ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Inflacija u Argentini najviša u zadnja tri desetljeća

Go down

Inflacija u Argentini najviša u zadnja tri desetljeća Empty Inflacija u Argentini najviša u zadnja tri desetljeća

Post by RayMabus 21/4/2023, 18:19

Iz argentinskog industrijskog sektora upozoravaju da bi inflacija do kraja godine mogla da poraste na 140 posto. Cijene u toj zemlji svakodnevno se mijenjaju, a mnogi Argentinci jedva preživljavaju.


Inflacija u Argentini najviša u zadnja tri desetljeća


A neš ti inflacije. Pa šta je to 140 posto ? Ništa. To malo naštampaš i ideš dalje.
RayMabus
RayMabus

Posts : 182007
2014-04-11


Back to top Go down

Inflacija u Argentini najviša u zadnja tri desetljeća Empty Re: Inflacija u Argentini najviša u zadnja tri desetljeća

Post by Serbinho-3 21/4/2023, 20:21

Okrenuli se Zapadu.
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 27345
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Inflacija u Argentini najviša u zadnja tri desetljeća Empty Re: Inflacija u Argentini najviša u zadnja tri desetljeća

Post by mentalitet 21/4/2023, 20:49

RayMabus wrote:Iz argentinskog industrijskog sektora upozoravaju da bi inflacija do kraja godine mogla da poraste na 140 posto. Cijene u toj zemlji svakodnevno se mijenjaju, a mnogi Argentinci jedva preživljavaju.


Inflacija u Argentini najviša u zadnja tri desetljeća


A neš ti inflacije. Pa šta je to 140 posto ? Ništa. To malo naštampaš i ideš dalje.


Pa i u USA je u zadnja 4 desetljeca.Jebo te kada sam ovdje doshao placao sam galon benzina 0.90$ a sada placam 6.00$ a sirova nafta je jeftinija nego shto je tada bila.Naj interesantnije je bilo ono kada su ameri napali Irak ,mjesto da benzin pojeftini on je poskupio za duplo iako su ameri pljachkali irachku naftu i dovozili je nemilice u Texas gdje su je lagerovali u vec prazne bushotine i tako pljachkali glupe amere a i irachki narod.

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5213
2020-07-05


Back to top Go down

Inflacija u Argentini najviša u zadnja tri desetljeća Empty Re: Inflacija u Argentini najviša u zadnja tri desetljeća

Post by Serbinho-3 21/4/2023, 21:14

mentalitet wrote:
RayMabus wrote:Iz argentinskog industrijskog sektora upozoravaju da bi inflacija do kraja godine mogla da poraste na 140 posto. Cijene u toj zemlji svakodnevno se mijenjaju, a mnogi Argentinci jedva preživljavaju.


Inflacija u Argentini najviša u zadnja tri desetljeća


A neš ti inflacije. Pa šta je to 140 posto ? Ništa. To malo naštampaš i ideš dalje.


Pa i u USA je u zadnja 4 desetljeca.Jebo te kada sam ovdje doshao placao sam galon benzina 0.90$ a sada placam 6.00$ a sirova nafta je jeftinija nego shto je tada bila.Naj interesantnije je bilo ono kada su ameri napali Irak ,mjesto da benzin pojeftini on je poskupio za duplo iako su ameri pljachkali irachku naftu i dovozili je nemilice u Texas gdje su je lagerovali u vec prazne bushotine i tako pljachkali glupe amere a i irachki narod.

Florida je ranije bila dobra , sada je kurac od ovce. Nekada jeftina, zatim se spustili sa Severa i digli cene. Ranije sam uvek bio OK za Floridu, mozda kao vratim se, ne zalim se. Vise ne mislim tako. Cikago sam barem siguran, nikad ne bih vise ziveo, cak ni Los Andjeles, skupo, ok za prosetati. Sada da me neko pita, gde bih jedino u USA mogao pristati ziveti, jeste Hjuston. Treba znati, sta, gde i kako.
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 27345
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Inflacija u Argentini najviša u zadnja tri desetljeća Empty Re: Inflacija u Argentini najviša u zadnja tri desetljeća

Post by vuksadinare 21/4/2023, 21:20

sto je inflacija u argentini -vijest..od kad znam za sebe znam i za inflaciju u argentini..njima to ko dobar dan..ko magarac navikao na batine
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99847
2015-09-08


Back to top Go down

Inflacija u Argentini najviša u zadnja tri desetljeća Empty Re: Inflacija u Argentini najviša u zadnja tri desetljeća

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum