ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Muskova konačna osveta

Page 1 of 2 1, 2  Next

Go down

Muskova konačna osveta Empty Muskova konačna osveta

Post by melkior 21/12/2022, 09:06

https://www.index.hr/vijesti/clanak/musk-odlazim-s-cela-twittera-cim-nadjem-nekog-dovoljno-glupog-da-prihvati-posao/2422895.aspx?index_ref=naslovnica_vijesti_ostalo_d

Najbolji CEO svih vremena cheers 

Podsjećam, kupio je dionice Twittera nakon što su ga dioničari natjerali u tu akviziciju prijetivši sudskim tužbama. Rekao je, ok, može, ali želim potpuno otvorene ruke da radim s kompanijom što hoću. Pa je podijelio hrpu otkaza i svjesno odlučio rasturiti vrijednost dionica. Jebo 44 milijarde dolara. Nakon svega, Elon Musk je posljednji Don Quihote američkog kapitalizma, čovjek koji nema zato što ima, već ima zato što voli lol!
avatar
melkior

Posts : 17244
2015-08-09


Back to top Go down

Muskova konačna osveta Empty Re: Muskova konačna osveta

Post by melkior 21/12/2022, 09:14

Musk: Odlazim s čela Twittera čim nađem nekog dovoljno glupog da prihvati posao

Muskova konačna osveta 2214d2f7-5ab6-4a94-9999-397dd67d25d9


ELON Musk poručio je da će odstupiti s mjesta šefa Twittera "čim pronađe nekoga dovoljno glupog da prihvati taj posao". Dodao je da će se nakon toga samo brinuti o softveru i timovima servera.
Muskov odgovor dolazi nakon ankete u kojoj je korisnike te društvene mreže pitao žele li da odstupi. Korisnici su odlučili, njih 57.5 posto je glasalo za Muskov odlazak, a on je najavio da će postupiti prema rezultatima ankete. U anketi je sudjelovao 17.502.391 korisnik.
Svega dvadesetak minuta nakon što je objavio anketu, a vidjelo se da je "da" za njegov odlazak daleko popularniji, Musk je tvitao: "Pazite što želite, to bi se moglo i ostvariti."
U odgovoru na jedan komentar Musk je napisao: "Pitanje nije pronaći izvršnog direktora, nego izvršnog direktora koji Twitter može održati živim.
Nitko ne želi posao koji zapravo može održati Twitter na životu. Nema nasljednika."

Nitko ne želi posao koji zapravo može održati Twitter na životu. Nema nasljednika."

Musk kupio Twitter u travnju za 44 milijarde dolara


Tjedan dana nakon što je kupio dionice Twittera Musk je dao ponudu za kupnju tvrtke te je u travnju kupio tu mrežu za 44 milijarde dolara.
Otkako je postao novi vlasnik počela su se postavljati pitanja kakve će promjene to donijeti korisnicima, ali i zaposlenicima.
"Twitter potvrđuje da je postigao definitivan dogovor o kupoprodaji. Kompaniju će u cijelosti akvizirati entitet u vlasništvu Elona Muska za 54.20 dolara po dionici. Transakcija se procjenjuje na oko 44 milijarde dolara. Po dovršenju transakcije Twitter će postati privatna kompanija", priopćili su tada iz Twittera.

Musk je tako postao vlasnik platforme koju smatra "javnim digitalnim mjestom na kojem će se raspravljati o vitalno važnim sadržajima za čovječanstvo", navedeno je u priopćenju. 

"Twitter mora postati privatna kompanija"

"Odlučio sam ulagati u Twitter jer vjerujem u njegov potencijal da bude platforma za slobodu govora diljem svijeta, a smatram da je sloboda govora društveni imperativ za funkcionalnu demokraciju", napisao je Musk u prijavi financijskom regulatoru, prenosi BBC.
"Međutim, nakon što sam investirao, shvatio sam da tvrtka u sadašnjoj formi neće ni napredovati ni služiti ovom društvenom imperativu. Twitter mora postati privatna kompanija. On ima ogroman potencijal, a ja ću ga osloboditi", dodao je.

Musk otpustio tisuće zaposlenika Twittera


Prije mjesec dana Musk je krenuo s masovnim otpuštanjima zaposlenika. Obavijest o otkazu poslao im je mailom. Twitter je u mailu zaposlenicima priopćio da će njegovi uredi biti privremeno zatvoreni i da će sav pristup biti obustavljen kako bi se pomoglo osigurati svakog zaposlenika, kao i Twitter sustav i podatke o korisnicima.
U poruci koja je poslana djelatnicima stoji da je danas njihov zadnji radni dan u tvrtki, ali da će ostati zaposleni i primati naknadu do 2. veljače 2023. Do tog dana bit će pod otkaznim rokom i s obustavljenim pristupom svim Twitter sustavima. Iako se od njih ne očekuje da rade tijekom ovog razdoblja, moraju se pridržavati svih pravila tvrtke.
Mnogi bivši djelatnici na Twitteru su napisali da su dobili otkaz. Mnogi su najavili i tužbe. Musk je navodno otpustio i tim koji je odgovoran za suzbijanje dezinformacija te za isticanje i pružanje konteksta objavama, omogućavajući ljudima da izvuku maksimum iz Twittera bez obzira na profile koje prate.
To je na Twitteru objavio čovjek koji je nekad radio u timu, a danas radi kao novinar. Napisao je da svi njegovi bivši kolege javljaju da su otpušteni.
avatar
melkior

Posts : 17244
2015-08-09


Back to top Go down

Muskova konačna osveta Empty Re: Muskova konačna osveta

Post by melkior 21/12/2022, 09:16

Trebalo bi Musku ponuditi posao ministra uprave, pravosuđa, regionalne i lokalne samouprave u hrvatskoj Vladi. Al´ bi letjelo perje na sve strane lol!
avatar
melkior

Posts : 17244
2015-08-09


Back to top Go down

Muskova konačna osveta Empty Re: Muskova konačna osveta

Post by melkior 21/12/2022, 09:19

melkior wrote:Trebalo bi Musku ponuditi posao ministra uprave, pravosuđa, regionalne i lokalne samouprave u hrvatskoj Vladi. Al´ bi letjelo perje na sve strane lol!
- Gospodine Musk, nudimo Vam posao ministra uprave, pravosuđa, regionalne i lokalne samouprave u hrvatskoj Vladi.
- Ali ja ne znam ništa o vašoj zemlji, o pravosuđu, upravi i lokalnoj samoupravi!
- Nema veze gospodine Musk, nisu znali ništa ni Vaši prethodnici, Vaše je samo da podijelite hrpu otkaza Basketball
avatar
melkior

Posts : 17244
2015-08-09


Back to top Go down

Muskova konačna osveta Empty Re: Muskova konačna osveta

Post by debotoijusto 21/12/2022, 09:27

gdje je nestalo zgazi libertadnu zgadiju i mogu sve sam ?
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 31227
2014-04-12


Back to top Go down

Muskova konačna osveta Empty Re: Muskova konačna osveta

Post by melkior 21/12/2022, 09:31

debotoijusto wrote:gdje je nestalo zgazi libertadnu zgadiju i mogu sve sam ?
Čovjek je i odradio sve sam, mission accomplished.
avatar
melkior

Posts : 17244
2015-08-09


Back to top Go down

Muskova konačna osveta Empty Re: Muskova konačna osveta

Post by AssadNaPodmornici 21/12/2022, 09:31

otpustio je 70% zaposlenika ,ekipa predviđala da će zbog toga twiter propasti a ono prc.. ništa se nije dogodilo.. ne samo to nego je poboljšao dosta funkcionalnosti.

lik se očito zamjerio deep stateu, jer počeo je pričati očite stvari da je i sam FBI sudjelovao u cenzuriranju ljudi koje je naredila demokratska partija..
situacija je toliko eskalirala da sve veći broj republikanaca zaziva da se totalno ukine FBI , možda da im trump nije uvaljivao debilne kandidate koji su pričali samo kako će zabraniti pobačaj i deformiranih plodova i produkt silovanja i incesta, možda bi to i mogli izvesti.. ovako čekaj 2024

e da elon musk se maka, ali twiter je sada slobodna platforma.. nema više da će te banirati jer si rekao ono što mi pišemo na forumu, da cijepivo protiv novinarske gripe ne štiti kurca i da je opasno, ili napišeš da je virus nastao u labu, pa te izbrišu sa interneta. nema toga više.

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21832
2018-06-14


Back to top Go down

Muskova konačna osveta Empty Re: Muskova konačna osveta

Post by Guest 21/12/2022, 09:32

debotoijusto wrote:gdje je nestalo zgazi libertadnu zgadiju i mogu sve sam ?

Nemam pojma, ali me to niti ne zanima.
Ono što je meni zanimljivo su situacije u kojima se Musk sprdao sa vodikom kao novim tnačajnim ugljično neutralnim (čak i negativnim) izvorom energije od svjetskog značaja.
Sad su sve najave da će vodik u svijetu preuzeti tu ulogu odnosno dobrim dijelom zamijeniti (ne samo ruski) prirodni plin).
Dakle, Musk se teško zeznuo, ne znam po koji put.
Čovjek je jednostavno rođeni antitalent, a na poziciju su ga ionako doveli glupi dioničari koji su bezrezervno podržavali njegove sumanute vizije i bez kojih bi odavno završio i u formalnom bankrotu.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Muskova konačna osveta Empty Re: Muskova konačna osveta

Post by melkior 21/12/2022, 09:32

Musk je kao dostavljač pizze.
Zvoni netko na vrata, plavuša pita:
- Tko je?
- Raznosač pizze!
- Uđi i raznesi!
avatar
melkior

Posts : 17244
2015-08-09


Back to top Go down

Muskova konačna osveta Empty Re: Muskova konačna osveta

Post by Guest 21/12/2022, 09:34

Speare Shaker wrote:
debotoijusto wrote:gdje je nestalo zgazi libertadnu zgadiju i mogu sve sam ?

Nemam pojma, ali me to niti ne zanima.
Ono što je meni zanimljivo su situacije u kojima se Musk sprdao sa vodikom kao novim tnačajnim ugljično neutralnim (čak i negativnim) izvorom energije od svjetskog značaja.
Sad su sve najave da će vodik u svijetu preuzeti tu ulogu odnosno dobrim dijelom zamijeniti (ne samo ruski) prirodni plin).
Dakle, Musk se teško zeznuo, ne znam po koji put.
Čovjek je jednostavno rođeni antitalent, a na poziciju su ga ionako doveli glupi dioničari koji su bezrezervno podržavali njegove sumanute vizije i bez kojih bi odavno završio i u formalnom bankrotu.

Doduše, priznajem mu da ima solidan glazbeni ukus (emitiranje konkretne pjesme u primjerku Tesle koji sad luta svemirskim bespućima).
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Muskova konačna osveta Empty Re: Muskova konačna osveta

Post by debotoijusto 21/12/2022, 09:37

AssadNaPodmornici wrote:otpustio je 70% zaposlenika ,ekipa predviđala da će zbog toga twiter propasti a ono prc.. ništa se nije dogodilo.. ne samo to nego je poboljšao dosta funkcionalnosti.

lik se očito zamjerio deep stateu, jer počeo je pričati očite stvari da je i sam FBI sudjelovao u cenzuriranju ljudi koje je naredila demokratska partija..
situacija je toliko eskalirala da sve veći broj republikanaca zaziva da se totalno ukine FBI , možda da im trump nije uvaljivao debilne kandidate koji su pričali samo kako će zabraniti pobačaj i deformiranih plodova i produkt silovanja i incesta, možda bi to i mogli izvesti.. ovako čekaj 2024

e da elon musk se maka, ali twiter je sada slobodna platforma.. nema više da će te banirati jer si rekao ono što mi pišemo na forumu, da cijepivo protiv novinarske gripe ne štiti kurca i da je opasno, ili napišeš da je virus nastao u labu, pa te izbrišu sa interneta. nema toga više.
nema... isto tako nema ni vise velikih oglasivaca  ;)
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 31227
2014-04-12


Back to top Go down

Muskova konačna osveta Empty Re: Muskova konačna osveta

Post by prckov 21/12/2022, 09:38

otpustio je 80 KGB agenata koji su uvodili cenzuru protiv konzervativaca i prikrivali hunter biden-ove i "big guy" dilove

_________________
It was always the women, and above all the young ones, who were the most bigotet adherents of the party, the swallowers of slogans, the amateur spies and nosers-out of unortodoxy.
Orwell 1984
prckov
prckov

Posts : 34425
2014-04-19


Back to top Go down

Muskova konačna osveta Empty Re: Muskova konačna osveta

Post by prckov 21/12/2022, 09:39

debotoijusto wrote:
AssadNaPodmornici wrote:otpustio je 70% zaposlenika ,ekipa predviđala da će zbog toga twiter propasti a ono prc.. ništa se nije dogodilo.. ne samo to nego je poboljšao dosta funkcionalnosti.

lik se očito zamjerio deep stateu, jer počeo je pričati očite stvari da je i sam FBI sudjelovao u cenzuriranju ljudi koje je naredila demokratska partija..
situacija je toliko eskalirala da sve veći broj republikanaca zaziva da se totalno ukine FBI , možda da im trump nije uvaljivao debilne kandidate koji su pričali samo kako će zabraniti pobačaj i deformiranih plodova i produkt silovanja i incesta, možda bi to i mogli izvesti.. ovako čekaj 2024

e da elon musk se maka, ali twiter je sada slobodna platforma.. nema više da će te banirati jer si rekao ono što mi pišemo na forumu, da cijepivo protiv novinarske gripe ne štiti kurca i da je opasno, ili napišeš da je virus nastao u labu, pa te izbrišu sa interneta. nema toga više.
nema... isto tako nema ni vise velikih oglasivaca  ;)

to je dobro
sloboda govora nevalja

_________________
It was always the women, and above all the young ones, who were the most bigotet adherents of the party, the swallowers of slogans, the amateur spies and nosers-out of unortodoxy.
Orwell 1984
prckov
prckov

Posts : 34425
2014-04-19


Back to top Go down

Muskova konačna osveta Empty Re: Muskova konačna osveta

Post by prckov 21/12/2022, 09:39

cak su i  humor cenzurirali

_________________
It was always the women, and above all the young ones, who were the most bigotet adherents of the party, the swallowers of slogans, the amateur spies and nosers-out of unortodoxy.
Orwell 1984
prckov
prckov

Posts : 34425
2014-04-19


Back to top Go down

Muskova konačna osveta Empty Re: Muskova konačna osveta

Post by AssadNaPodmornici 21/12/2022, 09:41

debotoijusto wrote:
AssadNaPodmornici wrote:otpustio je 70% zaposlenika ,ekipa predviđala da će zbog toga twiter propasti a ono prc.. ništa se nije dogodilo.. ne samo to nego je poboljšao dosta funkcionalnosti.

lik se očito zamjerio deep stateu, jer počeo je pričati očite stvari da je i sam FBI sudjelovao u cenzuriranju ljudi koje je naredila demokratska partija..
situacija je toliko eskalirala da sve veći broj republikanaca zaziva da se totalno ukine FBI , možda da im trump nije uvaljivao debilne kandidate koji su pričali samo kako će zabraniti pobačaj i deformiranih plodova i produkt silovanja i incesta, možda bi to i mogli izvesti.. ovako čekaj 2024

e da elon musk se maka, ali twiter je sada slobodna platforma.. nema više da će te banirati jer si rekao ono što mi pišemo na forumu, da cijepivo protiv novinarske gripe ne štiti kurca i da je opasno, ili napišeš da je virus nastao u labu, pa te izbrišu sa interneta. nema toga više.
nema... isto tako nema ni vise velikih oglasivaca  ;)
ima drugih. kapitalizam je u USA(još uvijek) tako da drugi oglašivači jedva dočekali. e da, većina tih koji su se "povukli" , već se vratila.

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21832
2018-06-14


Back to top Go down

Muskova konačna osveta Empty Re: Muskova konačna osveta

Post by debotoijusto 21/12/2022, 09:43

Speare Shaker wrote:
debotoijusto wrote:gdje je nestalo zgazi libertadnu zgadiju i mogu sve sam ?

Nemam pojma, ali me to niti ne zanima.
Ono što je meni zanimljivo su situacije u kojima se Musk sprdao sa vodikom kao novim tnačajnim ugljično neutralnim (čak i negativnim) izvorom energije od svjetskog značaja.
Sad su sve najave da će vodik u svijetu preuzeti tu ulogu odnosno dobrim dijelom zamijeniti (ne samo ruski) prirodni plin).
Dakle, Musk se teško zeznuo, ne znam po koji put.
Čovjek je jednostavno rođeni antitalent, a na poziciju su ga ionako doveli glupi dioničari koji su bezrezervno podržavali njegove sumanute vizije i bez kojih bi odavno završio i u formalnom bankrotu.
sad bas da antitalent... poslao je raketu u svemir i napravio najdominantniji auto u svijetu + jos stotine djecackih ideja koje zna upakirat/prodat
drustveni mediji nisu njegova salica caja i to naucio na najtezi nacin gledam to pozitivno mogao je biti tvrdoglav do zadnjeg korisnika
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 31227
2014-04-12


Back to top Go down

Muskova konačna osveta Empty Re: Muskova konačna osveta

Post by debotoijusto 21/12/2022, 09:52

AssadNaPodmornici wrote:
debotoijusto wrote:
AssadNaPodmornici wrote:otpustio je 70% zaposlenika ,ekipa predviđala da će zbog toga twiter propasti a ono prc.. ništa se nije dogodilo.. ne samo to nego je poboljšao dosta funkcionalnosti.

lik se očito zamjerio deep stateu, jer počeo je pričati očite stvari da je i sam FBI sudjelovao u cenzuriranju ljudi koje je naredila demokratska partija..
situacija je toliko eskalirala da sve veći broj republikanaca zaziva da se totalno ukine FBI , možda da im trump nije uvaljivao debilne kandidate koji su pričali samo kako će zabraniti pobačaj i deformiranih plodova i produkt silovanja i incesta, možda bi to i mogli izvesti.. ovako čekaj 2024

e da elon musk se maka, ali twiter je sada slobodna platforma.. nema više da će te banirati jer si rekao ono što mi pišemo na forumu, da cijepivo protiv novinarske gripe ne štiti kurca i da je opasno, ili napišeš da je virus nastao u labu, pa te izbrišu sa interneta. nema toga više.
nema... isto tako nema ni vise velikih oglasivaca  ;)
ima drugih. kapitalizam je u USA(još uvijek) tako da drugi oglašivači jedva dočekali. e da, većina tih koji su se "povukli" , već se vratila.
nisam pratio zadnjih dana tko otisao/vratio no jasno da najveci oglasivaci koji posluju na svim kontinentima nece oglasavat na mrezi gdje nema reda
da mu dobro idu prihodi od oglasavanja nastavio bi biti puno pametan a ne trazit ljude koji mu " ne trebaju "
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 31227
2014-04-12


Back to top Go down

Muskova konačna osveta Empty Re: Muskova konačna osveta

Post by Guest 21/12/2022, 09:58

debotoijusto wrote:
sad bas da antitalent... poslao je raketu u svemir i napravio najdominantniji auto u svijetu

Raketa nije niti njegov orginalni proizvod niti osobna fantazija.
Zasluge za to snose neki davno preminuli ljudi. On je taj projekt samo aktualizirao i refinancirao (zapravo, glupi dionirači koji su ga spasili od formalnog bankrota).
Najdominantniji auto u svijetu je debakl koji ima 2 prtljažnika umjesto da u jedan od njih smjesti SUI motor koji će povremeno uz minimalnu potrošnju raditi u optimalnom režimu i štednom modu kako bi punio bateriju strujom što bi autu enormno povećalo doseg.
Ali kažem, kad je netko antitalent, jednostavno je antitalent.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Muskova konačna osveta Empty Re: Muskova konačna osveta

Post by debotoijusto 21/12/2022, 10:11

Speare Shaker wrote:
debotoijusto wrote:
sad bas da antitalent... poslao je raketu u svemir i napravio najdominantniji auto u svijetu

Raketa nije niti njegov orginalni proizvod niti osobna fantazija.
Zasluge za to snose neki davno preminuli ljudi. On je taj projekt samo aktualizirao i refinancirao (zapravo, glupi dionirači koji su ga spasili od formalnog bankrota).
Najdominantniji auto u svijetu je debakl koji ima 2 prtljažnika umjesto da u jedan od njih smjesti SUI motor koji će povremeno uz minimalnu potrošnju raditi u optimalnom režimu i štednom modu kako bi punio bateriju strujom što bi autu enormno povećalo doseg.
Ali kažem, kad je netko antitalent, jednostavno je antitalent.
nije ni satelit no on omogucio da imas internet u svakom kutku zemlje za sitan novac ukrajina dobro zna sto to znaci
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 31227
2014-04-12


Back to top Go down

Muskova konačna osveta Empty Re: Muskova konačna osveta

Post by AssadNaPodmornici 21/12/2022, 10:20

debotoijusto wrote:
AssadNaPodmornici wrote:
debotoijusto wrote:
AssadNaPodmornici wrote:otpustio je 70% zaposlenika ,ekipa predviđala da će zbog toga twiter propasti a ono prc.. ništa se nije dogodilo.. ne samo to nego je poboljšao dosta funkcionalnosti.

lik se očito zamjerio deep stateu, jer počeo je pričati očite stvari da je i sam FBI sudjelovao u cenzuriranju ljudi koje je naredila demokratska partija..
situacija je toliko eskalirala da sve veći broj republikanaca zaziva da se totalno ukine FBI , možda da im trump nije uvaljivao debilne kandidate koji su pričali samo kako će zabraniti pobačaj i deformiranih plodova i produkt silovanja i incesta, možda bi to i mogli izvesti.. ovako čekaj 2024

e da elon musk se maka, ali twiter je sada slobodna platforma.. nema više da će te banirati jer si rekao ono što mi pišemo na forumu, da cijepivo protiv novinarske gripe ne štiti kurca i da je opasno, ili napišeš da je virus nastao u labu, pa te izbrišu sa interneta. nema toga više.
nema... isto tako nema ni vise velikih oglasivaca  ;)
ima drugih. kapitalizam je u USA(još uvijek) tako da drugi oglašivači jedva dočekali. e da, većina tih koji su se "povukli" , već se vratila.
nisam pratio zadnjih dana tko otisao/vratio no jasno da najveci oglasivaci koji posluju na svim kontinentima nece oglasavat na mrezi gdje nema reda
da mu dobro idu prihodi od oglasavanja nastavio bi biti puno pametan a ne trazit ljude koji mu " ne trebaju "

evo googla sam.
nisu se svi povukli, nego se dio woke korporacija povukao. i većina od tih što su se povukli se već vratila(Elon Musk on Saturday thanked advertisers for returning to Twitter after multiple reports said big-name companies like Apple and Amazon would resume advertising.)

kako rekoh twiter je sada puno bolja platforma,  kako rekoh prije si dobija banove jer bi napisao da postoje samo dva spola, muški i ženski, da samo žene mogu biti trudne, da cijepivo ima nuspojave i da ne štiti od novinarske gripe koja je btw nastala u kineskom labu a dio istraživanja za korona viruse je financirao (potpisao) dr.faucci (zato sada republikanci pokreću istraživanje u kongresu iako se to znalo prije 2ipo godine). e da klimatske promjene su prirodni dio ciklusa na planeti, i čovjekov utjecaj nije jasno dokazan a svakako davanje većih ovlasti korumpiranim političarima neće dovesti do smanjivanja klimatskih promjena za koje uopće ne znamo koliki je ako i ikakav čovjekov utjecaj.

-----
radi svih ovih stvari si dobia ban na twiteru, a sada više toga nema.  elon musk je protjerao woke komesare iz twitera, a ispalo je da je 70% zaposlenog osoblja bila woke birokracija. i twiter radi uredno i dodaje nove funkcionalnosti.

---sada o ovim svim stvarima će biti uredna i jasna javna rasprava. pazi twiter je banirao(tada) kreatora mnra cijepiva koji je upozoravao na negativne posljedice. a ovi luđaci ga banirali


Last edited by AssadNaPodmornici on 21/12/2022, 10:21; edited 1 time in total

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21832
2018-06-14


Back to top Go down

Muskova konačna osveta Empty Re: Muskova konačna osveta

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 2 1, 2  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum