ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hajduk Split

Page 33 of 49 Previous  1 ... 18 ... 32, 33, 34 ... 41 ... 49  Next

Go down

Hajduk Split - Page 33 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 26/9/2023, 15:53

End wrote:dobro su podmazale sektaške lopovčine
ništa drugo nismo očekivali nego da im sudi njihova lutka na koncu
dinamo uvijek mora pobijediti protivnika i suce, uvijek smo bili na strani poštenja i pravde
idemo razvaliti te tovare
:rofl  hahaha... 

Sindrom Z. M. koji sebe proglašava svecem i drzi mise u  Medugorju... lol!

Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 33 Empty Re: Hajduk Split

Post by debotoijusto 28/9/2023, 09:31

URSULA von der Leyen sinoć je s Plenkovićem i ostatkom HDZ ekipe prošetala Splitom, a dobila je i poseban poklon.
Splitska dizajnerica Monika Sabljić joj je poklonila majicu sa starom fotografijom Jadrana Lazića na kojoj je jedna od postava Hajduka iz prošlosti. 
"Ursula von der Leyen, predsjednica Europske komisije, za vrijeme boravka u Splitu, oduševila se ljepotom i atmosferom koja vlada u našem gradu. Mi smo se potrudili da iz njega ponese pravu uspomenu, naš T-shirt s legendarnom Lazićevom fotografijom Hajduka", napisala je Monika na Instagramu.


Hajduk Split - Page 33 866a0b80-ba34-48bd-b408-5b97c20521a5



slabo se vidi sam bog zna jesu li makli petokraku ka staljin onomad bivse istomisljenike sa slika... no nebitno osvrnuo bi se na nadolazece kolo , bod bi bio kao 3 pobjeda zamasnjak a gubitak nesramotni nije tragedija
trenutno a usudio bi se i reci realno je dinamo bolja ekipa vece rotacije bez gubitka kvalitete tako da ovo utakmica trenera sto navodi da strahujem ... leko iznenadi me vec jednom vrime je :D
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 31364
2014-04-12


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 33 Empty Re: Hajduk Split

Post by sitting_bull 28/9/2023, 11:25

debotoijusto wrote:URSULA von der Leyen sinoć je s Plenkovićem i ostatkom HDZ ekipe prošetala Splitom, a dobila je i poseban poklon.
Splitska dizajnerica Monika Sabljić joj je poklonila majicu sa starom fotografijom Jadrana Lazića na kojoj je jedna od postava Hajduka iz prošlosti. 
"Ursula von der Leyen, predsjednica Europske komisije, za vrijeme boravka u Splitu, oduševila se ljepotom i atmosferom koja vlada u našem gradu. Mi smo se potrudili da iz njega ponese pravu uspomenu, naš T-shirt s legendarnom Lazićevom fotografijom Hajduka", napisala je Monika na Instagramu.


Hajduk Split - Page 33 866a0b80-ba34-48bd-b408-5b97c20521a5



slabo se vidi sam bog zna jesu li makli petokraku ka staljin onomad bivse istomisljenike sa slika... no nebitno osvrnuo bi se na nadolazece kolo , bod bi bio kao 3 pobjeda zamasnjak a gubitak nesramotni nije tragedija
trenutno a usudio bi se i reci realno je dinamo bolja ekipa vece rotacije bez gubitka kvalitete tako da ovo utakmica trenera sto navodi da strahujem ... leko iznenadi me vec jednom vrime je :D:
već viđeno.

režim koristi nogomet u predizborne svrhe.

ovo je analogija na mamićev "hdz u srcu".
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11154
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

Hajduk Split - Page 33 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 28/9/2023, 18:48

debotoijusto wrote:[size=42]URSULA von der Leyen sinoć je s Plenkovićem i ostatkom HDZ ekipe prošetala Splitom, a dobila je i poseban poklon.[/size]
[size=42]Splitska dizajnerica Monika Sabljić joj je poklonila majicu sa starom fotografijom Jadrana Lazića na kojoj je jedna od postava Hajduka iz prošlosti. [/size]
[size=42]"Ursula von der Leyen, predsjednica Europske komisije, za vrijeme boravka u Splitu, oduševila se ljepotom i atmosferom koja vlada u našem gradu. Mi smo se potrudili da iz njega ponese pravu uspomenu, naš T-shirt s legendarnom Lazićevom fotografijom Hajduka", napisala je Monika na Instagramu.[/size]


Hajduk Split - Page 33 866a0b80-ba34-48bd-b408-5b97c20521a5



slabo se vidi sam bog zna jesu li makli petokraku ka staljin onomad bivse istomisljenike sa slika... no nebitno osvrnuo bi se na nadolazece kolo , bod bi bio kao 3 pobjeda zamasnjak a gubitak nesramotni nije tragedija
trenutno a usudio bi se i reci realno je dinamo bolja ekipa vece rotacije bez gubitka kvalitete tako da ovo utakmica trenera sto navodi da strahujem ... leko iznenadi me vec jednom vrime je :D
Daj nemoj na ovoj temi lipiti te kriminalce i sakupljace glasova... 
Cujem da se izbori blize...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 33 Empty Re: Hajduk Split

Post by debotoijusto 29/9/2023, 11:35

u kontekstu hajduka... no da upravu si nije primjereno za sportsku temu
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 31364
2014-04-12


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 33 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 29/9/2023, 22:47

Napunit će se uskoro punih 14 godina od kad je donesena bolna odluka da će na derbiju protiv Dinama Hajduk igrati pred praznim Sjeverom. Nec sine te nec tecum vivere posum (Ne mogu ostati s tobom, ali ni živjeti bez tebe), bila je poruka koja je odjeknula na sablazno praznom Poljudu. 
S druge strane, oko 10 000 pripadnika Torcide i ostalih navijača okupili su se u mirnom mimohodu kroz grad. Zapalili svijeće pred svetim Dujom, a utakmicu pogledali na Starom placu. 
Jasna poruka poslana je svima koji su Hajduk smatrali svojim privatnim igralištem i poligonom za političke igrokaze. 
Nedugo nakon tog derbija, na Poljud stižu ovce, žuti se Peristil, a diljem Hrvatske i svijeta odjekuje riječ Kodeks. Slijedi ustrajna borba, poruke i prosvjedi i nepokolebljivo nepristajanje na ono što Hajduk nije i nikada ne smije biti. Ne pristajemo kad nam se nudi da izaberemo svoje ljude koji će sjesti u Nadzorni odbor. Hajduk vidimo kao demokratski i transparentan klub svoji navijača, navijača sa svih tribina, a ne samo sa Sjevera. Osnivamo Naš Hajduk i provodimo prve demokratske izbore čvrsto vjerujući da je to jedini i ispravni put. Usput se nastavlja hrvanje s politikom, podmetanjima, spinovima. 
Politička nesposobnost i nebriga drže mač stečaja nad Hajdukom koji je u listopadu 2012. gotovo na samrti. Pritisnut dugovima, izmučen sustavnim uništavanjem, devastiran politikantstvom. Oni zaslužni za to spremni su ga ostaviti da umre. 
Ali nismo ga dali. Nismo ga dali na kiši ispred Banovine. Nismo ga dali Gloverima ni drugim izmišljenim spasiteljima. Nismo ga dali mafiji, nismo pristali na šporku igru jednog kluba i sustava koji ga je u stopu pratio. Rekli smo “ne” monstruoznoj hobotnici na neodigranom derbiju, stali smo joj u kontru na punoj Rivi.
Odabrali smo za tebe Hajduče, i za nas, teži put. Onaj kojim se ne ide često, ali put koji je ispravan, pošten i častan. Odabrali smo ići putem čista srca i obraza i na tom putu ti biti štit.
 
A taj štit danas čini 100 000 članova! 

U tom je štitu danas sve što Hajduk je i što treba biti. U tome su štitu i zajebane emocije i dišpet i naša strast. U tome je štitu identitet kluba i grada. 
U tome je štitu i sjećanje i zahvalnost za one koji više nisu s nama, a utkali su sebe u ovu borbu i negdje gore danas će nazdraviti, sigurno. 
U tome je štitu zalog za budućnost, za one koji dolaze iza nas, a koji će znati nastaviti istim žarom kao što danas znamo da nam te nitko nikada uzeti neće jer NE DAMO TE MI!

Hajduk Split - Page 33 384728374_720733693426895_5768290374569754507_n.jpg?stp=dst-jpg_s600x600&_nc_cat=108&ccb=1-7&_nc_sid=5614bc&_nc_ohc=z2KWWK5twHUAX-_aVGO&_nc_ht=scontent-man2-1

Gigant
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 33 Empty Re: Hajduk Split

Post by darth_vader 29/9/2023, 22:52

HŽV!
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19758
2014-04-17

Age : 46

Back to top Go down

Hajduk Split - Page 33 Empty Re: Hajduk Split

Post by darth_vader 29/9/2023, 22:52

Pušite kurac jalni tattičari...
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19758
2014-04-17

Age : 46

Back to top Go down

Hajduk Split - Page 33 Empty Re: Hajduk Split

Post by darth_vader 29/9/2023, 22:52

I Kic
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19758
2014-04-17

Age : 46

Back to top Go down

Hajduk Split - Page 33 Empty Re: Hajduk Split

Post by kic 30/9/2023, 08:35

darth_vader wrote:I Kic

:D

ja čestitam hajdukovim navijačima, osjeti se iskrena ljubav i ta vjernost je vrijedna hvale

s druge strane serete po repki pa ste mi se tu ogadili ali eto, sta je tu je
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48068
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Hajduk Split - Page 33 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 30/9/2023, 08:55

kic wrote:
darth_vader wrote:I Kic

:D

ja čestitam hajdukovim navijačima, osjeti se iskrena ljubav i ta vjernost je vrijedna hvale

s druge strane serete po repki pa ste mi se tu ogadili ali eto, sta je tu je
Jebiga, kad ti ne vidis da ste od reprezentacije napravili, citiram:"repku". Od nekoc ponosa napravili prciju u rukama kriminalne organizacije zvane HDZ.
Gdje ide pusta lova sto igraci zarade kroz spomenutu "repku" i na sto se trosi?!?

Problem je sto ti i tebi slicni ne vide problem... 

No dobro, necemo o tome na ovoj temi... 
Mogao si cestitati i bez tog dodatka...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 33 Empty Re: Hajduk Split

Post by Lt.Topper Harley 30/9/2023, 09:23

Molimo samoprozvani štit da ne unosi razdor među rajom ..ili neka se SDŽ odcijepi konačno ..ne mogu slušati preseravanja i patetiku pobjegulja kao sto su mamici i amper ; ista stvar kao i hrvatine koje su pobjegle 91. i svi ostali koji su bjezali kad je bilo tesko
Lt.Topper Harley
Lt.Topper Harley

Posts : 792
2022-10-28


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 33 Empty Re: Hajduk Split

Post by End 30/9/2023, 09:41

ajd osvojite neki trofej za promjenu recimo naslov nakon 19 godina pa se onda hvalite
End
End

Posts : 21177
2015-08-25


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 33 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 30/9/2023, 10:53

Lt.Topper Harley wrote:Molimo samoprozvani štit da ne unosi razdor među rajom ..ili neka se SDŽ odcijepi konačno ..ne mogu slušati preseravanja i patetiku pobjegulja kao sto su mamici i amper ; ista stvar kao i hrvatine koje su pobjegle 91. i svi ostali koji su bjezali kad je bilo tesko
Staviti mene u istu recenicu s kriminalcem u bijegu moze samo glup ili pokvaren izrod. Ti si oboje... 

Za razliku od kriminalca, ja nigdje nisam pobjegao niti od bilo cega bjezim i ja mogu doci u Hrvatsku kad god zelim. Nisam ostetio proracun RH, nisam ostao duzan jednu jedinu lipu RH, a odlazak je bio moj izbor. U prvom redu jer zelim da moja djeca imaju jednaku sansu sto u Hrvatskoj ne bi imali jer se u Hrvatskoj prvo gleda clanska iskaznica sto njihov otac nema, i ne samo sto nema nego je usao u sukob s tima sto imaju, pa su iza leda pricali, citiram sljedece:"On je sebi zatvorio vrata".

Zato maleni smrade, drugi put prije nego se usudis spomenuti mene u tom kontekstu operi usta i to u nitro razrjedivacu... Mozda pomogne...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 33 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 30/9/2023, 10:57

End wrote:ajd osvojite neki trofej za promjenu recimo naslov nakon 19 godina pa se onda hvalite
Kad je Schalke prije desetak godina probio brojku od 100 tisuca njihovi su navijaci slali poruku da im je to draze od naslova... 

Ti naravno to ne mozes razumiti. 

Znao sam u kojem smjeru ce otici rasprava i prica nakon onog mog posta koji se tice isključivo Hajduka. 
Nevjerojatno ste ljubomorni, jalni i jos vise jadni...  Basketball
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 33 Empty Re: Hajduk Split

Post by Lt.Topper Harley 30/9/2023, 11:06

Andreas Goldberger wrote:
Lt.Topper Harley wrote:Molimo samoprozvani štit da ne unosi razdor među rajom ..ili neka se SDŽ odcijepi konačno ..ne mogu slušati preseravanja i patetiku pobjegulja kao sto su mamici i amper ; ista stvar kao i hrvatine koje su pobjegle 91. i svi ostali koji su bjezali kad je bilo tesko
Staviti mene u istu recenicu s kriminalcem u bijegu moze samo glup ili pokvaren izrod. Ti si oboje... 

Za razliku od kriminalca, ja nigdje nisam pobjegao niti od bilo cega bjezim i ja mogu doci u Hrvatsku kad god zelim. Nisam ostetio proracun RH, nisam ostao duzan jednu jedinu lipu RH, a odlazak je bio moj izbor. U prvom redu jer zelim da moja djeca imaju jednaku sansu sto u Hrvatskoj ne bi imali jer se u Hrvatskoj prvo gleda clanska iskaznica sto njihov otac nema, i ne samo sto nema nego je usao u sukob s tima sto imaju, pa su iza leda pricali, citiram sljedece:"On je sebi zatvorio vrata".

Zato maleni smrade, drugi put prije nego se usudis spomenuti mene u tom kontekstu operi usta i to u nitro razrjedivacu... Mozda pomogne...

Ti si ono najgore sto nas narod njeguje. Za svoj neuspjeh krivis sve druge ...najvise istices clanske iskaznice kao ulaznicu za uspjeh sto nije tocno ; klasicno generaliziranje nase raje koja vjeruje u svaku laz koja se dovoljno puta ponovi

A usporedba je na mjestu i znam da te boli ,sto se i vidi po reakciji ; jer kao i zz top najlakse je srati po ovim ljudima sa sigurne udaljenosti ; prezirem takve ljude
Lt.Topper Harley
Lt.Topper Harley

Posts : 792
2022-10-28


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 33 Empty Re: Hajduk Split

Post by Lt.Topper Harley 30/9/2023, 11:07

Andreas Goldberger wrote:
End wrote:ajd osvojite neki trofej za promjenu recimo naslov nakon 19 godina pa se onda hvalite
Kad je Schalke prije desetak godina probio brojku od 100 tisuca njihovi su navijaci slali poruku da im je to draze od naslova... 

Ti naravno to ne mozes razumiti. 

Znao sam u kojem smjeru ce otici rasprava i prica nakon onog mog posta koji se tice isključivo Hajduka. 
Nevjerojatno ste ljubomorni, jalni i jos vise jadni...  Basketball
Haha ljubomoru je zamjenio sa trolanjem pacenika bemti deluzija
Lt.Topper Harley
Lt.Topper Harley

Posts : 792
2022-10-28


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 33 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 30/9/2023, 11:16

Lt.Topper Harley wrote:
Andreas Goldberger wrote:
Lt.Topper Harley wrote:Molimo samoprozvani štit da ne unosi razdor među rajom ..ili neka se SDŽ odcijepi konačno ..ne mogu slušati preseravanja i patetiku pobjegulja kao sto su mamici i amper ; ista stvar kao i hrvatine koje su pobjegle 91. i svi ostali koji su bjezali kad je bilo tesko
Staviti mene u istu recenicu s kriminalcem u bijegu moze samo glup ili pokvaren izrod. Ti si oboje... 

Za razliku od kriminalca, ja nigdje nisam pobjegao niti od bilo cega bjezim i ja mogu doci u Hrvatsku kad god zelim. Nisam ostetio proracun RH, nisam ostao duzan jednu jedinu lipu RH, a odlazak je bio moj izbor. U prvom redu jer zelim da moja djeca imaju jednaku sansu sto u Hrvatskoj ne bi imali jer se u Hrvatskoj prvo gleda clanska iskaznica sto njihov otac nema, i ne samo sto nema nego je usao u sukob s tima sto imaju, pa su iza leda pricali, citiram sljedece:"On je sebi zatvorio vrata".

Zato maleni smrade, drugi put prije nego se usudis spomenuti mene u tom kontekstu operi usta i to u nitro razrjedivacu... Mozda pomogne...

Ti si ono najgore sto nas narod njeguje. Za svoj neuspjeh krivis sve druge ...najvise istices clanske iskaznice kao ulaznicu za uspjeh sto nije tocno ; klasicno generaliziranje nase raje koja vjeruje u svaku laz koja se dovoljno puta ponovi

A usporedba je na mjestu i znam da te boli ,sto se i vidi po reakciji ; jer kao i zz top najlakse je srati po ovim ljudima sa sigurne udaljenosti ; prezirem takve ljude
Ti si nevjerojatno glup i pokvaren. O kakvom neuspjehu ti pricas? 
Ja sam mogao ostati u Hrvatskoj, mozda bi imao i vise novca (o detaljima zasto necu) no nisam htio. Ovo o clanskoj iskaznice, ja sam dovoljno toga vidio zato mi nemoj pricati o nekakvom generaliziranju. Naravno da moze netko uspjeti bez toga, no s druge strane mnoge je to zakocilo.

Usporedna na mjestu? Hahahaha. Znaci svatko tko je napustio RH zbog xy razloga (im ih raznih, razloga) ide u istu recenicu s kriminalcem koji je pobjegao da ne bi zavrsio u zatvoru? Glup si ko stup javne rasvjete...

I da, ja isto govorim sad kao sto sam i dok sam zivio u Hrvatskoj. Nema Razlike. Tako da pricati o nekakvoj sigurnoj udaljenosti je smiješno. Dogodine sam u RH, od 25.6 do 9.7. Slobodno dodi u Dalmaciju pa cu ti sve ovo ponoviti u 4 oka. Jebala te sigurna udaljenost smradu...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 33 Empty Re: Hajduk Split

Post by Lt.Topper Harley 30/9/2023, 11:25

Zdravko nemoj ..smiri se ,nije ti dobro za zdravlje
Lt.Topper Harley
Lt.Topper Harley

Posts : 792
2022-10-28


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 33 Empty Re: Hajduk Split

Post by darth_vader 30/9/2023, 11:54

Bez članske ne možeš ni u wc u ovoj vukojebini. Kakve sve deluzije neću pročitati na ovom opskurnom forumu...i da, jebala vas repka, da li jebala. Skupa sa slovojedom.
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19758
2014-04-17

Age : 46

Back to top Go down

Hajduk Split - Page 33 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 30/9/2023, 11:56

darth_vader wrote:Bez članske ne možeš ni u wc u ovoj vukojebini. Kakve sve deluzije neću pročitati na ovom opskurnom forumu...i da, jebala vas repka, da li jebala. Skupa sa slovojedom.
Ma nije, ono HDZ uvik sreduje poslove onima sto nemaju clansku nego ovima sto imaju...  lol!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 33 Empty Re: Hajduk Split

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 33 of 49 Previous  1 ... 18 ... 32, 33, 34 ... 41 ... 49  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum