ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ruska invazija na Ukrajinu

Page 17 of 50 Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 33 ... 50  Next

Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 17 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Eroo Wed 26 Apr - 12:11


Eroo

Posts : 78041
2016-07-22


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 17 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by sitting_bull Wed 26 Apr - 13:05

Ringo10 wrote:Kako tjeraju Ukrajince da ginu bez veze
Poslali njih nekoliko Sa camcima I amfibijama da prijedju Dnjepar I iskrcaju se na lijevoj strani u mocvare uz obalu, valjda je to neki otok nicija zemlja
Rusi poklopili onim mega bombama I artiljerijom I pobili ih
Ne znam ko je gori za Ukre, Ruska vojska ili njihovi zapovjednici
E svasta
kaj god.

područje koje rusi bombardiraju je očišćeno od rusa, a bombardiranje je odmazda za gubitak teritorija, jednako kao i raketni napadi poslije khersona i kharkiva.

nema više tampon zone između ukrajinaca i rusa, a ukrajinske operativne grupe su već i izvan teritorija koji je očišćen od rusa i nastavljaju čišćenje tako da rusi bombardiraju praznu močvaru.

zanimljivo je kako proruski srblji svršavaju na svaku rusku bombu, a šute na desetke tisuća poginulih rusa i na nove mobilizacije ruskog topovskog mesa.

i oluji je prethodio maestral pa južni potez.
razvidno je kako ukrajina ima veće potencijale, nego što ih želi pokazati i kako udara ciljano, a bežanija  dotepenih rusa s krima ukazuje da su postali svjesni što slijedi.

polako i pomalo...
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11154
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

marcellus and michaellcmacha like this post

Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 17 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Eroo Wed 26 Apr - 14:36

Eroo wrote:


Rusofilima ovo treba ponavljati, ponavljati i ponavljati...dok se im ne otopi mali mozak. :)

_________________
Nulla rosa sine spina
Eroo
Eroo

Posts : 78041
2016-07-22


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 17 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Guest Wed 26 Apr - 14:46

Eroo wrote:
Rusofilima ovo treba ponavljati, ponavljati i ponavljati...dok se im ne otopi mali mozak. :)
Tebi bar nije teško ponavljati robote.

Tu huškate ljude na rat. Izazivate ruskog đavla, pa onda mene, starca od priko 50 godina, pošaljete u vojsku. Da se ja tamo jebem sa stvarima koje me se ne tiču.

A vi doma na netu sve gledate i jedete kokice...i pametujete bez pameti..

Aj ti lipo branit Bahmut, pa će ti sva ova sranja koja stavljaš možda i imat nekog smisla. Lipo pušku u ruke (ako si je uopće ikad u životu vidija) i ratuj na pravom mistu...
Ovdi se samo glupiraš.


Last edited by zoro avenger on Wed 26 Apr - 14:50; edited 1 time in total
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 17 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by crvenkasti Wed 26 Apr - 14:49

Vidi što mi je umjetna inteligencija napisala na pitanje zašto je kotač okrugao:

Kotač je okrugao jer je kružni oblik najučinkovitiji oblik za kotrljanje po površini. Oblik kotača ravnomjerno raspoređuje težinu vozila ili predmeta po njegovoj površini, smanjujući trenje i omogućujući lakše kretanje. Kružni oblik također osigurava stalni kontakt kotača s površinom, pružajući stabilnost i ravnotežu.
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 29499
2014-04-17


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 17 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Eroo Wed 26 Apr - 15:00

zoro avenger wrote:
Eroo wrote:
Rusofilima ovo treba ponavljati, ponavljati i ponavljati...dok se im ne otopi mali mozak. :)
Tebi bar nije teško ponavljati robote.

Tu huškate ljude na rat. Izazivate ruskog đavla, pa onda mene, starca od priko 50 godina, pošaljete u vojsku. Da se ja tamo jebem sa stvarima koje me se ne tiču.

A vi doma na netu sve gledate i jedete kokice...i pametujete bez pameti..

Aj ti lipo branit Bahmut, pa će ti sva ova sranja koja stavljaš možda i imat nekog smisla. Lipo pušku u ruke (ako si je uopće ikad u životu vidija) i ratuj na pravom mistu...
Ovdi se samo glupiraš.

Jugu smo demontirali, a to je najbitnije.  Tako treba sa svim nasilnicima,
koji idu u druge države pljačkati, klati i silovati nedužne ljude.
To se tebe , kako kažeš, nije ticalo. Ima takvih ljudi, ali ima i drugačijih,
koji ćemo, svatko na svoj način, nasilnike spriječiti u njihovim naumima.
Kako su odbranjeni Kyiv, Černihiv, Sumi, Harkiv, Lyiman, Kupjansk i Herson,
tako će se obraniti i ostali dijelovi Ukrajine.
Kocka je pala, samo budi strpljiv, gledaj i uživaj...

_________________
Nulla rosa sine spina
Eroo
Eroo

Posts : 78041
2016-07-22


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 17 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Eroo Wed 26 Apr - 15:02

Eroo wrote:
Eroo wrote:


Rusofilima ovo treba ponavljati, ponavljati i ponavljati...dok se im ne otopi mali mozak. :)

Kome  i nakon ovoga snimka ništa nije jasno, neće mu ni biti nikad...i ne mora, uostalom.

_________________
Nulla rosa sine spina
Eroo
Eroo

Posts : 78041
2016-07-22


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 17 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Guest Wed 26 Apr - 15:05

Eroo wrote:
zoro avenger wrote:
Eroo wrote:
Rusofilima ovo treba ponavljati, ponavljati i ponavljati...dok se im ne otopi mali mozak. :)
Tebi bar nije teško ponavljati robote.

Tu huškate ljude na rat. Izazivate ruskog đavla, pa onda mene, starca od priko 50 godina, pošaljete u vojsku. Da se ja tamo jebem sa stvarima koje me se ne tiču.

A vi doma na netu sve gledate i jedete kokice...i pametujete bez pameti..

Aj ti lipo branit Bahmut, pa će ti sva ova sranja koja stavljaš možda i imat nekog smisla. Lipo pušku u ruke (ako si je uopće ikad u životu vidija) i ratuj na pravom mistu...
Ovdi se samo glupiraš.

Jugu smo demontirali, a to je najbitnije.  Tako treba sa svim nasilnicima,
koji idu u druge države pljačkati, klati i silovati nedužne ljude.
To se tebe , kako kažeš, nije ticalo. Ima takvih ljudi, ali ima i drugačijih,
koji ćemo, svatko na svoj način, nasilnike spriječiti u njihovim naumima.
Kako su odbranjeni Kyiv, Černihiv, Sumi, Harkiv, Lyiman, Kupjansk i Herson,
tako će se obraniti i ostali dijelovi Ukrajine.
Kocka je pala, samo budi strpljiv, gledaj i uživaj...
Lako ti je tuđim kurcem mlatit po gloginji.. Ono, aj ti budalo u vojsku, a mi ćemo i dalje srat po internetu i izazivat Ruse, a bez da imamo kurac. 

Ja sam jedan rat proša i znam šta je rat. Ne, hvala, drugi ne želim. Osim ako nije uobrani svog doma...

A moj dom nije u Ukrajini niti u jednoj drugoj eu državi...Boli me kurac da sve propadnu.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 17 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by RayMabus Wed 26 Apr - 18:29

Jedan Mig-31 manje. :tu

https://www.novosti.rs/planeta/svet/1231973/pao-avion-mig-31-ruski-avion
RayMabus
RayMabus

Posts : 181941
2014-04-11


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 17 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by mentalitet Wed 26 Apr - 18:31

zoro avenger wrote:
Eroo wrote:
zoro avenger wrote:
Eroo wrote:
Rusofilima ovo treba ponavljati, ponavljati i ponavljati...dok se im ne otopi mali mozak. :)
Tebi bar nije teško ponavljati robote.

Tu huškate ljude na rat. Izazivate ruskog đavla, pa onda mene, starca od priko 50 godina, pošaljete u vojsku. Da se ja tamo jebem sa stvarima koje me se ne tiču.

A vi doma na netu sve gledate i jedete kokice...i pametujete bez pameti..

Aj ti lipo branit Bahmut, pa će ti sva ova sranja koja stavljaš možda i imat nekog smisla. Lipo pušku u ruke (ako si je uopće ikad u životu vidija) i ratuj na pravom mistu...
Ovdi se samo glupiraš.

Jugu smo demontirali, a to je najbitnije.  Tako treba sa svim nasilnicima,
koji idu u druge države pljačkati, klati i silovati nedužne ljude.
To se tebe , kako kažeš, nije ticalo. Ima takvih ljudi, ali ima i drugačijih,
koji ćemo, svatko na svoj način, nasilnike spriječiti u njihovim naumima.
Kako su odbranjeni Kyiv, Černihiv, Sumi, Harkiv, Lyiman, Kupjansk i Herson,
tako će se obraniti i ostali dijelovi Ukrajine.
Kocka je pala, samo budi strpljiv, gledaj i uživaj...
Lako ti je tuđim kurcem mlatit po gloginji.. Ono, aj ti budalo u vojsku, a mi ćemo i dalje srat po internetu i izazivat Ruse, a bez da imamo kurac. 

Ja sam jedan rat proša i znam šta je rat. Ne, hvala, drugi ne želim. Osim ako nije uobrani svog doma...

A moj dom nije u Ukrajini niti u jednoj drugoj eu državi...Boli me kurac da sve propadnu.


Tako razmislja normalan chovjek i kapa dole za napisano ,ali vjeruj mi da je badava idiote uvjeravati u neshto shto je logichno i etichno moralno jer ustvari njih zaboli kurac za Ukrajinu ili Hrvatsku,njima je stalo samo da nahrane svoj sjebani EGO i da u ovom virtualnom svijetu budu neshto u pravu kada to ne mogu u svome sjebanom stvarnom svijetu.Bolesnici koji su zdravi za ludaru:::))Ja ih vishe ne uzimam zaozbiljno i nauchio sam kako ih eskivirati da sluchajno ne zagade i moj um.Mogao bih o njima napisati doktorsku disertaciju.Na kraju krajeva,chak i oni koji se ponose shto su ustashe zaobilaze ove kretene.Meni osobno je interesantno i golica moju radoznalost kako ljudi u takvim godinama mogu razmishljati na nivou nekog jednaestogodishnjaka?Jer prateci svoj razvoj shvatio sam da svako bice pa chak i zivotinja starenjem ako nishta stjeche neko iskustvo koje ga razlikuje od onog iz adolescentne dobi.Svako moze iznositi shto god zeli ali daj onda bog te jebo prostri neke chinjenice a ne zelje.Evo nashao sam ovu stranicu od chovjeka koji je bivshi chlan CIA_e i koji je shvatio da je bio korisna budala te da je radio protiv interesa svoje zemlje a za interese korporacija pa je interesantan zbog svojih veza od kojih dobiva stvarne podatke o nekim stvarima i na osnovu tih podataka istinito i iskreno ih objavljuje americhkoj i svjetskoj javnosti jer mu je stalo do istine.Na ovom linku ima video gdje ukrajinski vojnik koji je na frontu govori o situaciji tamo.Uzas jebo te,skuzish fakat da su topovsko meso.

UKRAJINSKA OBEĆANA PROTUOFENZIVA PREDODJENA ZA OPCU PROPAST

https://sonar21.com/ukraines-promised-counter-offensive-destined-for-abject-failure/

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5213
2020-07-05


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 17 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Eroo Wed 26 Apr - 18:53

Eroo wrote:
Eroo wrote:
Eroo wrote:


Rusofilima ovo treba ponavljati, ponavljati i ponavljati...dok se im ne otopi mali mozak. :)

Kome  i nakon ovoga snimka ništa nije jasno, neće mu ni biti nikad...i ne mora, uostalom.

Možda bi nam u tome pomogla hidraulika ili mikrovalovka, šta mislite? Ili macola, možda? :^0

_________________
Nulla rosa sine spina
Eroo
Eroo

Posts : 78041
2016-07-22


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 17 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by mentalitet Wed 26 Apr - 18:57

Eroo wrote:
Eroo wrote:
Eroo wrote:
Eroo wrote:


Rusofilima ovo treba ponavljati, ponavljati i ponavljati...dok se im ne otopi mali mozak. :)

Kome  i nakon ovoga snimka ništa nije jasno, neće mu ni biti nikad...i ne mora, uostalom.

Možda bi nam u tome pomogla hidraulika ili mikrovalovka, šta mislite? Ili macola, možda? :^0

Kretenchino!Nije bolesno prichati sa sobom ali kada sam sebi dajesh odgovore onda si u dubokom psihichkom problemu.Pod hitno kod stricheka psihijatra da rodjenoj obitelji ne nanesesh kakvu shtetu i nedaj boze koknesh nekoga chekicem na spavanju.

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5213
2020-07-05


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 17 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by crvenkasti Wed 26 Apr - 19:06

Ono što je u ovom ratu najviše šokiralo Zapad bio je neuspjeh njihovih ekonomskih sankcija.
Bili su uvjereni da oni svojim sankcijama mogu uništiti ili baciti na koljena koga god požele na svijetu.

Odgovor Zapada na neuspjeh bio je zanimljiv. Nisu ukinuli sankcije niti ih zamrznuli niti preispitali.

Umjesto toga i dalje nastavljaju sankcionirati sve i svakoga, iako je to očito besmisleno, pa čak i kontraproduktivno.

Situacija postaje sve nadrealnija, ali oni ne mogu stati. Jer ako prestanu, plan će propasti, a oni će morati priznati da su bili glupi.
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 29499
2014-04-17


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 17 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by crvenkasti Wed 26 Apr - 19:15

Vrlo je zanimljivo i uvjerenje da su Rusi nekako zeznuli u prvim tjednima rata, pogotovo s vožnjom prema Kijevu. To je uvjerenje rezultat zapadne propagande. “Oh, Rusi su stradali!” . Naravno, jesu i vrijedilo je. Jer oni su u biti dobili rat u tom prvom mjesecu.
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 29499
2014-04-17


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 17 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by mentalitet Wed 26 Apr - 19:19

crvenkasti wrote:Ono što je u ovom ratu najviše šokiralo Zapad bio je neuspjeh njihovih ekonomskih sankcija.
Bili su uvjereni da oni svojim sankcijama mogu uništiti ili baciti na koljena koga god požele na svijetu.

Odgovor Zapada na neuspjeh bio je zanimljiv. Nisu ukinuli sankcije niti ih zamrznuli niti preispitali.

Umjesto toga i dalje nastavljaju sankcionirati sve i svakoga, iako je to očito besmisleno, pa čak i kontraproduktivno.

Situacija postaje sve nadrealnija, ali oni ne mogu stati. Jer ako prestanu, plan će propasti, a oni će morati priznati da su bili glupi.


Pa mene je iznenadilo to da su tolike godine prichali o demokraciji ,pravdi,istini i ne znam vishe kakvim civilizacijskim dostignucima ljudskog roda pa mi njihovo rafalno pucanje sebi u glavu lichi na poziv rusima "Evo mrtvi smo slobodno nas okupirajte jer ionako bez vashih resursa smo mrtvi"Dakle bez Rusije Europa ce postati zadnja pripizdina za bilo kakav zivot.Ono shto su se razvijali na jeftinim ruskim energentima je proshlost .Rusi su konachno shvatili da sa glupim europljanima nemaju shto da prichaju pa sada tjeraju svoju prichu sa vecinom svijeta a ovi koji su do jucher mislili da su bogovi i da mogu sve sada sami sebi dudlaju kurac:::))

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5213
2020-07-05


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 17 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Eroo Wed 26 Apr - 19:23

crvenkasti wrote:Vrlo je zanimljivo i uvjerenje da su Rusi nekako zeznuli u prvim tjednima rata, pogotovo s vožnjom prema Kijevu. To je uvjerenje rezultat zapadne propagande. “Oh, Rusi su stradali!” . Naravno, jesu i vrijedilo je. Jer oni su u biti dobili rat u tom prvom mjesecu.
Tada su Rusi izgubili većinu najelitnijih jedinica, a taj dio vojske neće uspjeti oporaviti ni za 10 godina.
Jes ih smlatilo, brajo... :)

_________________
Nulla rosa sine spina
Eroo
Eroo

Posts : 78041
2016-07-22


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 17 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by crvenkasti Wed 26 Apr - 19:32

Ono što Amerikanci, Britanci i Ukrajinci žele više od svega je Krim. Krim je ključ za "dominaciju" Crnim morem, a njegovo zauzimanje bilo bi bodež u trbuh Rusije.

Ukrajinci su pripremili utvrđene obrambene linije prema Donbasu pokušavaši navesti Ruse da tu napadnu, pa da na tim linijama vežu svoje snage dok oni ostvaruju svoj plan. Rusi se nisu navukli na to. Znali su da Donbas nije glavna i najbitnija točka rata.

I da bi odvukli Ukrajinske snage od Hersonske i Zaporoške oblasti koje su ključne za Krim, Rusi su bezveze kao napali Kijev. Odgodili su i osujetili glavni plan Zapada.

crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 29499
2014-04-17


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 17 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by crvenkasti Wed 26 Apr - 19:36

Prvi inajvažniji cilj je bio zauzeti Hersonsku i Zaporošku oblast kako bi se stvorila tampon zona između Krima i ostatka Ukrajine. Do tog cilja trebalo je doći iznimno brzo dok je područje još bilo slabo branjeno. Ta je operacija u tom trenutku bila iznimno važna, puno važnija od svega što se događalo u Donbasu ili na području Kijeva. Zauzimanje Hersona nije bilo dovoljno za stvaranje tampon zone jer je trebalo spriječiti Ukrajince da napadnu Krimski most. Obala Zaporožja udaljena je samo 150 kilometara od mosta pa je i Zaporožja oblast morala biti zauzeta odmah.
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 29499
2014-04-17


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 17 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by crvenkasti Wed 26 Apr - 19:39

Dok je velik dio ukrajinske vojske bio smješten u Donbasu, još uvijek je bilo velikih snaga pripremljenih za krimsku operaciju. Ovaj dio ukrajinske vojske trebalo bi zadržati u sukobu s ruskim snagama koje idu prema Hersonu i Zaporožju. Jedini način da se to učini bilo je ugroziti nešto što se moralo braniti pod svaku cijenu, pa čak i pod cijenu krimskog plana. Postojala je samo jedna lokacija koju bi Ukrajinci branili po svaku cijenu izvan Donbasa – sam Kijev. Rusi su stoga odlučili krajnje prijeteći napredovati prema Kijevu. Snage koje su koristili nisu bile dovoljne da potpuno zauzmu Kijev, ali dovoljne da drže područje sjeverno od grada i ozbiljno ga ugroze. Ukrajinci ne bi imali izbora nego ozbiljno shvatiti prijetnju i premjestiti snage prema Kijevu, uključujući i snage namijenjene krimskoj operaciji. To je spriječilo Ukrajince da odgovore na rusku okupaciju Hersonske i Zaporoške oblasti.
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 29499
2014-04-17


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 17 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by crvenkasti Wed 26 Apr - 19:46

Ovo je bio Ukrajinski/NATO plan;

1. Vezati rusku vojsku u Donbasu koristeći masivne obrambene linije i veliki dio dobro obučene i dobro opremljene ukrajinske vojske.

2.Izvesti iznenadni napad na Krimski poluotok, okupirati ga i pretvoriti Crno more u područje pod kontrolom NATO-a. Zbog toga je drugi veliki dio ukrajinske vojske zadržan izvan Donbasa.

3. Zaglibiti i iskrvariti rusku vojsku u Donbasu s krajnjim ciljem promjene režima u Rusiji. .
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 29499
2014-04-17


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 17 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Eroo Wed 26 Apr - 20:16


_________________
Nulla rosa sine spina
Eroo
Eroo

Posts : 78041
2016-07-22


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 17 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 17 of 50 Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 33 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum