ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DeSantis poslao oštar dopis Bidenu: Pustite Đokovića u Ameriku

Go down

DeSantis poslao oštar dopis Bidenu: Pustite Đokovića u Ameriku  Empty DeSantis poslao oštar dopis Bidenu: Pustite Đokovića u Ameriku

Post by Hektorović 8/3/2023, 17:32

Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

DeSantis poslao oštar dopis Bidenu: Pustite Đokovića u Ameriku  Empty Re: DeSantis poslao oštar dopis Bidenu: Pustite Đokovića u Ameriku

Post by IL Risorto 8/3/2023, 21:18

A zašto se Bajden nameračio na Đokovića ?
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11191
2015-07-23


Back to top Go down

DeSantis poslao oštar dopis Bidenu: Pustite Đokovića u Ameriku  Empty Re: DeSantis poslao oštar dopis Bidenu: Pustite Đokovića u Ameriku

Post by mentalitet 8/3/2023, 21:30

IL Risorto wrote:A zašto se Bajden nameračio na Đokovića ?


Jebu ga srbi,nikako da mu se pokore.Od kako je bio guverner (imaju na internetu da o njima govori ko najokorjeliji srpski mutant zvani ustasha) nemoze da shvati kako svi kleche pred amerima a srbi ih jebu ko male majmune.Ne kuzi da nije sve u dolaru vec da ima neshto i u dobrom kurcu.Zato ona "srpska kara sve obara" osim na Kosovu tamo shipci bolje guze:::)))

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5213
2020-07-05


Back to top Go down

DeSantis poslao oštar dopis Bidenu: Pustite Đokovića u Ameriku  Empty Re: DeSantis poslao oštar dopis Bidenu: Pustite Đokovića u Ameriku

Post by debotoijusto 8/3/2023, 21:36

mentalitet wrote:
IL Risorto wrote:A zašto se Bajden nameračio na Đokovića ?


Jebu ga srbi,nikako da mu se pokore.Od kako je bio guverner (imaju na internetu da o njima govori ko najokorjeliji srpski mutant zvani ustasha) nemoze da shvati kako svi kleche pred amerima a srbi ih jebu ko male majmune.Ne kuzi da nije sve u dolaru vec da ima neshto i u dobrom kurcu.Zato ona "srpska kara sve obara" osim na Kosovu tamo shipci bolje guze:::)))
mda... upravo tako... jel rekao srbija je kosovo zna li se sto ?
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 31224
2014-04-12


Back to top Go down

DeSantis poslao oštar dopis Bidenu: Pustite Đokovića u Ameriku  Empty Re: DeSantis poslao oštar dopis Bidenu: Pustite Đokovića u Ameriku

Post by mentalitet 8/3/2023, 21:42

debotoijusto wrote:
mentalitet wrote:
IL Risorto wrote:A zašto se Bajden nameračio na Đokovića ?


Jebu ga srbi,nikako da mu se pokore.Od kako je bio guverner (imaju na internetu da o njima govori ko najokorjeliji srpski mutant zvani ustasha) nemoze da shvati kako svi kleche pred amerima a srbi ih jebu ko male majmune.Ne kuzi da nije sve u dolaru vec da ima neshto i u dobrom kurcu.Zato ona "srpska kara sve obara" osim na Kosovu tamo shipci bolje guze:::)))
mda... upravo tako... jel rekao srbija je kosovo zna li se sto ?

Rekao je da hrvate i schwabe guzi non stop po cijeli dan ali nikako da svrshi pa im da da malo i dudlaju ali ne pomaze ni to pa misli da cemu to uspjeti ako kresne kojeg Srbina ali avaj ovi ne daju tako lagano schupak ko hrvati.Kuzish sad?Napalio se na Vuchica ,kaze bash ima dobre usne za pushenje,a ovaj ga izludjuje pa ga pokushava kupiti kao shto svakog 'rvata mozesh kupiti za 10 jurica i dati mu da ti popushi uvjeravajuci ga da je to za njegovo dobro i da nakon gutanja ne treba jesti tri dana::::)))Jesi se uzbudio???:::)))


Last edited by mentalitet on 8/3/2023, 21:46; edited 1 time in total

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5213
2020-07-05


Back to top Go down

DeSantis poslao oštar dopis Bidenu: Pustite Đokovića u Ameriku  Empty Re: DeSantis poslao oštar dopis Bidenu: Pustite Đokovića u Ameriku

Post by IL Risorto 8/3/2023, 21:46

mentalitet wrote:
debotoijusto wrote:
mentalitet wrote:
IL Risorto wrote:A zašto se Bajden nameračio na Đokovića ?


Jebu ga srbi,nikako da mu se pokore.Od kako je bio guverner (imaju na internetu da o njima govori ko najokorjeliji srpski mutant zvani ustasha) nemoze da shvati kako svi kleche pred amerima a srbi ih jebu ko male majmune.Ne kuzi da nije sve u dolaru vec da ima neshto i u dobrom kurcu.Zato ona "srpska kara sve obara" osim na Kosovu tamo shipci bolje guze:::)))
mda... upravo tako... jel rekao srbija je kosovo zna li se sto ?

Rekao je da hrvate i schwabe guzi non stop po cijeli dan ali nikako da svrshi pa im da da malo i dudlaju ali ne pomaze ni to pa misli da cemu to uspjeti ako kresne kojeg Srbina ali avaj ovi ne daju tako lagano schupak ko hrvati.Kuzish sad?
Hrvati su frustrirani od djetinjstva,jer su ih jebavali svećenici po crkvama  dok su bili ministranti,pa zato su sad pokorni i podatne guze tko god to zatraži.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11191
2015-07-23


Back to top Go down

DeSantis poslao oštar dopis Bidenu: Pustite Đokovića u Ameriku  Empty Re: DeSantis poslao oštar dopis Bidenu: Pustite Đokovića u Ameriku

Post by mentalitet 8/3/2023, 21:48

IL Risorto wrote:
mentalitet wrote:
debotoijusto wrote:
mentalitet wrote:
IL Risorto wrote:A zašto se Bajden nameračio na Đokovića ?


Jebu ga srbi,nikako da mu se pokore.Od kako je bio guverner (imaju na internetu da o njima govori ko najokorjeliji srpski mutant zvani ustasha) nemoze da shvati kako svi kleche pred amerima a srbi ih jebu ko male majmune.Ne kuzi da nije sve u dolaru vec da ima neshto i u dobrom kurcu.Zato ona "srpska kara sve obara" osim na Kosovu tamo shipci bolje guze:::)))
mda... upravo tako... jel rekao srbija je kosovo zna li se sto ?

Rekao je da hrvate i schwabe guzi non stop po cijeli dan ali nikako da svrshi pa im da da malo i dudlaju ali ne pomaze ni to pa misli da cemu to uspjeti ako kresne kojeg Srbina ali avaj ovi ne daju tako lagano schupak ko hrvati.Kuzish sad?
Hrvati su frustrirani od djetinjstva,jer su ih jebavali svećenici po crkvama  dok su bili ministranti,pa zato su sad pokorni i podatne guze tko god to zatraži.

Hvala na informaciji,to cu ubuduce uvrstiti u svoje priche dok budem seciro 'rvate:::))

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5213
2020-07-05


Back to top Go down

DeSantis poslao oštar dopis Bidenu: Pustite Đokovića u Ameriku  Empty Re: DeSantis poslao oštar dopis Bidenu: Pustite Đokovića u Ameriku

Post by debotoijusto 8/3/2023, 21:57

mentalitet wrote:
debotoijusto wrote:
mentalitet wrote:
IL Risorto wrote:A zašto se Bajden nameračio na Đokovića ?


Jebu ga srbi,nikako da mu se pokore.Od kako je bio guverner (imaju na internetu da o njima govori ko najokorjeliji srpski mutant zvani ustasha) nemoze da shvati kako svi kleche pred amerima a srbi ih jebu ko male majmune.Ne kuzi da nije sve u dolaru vec da ima neshto i u dobrom kurcu.Zato ona "srpska kara sve obara" osim na Kosovu tamo shipci bolje guze:::)))
mda... upravo tako... jel rekao srbija je kosovo zna li se sto ?

Rekao je da hrvate i schwabe guzi non stop po cijeli dan ali nikako da svrshi pa im da da malo i dudlaju ali ne pomaze ni to pa misli da cemu to uspjeti ako kresne kojeg Srbina ali avaj ovi ne daju tako lagano schupak ko hrvati.Kuzish sad?Napalio se na Vuchica ,kaze bash ima dobre usne za pushenje,a ovaj ga izludjuje pa ga pokushava kupiti kao shto svakog 'rvata mozesh kupiti za 10 jurica i dati mu da ti popushi uvjeravajuci ga da je to za njegovo dobro i da nakon gutanja ne treba jesti tri dana::::)))Jesi se uzbudio???:::)))

stalno ti je neki kurac i opacina po ustima ;)



"Očajnički je želeo da igra i tako je započeto za telefonskim pozivima i lobiranjem kod ljudi za koje su Đoković i njegov tim znali da imaju konekcije sa Bajednovom administracijom, uključujući Bili Džin King, jedne od najboljih teniserki svih vremena", navodi američki novinar

Ostaje nada da ćemo ga gledati u Majamiju na turniru koji počinje 20. marta. Za to će biti potrebna brza promena, što u ovom trenutku nije realno. Pre 11. maja, za kada je zakazano ukidanje restrikcija u vezi sa koronavirusom, nije za očekivati da će doći do popuštanja mera.


bude igrao kad uredba istekne , ako bude dobar B-)
da nece da se pokore & srbi ih jebu ka majmune i ostale basne




debotoijusto
debotoijusto

Posts : 31224
2014-04-12


Back to top Go down

DeSantis poslao oštar dopis Bidenu: Pustite Đokovića u Ameriku  Empty Re: DeSantis poslao oštar dopis Bidenu: Pustite Đokovića u Ameriku

Post by AssadNaPodmornici 8/3/2023, 22:07

jebe ga se. ima titula i para. navodno jedan je život(barem o ovom obliku) i ne treba mu taj otrov.

inače u subotu susreo još jednog frenda iz osnovne.. ovo ono šta ima.. kaže srce.. ja ga nisam niti pita, kaže od cijepiva, mora malu voditi na neke vježbe, i kaže ili se ja cijepit ili žena, nisu nas htjeli puštati.. on se cijepio, odmah nakon toga počelo ga mantati, loše se osjeća, srce tuče, nakon par dana otišao na hitnu, u predinfraktnom stanju.. kaže da pije šaku tableta dnevno kao da mu je 80godina.. prije cijepiva nikada ništa.
to mi je drugi frend iz osnovne,
o prvom sam pričao, lik sportaš ovo ono, cijepio se , isto bolnica srce.. i doktori mu rekli da mu je zbog "stresa vjerojatno i da je to normalno danas" , naravno i ovom drugom rekli pošto je malo deblji da je mu je to sigurno zbog toga, da nikako cijepivo, a on dok se nije cijepio nije dana proveo u bolnici.

nema tih para isusovih da bih pristao na to, već znam pun kurac više ljudi koji su najebali od cijepiva .. e da od frenda nova cura, njezin brat, isto tako sjeban od cijepiva, momak na pola dvadesetih. pričao sam o poznaniku koji je kupio stan od jedne vlasnice, a vlasnica priča da je htjela stan ostaviti kćeri, ali kćer se vaksinisala i sada u kolicima...
iman još dva frenda , susreo ovoga jednoga, cilu zimu bolestan. nisam mu ništa reka, kaže sam da on sumnja da je cijepivio, dok se nije otrova vs korone da bi kao i svaki prosječan lik, imao ono zimi jednu-dvi viroze i aj dalje.. a sada , pošto sa njime se družim, cijelu jebenu zimu bolestan.. zbog toga ne može sa nama igrati nogomet, odigra jedan termin, a onda mjesec dana bolestan.. i tako non stop.

zanimljivo ali ovo nije pretjerivanje, koga god znam mlađega da se cijepivo, većina ima neke probleme koje oni sami povezuju sa cijepivom.
od starijih nitko.
ali aj ovaj post ću copy paste u onu temu o covidu

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21830
2018-06-14


Hektorović likes this post

Back to top Go down

DeSantis poslao oštar dopis Bidenu: Pustite Đokovića u Ameriku  Empty Re: DeSantis poslao oštar dopis Bidenu: Pustite Đokovića u Ameriku

Post by mentalitet 8/3/2023, 22:08

debotoijusto wrote:
mentalitet wrote:
debotoijusto wrote:
mentalitet wrote:
IL Risorto wrote:A zašto se Bajden nameračio na Đokovića ?


Jebu ga srbi,nikako da mu se pokore.Od kako je bio guverner (imaju na internetu da o njima govori ko najokorjeliji srpski mutant zvani ustasha) nemoze da shvati kako svi kleche pred amerima a srbi ih jebu ko male majmune.Ne kuzi da nije sve u dolaru vec da ima neshto i u dobrom kurcu.Zato ona "srpska kara sve obara" osim na Kosovu tamo shipci bolje guze:::)))
mda... upravo tako... jel rekao srbija je kosovo zna li se sto ?

Rekao je da hrvate i schwabe guzi non stop po cijeli dan ali nikako da svrshi pa im da da malo i dudlaju ali ne pomaze ni to pa misli da cemu to uspjeti ako kresne kojeg Srbina ali avaj ovi ne daju tako lagano schupak ko hrvati.Kuzish sad?Napalio se na Vuchica ,kaze bash ima dobre usne za pushenje,a ovaj ga izludjuje pa ga pokushava kupiti kao shto svakog 'rvata mozesh kupiti za 10 jurica i dati mu da ti popushi uvjeravajuci ga da je to za njegovo dobro i da nakon gutanja ne treba jesti tri dana::::)))Jesi se uzbudio???:::)))

stalno ti je neki kurac i opacina po ustima ;)



"Očajnički je želeo da igra i tako je započeto za telefonskim pozivima i lobiranjem kod ljudi za koje su Đoković i njegov tim znali da imaju konekcije sa Bajednovom administracijom, uključujući Bili Džin King, jedne od najboljih teniserki svih vremena", navodi američki novinar

Ostaje nada da ćemo ga gledati u Majamiju na turniru koji počinje 20. marta. Za to će biti potrebna brza promena, što u ovom trenutku nije realno. Pre 11. maja, za kada je zakazano ukidanje restrikcija u vezi sa koronavirusom, nije za očekivati da će doći do popuštanja mera.


bude igrao kad uredba istekne , ako bude dobar B-)
da nece da se pokore & srbi ih jebu ka majmune i ostale basne





Necu valjda kao crvenkasti kulturno i uchtivo pa ga ne razumijete ni po kurca ,nego se fino spustish na vash mentalni nivo da bolje razumijete jer tipkati suhoparno nije ni meni zabavno.Chitajte crvenkastog ,on je ionako Hrvat:::))

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5213
2020-07-05


Back to top Go down

DeSantis poslao oštar dopis Bidenu: Pustite Đokovića u Ameriku  Empty Re: DeSantis poslao oštar dopis Bidenu: Pustite Đokovića u Ameriku

Post by AssadNaPodmornici 8/3/2023, 22:11

iman i drugih frendova, pričam sa frendom sa kojim sam radio na baušteli u njemačkoj.. isto tako sina vodio na neke pretrage(sve je uredu).. morao se cijepiti nije mu sve jedno bilo.
kaže fala bogu meni ništa, međutim ima svoga frenda koji radi u austriji. kaže cijepio se, i jedan dan samo ga našli mrtvog u kadi, momka od 30godina bio zdrav ko dren, umro od srčanog. ako on laže , onda jebiga lažem i ja.
a bogami i iz prve ruke znam već hrpu ljudi
e da iz bivše firme gdje sam isto radio na baušteli, pitam kolegu šta ima tamo.. sve pričamo, kaže ovaj - eeej jel znaš da je taj i taj momak imao srčani(isto tako 30ak godina zdrav). ja kažem aj provjeri jel cijepljen.. dolazi mi na watsap uru vremena kasnije poruka - je. možda nije od cijepiva, ali isusami previše je tih sranja, i gle čuda sva ta srčana sranja napadaju isključivo ekipu koja je cijepljena(mislim na ove u 20tim i 30tim godinama muške baš udara)

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21830
2018-06-14


Back to top Go down

DeSantis poslao oštar dopis Bidenu: Pustite Đokovića u Ameriku  Empty Re: DeSantis poslao oštar dopis Bidenu: Pustite Đokovića u Ameriku

Post by mentalitet 8/3/2023, 22:19

AssadNaPodmornici wrote:iman i drugih frendova, pričam sa frendom sa kojim sam radio na baušteli u njemačkoj.. isto tako sina vodio na neke pretrage(sve je uredu).. morao se cijepiti nije mu sve jedno bilo.
kaže fala bogu meni ništa, međutim ima svoga frenda koji radi u austriji. kaže cijepio se, i jedan dan samo ga našli mrtvog u kadi, momka od 30godina bio zdrav ko dren, umro od srčanog. ako on laže , onda jebiga lažem i ja.
a bogami i iz prve ruke znam već hrpu ljudi
e da iz bivše firme gdje sam isto radio na baušteli, pitam kolegu šta ima tamo.. sve pričamo, kaže ovaj - eeej jel znaš da je taj i taj momak imao srčani(isto tako 30ak godina zdrav). ja kažem aj provjeri jel cijepljen.. dolazi mi na watsap uru vremena kasnije poruka - je. možda nije od cijepiva, ali isusami previše je tih sranja, i gle čuda sva ta srčana sranja napadaju isključivo ekipu koja je cijepljena(mislim na ove u 20tim i 30tim godinama muške baš udara)

Nije to nishta.Ja prichao sa jednim svojim frendom koji se cijepio i upozorio ga na pojavu ugrushaka u krvi, on razgovarao sa svojim lijechnikom za kardio_vaskularne bolesti koji se morao cijepiti ako je zelio da mu ordinacija i dalje radi.Dakle,nakon toga on ode na pretrage i otkriju mu ugrushak u lijevoj nozi pa sada pije neke lijekove ode on ponovo kod svoga lijechnika za kardio_vaskularne bolesti a sestra mu veli.Imamo tuznu vijest,vash lijechnik je preminuo neki dan od mozdanog udara.Pukla mu vena u mozgu i chovjek umro a pacijent prezivio.
Par prijatelja iz zagreba isto imali ugrushke nakon cijepljenja.Pa koliko puta smo chitali mladi sportash preminuo na terenu.

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5213
2020-07-05


Back to top Go down

DeSantis poslao oštar dopis Bidenu: Pustite Đokovića u Ameriku  Empty Re: DeSantis poslao oštar dopis Bidenu: Pustite Đokovića u Ameriku

Post by crvenkasti 8/3/2023, 22:21

Što mu vrijedi što je najbolji na svijetu, kad mu ne daju igrati?

Haha, ja bih se ubio da sam on!
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 29500
2014-04-17


Back to top Go down

DeSantis poslao oštar dopis Bidenu: Pustite Đokovića u Ameriku  Empty Re: DeSantis poslao oštar dopis Bidenu: Pustite Đokovića u Ameriku

Post by mentalitet 8/3/2023, 22:23

crvenkasti wrote:Što mu vrijedi što je najbolji na svijetu, kad mu ne daju igrati?

Haha, ja bih se ubio da sam on!

Dobro je da nisi on ,ti bi se sigurno cijepio u inat srbima i doshao da igrash ,pa zar nisi pravi Hrvat?

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5213
2020-07-05


Back to top Go down

DeSantis poslao oštar dopis Bidenu: Pustite Đokovića u Ameriku  Empty Re: DeSantis poslao oštar dopis Bidenu: Pustite Đokovića u Ameriku

Post by IL Risorto 8/3/2023, 22:25

mentalitet wrote:
AssadNaPodmornici wrote:iman i drugih frendova, pričam sa frendom sa kojim sam radio na baušteli u njemačkoj.. isto tako sina vodio na neke pretrage(sve je uredu).. morao se cijepiti nije mu sve jedno bilo.
kaže fala bogu meni ništa, međutim ima svoga frenda koji radi u austriji. kaže cijepio se, i jedan dan samo ga našli mrtvog u kadi, momka od 30godina bio zdrav ko dren, umro od srčanog. ako on laže , onda jebiga lažem i ja.
a bogami i iz prve ruke znam već hrpu ljudi
e da iz bivše firme gdje sam isto radio na baušteli, pitam kolegu šta ima tamo.. sve pričamo, kaže ovaj - eeej jel znaš da je taj i taj momak imao srčani(isto tako 30ak godina zdrav). ja kažem aj provjeri jel cijepljen.. dolazi mi na watsap uru vremena kasnije poruka - je. možda nije od cijepiva, ali isusami previše je tih sranja, i gle čuda sva ta srčana sranja napadaju isključivo ekipu koja je cijepljena(mislim na ove u 20tim i 30tim godinama muške baš udara)

Nije to nishta.Ja prichao sa jednim svojim frendom koji se cijepio i upozorio ga na pojavu ugrushaka u krvi, on razgovarao sa svojim lijechnikom za kardio_vaskularne bolesti koji se morao cijepiti ako je zelio da mu ordinacija i dalje radi.Dakle,nakon toga on ode na pretrage i otkriju mu ugrushak u lijevoj nozi pa sada pije neke  lijekove ode on ponovo kod svoga lijechnika  za kardio_vaskularne bolesti a sestra mu veli.Imamo tuznu vijest,vash lijechnik je preminuo neki dan od mozdanog udara.Pukla mu vena u mozgu i chovjek umro a pacijent prezivio.
Par prijatelja iz zagreba isto imali ugrushke nakon cijepljenja.Pa koliko puta smo chitali mladi sportash preminuo na terenu.

Čuo sam za iznenadne smrti nekih ljudi između 45 i 55 god. neki su bili cjepljeni.
Ali nije samo cjepivo uzrok ugrušaka i srčanih problema,jer čuo sam i za neke ljude/žene,koji nisu cjepljeni ali su imali koronu,pa su im se takođe pojavili ugrušći i neki drugi problemi.
Moj rođak, 40 + god,nije cjepljen,ali je imao teži oblik korone,bio dugo u bolnici,sad je počeo zaboravljat stvari,nije više isti kao što je bio prije toga.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11191
2015-07-23


Back to top Go down

DeSantis poslao oštar dopis Bidenu: Pustite Đokovića u Ameriku  Empty Re: DeSantis poslao oštar dopis Bidenu: Pustite Đokovića u Ameriku

Post by mentalitet 8/3/2023, 22:30

IL Risorto wrote:
mentalitet wrote:
AssadNaPodmornici wrote:iman i drugih frendova, pričam sa frendom sa kojim sam radio na baušteli u njemačkoj.. isto tako sina vodio na neke pretrage(sve je uredu).. morao se cijepiti nije mu sve jedno bilo.
kaže fala bogu meni ništa, međutim ima svoga frenda koji radi u austriji. kaže cijepio se, i jedan dan samo ga našli mrtvog u kadi, momka od 30godina bio zdrav ko dren, umro od srčanog. ako on laže , onda jebiga lažem i ja.
a bogami i iz prve ruke znam već hrpu ljudi
e da iz bivše firme gdje sam isto radio na baušteli, pitam kolegu šta ima tamo.. sve pričamo, kaže ovaj - eeej jel znaš da je taj i taj momak imao srčani(isto tako 30ak godina zdrav). ja kažem aj provjeri jel cijepljen.. dolazi mi na watsap uru vremena kasnije poruka - je. možda nije od cijepiva, ali isusami previše je tih sranja, i gle čuda sva ta srčana sranja napadaju isključivo ekipu koja je cijepljena(mislim na ove u 20tim i 30tim godinama muške baš udara)

Nije to nishta.Ja prichao sa jednim svojim frendom koji se cijepio i upozorio ga na pojavu ugrushaka u krvi, on razgovarao sa svojim lijechnikom za kardio_vaskularne bolesti koji se morao cijepiti ako je zelio da mu ordinacija i dalje radi.Dakle,nakon toga on ode na pretrage i otkriju mu ugrushak u lijevoj nozi pa sada pije neke  lijekove ode on ponovo kod svoga lijechnika  za kardio_vaskularne bolesti a sestra mu veli.Imamo tuznu vijest,vash lijechnik je preminuo neki dan od mozdanog udara.Pukla mu vena u mozgu i chovjek umro a pacijent prezivio.
Par prijatelja iz zagreba isto imali ugrushke nakon cijepljenja.Pa koliko puta smo chitali mladi sportash preminuo na terenu.

Čuo sam za iznenadne smrti nekih ljudi između 45 i 55 god. neki su bili cjepljeni.
Ali nije samo cjepivo uzrok ugrušaka i srčanih problema,jer čuo sam i za neke ljude/žene,koji nisu cjepljeni ali su imali koronu,pa su im se takođe pojavili ugrušći i neki drugi problemi.
Moj rođak, 40 + god,nije cjepljen,ali je imao teži oblik korone,bio dugo u bolnici,sad je počeo zaboravljat stvari,nije više isti kao što je bio prije toga.

Moguce,ja sam prebolio to kada josh nije bila poznata i to u prvom mjesecu 2020.Jedva prezivio.Mislio da cu riknuti.Poslije toga vishe nisam svoj:::))

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5213
2020-07-05


Back to top Go down

DeSantis poslao oštar dopis Bidenu: Pustite Đokovića u Ameriku  Empty Re: DeSantis poslao oštar dopis Bidenu: Pustite Đokovića u Ameriku

Post by crvenkasti 8/3/2023, 22:35

Još su gori oni koji su se cijepili, ali ne s američkim, nego s ruskim ili kineskim cjepivom.
Njima bih doživotno zabranio igrati.
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 29500
2014-04-17


Back to top Go down

DeSantis poslao oštar dopis Bidenu: Pustite Đokovića u Ameriku  Empty Re: DeSantis poslao oštar dopis Bidenu: Pustite Đokovića u Ameriku

Post by IL Risorto 8/3/2023, 22:36

mentalitet wrote:
Moguce,ja sam prebolio to kada josh nije bila poznata i to u prvom mjesecu 2020.Jedva prezivio.Mislio da cu riknuti.Poslije toga vishe nisam svoj:::))
Ja sam evo baš točno godinu dana kad sam prebolio,imao blažu varijantu,malo drhtavice i malo umora.
Ali evo,ove zime nisam ni kihnuo,niti sam bio prehlađen.Prije par god gripa me sjebala 100x goe nego što me korona prošle.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11191
2015-07-23


Back to top Go down

DeSantis poslao oštar dopis Bidenu: Pustite Đokovića u Ameriku  Empty Re: DeSantis poslao oštar dopis Bidenu: Pustite Đokovića u Ameriku

Post by AssadNaPodmornici 9/3/2023, 14:44

ne znam za vas, ali znam previše ljudi koji su se ujebali cijepivom.

iskreno i meni je prošle godine bila sjebana situacija zbog osobnih stvari morao sam obilaziti jednu polu državnu instituciju(nije ludnica hah) i zahtjevali su covid potvrdu. naravno to što sam ja prebolio prije i testirao se običnim testom umisto PCRom, jer tko će čekati red, i izvadio anti tijela i čak išao kod zaraženih namjerno da se zarazim - nisam uspio. nisu me puštali. sva sreća da je naša država dala mogućnost da ti čačka nos 2-3x tjedno i tako dobiješ šugavu potvrdu na 48h.. znam da sa menom se par kolega cijepilo a nisu htjeli tada.. na kraju putin napao ukrainu i ovi klošari kod nas i na zapadu ukinuli sve covid potvrde, ozbvezna cijepljenja, kao da korona nikada nije postojala.. samo preko noći.
i sada zamisli da sam se cijepio i sjeba zdravlje.. prvo bi uletio u redakciju indexa, pa onda kod nekog ministra, i ako do tada nebi bio streljan otišao bi do novog mesta ..

a za ove moje frendove jebiga.. jedino mi je žao ovoga frenda što je kćer morao voditi par puta na neke vježbe, pa se mora otrovati, ostali se svi uštrcnuli radi komforta, kako rekoh..mogu sada već komodno kazati da većina mlađih koji su se cijepili koje znam - imaju problema.. da li je baš svaki njihov problem (srčani, ugrušci, i pad imuniteta) od cijepiva - ne znam, ali bogami odjedanput ekipa u 20tim i 30tim koja se cijepila značajno ima probleme, skoro svako drugi, a ovi koji nisu cijepljeni , klasično svako dvadeseti ima neki kurac ... pa sada se ti misli. .

stariji više manje ništa koliko sam skužio.

inače najdraže mi je posli žestokog sportskog napora, dok mi još srce lupa 180, skočiti u hladno more, ili pod hladni tuš.. 
da sam cijepljen, ne bi to radio, ovako zdravoj osobi neće biti ništa

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21830
2018-06-14


Back to top Go down

DeSantis poslao oštar dopis Bidenu: Pustite Đokovića u Ameriku  Empty Re: DeSantis poslao oštar dopis Bidenu: Pustite Đokovića u Ameriku

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum