ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vucicev 'medijski trbuhozborac' i direktor Informera bi rat sa Hrvatskom

Go down

Vucicev 'medijski trbuhozborac' i direktor Informera bi rat sa Hrvatskom Empty Vucicev 'medijski trbuhozborac' i direktor Informera bi rat sa Hrvatskom

Post by vuksadinare 9/10/2022, 07:03

https://m.vecernji.hr/vijesti/vucicev-medijski-trbuhozborac-hrvati-su-jedna-od-rijetkih-nacija-koji-nikada-nisu-prosli-proces-denacifikacije-1623771
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99817
2015-09-08


Back to top Go down

Vucicev 'medijski trbuhozborac' i direktor Informera bi rat sa Hrvatskom Empty Re: Vucicev 'medijski trbuhozborac' i direktor Informera bi rat sa Hrvatskom

Post by vuksadinare 9/10/2022, 07:05

jedno je zeljeti drugo moci..zubo je jedan od tezih budala..na zalost koji poprilicno kreira medijsko misljenje u srbiji i zatupljuje one tamo i naravno kuri...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99817
2015-09-08


Back to top Go down

Vucicev 'medijski trbuhozborac' i direktor Informera bi rat sa Hrvatskom Empty Re: Vucicev 'medijski trbuhozborac' i direktor Informera bi rat sa Hrvatskom

Post by vuksadinare 9/10/2022, 07:09

..zubo bi trebao znati da u zadnjih pet godina propala su tri pokusaja probna mobilizacije ili poziva u rezervu u srbiji..odziv je bio oko vrlo slabih 30-tak % i jos jednom je potvrdjeno da srbin ne ide rado u vojnike pogotovo kad mirise na barut i pogotovo nakon ruskih vojnih poraza...ali zubo je debil kai sef mu i oni oko njega...svatko ima pravo na pokusaj a kako ce to zavrsiti po srbiju i srbe ne bi htio o tome..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99817
2015-09-08


Back to top Go down

Vucicev 'medijski trbuhozborac' i direktor Informera bi rat sa Hrvatskom Empty Re: Vucicev 'medijski trbuhozborac' i direktor Informera bi rat sa Hrvatskom

Post by Šandor Winnetou 9/10/2022, 07:56

ma to besni ker samo laje, zna da bi s prvom granatom dobili po pički expresno pod jedan.
Pod dva taj kukavelj od zemlje nema nikakve resurse da bi započeo i vodio rat, ni ljdske ni tehničke.

_________________
Vucicev 'medijski trbuhozborac' i direktor Informera bi rat sa Hrvatskom Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19763
2017-12-31


Back to top Go down

Vucicev 'medijski trbuhozborac' i direktor Informera bi rat sa Hrvatskom Empty Re: Vucicev 'medijski trbuhozborac' i direktor Informera bi rat sa Hrvatskom

Post by omni 9/10/2022, 09:24

Da mu Bog da rat u kuci sa zenom.
omni
omni

Male
Posts : 7009
2014-04-12

Lokacija: : 9 krug

Back to top Go down

Vucicev 'medijski trbuhozborac' i direktor Informera bi rat sa Hrvatskom Empty Re: Vucicev 'medijski trbuhozborac' i direktor Informera bi rat sa Hrvatskom

Post by Meatke 9/10/2022, 09:25

vuksadinare wrote:https://m.vecernji.hr/vijesti/vucicev-medijski-trbuhozborac-hrvati-su-jedna-od-rijetkih-nacija-koji-nikada-nisu-prosli-proces-denacifikacije-1623771


Vucicev 'medijski trbuhozborac' i direktor Informera bi rat sa Hrvatskom Images?q=tbn:ANd9GcTRoGIEliSBTtV6I-jDn_fZe4hGVWllBIs4TQ&usqp=CAU
Meatke
Meatke

Posts : 349
2015-08-16


RayMabus, marcellus and Šandor Winnetou like this post

Back to top Go down

Vucicev 'medijski trbuhozborac' i direktor Informera bi rat sa Hrvatskom Empty Re: Vucicev 'medijski trbuhozborac' i direktor Informera bi rat sa Hrvatskom

Post by Serbinho-3 9/10/2022, 10:16

Kada je neko glup, kako ce proci nesto?
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 27244
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Vucicev 'medijski trbuhozborac' i direktor Informera bi rat sa Hrvatskom Empty Re: Vucicev 'medijski trbuhozborac' i direktor Informera bi rat sa Hrvatskom

Post by MDMiridije 9/10/2022, 14:04

Serbinho-3 wrote:Kada je neko glup, kako ce proci nesto?

Nemoj ti o gluposti majketi.

Da si najgluplji čovjek na svijetu nisi, ali nadaj se da ovaj neće umrijeti brzo.
MDMiridije
MDMiridije

Posts : 183
2022-10-01


Back to top Go down

Vucicev 'medijski trbuhozborac' i direktor Informera bi rat sa Hrvatskom Empty Re: Vucicev 'medijski trbuhozborac' i direktor Informera bi rat sa Hrvatskom

Post by niels 9/10/2022, 14:33

Odlična ideja.

Ja bih svakom mladom čovjeku u Srbiji preporučio da digne oružje i da u specijalnoj vojnoj operaciji denacificira susjeda, te NATO i EU.

Ali samo ako bi direktor Informera stao u kamikaza redove u prvom valu. :)

Ovako bi “za Srbiju” valjda trebali ginuti braćala, dzango i pizzon, a taj bi trebao štampati onaj suludi tabloid i zarađivati pare na tuđoj nevolji.
niels
niels

Male
Posts : 4797
2021-04-26

Age : 85

Back to top Go down

Vucicev 'medijski trbuhozborac' i direktor Informera bi rat sa Hrvatskom Empty Re: Vucicev 'medijski trbuhozborac' i direktor Informera bi rat sa Hrvatskom

Post by niels 9/10/2022, 14:34

Svaki rat, od Trojanskog do danas, nisu riješili najglasniji nego najhrabriji.

A ti su nerijetko i najtiši.
niels
niels

Male
Posts : 4797
2021-04-26

Age : 85

Back to top Go down

Vucicev 'medijski trbuhozborac' i direktor Informera bi rat sa Hrvatskom Empty Re: Vucicev 'medijski trbuhozborac' i direktor Informera bi rat sa Hrvatskom

Post by mentalitet 10/10/2022, 01:30

vuksadinare wrote:https://m.vecernji.hr/vijesti/vucicev-medijski-trbuhozborac-hrvati-su-jedna-od-rijetkih-nacija-koji-nikada-nisu-prosli-proces-denacifikacije-1623771


Hajde ti meni navedi samo jedan hrvatski medij pa cu onda ozbiljno shvatiti tvoj naslov Vuchicevi mediji.Bog vas jebo nemate ni jedan hrvatski medij a kazesh Vuchicevi i donosish nasloviz medija koji u sebi nemaju ni slovo H a kamoli neshto drugo.

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5207
2020-07-05


Back to top Go down

Vucicev 'medijski trbuhozborac' i direktor Informera bi rat sa Hrvatskom Empty Re: Vucicev 'medijski trbuhozborac' i direktor Informera bi rat sa Hrvatskom

Post by mentalitet 10/10/2022, 01:34

niels wrote:Svaki rat, od Trojanskog do danas, nisu riješili najglasniji nego najhrabriji.

A ti su nerijetko i najtiši.
To si dobro rekao,tako su i hrvati hrabri kada iza njih stane Austro-ugarska,Hitler ili Bajden.Nema shta hrabrost jednih spartanaca::::)))))

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5207
2020-07-05


Back to top Go down

Vucicev 'medijski trbuhozborac' i direktor Informera bi rat sa Hrvatskom Empty Re: Vucicev 'medijski trbuhozborac' i direktor Informera bi rat sa Hrvatskom

Post by mentalitet 10/10/2022, 01:38

Meatke wrote:
vuksadinare wrote:https://m.vecernji.hr/vijesti/vucicev-medijski-trbuhozborac-hrvati-su-jedna-od-rijetkih-nacija-koji-nikada-nisu-prosli-proces-denacifikacije-1623771


Vucicev 'medijski trbuhozborac' i direktor Informera bi rat sa Hrvatskom Images?q=tbn:ANd9GcTRoGIEliSBTtV6I-jDn_fZe4hGVWllBIs4TQ&usqp=CAU


Ova kujica mi bash lichi na 'rvata.Treba joj samo na chelo napisati.A moze i schwapska :::::))))

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5207
2020-07-05


Back to top Go down

Vucicev 'medijski trbuhozborac' i direktor Informera bi rat sa Hrvatskom Empty Re: Vucicev 'medijski trbuhozborac' i direktor Informera bi rat sa Hrvatskom

Post by niels 10/10/2022, 03:49

mentalitet wrote:
niels wrote:Svaki rat, od Trojanskog do danas, nisu riješili najglasniji nego najhrabriji.

A ti su nerijetko i najtiši.
To si dobro rekao,tako su i hrvati hrabri kada iza njih stane Austro-ugarska,Hitler ili Bajden.Nema shta hrabrost jednih spartanaca::::)))))

Ne treba Hrvatima dokazivati hrabrost, bilo ju je od Ljudevita Posavskog preko Sigeta do Vukovara.

Ovi odnosi koje si naveo stoje, ali ja bih rekao da smo mi ti koji smo u njih unosili hrabrost, jer smo samo to i imali. Oni su unosili lovu, logističku pomoć, naoružanje…


To je priča koja je poznata na cijelom Balkanu, ako ništa, na Drini ćuprija i janjičari, danas uglavnom Bošnjaci.
niels
niels

Male
Posts : 4797
2021-04-26

Age : 85

Back to top Go down

Vucicev 'medijski trbuhozborac' i direktor Informera bi rat sa Hrvatskom Empty Re: Vucicev 'medijski trbuhozborac' i direktor Informera bi rat sa Hrvatskom

Post by niels 10/10/2022, 03:59

Što se tiče Trojanskog rata, bilo je opisa junaštava u bitkama, a bilo je opisa vijećanja između bitaka.

Jeste li primjetili?

Trojanci su se uzdali u prognoze vračeva, na što su Hektor i Eneja šutjeli.

Agamemnon, Menelaj i Odisej su plotili i ponižavali Ahileja, ignorirali savjete Diomeda, Ajant je šutio i svi su lokali vino do zore. Kad je trebalo navući oklop i opremu i dovući se do Troje. Trojanci su ih čekali pred vratima Troje.

(konj je alegorija za izdajicu koji ih je pustio u Troju, zauzvrat su mu poštedjeli kuću, zato se kaže trojanski konj u nečijim redovima).
niels
niels

Male
Posts : 4797
2021-04-26

Age : 85

Back to top Go down

Vucicev 'medijski trbuhozborac' i direktor Informera bi rat sa Hrvatskom Empty Re: Vucicev 'medijski trbuhozborac' i direktor Informera bi rat sa Hrvatskom

Post by mentalitet 10/10/2022, 04:07

niels wrote:
mentalitet wrote:
niels wrote:Svaki rat, od Trojanskog do danas, nisu riješili najglasniji nego najhrabriji.

A ti su nerijetko i najtiši.
To si dobro rekao,tako su i hrvati hrabri kada iza njih stane Austro-ugarska,Hitler ili Bajden.Nema shta hrabrost jednih spartanaca::::)))))

Ne treba Hrvatima dokazivati hrabrost, bilo ju je od Ljudevita Posavskog preko Sigeta do Vukovara.

Ovi odnosi koje si naveo stoje, ali ja bih rekao da smo mi ti koji smo u njih unosili hrabrost, jer smo samo to i imali. Oni su unosili lovu, logističku pomoć, naoružanje…


To je priča koja je poznata na cijelom Balkanu, ako ništa, na Drini ćuprija i janjičari, danas uglavnom Bošnjaci.


Ma dobro,od turaka vas branila Krajina uglavnom srbi koji su od Austro-Ugara dobivali zemlju i nisu bili kmetovi.Vecina hrvata je radje bila kmet kao i danas,isprichavam se pravimdomoljubima koji su se borili iz uvjerenja i nisu to naplatili,ali i oni su shvatili da su ispali samo korisne budale u sluzbi zapada pa je zato i visoki stupanj samoubojstava medju njima kad vide zashto su se borili.Dok medju srbima toga skoro i da nema.To puno govori o chemu ja trubim godinama.Josh jednom da ponovim moj respekt onima koji su to radili iz uvjerenja,ali znash i sam da svoja uvjerenja mijenjamo prema spoznajama..Osobno sam svjedochio kada je jedan visoko poziconiran Hrvat rekao spontano kada je vidio novog Porschea .Mogao sam i ja ovo voziti da mi je danashnja pamet.Jebi ga dok su svi krali on je bio poshten i borio se iz Uvjerenja za Hrvatsku ali to nije naplatio.Dakle ,nisam govorio o takvoj hrabrosti i takvim ljudima nego onima koji su to dobro naplatili a kurche se da su veliki domoljubi.

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5207
2020-07-05


Back to top Go down

Vucicev 'medijski trbuhozborac' i direktor Informera bi rat sa Hrvatskom Empty Re: Vucicev 'medijski trbuhozborac' i direktor Informera bi rat sa Hrvatskom

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum