začudili kakve gamadi ima . išla na je na šemu "sada ću mu se ja osvetiti" jer se sa menom posvađa na kavi u bobisa(kafić i pekara kraj banovine).  takvih stvari sam se nasluša. 

i onda je ona unjela svoje osobne emocije u posao i računa "napravit ću spačku" a puljak neće imati muda da me se riješi radi negativnog publiciteta. 

mislim iskreno ja osobno, nikada na svoju ruku ne bih išao sam mijenjati takve pravilnike, sada će ona nešto mijenjati što stoji već 15godina, da izbaci ivoševićevog oca :D  u prvu ruku bi se konzultirao sa ivoševićom i drugima i rekao - .. ova to nije.  iskreno potira bi i je i ja sa posla .. neka je HDZ zaposli nazad ako osvoje vlast za 2godine..a neće sigurno. tako da je i ona ispala glupa


Maja se gurala ispred Puljka u medijima i počela je vodit neku svoju politiku po gradu, a za to nema ovlasti. 

Puljak je kakav god bio dužnosnik, izabrani.

ona je samo službenica i vođenje, pa čak i komentiranje gradske politike prelazi njene ovlasti. Ona je tu da Puljkovu politiku provodi.

ako se petlja u politiku, to znači da puca na njegovo mjesto.

_________________
Muljak:'Ivosevicevog oca necemo izbacivati iz stana.' 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45981
2014-04-16


Back to top Go down

Muljak:'Ivosevicevog oca necemo izbacivati iz stana.' Empty Re: Muljak:'Ivosevicevog oca necemo izbacivati iz stana.'

Post by marcellus 2/8/2023, 10:52

AssadNaPodmornici wrote:zašto svi moraju biti u centru splita.. meni i mojim frendovima i svima koje znam, se gadi centar splita. 

OK kao klinac sam tamo izlazio i sve to, i svi smo imali posao u centru barem kao student, ali koji ću kurac tamo sada?

sve jebeno skupo, i gužva je, i mala je ponuda i nemaš se gdje parkirati.. prije 2-3 mjeseca išao produžiti svoju dozvolu za jahte, računam aj idem se parkirati kraj lučke kapetanije po dozvolu, i đir do peškarije.. 45minuta parkinga 4€ .. da sam došao 16minuta kasnije 8€ .. doviđenja neće me centar vidjeti..


Isto i Zagreb

odrastao sam u zgradi koja je jednom stranom doslovno na trgu bana jelačića (nama su prozori gledali na dolac, na drugu stranu od trga)

nisam bio u centru zagreba godinama, osim što bih prošao onuda eventualno bez zaustavljanja

nit mi fali nit imam tamo po što ić

_________________
Muljak:'Ivosevicevog oca necemo izbacivati iz stana.' 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45981
2014-04-16


Back to top Go down

Muljak:'Ivosevicevog oca necemo izbacivati iz stana.' Empty Re: Muljak:'Ivosevicevog oca necemo izbacivati iz stana.'

Post by vuksadinare 2/8/2023, 11:15

marcellus wrote:
debotoijusto wrote:
marcellus wrote:nije puljak usra, nego se ova "zviždačica" počela pačat u politiku
usra je samim tim sto se doveo u ovu situaciju
HDZ veselo mase nozicama


Maja je govno, samozvana zviždačica 


Puljak je trebao samo reć da je smjenjuje zbog socijalne neosjetljivosti, izbacivanja invalida i starica iz stanova, a ne zbog kadrovskih stanova
...oboje muljkasi..svatko na svoj nacin
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99847
2015-09-08


Back to top Go down

Muljak:'Ivosevicevog oca necemo izbacivati iz stana.' Empty Re: Muljak:'Ivosevicevog oca necemo izbacivati iz stana.'

Post by AssadNaPodmornici 2/8/2023, 12:26

marcellus wrote:
AssadNaPodmornici wrote:ne znači nužno da puljak je "usro"(zapravo usro je na način što je medijski ispao negativac). 

u banovini su često igre prijestolja, znam hrpu ljudi koji su tamo. vrlo lako moguće da joj je bojan ivošević išao na živce, i onda je ona namjerno počela prilagođavati pravilnik da mu deložira starog. ne bi se začudili kakve gamadi ima . išla na je na šemu "sada ću mu se ja osvetiti" jer se sa menom posvađa na kavi u bobisa(kafić i pekara kraj banovine).  takvih stvari sam se nasluša. 

i onda je ona unjela svoje osobne emocije u posao i računa "napravit ću spačku" a puljak neće imati muda da me se riješi radi negativnog publiciteta. 

mislim iskreno ja osobno, nikada na svoju ruku ne bih išao sam mijenjati takve pravilnike, sada će ona nešto mijenjati što stoji već 15godina, da izbaci ivoševićevog oca :D  u prvu ruku bi se konzultirao sa ivoševićom i drugima i rekao - .. ova to nije.  iskreno potira bi i je i ja sa posla .. neka je HDZ zaposli nazad ako osvoje vlast za 2godine..a neće sigurno. tako da je i ona ispala glupa


Maja se gurala ispred Puljka u medijima i počela je vodit neku svoju politiku po gradu, a za to nema ovlasti. 

Puljak je kakav god bio dužnosnik, izabrani.

ona je samo službenica i vođenje, pa čak i komentiranje gradske politike prelazi njene ovlasti. Ona je tu da Puljkovu politiku provodi.

ako se petlja u politiku, to znači da puca na njegovo mjesto.

pa tako to i ispada.. kao Faucci koji je obični birokrat pa je postao veći kalif od kalifa za vrijeme korona prevara u USA, a Trump ga se nije imao muda riješiti i to mu sada zamjeraju svi republikanci koji su protiv njega.. malo skrećemo sa teme, ali Maja mi smrdi na tako nešto.

njezin posao je da provodi politiku nove vlasti koja je premoćno ali baš premoćno izabrana većinom u Splitu. a ne ona će na svoju ruku raditi pravilnike itd.. 

kada dođe vrijeme izbora, mi građani Splita odlučujemo jel Puljak stoji ili ćemo vlast pustiti nekom HDZovcu sa kupljenom diplomom, na račun njegovih politika koje ona kao službenica mora provoditi.

ako je Puljak /Ivošević rekli da pravilnik za "umjetnike" koji bi ostali u gradskom stanu se ne mijenja(možda radi interesa Ivoševićevog oca), onda se ne mijenja. nema tu ona šta na svoju ruku raditi i procjenjivati, nije za to izabrana niti plaćena. (a pogotovo što je sigurno to radila iz osobnih razloga). mi na izborima odlučujemo o tome kada budu idući izbori  a ne "e onaj drski Ivošević mi nije rekao dobro jutro u prolazu i izgnorirao me, eheh sada ću mu ja deložirati oca hehe, reći ću da treba stan biti nekom osjetljivom, neće oni imati muda protiv mene, već sam non stop u medijima".. aj na burzu rada i traži posao u privatnika sada, barem toga ne fali

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21834
2018-06-14


Back to top Go down

Muljak:'Ivosevicevog oca necemo izbacivati iz stana.' Empty Re: Muljak:'Ivosevicevog oca necemo izbacivati iz stana.'

Post by marcellus 2/8/2023, 12:56

Ma gle ona je digla frku jer se Puljak rukovao s Primorcem, koji isto ima gradski stan.

Samo što je zaboravila reć da ga je otkupio 2001. pa to više nije gradski stan nego njegov privatni (inače tada je na vlasti bio SDP).

A što god ona ili ja mislili i o Puljku i o Primorcu kao političarima, njih dvojica su vrhunski znanstvenici, svatko u svom polju. Pa normalno da si mimo politike mogu i trebaju bit dobri.

Maja Đerek je kurac od ovce jalovice.

_________________
Muljak:'Ivosevicevog oca necemo izbacivati iz stana.' 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45981
2014-04-16


Back to top Go down

Muljak:'Ivosevicevog oca necemo izbacivati iz stana.' Empty Re: Muljak:'Ivosevicevog oca necemo izbacivati iz stana.'

Post by AssadNaPodmornici 2/8/2023, 13:41

mi na izborima ćemo odlučiti jel puljak zaslužuje drugi mandat ili ne, a ona kao službenica je da sluša što joj se naredi -jer naređujemo joj zapravo mi građani Splita preko naših predstavnika u vlasti(naravno sve u zakonskim okvirima) . nema ona šta na svoju ruku raditi i svađati se. neka se kandidira na izborima drugi put.. sada pošto će biti nezaposlena imat će dosta vremena...

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21834
2018-06-14


marcellus likes this post

Back to top Go down

Muljak:'Ivosevicevog oca necemo izbacivati iz stana.' Empty Re: Muljak:'Ivosevicevog oca necemo izbacivati iz stana.'

Post by darth_vader 2/8/2023, 14:38

debotoijusto wrote:
marcellus wrote:nije puljak usra, nego se ova "zviždačica" počela pačat u politiku
usra je samim tim sto se doveo u ovu situaciju
HDZ veselo mase nozicama


Lik brani neobranjivo. Totalni autist za politiku... kradeze upravo na ovakvim primjerima brani tezu kako su svi isti.
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19734
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Muljak:'Ivosevicevog oca necemo izbacivati iz stana.' Empty Re: Muljak:'Ivosevicevog oca necemo izbacivati iz stana.'

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum