ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Jaja skuplja 50%, a očekuje se i daljnji porast cijene

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Jaja skuplja 50%, a očekuje se i daljnji porast cijene - Page 2 Empty Re: Jaja skuplja 50%, a očekuje se i daljnji porast cijene

Post by dijagram 6/11/2022, 11:28

prckov wrote:
Ringo10 wrote:
Noor wrote:
Ringo10 wrote:Ja sam svoja jaja davao dzaba I Hrvaticama I Srpkinjama I muslimankama
Sad sam malo stariji ali mogao bih se ponovo aktivirati ...jebi ga kriza je I treba pomoci
mogo bi ti i bez njih ostati, ako ti Smilja čita ovo :rasta
Pa uglavnom ne cita...Ali par puta sam zaboravio ugasit stranicu pa je bilo frke...posebno jednom kad je vidjela par privatnih poruka jednom forumasici Sa ovoga foruma kad sam napisao - steta sto se nismo upoznali u mladosti.
Uh koja je to frka bila
Ali hajde, nekako sam izgladio stvar
Sad sam mnogo oprezniji...nece ona ovo vidjeti
Inace bih stvarno ostao bez jaja
ajde 
vecih muskih picaka nisam vidio od bosanaca  koji su poslije ovog zadnjeg rata dosli u australiju
jedno vrijeme sam se druzio s  njima a to je uvjek islo u kompletu sa zenama, medutim nikad ni jedan (na moje uposrno insistiranje) nije htio da se nas 5-6 koliko nas je bilo nademo vikendom na kavi bez zena. Niti kazu hocemo niti kazu  necemo. Ti ljudi se ne smiju od njih odmaket ni dva metra, i to ne zato sto  im zene ne daju  nego se oni prilijepili za zene ko taksene  marke, nevjerojatno  nesto,tako da sam te pizde vec davno otkanto iz zivota
Pa dobro, paze na zene,to sto oni nisu gresni ne znaci da su im i zene takve.
A i ja se mogu naci u blizini i svasta je onda moguce:)

dijagram

Posts : 18836
2015-08-09


Back to top Go down

Jaja skuplja 50%, a očekuje se i daljnji porast cijene - Page 2 Empty Re: Jaja skuplja 50%, a očekuje se i daljnji porast cijene

Post by Serbinho-3 6/11/2022, 11:36

Jabuke u onom Francuskom Iper-u.

Jeftinije, nego tamo kod vas.

Zapad, standard.


https://ibb.co/N9nZL3H
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 27343
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum