ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Domovinski pokret želi da se škole zovu po djeci poginuloj u Domovinskom ratu

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Domovinski pokret želi da se škole zovu po djeci poginuloj u Domovinskom ratu - Page 2 Empty Re: Domovinski pokret želi da se škole zovu po djeci poginuloj u Domovinskom ratu

Post by Šandor Winnetou 1/12/2022, 13:48

marcellus wrote:
Šandor Winnetou wrote:
mentalitet wrote:Ja kada prochitam ili chujem Domovinski Rat,puknem

:tu
Ništa neuobičajno za srpskog glupana četničkog usmjerenja a ti si baš ono ogledni primjerak jednog takvog :tu

oni obično puknu ko kokice kad se spomene domovinski rat, oluja, traktor
sada su ljuti i kad snešku spominjemo :D

Šandor Winnetou

Posts : 19770
2017-12-31


Back to top Go down

Domovinski pokret želi da se škole zovu po djeci poginuloj u Domovinskom ratu - Page 2 Empty Re: Domovinski pokret želi da se škole zovu po djeci poginuloj u Domovinskom ratu

Post by dijagram 1/12/2022, 14:26

AssadNaPodmornici wrote:Evo bila je priča da će dati ime ulice po nekoj poginuloj afganistanski koju je mater vukla uz čopor druge djece ilegalno po tračnicama, naletio vlak. 
Sada da će po njoj u zagrebu dati ime nekog parka? Tko normalan daje imena ulica i parkova po osvajačima? Zašto se nitko protiv toga ne buni? Čime je ona zadužila nas?
Malo je reci zaduzila, mi se trebamo kao osjecati krivi zbog toga.

Klasicna mantra ljevicarskih bitangi u Hrvatskoj.

Oni kao brinu o afganistanskoj djeci , a svojoj nastradaloj u srpskoj agresiji se smiju.

Po toj maloj nazvali su igraliste za djecu.

Marksisticka indoktrinacija press.
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18836
2015-08-09


Back to top Go down

Domovinski pokret želi da se škole zovu po djeci poginuloj u Domovinskom ratu - Page 2 Empty Re: Domovinski pokret želi da se škole zovu po djeci poginuloj u Domovinskom ratu

Post by AssadNaPodmornici 1/12/2022, 15:31

dijagram wrote:
AssadNaPodmornici wrote:Evo bila je priča da će dati ime ulice po nekoj poginuloj afganistanski koju je mater vukla uz čopor druge djece ilegalno po tračnicama, naletio vlak. 
Sada da će po njoj u zagrebu dati ime nekog parka? Tko normalan daje imena ulica i parkova po osvajačima? Zašto se nitko protiv toga ne buni? Čime je ona zadužila nas?
Malo je reci zaduzila, mi se trebamo kao osjecati krivi zbog toga.

Klasicna mantra ljevicarskih bitangi u Hrvatskoj.

Oni kao brinu o afganistanskoj djeci , a svojoj nastradaloj u srpskoj agresiji se smiju.

Po toj maloj nazvali su igraliste za djecu.

Marksisticka indoktrinacija press.
znači asevi su već nazvali igralište. horor.

gdje su naše desne stranke koje su opozicija da se pobune? znači možeš zvati igralište po takvima, mislim curka nije ništa kriva, ali legalno mater je vukla uz čopor druge djece , 5000km ilegalno u drugoj državi, iako je bila zbrinuta i u turskoj, i grčkoj, i srbiji, i bosni, pa eto .. i Ok desla se tragedija, ali kakvo jebeno nazivanje parkova po njoj.. a nazivanje po RH poginuloj djeci je primitivno. kakav debilizam

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21834
2018-06-14


Back to top Go down

Domovinski pokret želi da se škole zovu po djeci poginuloj u Domovinskom ratu - Page 2 Empty Re: Domovinski pokret želi da se škole zovu po djeci poginuloj u Domovinskom ratu

Post by dijagram 1/12/2022, 18:18

AssadNaPodmornici wrote:
dijagram wrote:
AssadNaPodmornici wrote:Evo bila je priča da će dati ime ulice po nekoj poginuloj afganistanski koju je mater vukla uz čopor druge djece ilegalno po tračnicama, naletio vlak. 
Sada da će po njoj u zagrebu dati ime nekog parka? Tko normalan daje imena ulica i parkova po osvajačima? Zašto se nitko protiv toga ne buni? Čime je ona zadužila nas?
Malo je reci zaduzila, mi se trebamo kao osjecati krivi zbog toga.

Klasicna mantra ljevicarskih bitangi u Hrvatskoj.

Oni kao brinu o afganistanskoj djeci , a svojoj nastradaloj u srpskoj agresiji se smiju.

Po toj maloj nazvali su igraliste za djecu.

Marksisticka indoktrinacija press.
znači asevi su već nazvali igralište. horor.

gdje su naše desne stranke koje su opozicija da se pobune? znači možeš zvati igralište po takvima, mislim curka nije ništa kriva, ali legalno mater je vukla uz čopor druge djece , 5000km ilegalno u drugoj državi, iako je bila zbrinuta i u turskoj, i grčkoj, i srbiji, i bosni, pa eto .. i Ok desla se tragedija, ali kakvo jebeno nazivanje parkova po njoj.. a nazivanje po RH poginuloj djeci je primitivno. kakav debilizam
da, to su tako ponosno prenijele novinarske vedete

policija ih zaustavila u ilegalnom prelasku i okrenula natrag u srbiju

kretali su se prugom i naisao vlak

jasno je da drzava hrvatska snosi krivicu za sve

di je bio miha sa sendvicom, sokicem

ako je mogao crvenku davati mogao je i afganistancima

strava
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18836
2015-08-09


Back to top Go down

Domovinski pokret želi da se škole zovu po djeci poginuloj u Domovinskom ratu - Page 2 Empty Re: Domovinski pokret želi da se škole zovu po djeci poginuloj u Domovinskom ratu

Post by zganci_i_jetrica 1/12/2022, 19:07

marcellus wrote:
debotoijusto wrote:nije tema o meni nego najnizim podrazajima DP na one s ogranicenim kapacitetom razmisljanja
dok je pak imenovanje ulice u zagrebu po maloj zec, čije ubojstvo nema veze s ratom nego je kolateralna posljedica ubojstva iz čistog koristoljublja (za razliku od malog rimca koji ju je upucao, a kojem su srbi netom prije toga smaknuli pola familije u vukovaru čisto jer su hrvati) za one s visokim kapacitetom. Jelda. Naravno da ćemo imenovati ulice po djeci ubijenoj od strane antifašista u ratu
Nizozemci su predali (doduše anonimno  pig) Anu Frank Gestapou, a onda su od nje napravili i više nego unosan posao  :)
zganci_i_jetrica
zganci_i_jetrica

Posts : 1368
2021-06-05


Back to top Go down

Domovinski pokret želi da se škole zovu po djeci poginuloj u Domovinskom ratu - Page 2 Empty Re: Domovinski pokret želi da se škole zovu po djeci poginuloj u Domovinskom ratu

Post by mentalitet 2/12/2022, 00:29

marcellus wrote:
Šandor Winnetou wrote:
mentalitet wrote:Ja kada prochitam ili chujem Domovinski Rat,puknem

:tu
Ništa neuobičajno za srpskog glupana četničkog usmjerenja a ti si baš ono ogledni primjerak jednog takvog :tu

oni obično puknu ko kokice kad se spomene domovinski rat, oluja, traktor


Slushaj ljudsko smece ,kada vidim vas na ovome forumu zahvaljujem se bogu shto mi je dao moc providjenja jer da sam ostao u toj vashoj vukojebini sigurno bih jednom od takvih ispraznio dugu devetku u tu shuplju pokvarenu glavu ne zbog toga shto je Hrvat nego samo da vidim da li u tom mozgu ima krvi i po chemu se takva smeca razlikuju od drugih ljudi.Dakle nisam bjezao (a i da jesam ne bi bilo sramota bjezati od 100 tisuca korisnih budala).Ti pjevaj borbene i tjeshite se ali vam je zapad zavukao kurchinu do krajnika pa sada grcate u dugovima i narafski,kada si u duznichkom ropstvu mosh samo kamatarima pushit kurac.Josh par godina i takvi kao ti izumrijet cete ko gushteri u mom vrtu.A onda ce doci tvoja djeca i druga djeca kao shto su doshla nakon izumiranja partizana i prichat ce sasvim neshto drugo jer zivot se ne moze kontrolirati kako ti zelish i tvoji mentalni bolesnici koji te slijede i odobravaju tvoj nachin razmishljanja.No ako mislish da ti zelim smrt,ne zelim ti jednog malog crnca u obitelji.Mislim ono,bash su slatki dok su mali,susrecem ih svakodnevno,ali kada odrastu bjezat cete vi pjehe iz te vukojebine a ja bi volio da sam tu i samo da vas pitam kako se osjecate.Mogao sam dobiti hrvatski passeport ali nikad mi nije padalo napamet da ga uzmem jer sam papirnato ionako vash robovlasnik.Mozda neka od tvojih kcerki dobije americhko drzavljanstvo jer crnci u zadnje vrijeme obozavaju hrvatice ,tako da uvijek sve dodje na naplatu.Tvoja karma je predvidljiva i ne moze omanuti i ne samo tvoja .Shiptari su isto jebezljivi a vi takozvani veliki rvati ste ljudski gnoj od kojih hrvatice bjeze pa ste valjda i sjebani od nejebice.Ajd dobro u tvom sluchaju i razumijem ih jer tko bi mogao zivjeti sa chovjekom pacovskog lica osim te tvoje nesretnice koja je ionako operirana od estetike.Fakat ti lice olichava unutrashnji mentalni sklop.Jebo te ,nije mi jasno samo kako te se djeca ne prepadnu,valjda navikla na pacove,nema druge logike.
Meni je drago da vi drkate na taj vash pljachkashki rat koji nazivate Domovinski jer to i jeste kvaka kako cete sami sebi jebati mater jer dok jedni stenju i rade drgi se kockaju po kladionicama sa njihovim parama,dodju doma i tuku zene i djecu pa vam je zato shto ste toliko srecni sa "svojom" drzavom obiteljsko nasilje na europskom vrhu.Ne bi se chudio da i tebe tvoja jadnica tuche jer ti je takva faca iritantna da bi te chovjek da te sretne iz chista mira nalemo.

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5213
2020-07-05


Back to top Go down

Domovinski pokret želi da se škole zovu po djeci poginuloj u Domovinskom ratu - Page 2 Empty Re: Domovinski pokret želi da se škole zovu po djeci poginuloj u Domovinskom ratu

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum