ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Cele porodice beže iz Hrvatske

Page 5 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5

Go down

Cele porodice beže iz Hrvatske - Page 5 Empty Re: Cele porodice beže iz Hrvatske

Post by mentalitet Thu 1 Jun - 1:16

Ringo10 wrote:
Šandor Winnetou wrote:Cijele obitelji bježe otkako smo prvi put imali posla s vama a i sada ste nam u vladi pa nije ništa čudno.
Šta, bježe radi Pupovca


Bjeze od onih iz Doboja i Dervente,Shirokog Brijega i ostalih vukojebina.Sjecam se kada mi je jedna njemica iz opcine rekla kada je saznala da odlazim za USA.Pa nama ce ostati samo smece.E tako ti je sada i u Hrvatskoj.Ako cete utjeshiti,znam par ljudi ovdje koji su ginuli za Hrvatsku a znam i par sa visokim chinovima koji su otishli jer u toj vukojebini (isprichavam se shto tako moram napisati,ali jebiga kada je istina) ne zele vishe zivjeti.Shto je najgore poveli su i svoju djecu i svi do jednoga kazu,kamo srece da sam se pokupio 1991.Ja tim ljudima vjerujem jer su neki bili i ranjavani ali takvu ogorchenost nisam vidio ni kod jednog Srbina kojega sam ovdje sreo.Chak se ti ljudi i druze i kroz zajebanciju prichaju o ratu shto je meni nepojmljivo.Jebote koji crni humor.

mentalitet

Posts : 5207
2020-07-05


Back to top Go down

Cele porodice beže iz Hrvatske - Page 5 Empty Re: Cele porodice beže iz Hrvatske

Post by mentalitet Thu 1 Jun - 1:24

Serbinho-3 wrote:
kaya wrote:
Serbinho-3 wrote:
kaya wrote:
Serbinho-3 wrote:
kaya wrote:jebate nema me sto godina a crveni i serbino i dalje lupetaju isto, ima li tu evolucije uopće?



Nesto se barem desava, vrtimo istu plocu. Dobro nam se vratila. Bas pomislih danas, kako ove muske iz HR vozimo u krug, fali im zenska podrska a Kaja im otisla. Ima tu neke podsvesti.
a ima li ženskog roda uopće tu ili ste sve potjerali

Poterali ovi tvoji Muski Sovinisti, sve sto zensko dise. Imamo Soru i Mortalku.
pa ajde, i to je nešto. a gdje je ona koja je bila admin


Cuju se glasine da se postidela. Zavrsila u krevetu sa jednim forumasem, uzeo joj meru, pa pobegla od bruke. Veber tvrdi da se nas dvoje cujemo i da ogovaramo forumase.


Sigurno je Veber cim se tako dere na tebe i prijeti ti genocidom , namamio je prichajuci joj o lovi.Kad je jadan skinuo gace ona se posramila u njegovo ime.A takve su 'rvatice samo joj spomeni lovu odma skida gace,dodushe nisu ni hrvati nishta bolji.Evo ova ti je spermusha zivi primjer,nedostaje joj ponizavanja pa dolazi ovdje da je uriniram a ja budala mislio da je to ponizavajuce dok je to za nju samo jedan sexualni uzbudljivi skandal

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5207
2020-07-05


Back to top Go down

Cele porodice beže iz Hrvatske - Page 5 Empty Re: Cele porodice beže iz Hrvatske

Post by Serbinho-3 Thu 1 Jun - 21:56

kaya wrote:
crvenkasti wrote:
kaya wrote:jebate nema me sto godina a crveni i serbino i dalje lupetaju isto, ima li tu evolucije uopće?

Najbolje ti je da opet odeš. Aj bok.
ne mogu, nedostajala bi mentalitetu


Ima love vise od Vebera. Veber visi po javnim kuhinjama i krade po samoposlugama. Kupio jahtu, zadnja laz za naivne Hrvatice, nazvao je Copy and Paste.
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 27244
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Cele porodice beže iz Hrvatske - Page 5 Empty Re: Cele porodice beže iz Hrvatske

Post by Serbinho-3 Thu 1 Jun - 21:57

mentalitet wrote:
Serbinho-3 wrote:
kaya wrote:
Serbinho-3 wrote:
kaya wrote:
Serbinho-3 wrote:
kaya wrote:jebate nema me sto godina a crveni i serbino i dalje lupetaju isto, ima li tu evolucije uopće?



Nesto se barem desava, vrtimo istu plocu. Dobro nam se vratila. Bas pomislih danas, kako ove muske iz HR vozimo u krug, fali im zenska podrska a Kaja im otisla. Ima tu neke podsvesti.
a ima li ženskog roda uopće tu ili ste sve potjerali

Poterali ovi tvoji Muski Sovinisti, sve sto zensko dise. Imamo Soru i Mortalku.
pa ajde, i to je nešto. a gdje je ona koja je bila admin


Cuju se glasine da se postidela. Zavrsila u krevetu sa jednim forumasem, uzeo joj meru, pa pobegla od bruke. Veber tvrdi da se nas dvoje cujemo i da ogovaramo forumase.


Sigurno je Veber cim se tako dere na tebe i prijeti ti genocidom , namamio je prichajuci joj o lovi.Kad je jadan skinuo gace ona se posramila u njegovo ime.A takve su 'rvatice samo joj spomeni lovu odma skida gace,dodushe nisu ni hrvati nishta bolji.Evo ova ti je spermusha zivi primjer,nedostaje joj ponizavanja pa dolazi ovdje da je uriniram a ja budala mislio da je to ponizavajuce dok je to za nju samo jedan sexualni uzbudljivi skandal


Procitao si ga ko knjigu.
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 27244
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Cele porodice beže iz Hrvatske - Page 5 Empty Re: Cele porodice beže iz Hrvatske

Post by veber Thu 1 Jun - 22:53

Serbinho-3 wrote:
kaya wrote:
crvenkasti wrote:
kaya wrote:jebate nema me sto godina a crveni i serbino i dalje lupetaju isto, ima li tu evolucije uopće?

Najbolje ti je da opet odeš. Aj bok.
ne mogu, nedostajala bi mentalitetu


Ima love vise od Vebera. Veber visi po javnim kuhinjama i krade po samoposlugama. Kupio jahtu, zadnja laz za naivne Hrvatice, nazvao je Copy and Paste.
za razliku od tebe ne pušim kurčeve vozačima kamiona.
za razliku od zingara ne čistim račiće.

nisam kupio jahtu već gliser. razlika drastična koju kamenjarci ne kuže.

čedo, više mi firma plati za ručak i stan nego kaj vas dva zaradite.

loozeri se uvijek tiješe. međusobno

i većinom ste srblje.


turci su vas toliko izjebali, nema pomoći.

_________________
AfD
veber
veber

Male
Posts : 53509
2014-12-30


Back to top Go down

Cele porodice beže iz Hrvatske - Page 5 Empty Re: Cele porodice beže iz Hrvatske

Post by Serbinho-3 Fri 2 Jun - 7:39

veber wrote:
Serbinho-3 wrote:
kaya wrote:
crvenkasti wrote:
kaya wrote:jebate nema me sto godina a crveni i serbino i dalje lupetaju isto, ima li tu evolucije uopće?

Najbolje ti je da opet odeš. Aj bok.
ne mogu, nedostajala bi mentalitetu


Ima love vise od Vebera. Veber visi po javnim kuhinjama i krade po samoposlugama. Kupio jahtu, zadnja laz za naivne Hrvatice, nazvao je Copy and Paste.
za razliku od tebe ne pušim kurčeve vozačima kamiona.
za razliku od zingara ne čistim račiće.

nisam kupio jahtu već gliser. razlika drastična koju kamenjarci ne kuže.

čedo, više mi firma plati za ručak i stan nego kaj vas dva zaradite.

loozeri se uvijek tiješe. međusobno

i većinom ste srblje.


turci su vas toliko izjebali, nema pomoći.

Sta ti plate, 34 eura dnevno transfer, sto si ti predstavio forumasima kao dnevnicu u mestu gde zivis, jer ne znaju. To pravdas racunima a 34 eura limit. Ja sam imao 70 funti. Gliser, kakav gliser. To moze biti i gumenjak sa Tomos 18 ks. Moze biti i Sea Ray neki sa 50 feet-a. Mozes te po HR da farbas ko HDZ, zato im i ide kao i tebi. Kaja se nabacuje Mentalitetu, vozi Slona a ti gledaj, kada ti je maksimum jedna kafa i balavljenje jedne casice. Videla sa kime ima posla. Ona druga ajde, tu ti se jedino moze skinuti kapa. Glumila nesto, pa zavrsila ko crtica iznad kreveta. Dodje zainteresovan, ona glumi i uglavnom ko 95% njih zavrsi, slatkorecivi lozac joj zavrsi karijeru a trenutan odmer po nekoj mojoj proceni, ide 1000 zena slobodnih prema 1 slobodnom muskarcu. Ono u 20-im godinama ne racunam, to uglavnom pukne kasnije, kazu da su bile mlade i hoce novi zivot iz ugla odrasle osobe, umesto Bred Pita, sto je vodi po klupicama a onda kod roditelja na lonac. Tako je Veber upao kod Megi, fale muskarci i ovaj sa pricom pokupljene po Narodnoj Volks Kutschen Kuhinji, skinuo joj mrak i prosvetlio je
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 27244
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Cele porodice beže iz Hrvatske - Page 5 Empty Re: Cele porodice beže iz Hrvatske

Post by Serbinho-3 Fri 2 Jun - 7:48

veber wrote:
Serbinho-3 wrote:
kaya wrote:
crvenkasti wrote:
kaya wrote:jebate nema me sto godina a crveni i serbino i dalje lupetaju isto, ima li tu evolucije uopće?

Najbolje ti je da opet odeš. Aj bok.
ne mogu, nedostajala bi mentalitetu


Ima love vise od Vebera. Veber visi po javnim kuhinjama i krade po samoposlugama. Kupio jahtu, zadnja laz za naivne Hrvatice, nazvao je Copy and Paste.
za razliku od tebe ne pušim kurčeve vozačima kamiona.
za razliku od zingara ne čistim račiće.

nisam kupio jahtu već gliser. razlika drastična koju kamenjarci ne kuže.

čedo, više mi firma plati za ručak i stan nego kaj vas dva zaradite.

loozeri se uvijek tiješe. međusobno

i većinom ste srblje.


turci su vas toliko izjebali, nema pomoći.


Pusenje kurceva. Ako te zanima da se oprobas u tom poslu, nema od toga nista. Zato prestani da navaljujes. To rade ovde Latino Transeksualci, Trandze. Brazilci i slicno. Puno ih okolo ima, zasto. Zato sto to pokazuje da ima pedera dosta okolo. Oni idu sa njima. Puno pedera, puno slobodnih zenski. Ovde ne startuju prve, ali ko ih jebe. Neka budu same. Zato tu Bugarkama skidam kapu, one znaju da startuju prve. Naravno, kako dodju, tako i odu. Slaba ti je Skola Zivota, ne znam kako jos nisi umro od gladi i sta to zapravo prodajes Nemcima. Jedino ovo rat u Hrvatskoj, nekome jebes mater i drugi pomisle da ti kao nesto znas a onda kada te neko proseta malo, vidi se da lupetas gluposti, kako bi izgledalo da nesto znas. 



Racici i Florida, ne lupetaj.
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 27244
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Cele porodice beže iz Hrvatske - Page 5 Empty Re: Cele porodice beže iz Hrvatske

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 5 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum