ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Poplava tjera ruse

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Poplava tjera ruse - Page 2 Empty Re: Poplava tjera ruse

Post by immortal 7/6/2023, 22:15

crvenkasti wrote:Sjedinjene Države imaju čvrste dokaze tko je odgovoran za dizanje brane u zrak:

Poplava tjera ruse - Page 2 FyCDtJ0XwAMa5Oa?format=jpg&name=small
ovaj baš i ne liči na amera
bit će prije vaš prijatelj kinez

immortal

Posts : 23238
2014-04-16


Back to top Go down

Poplava tjera ruse - Page 2 Empty Re: Poplava tjera ruse

Post by immortal 7/6/2023, 22:19

Poplava tjera ruse - Page 2 630_360_1686159637-618

Svakih pola metra zemlje oko Bakhmuta Rusiju je koštalo jednog ubijenog ili ranjenog vojnika – Britanija u OESS-u

07.06.2023 22:42



Rusija je izgubila oko 60.000 vojnika, poginulih i ranjenih, u području oko Bakhmuta, napredujući samo 29 kilometara - što znači da je za svakih 48 centimetara kopna koje je Rusija osvojila jedan njezin vojnik ubijen ili ranjen.

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23238
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Poplava tjera ruse - Page 2 Empty Re: Poplava tjera ruse

Post by Ringo10 8/6/2023, 10:13

immortal wrote:
crvenkasti wrote:Sjedinjene Države imaju čvrste dokaze tko je odgovoran za dizanje brane u zrak:

Poplava tjera ruse - Page 2 FyCDtJ0XwAMa5Oa?format=jpg&name=small
ovaj baš i ne liči na amera
bit će prije vaš prijatelj kinez
Ako ovaj slici na Kineza ja sam Papuanac
Colin Powell ...USA general
Ringo10
Ringo10

Posts : 21649
2015-09-24


Back to top Go down

Poplava tjera ruse - Page 2 Empty Re: Poplava tjera ruse

Post by omni 8/6/2023, 11:57

Ringo10 wrote:
immortal wrote:
crvenkasti wrote:Sjedinjene Države imaju čvrste dokaze tko je odgovoran za dizanje brane u zrak:

Poplava tjera ruse - Page 2 FyCDtJ0XwAMa5Oa?format=jpg&name=small
ovaj baš i ne liči na amera
bit će prije vaš prijatelj kinez
Ako ovaj slici na Kineza ja sam Papuanac
Colin Powell ...USA general
Dijete imigranata made in Jamaica. Rodjen u USA.
omni
omni

Male
Posts : 7009
2014-04-12

Lokacija: : 9 krug

Back to top Go down

Poplava tjera ruse - Page 2 Empty Re: Poplava tjera ruse

Post by mentalitet 8/6/2023, 19:43

Ringo10 wrote:
immortal wrote:
crvenkasti wrote:Sjedinjene Države imaju čvrste dokaze tko je odgovoran za dizanje brane u zrak:

Poplava tjera ruse - Page 2 FyCDtJ0XwAMa5Oa?format=jpg&name=small
ovaj baš i ne liči na amera
bit će prije vaš prijatelj kinez
Ako ovaj slici na Kineza ja sam Papuanac
Colin Powell ...USA general

Eto ti dokaz koja je to nepismena kokosh koja se gura tamo gdje joj nije mjesto i uvjerena je da je crnac kinez.To je dokaz percepcije na ovom forumu koji traje godinama i ta ljudska smeca zele da te uvjere da je crnac kinez jer i sami u to vjeruju .Ikada im kazesh,halo majmune idi okulisti ili se educiraj prvo pa onda neshto tvdri taj ce ti reci da nemash pojma i da si glup.Znash,sve vishe vjerujenm da je Demokracija neka vrsta ideologije kao komunizam ili socijalizam ili kapitalizam.Pa jebo te da li psihichki ljudi u ludarama imaju pravo glasa u bilo kojoj zemlji?Naravno da nema.Tako bi ja zabranio pristup internetu ljudima koji su poluobrazovani ili su obrazovani u manipulativnom sistemu koji je od njih napravio idiote kod zdravog mozga dok su bili djeca.Ova je chisti primjer takvog idiota.Pristup internetu bi po meni imali samo oni koji bi polozili test osnovnog obrazovanja uz jako logichno razmishljanje neshto kao dozvola za noshenje oruzja koja se davala u bivshoj YU.Mada bi se i to izvitoperilo i gamad bi to pretvorila u svoju korist pa bi nepismenima davala potvrde pristupu internetu a onim drugima bi uskracivala.

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5207
2020-07-05


Back to top Go down

Poplava tjera ruse - Page 2 Empty Re: Poplava tjera ruse

Post by mentalitet 8/6/2023, 19:54

omni wrote:
Ringo10 wrote:
immortal wrote:
crvenkasti wrote:Sjedinjene Države imaju čvrste dokaze tko je odgovoran za dizanje brane u zrak:

Poplava tjera ruse - Page 2 FyCDtJ0XwAMa5Oa?format=jpg&name=small
ovaj baš i ne liči na amera
bit će prije vaš prijatelj kinez
Ako ovaj slici na Kineza ja sam Papuanac
Colin Powell ...USA general

Dijete imigranata made in Jamaica. Rodjen u USA.


Nema to nikakve veze sa tvojim nachinom razmishljanja crno-bijelog svijeta.I Tesla je bio emigrant pa je doprinio razvoju i industrijalizaciji USA vishe nego bilo koji amer koji je ovdje rodjen.To vishe ima veze sa ljudskim karakterom i mentalitetom koji ne preza od nichega da bi se uspeo na neko mocno mjesto i tako zadovoljio sve svoje komplekse iz djetinjstva.Ovaj je sluzio kao korisna budala mocnicima koji su uglavnom bijelci da bi crncima dali laznu nadu kako se moze uspjeti u zivotu i biti chak predsjednik USA .Masa budala misle da je to moguce na jedan normalan i fer nachin dok je stvarnost sasvim drugachija.Pa pogledaj samo europske chinovnike,tko obnasha sve te visoke funkcije?Uglavnom ljudi iz malih nebitnih europskih drzava,korisne budale koje za sitnish pushe kurac svojim gazdama kao shto ovaj vash nounar pushi kurac HDZ vec 30 god. i nikad mu nije dosta.Izgleda da majmun misli da je to banana pa se navikao i uziva u toj ulozi kao i sve druge korisne budale,daju sami sebi neku vaznost a u stvari su ljudska smeca kao i ovaj crnjo.

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5207
2020-07-05


Back to top Go down

Poplava tjera ruse - Page 2 Empty Re: Poplava tjera ruse

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum