ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

FULL SPEECH: Ukraine President Volodymyr Zelenskyy Addresses Joint Session of Congress

Page 4 of 4 Previous  1, 2, 3, 4

Go down

FULL SPEECH: Ukraine President Volodymyr Zelenskyy Addresses Joint Session of Congress - Page 4 Empty Re: FULL SPEECH: Ukraine President Volodymyr Zelenskyy Addresses Joint Session of Congress

Post by veber 24/12/2022, 01:05

i kada se sjetim vašeg čmarljenja oko sireije i "moćnog" ruskog oružja i "jake" ruske vojske.

pogotovo tebe kretenčine koji si se stalno smijao kada sam pisao da "moćna" i "jaka" ruska armija nema šanse sa zapadom u konvecionalnom ratovanju.

a, zapad nije poslao najnovije oružje.

i fino rusija klizi u 50e, zatvaraju naftna polja.

jajoglavi tatar cvili svaki dan.

zajedno s njime i vi

veber

Posts : 53509
2014-12-30


Back to top Go down

FULL SPEECH: Ukraine President Volodymyr Zelenskyy Addresses Joint Session of Congress - Page 4 Empty Re: FULL SPEECH: Ukraine President Volodymyr Zelenskyy Addresses Joint Session of Congress

Post by T. 24/12/2022, 01:11

Govoreći o vlasti koja živi u paralelnom svemiru te ne haje za vlastite građane...
Trilijuni za najkorumpiraniju državu u europi dok polovica građana SAD- nema zdravstveno osiguranje...
Trilijuni za pronacističku vlast radi 'odbrane demokracije' u situaciji da su u istoj državi zabranjene opozicijske stranke, opozicijski mediji te od prije nekoliko dana, religija...
Well done, america...
Nije onda čudno da si najomraženija država na planeti...

_________________
FULL SPEECH: Ukraine President Volodymyr Zelenskyy Addresses Joint Session of Congress - Page 4 60810
T.
T.

Posts : 17408
2014-04-14

Age : 83

Back to top Go down

FULL SPEECH: Ukraine President Volodymyr Zelenskyy Addresses Joint Session of Congress - Page 4 Empty Re: FULL SPEECH: Ukraine President Volodymyr Zelenskyy Addresses Joint Session of Congress

Post by veber 24/12/2022, 01:23

T. wrote:Govoreći o vlasti koja živi u paralelnom svemiru te ne haje za vlastite građane...
Trilijuni za najkorumpiraniju državu u europi dok polovica građana SAD- nema zdravstveno osiguranje...
Trilijuni za pronacističku vlast radi 'odbrane demokracije' u situaciji da su u istoj državi zabranjene opozicijske stranke, opozicijski mediji te od prije nekoliko dana, religija...
Well done, america...
Nije onda čudno da si najomraženija država na planeti...
naravno.
zato je rusija htjela pomoći posrnulom ukrajinskom narodu kao i tridesetih.

vidimo da šusaju po "vojnoj" strukturi. 


zanimljivo da je ta smrdljiva i teroristička i imperijalistička zemlja obnovila i podigla zapadnu europu nakon rata, drugog.
dok su tvoji frendovi totalno devastirali istočni dio.

zanimljivo kako tvoji frendovi stoljećima tamane narode, čitave nacije, osvajaju tuđe zemlje i vama je to ok. 
argument vam je, indijanci.

samo u svojoj maloumnosti nemate volje proučiti ruski imperijalizam koji iskompleksirani patuljko pokušava nastaviti.
i on se grize za jaja svako jutro jer je morao otići iz njemačke. isto tako jer je u njemačkoj došao sholz koji ne jebe ruse niti štasijevu babu.

i vi cvilkate, a činjenica je da si je smrad tatarski pucao ne u koljeno već u bedro u arteriju.

i sada treba pokrenuti povratak finskih teritorija, njemačkih, japanskih.
obeštećenja svim napaćenim narodima koje su tvoja stoka zatukla u logorima.

samo kaj svi vi "vidite" indijance i kauboje.
klasično nepoznavanje povjesti.

_________________
AfD
veber
veber

Male
Posts : 53509
2014-12-30


Back to top Go down

FULL SPEECH: Ukraine President Volodymyr Zelenskyy Addresses Joint Session of Congress - Page 4 Empty Re: FULL SPEECH: Ukraine President Volodymyr Zelenskyy Addresses Joint Session of Congress

Post by FRANK 24/12/2022, 03:23

Ja sam.unuk svoga dida Ike i svoga dida Pere.
Oni menu u nasljedstvo zanat ostavili.
Dida Peru upozna nisam.Bog ga uzeo kad je mojoj materi bilo 3 godine 1952.
Ali dida Iko naucio svoga Unuka Antu pravim vrijednostima

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19994
2015-09-13


Back to top Go down

FULL SPEECH: Ukraine President Volodymyr Zelenskyy Addresses Joint Session of Congress - Page 4 Empty Re: FULL SPEECH: Ukraine President Volodymyr Zelenskyy Addresses Joint Session of Congress

Post by FRANK 24/12/2022, 03:33

A didu Peri nek je vjecna cast i slava stvorena je Hrvatska drzava za koju se satnik crne Legije borio do kraja i umro od tuge sto u to vrijeme nije bilo hrvatske drzave.
Pocivaj u vjecnom miru posuski sokole

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19994
2015-09-13


Back to top Go down

FULL SPEECH: Ukraine President Volodymyr Zelenskyy Addresses Joint Session of Congress - Page 4 Empty Re: FULL SPEECH: Ukraine President Volodymyr Zelenskyy Addresses Joint Session of Congress

Post by Eroo 24/12/2022, 06:35

T. wrote:Govoreći o vlasti koja živi u paralelnom svemiru te ne haje za vlastite građane...
Trilijuni za najkorumpiraniju državu u europi dok polovica građana SAD- nema zdravstveno osiguranje...
Trilijuni za pronacističku vlast radi 'odbrane demokracije' u situaciji da su u istoj državi zabranjene opozicijske stranke, opozicijski mediji te od prije nekoliko dana, religija...
Well done, america...
Nije onda čudno da si najomraženija država na planeti...

Čudi me da nisi već u Donbasu. Ako ne znaš kako tamo stići kontaktiraj Svetoju, možete skupa.
Odakle ti to "na planeti"? Da nije i tebi mama lekarka? jocolor

_________________
Nulla rosa sine spina
Eroo
Eroo

Posts : 78068
2016-07-22


Back to top Go down

FULL SPEECH: Ukraine President Volodymyr Zelenskyy Addresses Joint Session of Congress - Page 4 Empty Re: FULL SPEECH: Ukraine President Volodymyr Zelenskyy Addresses Joint Session of Congress

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 4 of 4 Previous  1, 2, 3, 4

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum