ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ministrica Belgije u Sarajevu: Mi smo za Komšića

Page 1 of 2 1, 2  Next

Go down

Ministrica Belgije u Sarajevu: Mi smo za Komšića Empty Ministrica Belgije u Sarajevu: Mi smo za Komšića

Post by RayMabus 16/5/2023, 16:01

Znamo, glasali ste na onom EU sastanku tri dana prije napada protiv Hrvatske.

Ministrica vanjskih poslova Belgije: Zabrinuti smo zbog retorike koja vodi ka podjeli BiH

Aj ti šalji ćerce avione Zelenskome za avionsku koaliciju protiv Rusije. Manje pričaj, više radi.
RayMabus
RayMabus

Posts : 183447
2014-04-11


Back to top Go down

Ministrica Belgije u Sarajevu: Mi smo za Komšića Empty Re: Ministrica Belgije u Sarajevu: Mi smo za Komšića

Post by RayMabus 16/5/2023, 16:04

"Gledamo sa zabrinutošću retoriku koja vodi ka podjeli BiH. Mi smo naklonjeni jedinstvu u različitosti i više nego ikada ranije smatramo sve ovo što se dešava na relaciji s Rusijom i odnosima određenih ljudi s tom zemljom, vodi ka podjelama. Želimo da naglasimo da je BiH dio porodice koja pripada Evropskoj uniji, mi smo naklonjeni takvoj ideji. Od januara 2024. preuzimamo predsjedavanje Evropskom unijom, u okviru kojeg ćemo staviti naglasak na ova pitanja", poručila je Lahbib.
-


Tako je . Sve ćeš ti. Od januara 2024 ćeš ti poslat F-16 Zelenskome za napad na Rusiju pa prdi tamo njima.
RayMabus
RayMabus

Posts : 183447
2014-04-11


Back to top Go down

Ministrica Belgije u Sarajevu: Mi smo za Komšića Empty Re: Ministrica Belgije u Sarajevu: Mi smo za Komšića

Post by RayMabus 16/5/2023, 16:09

 Za odgađanje izbora u slučaju nepostojanja dogovora o izbornom zakonu jasno i glasno su bile samo Hrvatska i Mađarska. 

Među državama koje su diskutirale u smjeru da je, bez obzira na pregovore neophodno održati izbore bili su Italija, Austrija, Belgija, Nizozemska, Njemačka i Švedska. Druge zemlje se tijekom rasprave u ponedjeljak uopće nisu izjašnjavale o ovoj temi.

20.02.2022


Sad ćemo fino uvuć vas, Nizozemsku i Dansku u taj rat protiv Rusije jer nema tko drugi dat te F-16 NEGO VI.
RayMabus
RayMabus

Posts : 183447
2014-04-11


Back to top Go down

Ministrica Belgije u Sarajevu: Mi smo za Komšića Empty Re: Ministrica Belgije u Sarajevu: Mi smo za Komšića

Post by RayMabus 16/5/2023, 16:18

Da vidimo kako mi vi stojite na listi za odstrijel...dakle vi ste 2024 godina. Baš fino.

https://en.wikipedia.org/wiki/2024_Belgian_federal_election

Savezni izbori trebali bi se održati u Belgiji u svibnju ili lipnju 2024. 150 članova Zastupničkog doma birat će se na mandat od pet godina.
RayMabus
RayMabus

Posts : 183447
2014-04-11


Back to top Go down

Ministrica Belgije u Sarajevu: Mi smo za Komšića Empty Re: Ministrica Belgije u Sarajevu: Mi smo za Komšića

Post by RayMabus 17/5/2023, 18:29

Belgija se priključila međunarodnoj koaliciji koje će pružati pomoć Ukrajini u obuci pilota za avione F-16, piše "Mond" pozivajući se na lokalne belgijske medije.


Belgija je jedna od onih europskih zemalja koje žele obučavati ukrajinske pilote - točnije naučiti upravljati F-16. To je ono što je kabinet premijera Alexandera De Crooa (Open Vld) objavio. “Tijekom summita u Haagu ranije ovog mjeseca, pitanje F-16 je također bilo raspravljeno tijekom sastanka između ukrajinskog predsjednika Volodymyr Zelensky i premijera. Rekli smo da ne možemo isporučivati ​​zrakoplove, ali možemo obučavati pilote.”

Belgijske zračne snage lete na F-16 američkog proizvođača Lockheed Martina od kasnih 1970-ih. Dakle, ona ima gomilu iskustva s uređajem. Iskustvo koje ukrajinskom ratnom zrakoplovstvu nedostaje. Ako ikada dođe do isporuke zapadnih borbenih zrakoplova - koja se čini svakim danom u porastu - ukrajinskim pilotima trebat će ubrzani tečaj.

Razlog zašto Belgija ne može isporučiti F-16 Ukrajini je taj što su svi belgijski zrakoplovi u upotrebi. Za obranu zračnog prostora Beneluksa i Baltika. Estonija, Latvija i Litva saveznice su NATO-a koje na svom vratu osjećaju vreli dah Moskve. Riječ je, dakle, o zadacima koje Belgija ne može ili ne želi tek tako zaustaviti, pojašnjavaju u kabinetu premijera De Crooa.

Belgijska vojska još uvijek ima pedesetak F-16 (prema izvornoj narudžbi od 160). U nadolazećim godinama preostale će letjelice postupno zamijeniti 34 nova F-35. Ali ovo bi moglo biti prekasno da se pomogne Ukrajini da izađe iz rata s Rusijom. Prvi belgijski F-35 obično silazi s proizvodne trake u Teksasu krajem ove godine.

“Do kraja 2023. dva belgijska F-16 bit će povučena iz prometa zbog ostvarenih 8000 sati leta. Nakon dobivanja tih sati leta, oba će se zrakoplova koristiti za rezervne dijelove za ostatak belgijske flote i/ili za obrazovanje i obuku našeg tehničkog osoblja koje je predano održavanju naše flote F-16 operativnom na dnevnoj bazi. kabinet ministra obrane Ludivine Dedonder (PS).

Drugačija je situacija u Nizozemskoj i Danskoj. Nizozemsko ratno zrakoplovstvo već radi na prijelazu na F-35. Uređaj je u upotrebi od 2019. U isto vrijeme, Nizozemska još ima 24 F-16 na raspolaganju. Što može služiti u Ukrajini. Prema riječima premijera Marka Ruttea, "nema tabua" i na dosjeu se "intenzivno" radi. Danska također prelazi na F-35. Danci do ljeta žele donijeti odluku o svojoj floti F-16 (43 zrakoplova).

U svakom slučaju, potrebno je dopuštenje Washingtona za slanje F-16 američke proizvodnje na front u Ukrajinu. Baš kao što je Berlin početkom ove godine morao dati službenu dozvolu Poljskoj, između ostalih, za isporuku modernih tenkova Leopard.

https://www.demorgen.be/oorlog-in-oekraine/belgie-wil-oekraiense-gevechtspiloten-opleiden-voor-f-16~bca667fa/?referrer=https%3A%2F%2Fwww.lemonde.fr%2Finternational%2Flive%2F2023%2F05%2F17%2Fguerre-en-ukraine-en-direct-l-accord-cerealier-en-mer-noire-est-prolonge-de-deux-mois-assure-le-president-turc-erdogan_6173658_3210.html
RayMabus
RayMabus

Posts : 183447
2014-04-11


Back to top Go down

Ministrica Belgije u Sarajevu: Mi smo za Komšića Empty Re: Ministrica Belgije u Sarajevu: Mi smo za Komšića

Post by RayMabus 17/5/2023, 18:34

RayMabus wrote: Za odgađanje izbora u slučaju nepostojanja dogovora o izbornom zakonu jasno i glasno su bile samo Hrvatska i Mađarska. 

Među državama koje su diskutirale u smjeru da je, bez obzira na pregovore neophodno održati izbore bili su Italija, Austrija, Belgija, Nizozemska, Njemačka i Švedska. Druge zemlje se tijekom rasprave u ponedjeljak uopće nisu izjašnjavale o ovoj temi.

20.02.2022


Sad ćemo fino uvuć vas, Nizozemsku i Dansku u taj rat protiv Rusije jer nema tko drugi dat te F-16 NEGO VI.
Belgija je jedna od onih europskih zemalja koje žele obučavati ukrajinske pilote - točnije naučiti upravljati F-16. To je ono što je kabinet premijera Alexandera De Crooa (Open Vld) objavio.


E moj Kroko, jeben te u oko.


pirat Basketball lol!
RayMabus
RayMabus

Posts : 183447
2014-04-11


Back to top Go down

Ministrica Belgije u Sarajevu: Mi smo za Komšića Empty Re: Ministrica Belgije u Sarajevu: Mi smo za Komšića

Post by RayMabus 17/5/2023, 18:41

Oćeš oćeš, poslati ćeš ti te avione i tako se uvući u taj rat jer će ti inaće CIA i MI5 izbaciti hrpu tekstova o dijamatnoj vezi Rusije i Belgije a te sankcije na dijamante ste vi blokirali jer tu zarađujete pa sve može al eto to baš ne može.

Poslat ćeš ti to sine. Vidit ćeš da ćeš poslat a ne mi se tu izmotavat kako ti nemaš a imaš nekog pametnijeg posla.
RayMabus
RayMabus

Posts : 183447
2014-04-11


Back to top Go down

Ministrica Belgije u Sarajevu: Mi smo za Komšića Empty Re: Ministrica Belgije u Sarajevu: Mi smo za Komšića

Post by RayMabus 17/5/2023, 19:28

RayMabus wrote:Da vidimo kako mi vi stojite na listi za odstrijel...dakle vi ste 2024 godina. Baš fino.

https://en.wikipedia.org/wiki/2024_Belgian_federal_election

Savezni izbori trebali bi se održati u Belgiji u svibnju ili lipnju 2024. 150 članova Zastupničkog doma birat će se na mandat od pet godina.
Kako će ih ovi anglosasi uništit pa to je čudo jedno.

Trguje s Rusima s dijamantima, blokira sankcije i sad se izmotava da nema niti dva F-16 lovca poslat Zelenskome za avionsku koaliciju.

Štamparija će radit dan noć a samo će izlazit tekstovi oko tih mutnih poslova s dijamantima a u koji je upletena vlada Belgije.
RayMabus
RayMabus

Posts : 183447
2014-04-11


Back to top Go down

Ministrica Belgije u Sarajevu: Mi smo za Komšića Empty Re: Ministrica Belgije u Sarajevu: Mi smo za Komšića

Post by dijagram 17/5/2023, 19:40

Stvara se nova snazna osovina, Komsic-Belgija-Longi :)
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18859
2015-08-09


Back to top Go down

Ministrica Belgije u Sarajevu: Mi smo za Komšića Empty Re: Ministrica Belgije u Sarajevu: Mi smo za Komšića

Post by RayMabus 17/5/2023, 19:44

dijagram wrote:Stvara se nova snazna osovina, Komsic-Belgija-Longi :)
Ne ne ne, on je nama reka da odjebemo i da će oni opet Komšića na onom sastanku vanjskih ministara EU 20.02.2022

Sad fino mora dat dva lovačka F-16 kako bi se Belgija uvukla dublje u rat jer inače CIA i MI5 počimaju objavljivat hrpu tekstova o upletenosti vlade Belgije u trgovinu dijamatima a ovome su izbori za godinu dana u ovo vrijeme.

Ima hrpu aviona i sad izmišlja da nema a nitko ga ne traži ništa nego dva lovca. Izmotava se. Vidit ćeš kako će najebat jer anglosaska imperija gubi rat ako Ukrajina ne dobije avione i neće uopće imat milosti prema vladi Belgije.
RayMabus
RayMabus

Posts : 183447
2014-04-11


Back to top Go down

Ministrica Belgije u Sarajevu: Mi smo za Komšića Empty Re: Ministrica Belgije u Sarajevu: Mi smo za Komšića

Post by RayMabus 17/5/2023, 19:53

To ti se zove igra koja vodi k tome da on za godinu dana na tim izborima dobije manje glasova jer ako da avione uvuka je Belgiju u rat jače i neki glasači će mu okrenit leđa a ako ne da anglasaska imperija će samo izbacivat tekstove o korumpiranosti režima tj vlade Belgije i njenih veza s Putinom i onda mu opet pada podrška na izborima.

Ja sam zlopamtilo.

Zato san i napisa onu gore poviše rečenicu: E moj Kroko, jeben te u oko.
RayMabus
RayMabus

Posts : 183447
2014-04-11


Back to top Go down

Ministrica Belgije u Sarajevu: Mi smo za Komšića Empty Re: Ministrica Belgije u Sarajevu: Mi smo za Komšića

Post by RayMabus 17/5/2023, 20:02

A još i presjedaju EU prvom polovinom iduće godine a to je baš to vrijeme kad bi Ukrajina trebala dobit prve F-16 i onda njihova ministrica vanjskih poslova nikidan u Sarajevu izjavi ovo i sad možeš mislit tko će im šta vjerovat kako su oni protiv Rusije a ni dva lovca F-16 neće da daju nego se izmotavaju :

"Gledamo sa zabrinutošću retoriku koja vodi ka podjeli BiH. Mi smo naklonjeni jedinstvu u različitosti i više nego ikada ranije smatramo sve ovo što se dešava na relaciji s Rusijom i odnosima određenih ljudi s tom zemljom, vodi ka podjelama. Želimo da naglasimo da je BiH dio porodice koja pripada Evropskoj uniji, mi smo naklonjeni takvoj ideji. Od januara 2024. preuzimamo predsjedavanje Evropskom unijom, u okviru kojeg ćemo staviti naglasak na ova pitanja", poručila je Lahbib.
RayMabus
RayMabus

Posts : 183447
2014-04-11


Back to top Go down

Ministrica Belgije u Sarajevu: Mi smo za Komšića Empty Re: Ministrica Belgije u Sarajevu: Mi smo za Komšića

Post by RayMabus 17/5/2023, 20:13

Velika Britanija i Nizozemska namjeravaju formirati međunarodnu koaliciju koja bi snabdijevala Ukrajinu borbenim zrakoplovima i obučavala ukrajinske pilote. Partneri iz NATO-a su to do sada odbijali.


 „Premijer (Rishi Sunak) i nizozemski premijer (Mark) Rutte složili su se da formiraju međunarodnu koaliciju kako bi Ukrajini pružili resurse za borbu u zraku, od obuke do nabavke zrakoplova F-16", rekao je glasnogovornik britanske vlade.


Partneri u NATO-u su do sada isključivali isporuku borbenih aviona. Premijeri Velike Britanije i Nizozemske Sunak i Rutte sada žele raditi na "uspostavi međunarodne koalicije koja će Ukrajinu opremiti borbenim zrakoplovima i dati im podršku u svemu, od obuke do nabavke F-16", rekao je glasnogovornik londonske vlade.


https://www.dw.com/hr/britansko-nizozemska-inicijativa-za-isporuku-zrakoplova-ukrajini/a-65653439
RayMabus
RayMabus

Posts : 183447
2014-04-11


Back to top Go down

Ministrica Belgije u Sarajevu: Mi smo za Komšića Empty Re: Ministrica Belgije u Sarajevu: Mi smo za Komšića

Post by RayMabus 17/5/2023, 20:32

24.03.2022.


Belgija i Luksemburg podržale stav Nizozemske da je koncept konstitutivnosti diskriminatoran





Sad ćeš ti meni srat tu po Bosni ? Oćeš oćeš kako da nećeš.
RayMabus
RayMabus

Posts : 183447
2014-04-11


Back to top Go down

Ministrica Belgije u Sarajevu: Mi smo za Komšića Empty Re: Ministrica Belgije u Sarajevu: Mi smo za Komšića

Post by RayMabus 17/5/2023, 21:11

Ministrica Belgije u Sarajevu: Mi smo za Komšića 500px-PoliticsBelgium2019

https://en.wikipedia.org/wiki/2019_Belgian_federal_election#Chamber_of_Representatives
RayMabus
RayMabus

Posts : 183447
2014-04-11


Back to top Go down

Ministrica Belgije u Sarajevu: Mi smo za Komšića Empty Re: Ministrica Belgije u Sarajevu: Mi smo za Komšića

Post by RayMabus 17/5/2023, 21:15

Zabavno. Znači ovi na sjeveru Nizozemci su desničari a ovi na jugu Francuzi su ljevičari i liberali i drže vlast kako ne bi ti nizozemski desničari došli na vlast.

Istovremeno ti na jugu u osnovi graniče uglavnom s Francuskom kojoj su isto na čelu liberali.

Super. Amo trpaj još plus islamistički napadi i neredi s imigrantima.
RayMabus
RayMabus

Posts : 183447
2014-04-11


Back to top Go down

Ministrica Belgije u Sarajevu: Mi smo za Komšića Empty Re: Ministrica Belgije u Sarajevu: Mi smo za Komšića

Post by mentalitet 17/5/2023, 21:44

Jebo te,ti se ubi pisati o tom jebenom Komshicu a nikako da dodjesh do spoznaje da ima ljudi koji bi prodali rodjenu mater za malo moci i novca.Prestani se chuditi tomu kao pura govnetu i prihvati chinjenicu kao shto sam ja prije 10 god. prihvatio da su hrvati korisne budale za zapad kao shto je taj idiot za muslimane.U chemu je razlika?Vjerojatno u tome shto ljudi bez obzira na vjeru ili naciju vide u tudjem oku trn a u svom ne vide balvan.

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5221
2020-07-05


Back to top Go down

Ministrica Belgije u Sarajevu: Mi smo za Komšića Empty Re: Ministrica Belgije u Sarajevu: Mi smo za Komšića

Post by RayMabus 17/5/2023, 21:48

mentalitet wrote:Jebo te,ti se ubi pisati o tom jebenom Komshicu a nikako da dodjesh do spoznaje da ima ljudi koji bi prodali rodjenu mater za malo moci i novca.Prestani se chuditi tomu kao pura govnetu i prihvati chinjenicu kao shto sam ja prije 10 god. prihvatio da su hrvati korisne budale za zapad kao shto je taj idiot za muslimane.U chemu je razlika?Vjerojatno u tome shto ljudi bez obzira na vjeru ili naciju vide u tudjem oku trn a u svom ne vide balvan.
U pohodu sam.

Nisi vidio nikad nekoga iz anđeoske hijerarhije kad krene u pohod ?

Stvaramo novi svijet.

Moja ime je i kao inkarnirani i kao duša Nova duša a to znači dolazi promjena i anđeo sam Znanja a to su Prijestolnici a njihova je zadaća pomagati inkarniranim dušama na njihovom duhovnom putu.

Tri puta me preglasaš i onda me praviš budalom i misliš da ja tako truli nakaradni sistem neću uništit tj da ću to ostavit tako na ovoj planeti tj njenoj površini.

AJTE BOG.

---


Ja san van lipo reka prije godinu dana davno prije nego šta je ovo počelo da ako vidim još jednom Komšića na toj poziciji da će cijela Europa plivati u moru krvi i onda postavio uvjet ili izborni zakon ili ograničenje mandata na dva ko u Americi i onda se Komšić ne bi mogao kandidirati.

Amerikancima puna usta borba protiv korupcije a šta je vijećni mandat nego upravo to al eto njima ne odgovara jer neće doć onda njihov pa onda ništa i tko te jebe.

Lipo san vam se potpisa dole ispod tog posta od prije godinu dana i rekao ne bio ja to ako to ne bude tako.

General GF s pet zvjezdica, pripadnik Aštar komande i pripadnik anđeoske hijerarhije Znanja.


EU sastanak i svi osim Orbana za održavanje izbora u BiH dakle podrška Komšiću i odma dva dana nakon toga napad na Ukrajinu i sad kad su izbori u BiH idući tjedan Rusija službeno anketira dijelove Ukrajine.

Mislite da je ovo slučajno kako se datumi poklapaju.
RayMabus
RayMabus

Posts : 183447
2014-04-11


Back to top Go down

Ministrica Belgije u Sarajevu: Mi smo za Komšića Empty Re: Ministrica Belgije u Sarajevu: Mi smo za Komšića

Post by mentalitet 17/5/2023, 22:07

RayMabus wrote:
mentalitet wrote:Jebo te,ti se ubi pisati o tom jebenom Komshicu a nikako da dodjesh do spoznaje da ima ljudi koji bi prodali rodjenu mater za malo moci i novca.Prestani se chuditi tomu kao pura govnetu i prihvati chinjenicu kao shto sam ja prije 10 god. prihvatio da su hrvati korisne budale za zapad kao shto je taj idiot za muslimane.U chemu je razlika?Vjerojatno u tome shto ljudi bez obzira na vjeru ili naciju vide u tudjem oku trn a u svom ne vide balvan.
U pohodu sam.

Nisi vidio nikad nekoga iz anđeoske hijerarhije kad krene u pohod ?

Stvaramo novi svijet.

Moja ime je i kao inkarnirani i kao duša Nova duša a to znači dolazi promjena i anđeo sam Znanja a to su Prijestolnici a njihova je zadaća pomagati inkarniranim dušama na njihovom duhovnom putu.

Tri puta me preglasaš i onda me praviš budalom i misliš da ja tako truli nakaradni sistem neću uništit tj da ću to ostavit tako na ovoj planeti tj njenoj površini.

AJTE BOG.

---


Ja san van lipo reka prije godinu dana davno prije nego šta je ovo počelo da ako vidim još jednom Komšića na toj poziciji da će cijela Europa plivati u moru krvi i onda postavio uvjet ili izborni zakon ili ograničenje mandata na dva ko u Americi i onda se Komšić ne bi mogao kandidirati.

Amerikancima puna usta borba protiv korupcije a šta je vijećni mandat nego upravo to al eto njima ne odgovara jer neće doć onda njihov pa onda ništa i tko te jebe.

Lipo san vam se potpisa dole ispod tog posta od prije godinu dana i rekao ne bio ja to ako to ne bude tako.

General GF s pet zvjezdica, pripadnik Aštar komande i pripadnik anđeoske hijerarhije Znanja.


EU sastanak i svi osim Orbana za održavanje izbora u BiH dakle podrška Komšiću i odma dva dana nakon toga napad na Ukrajinu i sad kad su izbori u BiH idući tjedan Rusija službeno anketira dijelove Ukrajine.

Mislite da je ovo slučajno kako se datumi poklapaju.

Dobro je,samo nastavi da pohadjash::))Necu napisati shto da se ne uvrijedish:::))

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5221
2020-07-05


Back to top Go down

Ministrica Belgije u Sarajevu: Mi smo za Komšića Empty Re: Ministrica Belgije u Sarajevu: Mi smo za Komšića

Post by RayMabus 17/5/2023, 22:18

Ne vrijeđam se ja tako lako. Samo ego može biti povrijeđen.

Proučavam kako ću im se najebati majke.

Ti si inkarniran s deset posto. Imate još 90 posto gore po atmosferi. Anđeli se isto mogu inkarnirati. Stvar je u tome šta ja kad nešto pomislim i ti kad nešto pomisliš onda to izgleda ovako :

Ti kad nešto pomisliš i oćeš to onda je to ko kad netko baci kamenčić u mirno jezero pa onda lagani valovi. 

Ja kad to napravim onda to nije kamenčić nego doleti kašikara.

Ja san van lipo reka prije godinu dana davno prije nego šta je ovo počelo da ako vidim još jednom Komšića na toj poziciji da će cijela Europa plivati u moru krvi i onda postavio uvjet ili izborni zakon ili ograničenje mandata na dva ko u Americi i onda se Komšić ne bi mogao kandidirati.

Amerikancima puna usta borba protiv korupcije a šta je vijećni mandat nego upravo to al eto njima ne odgovara jer neće doć onda njihov pa onda ništa i tko te jebe.

Lipo san vam se potpisa dole ispod tog posta od prije godinu dana i rekao ne bio ja to ako to ne bude tako.

General GF s pet zvjezdica, pripadnik Aštar komande i pripadnik anđeoske hijerarhije Znanja.
RayMabus
RayMabus

Posts : 183447
2014-04-11


Back to top Go down

Ministrica Belgije u Sarajevu: Mi smo za Komšića Empty Re: Ministrica Belgije u Sarajevu: Mi smo za Komšića

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 2 1, 2  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum