ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

mutantna gamad uživa uz ugodnu škvadru

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Go down

mutantna gamad uživa uz ugodnu škvadru - Page 3 Empty Re: mutantna gamad uživa uz ugodnu škvadru

Post by abraham 15/1/2023, 19:04

Ovakovim pizdarijama i skrivanjm i iskrivljivanjem stvari se radi samo usluga zlocinackoj koja ce dobiti koalicijskog partnera ako zatreba. Broj jedan, crna biljeznica i.....

abraham

Posts : 14507
2014-04-14


Back to top Go down

mutantna gamad uživa uz ugodnu škvadru - Page 3 Empty Re: mutantna gamad uživa uz ugodnu škvadru

Post by debotoijusto 15/1/2023, 19:29

dva pitanja ... od kad je pere eranovic popularni glumac ?
otkud podatak da grad platio jamcevinu ?
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 31178
2014-04-12


Back to top Go down

mutantna gamad uživa uz ugodnu škvadru - Page 3 Empty Re: mutantna gamad uživa uz ugodnu škvadru

Post by abraham 15/1/2023, 19:43

debotoijusto wrote:dva pitanja ... od kad je pere eranovic popularni glumac ?
otkud podatak da grad platio jamcevinu ?
Negdje sam procitaao ali kada sam provjerio ne mogu naci gdje. Moguca moja pogreska. No, sto to mijenja na stvari u odnosu na osmorku????? Nista. Kolega , koliko se sjecam vi ste izdrkavali na gram kokaína kod prasca... Zasto sada mekan pristup otimacima djece?????? Mozda ste htjeli koristiti istu rutu za uvoz igracke.????? TststststststProblem je okupacija medija a i politike u DNRH a i sire. Za zapad me ne cudi jer nisu imali diktature i cenzure a svaka generacija je bila slabija od prethodna. DNRH je drugi par rukava, tj zivjela je blogidati demokratskog centralizma i diktature proleterijata te bi trebala biti i kako osjetljiva na ponovno guranje u tor, cenzuru, autocenzuru i pranje mozga. Poljska , dobar primjer.

_________________
But I'm near the end and I just ain't got the time
And I'm wasted and I can't find my way home.
abraham
abraham

Male
Posts : 14507
2014-04-14


Back to top Go down

mutantna gamad uživa uz ugodnu škvadru - Page 3 Empty Re: mutantna gamad uživa uz ugodnu škvadru

Post by debotoijusto 15/1/2023, 20:20

abraham wrote:
debotoijusto wrote:dva pitanja ... od kad je pere eranovic popularni glumac ?
otkud podatak da grad platio jamcevinu ?
Negdje sam procitaao ali kada sam provjerio ne mogu naci gdje. Moguca moja pogreska. No, sto to mijenja na stvari u odnosu na osmorku????? Nista. Kolega , koliko se sjecam vi ste izdrkavali na gram kokaína kod prasca... Zasto sada mekan pristup otimacima djece?????? Mozda ste htjeli koristiti istu rutu za uvoz igracke.????? TststststststProblem je okupacija medija a i politike u DNRH a i sire. Za zapad me ne cudi jer nisu imali diktature i cenzure a svaka generacija je bila slabija od prethodna. DNRH je drugi par rukava, tj zivjela je blogidati demokratskog centralizma i diktature proleterijata te bi trebala biti i kako osjetljiva na ponovno guranje u tor, cenzuru, autocenzuru i pranje mozga. Poljska , dobar primjer.
koka kojom je placao kurbetine presudom dokazana no nebitno vise metafora prodaje price doticnog
kako mi stojis s eranovicem  :D

ne vidim trgovinu/otmicu i dosluh drzave da tako dobili bi domaceg klinca bez pompe i relativno brzo
vidim nevoljnike u problemima i nadam pomoci drzave
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 31178
2014-04-12


Back to top Go down

mutantna gamad uživa uz ugodnu škvadru - Page 3 Empty Re: mutantna gamad uživa uz ugodnu škvadru

Post by abraham 15/1/2023, 21:10

debotoijusto wrote:
abraham wrote:
debotoijusto wrote:dva pitanja ... od kad je pere eranovic popularni glumac ?
otkud podatak da grad platio jamcevinu ?
Negdje sam procitaao ali kada sam provjerio ne mogu naci gdje. Moguca moja pogreska. No, sto to mijenja na stvari u odnosu na osmorku????? Nista. Kolega , koliko se sjecam vi ste izdrkavali na gram kokaína kod prasca... Zasto sada mekan pristup otimacima djece?????? Mozda ste htjeli koristiti istu rutu za uvoz igracke.????? TststststststProblem je okupacija medija a i politike u DNRH a i sire. Za zapad me ne cudi jer nisu imali diktature i cenzure a svaka generacija je bila slabija od prethodna. DNRH je drugi par rukava, tj zivjela je blogidati demokratskog centralizma i diktature proleterijata te bi trebala biti i kako osjetljiva na ponovno guranje u tor, cenzuru, autocenzuru i pranje mozga. Poljska , dobar primjer.
koka kojom je placao kurbetine presudom dokazana no nebitno vise metafora prodaje price doticnog
kako mi stojis s eranovicem  :D

ne vidim trgovinu/otmicu i dosluh drzave da tako dobili bi domaceg klinca bez pompe i relativno brzo
vidim nevoljnike u problemima i nadam pomoci drzave
Kolega , gram koksa je prekrsaj ali nebitno u cijeloj prici. Bitno je da je krmak razapinjan i razapinje ga se dan danas iz samo jednog razloga a taj je nepodobni politicki smijer doticnog. Dajte se ne pravite grbavi. Znamo se (virtualno) deceniju ili vise. Nismo djeca. Zna se gdje vi stojite a gdje ja. Ja vam zelim isto sta i krmku. Zelim i ovim u Africi sta i svim drugima sta kupuju djecu. Zelim vam isto sta i svim drugim arogantnim spodobama koje ce drugima nesta dokazati, pokazati i nauciti ih. Dosla zgadija iz zadnje Europske vukojebine da pokaze kmicama kako se djeca spasavaju i da pokazu krmkovima da su rasisti jer su djeca crna. Koja jebena septicka jama. Inace ta arogancija koja je vidim zahvatila i DNRH a uvelike traje na zapadu ,ce sam zapad doci glave. Nece svi da zive kao zapadnjaci, nece svi da rade, da se skoluju, da slusaju zene............ Ne svi vec velika vecina svijeta i sada dodu arogantni i samodopadni dide sa picama i babe sa kurcima i "uce " druge.  Kila jebenog mozga.

_________________
But I'm near the end and I just ain't got the time
And I'm wasted and I can't find my way home.
abraham
abraham

Male
Posts : 14507
2014-04-14


Back to top Go down

mutantna gamad uživa uz ugodnu škvadru - Page 3 Empty Re: mutantna gamad uživa uz ugodnu škvadru

Post by veber 15/1/2023, 21:39

abraham wrote:Bit svega je da je grad Zagreb platio jamcevinu. 
to ti iz švecke znaš? pitam iz njemačke.

za frenda u austriji.

jebote soma dolara po glavi, bitno da drobiš.
drži se švecke i pusti rvacku na miru.

(za razliku od švedske, njemačka murja lupa po zelenima. možda i vašu gretu zatamburaju)

_________________
AfD
veber
veber

Male
Posts : 53509
2014-12-30


Back to top Go down

mutantna gamad uživa uz ugodnu škvadru - Page 3 Empty Re: mutantna gamad uživa uz ugodnu škvadru

Post by Gast 15/1/2023, 21:47

veber wrote:
abraham wrote:Bit svega je da je grad Zagreb platio jamcevinu. 
to ti iz švecke znaš? pitam iz njemačke.

za frenda u austriji.

jebote soma dolara po glavi, bitno da drobiš.
drži se švecke i pusti rvacku na miru.

(za razliku od švedske, njemačka murja lupa po zelenima. možda i vašu gretu zatamburaju)
ajmo malo srat ,,, 

dali bi ovi mutanti mogli izgrecat novce za ovaj transfer dice ,,,,nisu garant 


ovo je neka kriminalna finansiska malverzacija u suradnji sa sudskim banditosima 

il je još perverznija nekakva akcija senf-socijalističke vladajuće rase u orvelovskom kolosijeku 

treća varijanta ne postoji
avatar
Gast
Guest


Back to top Go down

mutantna gamad uživa uz ugodnu škvadru - Page 3 Empty Re: mutantna gamad uživa uz ugodnu škvadru

Post by veber 15/1/2023, 21:57

daj ne uzimaj drogu. i vino te hiče z nogu.

gluposti.

s jebenom karticom pokrijem jamčevinu ovih "švercera"
da ne uđem u minus.

o čemu vi bulaznite?
jedna noć krepanog je bila 50 000 €. malo kurve-malo bijelo-kurve-bijelo.
malo viksa...

_________________
AfD
veber
veber

Male
Posts : 53509
2014-12-30


Back to top Go down

mutantna gamad uživa uz ugodnu škvadru - Page 3 Empty Re: mutantna gamad uživa uz ugodnu škvadru

Post by Gast 15/1/2023, 22:06

veber wrote:daj ne uzimaj drogu. i vino te hiče z nogu.

gluposti.

s jebenom karticom pokrijem jamčevinu ovih "švercera"
da ne uđem u minus.

o čemu vi bulaznite?
jedna noć krepanog je bila 50 000 €. malo kurve-malo bijelo-kurve-bijelo.
malo viksa...
ja ti garantiran da misečna primanja ovih 8 mutanata u zambiji ne prilazi 500€  u prosjeku 

oni nemaju teoretsku šansu kupovinu dice odradit svojim novcem
avatar
Gast
Guest


Back to top Go down

mutantna gamad uživa uz ugodnu škvadru - Page 3 Empty Re: mutantna gamad uživa uz ugodnu škvadru

Post by veber 15/1/2023, 22:11

škutor wrote:
veber wrote:daj ne uzimaj drogu. i vino te hiče z nogu.

gluposti.

s jebenom karticom pokrijem jamčevinu ovih "švercera"
da ne uđem u minus.

o čemu vi bulaznite?
jedna noć krepanog je bila 50 000 €. malo kurve-malo bijelo-kurve-bijelo.
malo viksa...
ja ti garantiran da misečna primanja ovih 8 mutanata u zambiji ne prilazi 500€  u prosjeku 

oni nemaju teoretsku šansu kupovinu dice odradit svojim novcem
ne lupetaj.

_________________
AfD
veber
veber

Male
Posts : 53509
2014-12-30


Back to top Go down

mutantna gamad uživa uz ugodnu škvadru - Page 3 Empty Re: mutantna gamad uživa uz ugodnu škvadru

Post by abraham 16/1/2023, 05:32

mutantna gamad uživa uz ugodnu škvadru - Page 3 320436241_1223340638603332_8634680686300373483_n.jpg?_nc_cat=101&ccb=1-7&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=BvWmai_032sAX-_RCrS&_nc_ht=scontent.fmmx3-1

_________________
But I'm near the end and I just ain't got the time
And I'm wasted and I can't find my way home.
abraham
abraham

Male
Posts : 14507
2014-04-14


Šandor Winnetou likes this post

Back to top Go down

mutantna gamad uživa uz ugodnu škvadru - Page 3 Empty Re: mutantna gamad uživa uz ugodnu škvadru

Post by marcellus 16/1/2023, 07:55

https://www.stvarnost.hr/zambijci-komentiraju-uhicenja-od-ropstvo-nije-zavrsilo-samo-evoluiralo-do-razumijevanja/

“Da su uloge obrnute, da Afrikanac to uradi europskoj djeci, zaključali bi ga i bacili ključ”, dodaje na to Mwana Manungu.

“Trgovina ljudima je stvarna. Mora se utvrditi provjerom jesu li zahtjevi za posvajanjem legalni. Činjenica da se već pojavljuju pred sudom pokazuje da postoje barem neki dokazi da nešto nije u redu s tvrdnjama o posvojenju”, kaže jedan od komentara.

“Grubi i jadni hrvatski basungusi koji rade prljave poslove trgovine robljem. Ropstvo nikad nije završilo, samo je evoluiralo. Bacite ih u zatvor Mukobeko i otopite ključeve.”, kaže “Mlevi Kachasu”.

“Što je s našim agencijama za provođenje zakona i razotkrivanjem imena maloljetnika i brojeva putovnica! Što se tiče slučaja, čini se da ti ljudi imaju ugledne poslove i stariji su i bez djece, mislim da je moguće da su htjeli istinski posvojiti, ali su otišli u lošu zemlju. Vjerojatno su im izdani lažni papiri za posvajanje. Hrvatska nije poznata po trgovini ljudima, a otkad trgovci ljudima idu u zračne luke?”, navodi Chiza Chirwa.

“Slažem se s Chizom, siromašni bijelci iz siromašne bijele zemlje ne mogu si priuštiti plaćanje visokih europskih naknada za posvajanje. ako krijumčarite ljude dobijete djevojčice od 13, 14 godina pa ih možete staviti na posao, a ne one od 1 i 3 godine”, dodaje “cosmos”

“Veliki posao za zambijske vlasti što su spasile ovu malu djecu od mogućeg iskorištavanja. Zašto ti Mzungusi ne posvoje vlastitu djecu u Europi? I u Europi ima siromašne djece. Pa zašto ste došli usvojiti afričku djecu? Afričke zemlje trebale bi zabraniti posvajanje djece od strane ovih Mzungua koji dolaze iz bilo koje zapadne zemlje. U 99,9% slučajeva nemaju dobre namjere za djecu. Temeljito istražite ove osumnjičenike i ako se dokaže da su krivi, dajte im po 100 godina iza rešetaka!”, kaže “The Patriot”

“Posvojiti dijete u Europi košta oko 50.000 USD do 75.000 USD po djetetu, da kažemo da 99,9% Mzungusa nema dobre namjere. Odakle vam te činjenice? To je više kao 10%, što je s drugim Afrikancima koji iskorištavaju djecu, premlaćuju, dječji rad, prostitucija. Zapamtite da je većina te djece napuštena jer ih obitelj ne može priuštiti ili je otac napustio obitelj ili ne plaća za njihovo uzdržavanje”, suprotstavlja se Cosmos.

“Zlostavljanje posvojene afričke djece u zapadnim zemljama stvaran je i ozbiljan problem – toliko ozbiljan da su Etiopija i Kenija odlučile zabraniti međunarodno posvojenje. Naravno da smo svjesni Afrikanaca koji iskorištavaju djecu. Ali to ne znači da dopuštamo zapadnjacima da dodaju problemu. Ako si ne mogu priuštiti posvajanje djece u vlastitim zapadnim zemljama, to nije problem Afrike. Afričku djecu trebaju posvajati Afrikanci. Europska djeca od strane Europljana. Točka”, odgovara mu The Patriot.

_________________
mutantna gamad uživa uz ugodnu škvadru - Page 3 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45970
2014-04-16


Back to top Go down

mutantna gamad uživa uz ugodnu škvadru - Page 3 Empty Re: mutantna gamad uživa uz ugodnu škvadru

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum