ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Užas:bivši igrači Hajduka pjevali Hej Slaveni

Page 1 of 2 1, 2  Next

Go down

Užas:bivši igrači Hajduka pjevali Hej Slaveni Empty Užas:bivši igrači Hajduka pjevali Hej Slaveni

Post by jastreb 11/14/2022, 16:50

https://www.rijekadanas.com/video-bivsi-igraci-hajduka-zapjevali-himnu-hej-slaveni-na-promociji-knjige-ivana-gudelja/
jastreb
jastreb

Posts : 34059
2014-04-22


Back to top Go down

Užas:bivši igrači Hajduka pjevali Hej Slaveni Empty Re: Užas:bivši igrači Hajduka pjevali Hej Slaveni

Post by jastreb 11/14/2022, 16:50

Lipo!
jastreb
jastreb

Posts : 34059
2014-04-22


Back to top Go down

Užas:bivši igrači Hajduka pjevali Hej Slaveni Empty Re: Užas:bivši igrači Hajduka pjevali Hej Slaveni

Post by debotoijusto 11/14/2022, 17:04

Prema navodima prisutnih, Gudelj nije pjevao spomenute pjesme.


nebitno hajduk je cudo , 90 000 clanova povijest kluba za koju bi evropski velikani dali sve da je posjeduju vise gledatelja nego liga zajedno...
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 31227
2014-04-12


Back to top Go down

Užas:bivši igrači Hajduka pjevali Hej Slaveni Empty Re: Užas:bivši igrači Hajduka pjevali Hej Slaveni

Post by crvenkasti 11/14/2022, 17:05

Smradovi!

Nek idu u Srbiju.
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 29501
2014-04-17


Back to top Go down

Užas:bivši igrači Hajduka pjevali Hej Slaveni Empty Re: Užas:bivši igrači Hajduka pjevali Hej Slaveni

Post by crvenkasti 11/14/2022, 17:08

debotoijusto wrote:Prema navodima prisutnih, Gudelj nije pjevao spomenute pjesme.


nebitno hajduk je cudo , 90 000 clanova povijest kluba za koju bi evropski velikani dali sve da je posjeduju vise gledatelja nego liga zajedno...

Ej, u reprezentaciji Srbije igra neki Nemanja Gudelj. Jel mu to sin?
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 29501
2014-04-17


Back to top Go down

Užas:bivši igrači Hajduka pjevali Hej Slaveni Empty Re: Užas:bivši igrači Hajduka pjevali Hej Slaveni

Post by debotoijusto 11/14/2022, 17:09

crvenkasti wrote:
debotoijusto wrote:Prema navodima prisutnih, Gudelj nije pjevao spomenute pjesme.


nebitno hajduk je cudo , 90 000 clanova povijest kluba za koju bi evropski velikani dali sve da je posjeduju vise gledatelja nego liga zajedno...

Ej, u reprezentaciji Srbije igra neki Nemanja Gudelj. Jel mu to sin?

brat od tetke ;)
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 31227
2014-04-12


Back to top Go down

Užas:bivši igrači Hajduka pjevali Hej Slaveni Empty Re: Užas:bivši igrači Hajduka pjevali Hej Slaveni

Post by niels 11/14/2022, 20:18

Vidio sam neka odavno poznata imena i prezimena...dobrih igrača se skupilo.
niels
niels

Male
Posts : 4797
2021-04-26

Age : 85

Back to top Go down

Užas:bivši igrači Hajduka pjevali Hej Slaveni Empty Re: Užas:bivši igrači Hajduka pjevali Hej Slaveni

Post by niels 11/14/2022, 20:19

jastreb wrote:Lipo!

Kaj ti nisi Rečanin? ;)

Navijaš za Hajduk kad su FK Reci potonule lađe? :)
niels
niels

Male
Posts : 4797
2021-04-26

Age : 85

Back to top Go down

Užas:bivši igrači Hajduka pjevali Hej Slaveni Empty Re: Užas:bivši igrači Hajduka pjevali Hej Slaveni

Post by vuksadinare 11/14/2022, 20:22

niels wrote:
jastreb wrote:Lipo!

Kaj ti nisi Rečanin? ;)

Navijaš za Hajduk kad su FK Reci potonule lađe? :)
on je grobar :)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99846
2015-09-08


Back to top Go down

Užas:bivši igrači Hajduka pjevali Hej Slaveni Empty Re: Užas:bivši igrači Hajduka pjevali Hej Slaveni

Post by niels 11/14/2022, 20:22

Nevezano uz temu, vidim da je događaj bio u Ulcinju.

Crnogorska rivijera je krasna, bio sam dva puta, oba nažalost prekratko...moja preporuka za GO slijedeće ljeto.
niels
niels

Male
Posts : 4797
2021-04-26

Age : 85

Back to top Go down

Užas:bivši igrači Hajduka pjevali Hej Slaveni Empty Re: Užas:bivši igrači Hajduka pjevali Hej Slaveni

Post by debotoijusto 11/14/2022, 20:23

niels wrote:Vidio sam neka odavno poznata imena i prezimena...dobrih igrača se skupilo.

a vidi ovo


Promocija knjige “Hajdučka priča” i dokumentrani film “Ivanova igra” osmišljeni su i kao druženje bivših fudbalskih asova i prijatelja sa ovih prostora i Gudeljom koji je pored profesionalne karijere i uspeha koji je postigao veoma mlad, danas radi i puno toga što prati popularijuaziju zdravog života i brigu o zdravlju, sa posebnim naglaskom na borbu protiv Hepatitisa B koji mu je zaustavio vrhunsku karijeru.

“Radujem se promociji i prikazivanju filma u Nišu, ali se ujedno i nadam dolasku mog trenera Miće Duvančića koji je bio vrhunski stručnjak. Ja sam imao puno fudbalskih učitelja, ali on je na mene ostavio jak utisak”, rekao je Gudelj red sutrašnju promociju u Nišu.

“Ivan Gudelj je verovatno najomiljeniji Hrvat među srpskim ljubiteljima fudbala. Pižona su voleli Zvezdaši, Kranjčara Dinamovci, Mocu Partizanovci, Sušića Sarajlije, Bajevića Mostarci… Ali Gudelj je bio nešto posebno. Njemu su pljeskali i van Splita… u Nišu, Beogradu, Tuzli, Titogradu, Ljubljani… čak i u Zagrebu. Pored fudbalske veštine, plenio je poštenjem i dobrotom. Bio je stub splitskog Hajduka, kapiten reprezentacije one velike Jugoslavije, a onda mu je bolest u 26. godini prekinula karijeru. Radujem se da je Gudelj ovih dana sa nama u Nišu a reakcije na njegov dolazak su potpuno fantastične”, rekao je Paunović.

Film “Ivanova igra” prikazan je i rajem avgusta na niškog festivalu dokumentarnog filma “City Fest” koji je održan na keju kraj Nišave.
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 31227
2014-04-12


Back to top Go down

Užas:bivši igrači Hajduka pjevali Hej Slaveni Empty Re: Užas:bivši igrači Hajduka pjevali Hej Slaveni

Post by vuksadinare 11/14/2022, 20:24

....gudelj je imocanac i mislim da je trener kadetske reprezentacije hrvatske..od sedam bivsih hajdukovih cetri nisu hrvati niti zive u hrvatskoj
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99846
2015-09-08


Back to top Go down

Užas:bivši igrači Hajduka pjevali Hej Slaveni Empty Re: Užas:bivši igrači Hajduka pjevali Hej Slaveni

Post by niels 11/14/2022, 20:25

vuksadinare wrote:
niels wrote:
jastreb wrote:Lipo!

Kaj ti nisi Rečanin? ;)

Navijaš za Hajduk kad su FK Reci potonule lađe? :)
on je grobar :)

Pa dobro za Reku se navija najranije od 1987, prije za Dinamo, Hajduk, Partizan, Želju, pred sam rat i Zvezdu...
niels
niels

Male
Posts : 4797
2021-04-26

Age : 85

Back to top Go down

Užas:bivši igrači Hajduka pjevali Hej Slaveni Empty Re: Užas:bivši igrači Hajduka pjevali Hej Slaveni

Post by vuksadinare 11/14/2022, 20:26

pet zapravo...tako da tetrijebova podvala nije uspjela
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99846
2015-09-08


Back to top Go down

Užas:bivši igrači Hajduka pjevali Hej Slaveni Empty Re: Užas:bivši igrači Hajduka pjevali Hej Slaveni

Post by debotoijusto 11/14/2022, 20:26

- Da, zvali smo Ivana Gudelja da nam dođe u Niš jer je, to moram iskreno kazati, jedini nogometaš, jedini sportaš s područja Hrvatske, koji ne samo u Nišu, nego i u Srbiji uživa takav ugled i poštovanje, da je to uistinu fenomen.

Mogu reći, pa neka to bude nekome i smiješno, da je Ivan Gudelj jedini Hrvat kojega vole svi Srbi bez ikakvih kalkulacija! - u jednom dahu nam kazuje predsjednik skupštine najveće Niške općine Palilula Bratislav Vučković.

- Bio je to praznik za Niš i posebno našu općinu. Meni osobno Ivan je bio i ostao uzor, jer sam i ja nekadadašnji nogometaš koji je igrao za sve klubove u okružju Niša, a Ivana sam kopirao u igri i ponašanju. I tako sam kao predsjednik općine na samoj promociji zamolio Ivana, s obzirom da imamo nekoliko teških socijalnih slučajeva u općini, ako bi se mogao uključiti u akciju prikupljanja pomoći.

Nisam to ni izrekao, a Gudelj je prihvatio. Na iznimno posjećenoj večeri predstavljanja njegove knjige i filma, neumorno je potpisivao knjige, dresove koje su masovno s njegovim imenom i bijelom bojom Hajduka donosili Nišlije. Svatko je ostavio i donaciju za našega sugrađanina, a onda je došao i najveći trenutak u životu našega teško oboljelog sugrađanina.

U goste mu je došao njegov idol Ivan Gudelj, te mu predao novac od donacija. Bilo je suza radosnica kod teško oboljelog Nikole, ali i iznimne radosti. Nikada to Ivanu nećemo zaboraviti. Njegova gesta imala je odjeka u Skupštini naše općine, gdje je predložen za počasnog građanina najveće niške općine. To će opet biti spektakl za sve nas.
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 31227
2014-04-12


Back to top Go down

Užas:bivši igrači Hajduka pjevali Hej Slaveni Empty Re: Užas:bivši igrači Hajduka pjevali Hej Slaveni

Post by T. 11/14/2022, 20:27

vuksadinare wrote:....gudelj je imocanac i mislim da je trener kadetske reprezentacije hrvatske..od sedam bivsih hajdukovih cetri nisu hrvati niti zive u hrvatskoj
Sedam, ja izbroja pet... scratch
Ne kontam gudelja...
Teško da je on pjevao...

_________________
Užas:bivši igrači Hajduka pjevali Hej Slaveni 60810
T.
T.

Posts : 17408
2014-04-14

Age : 83

Back to top Go down

Užas:bivši igrači Hajduka pjevali Hej Slaveni Empty Re: Užas:bivši igrači Hajduka pjevali Hej Slaveni

Post by crvenkasti 11/14/2022, 20:28

Užasno mi je kad neko naslov teme započne tom užasnom rječju.
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 29501
2014-04-17


Back to top Go down

Užas:bivši igrači Hajduka pjevali Hej Slaveni Empty Re: Užas:bivši igrači Hajduka pjevali Hej Slaveni

Post by niels 11/14/2022, 20:30

debotoijusto wrote:
niels wrote:Vidio sam neka odavno poznata imena i prezimena...dobrih igrača se skupilo.

a vidi ovo


Promocija knjige “Hajdučka priča” i dokumentrani film “Ivanova igra” osmišljeni su i kao druženje bivših fudbalskih asova i prijatelja sa ovih prostora i Gudeljom koji je pored profesionalne karijere i uspeha koji je postigao veoma mlad, danas radi i puno toga što prati popularijuaziju zdravog života i brigu o zdravlju, sa posebnim naglaskom na borbu protiv Hepatitisa B koji mu je zaustavio vrhunsku karijeru.

“Radujem se promociji i prikazivanju filma u Nišu, ali se ujedno i nadam dolasku mog trenera Miće Duvančića koji je bio vrhunski stručnjak. Ja sam imao puno fudbalskih učitelja, ali  on je na mene ostavio jak utisak”, rekao je Gudelj red sutrašnju promociju u Nišu.

“Ivan Gudelj je verovatno najomiljeniji Hrvat među srpskim ljubiteljima fudbala. Pižona su voleli Zvezdaši, Kranjčara Dinamovci, Mocu Partizanovci, Sušića Sarajlije, Bajevića Mostarci… Ali Gudelj je bio nešto posebno. Njemu su pljeskali i van Splita… u Nišu, Beogradu, Tuzli, Titogradu, Ljubljani… čak i u Zagrebu. Pored fudbalske veštine, plenio je poštenjem i dobrotom. Bio je stub splitskog Hajduka, kapiten reprezentacije one velike Jugoslavije, a onda mu je bolest u 26. godini prekinula karijeru. Radujem se da je Gudelj ovih dana sa nama u Nišu a reakcije na njegov dolazak su potpuno fantastične”, rekao je Paunović.

Film “Ivanova igra” prikazan je i rajem avgusta na niškog festivalu dokumentarnog filma “City Fest” koji je održan na keju kraj Nišave.

Ne znam za drugdje, sigurno mu se nije pljeskalo u Zagrebu. Barem dok je nosio Hajdukov dres. :)

Ali pošteno, mislim da je Hajduk imao vrhunske igrače, ali Gudelj jednostavno nije bio među njima. Kud se sad sjetio pisati knjigu, nije jučer završio karijeru..
niels
niels

Male
Posts : 4797
2021-04-26

Age : 85

Back to top Go down

Užas:bivši igrači Hajduka pjevali Hej Slaveni Empty Re: Užas:bivši igrači Hajduka pjevali Hej Slaveni

Post by vuksadinare 11/14/2022, 20:30

T. wrote:
vuksadinare wrote:....gudelj je imocanac i mislim da je trener kadetske reprezentacije hrvatske..od sedam bivsih hajdukovih cetri nisu hrvati niti zive u hrvatskoj
Sedam, ja izbroja pet... scratch
Ne kontam gudelja...
Teško da je on pjevao...
nije pjevao..pa koliko je za hajduk igralo igraca iz ex yu republika i ovaj se krelac tetrijeb veseli a ispao telac u biti..sto bi milos bursac ili rizah meskovic oli djevad prekazi.trebali pjevat hrvatsku himnu :)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99846
2015-09-08


Back to top Go down

Užas:bivši igrači Hajduka pjevali Hej Slaveni Empty Re: Užas:bivši igrači Hajduka pjevali Hej Slaveni

Post by niels 11/14/2022, 20:31

T. wrote:
vuksadinare wrote:....gudelj je imocanac i mislim da je trener kadetske reprezentacije hrvatske..od sedam bivsih hajdukovih cetri nisu hrvati niti zive u hrvatskoj
Sedam, ja izbroja pet... scratch
Ne kontam gudelja...
Teško da je on pjevao...

I ja mislim, otvaral je usta...
niels
niels

Male
Posts : 4797
2021-04-26

Age : 85

Back to top Go down

Užas:bivši igrači Hajduka pjevali Hej Slaveni Empty Re: Užas:bivši igrači Hajduka pjevali Hej Slaveni

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 2 1, 2  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum